Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Baha Durmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Rasim hoca ne yap?yor ?u anda? Bizden sonra tak?m ?al??t?rd? m?? Bilmedi?imden soruyorum... Rasim hocay? ben de ?ok severim.
    Bizde Rasim hoca ?uan. Divan kurulunda ?ye
    Rasim Kara benim de i?imde hep bir yarad?r...Kendisinin ne ?artlarda ?ampiyonlu?u kaybetti?i bilinirken kendisine ikinci bir ?ans verilmedi ve maalesef J.B.Toshack maceras?na girildi...

Yorum Yap

Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sezon ba?? ve ortas?nda kadro yeterlidir, u?ar?z, ?ampiyonlu?a oynar?z, Uefa finali gibi s?zler s?yleyen bir ?ok insan ?imdi Bilic'i savunmak i?in kadroyu ??p edip b?rak?yor.
      Bunu yaparken ayn? anda, galibiyetli haftalarda '' seneye sadece bir stoper al?ns?n yeterlidir '' g?r??? savunuluyordu.
      Veli Kavlak''?n askerleriydik, onunla s?zle?me imzalamaz isek FB-GS pusuda bekliyordu,
      Atiba'y? ?imdi b?raksak FB-GS havada kapard?,
      Ersan'? GS hala istiyordu.
      Olcay Quaresma'n?n abisiydi, bug?n b?raksak FB-GS kap?da bekliyor.
      Devran d?nd?, mevzu Bilic'e geldi hepsi ayn? anda ??p oldu.
      Ki benim a??mdan hala ??pt?r hepsi.Hatta eksik var fazla yok.
      Ne oldu da bir kerede de?i?ti i?ler ?
      Bilic'i savunmak i?in mi ?
      E para da yok, ne olacak ?
      Kadroyu k?kten de?i?tiremeyiz ya.
      Elde olan kadroyla bir de?i?imin sonu? getirmeyece?ini nerden biliyoruz ?
      Ayn?s?n? Hamzao?lu yapmad? m? ?
      Kimseyi kast etmiyorum ger?ekten,
      Ama bir zamanlar kadronun iyi oldu?unu, yeterli oldu?unu savunanlar, ?imdi Bilic s?z konusu olunca savunmak i?in tam tersi ?eyler s?ylenmesi ?eli?kidir.
      O mant?kla bakarsak herkes su?suzdur.
      Y?netim de, ba?kan da.
      Di? ge?iremiyorlar, g??leri budur deyip ayn? kap?ya ??kar?z.
      Ama bir realite var o da tak?m ad?na Bilic ba? su?ludur,
      Camia ve kul?p ad?na ba?kan ve y?netim ba? su?ludur, ki bana g?re yok h?km?ndedirler.
      Daha ?zele indirgersek futbolcular da futbol ad?na ba? su?ludur.
      Velhas?l tepeden t?rna?a, ba?kandan y?netime, Bilic'ten baz? futbolculara kadar hepsi gitmelidir.
      Bizim yapt???m?z sadece Be?ikta?'? daha iyi yerlerde g?rmek i?in d???nmek, fikir beyan etmek, bunu yaparken de arada iki kelam edip sohbet muhabbet etmek.
      Be?ikta? b?y?kt?r, daha da b?y?k olmal?d?r.En iyisini istemeliyiz.
      Yar?n ?enol G?ne? gelip ?ampiyon yapamazsa ona da gitsin denilecek diye bir hava olu?turuldu forumda.
      Evet o yapamazsa o da gitsin tabi.
      Lucescu yapamazsa o da gitsin tabi.
      Bu i?ler b?yledir.Lakin istedi?imiz insanlar? niye istiyoruz oras? da ?nemli.
      Bilic'e g?re ?ampiyon yapabilmesi daha muhtemel insanlard?r diye.
      Ke?ke m?neccim olsayd?k da g?rebilseydik kim ?ampiyon yapabilir, o zaman onu isterdik.
      Bu isimlerin de yapamayaca??n?n garantisi yok.?htimali kendiniz yarat?p, kendiniz gelece?e dair ithamda bulunuyorsunuz.
      Ama ya?an?lm?? bir ger?eklik var, Bilic iki y?ld?r yapamad?.
      Umut da vermiyor.
      Ama ya o istenilen iki isimden biri gelir de yaparsa ?
      Velhas?l-? kelam, 25 ya??nday?m hat?rlad???m 2 ?ampiyonlu?umuz var, birinden gram zevk alamad?m, di?erinde 12 ya??nda bir ?ocuktum.
      Her sene ayn? umutlarla, ayn? heyecanlarla ba?lay?p sona do?ru kamyon ?arpm??a d?nmek kaderimiz haline geldi.
      S?k?len, g?z g?re g?re ?al?n?p da m?dahale edilmeyen, inat y?z?nden kaybedilen umutlar?m?z var-d?.
      Sorumlular?n hepsi gitsin.
      Bilic'de, Fikret Orman'da, Ahmet Nur ?ebi'de.
      Yerlerine gelecek ki?iler iyiyse e?er zaten Olcay'd?r Veli'dir Ersan'd?r, Atiba'd?r kalmaz.
      Hepsi gitsin biz kalal?m.
      Sayg?lar.
      San?yorum sen bu tart??may? k?kten yanl?? anlam??s?n.
      Bir ka? arkada? hari? hemen herkes bu kadronun FB ve GS'nin gerisinde oldu?unu ve Bili?'in "buna ra?men bir ?eyleri ba?ard???n?" iddia ediyordu.
      En iyi d?nemimizde benim bir yaz?m var, bu kadrodan hangi 3 oyuncuyu FB li o pozisyonun oyuncusuna tercih edersiniz diye.
      Kadro ??p de de?il ayr?ca.
      T?rkiye Ligi ayar?nda bir kadro. GS ve FB'nin bir t?k alt?nda ki oyuncular da belirli d?nemlerde g?sterdikleri performanslar ile bu kalite fark?n? aza indirdiler.
      Olcay'a ?ok b?y?k haks?zl?k ediliyor mesela. Bundesliga'da hemen her ma?a ??km??; son d?nemde en ?ok Milli Tak?ma ?a??r?lan ve oynayan oyuncu olmu?; ?nceki hocalar d?neminde de t?m ma?lara ba?lam?? bir oyuncudur Olcay ki de?er/verim k?yas? yapt???n?zda san?r?m en ?nlerde gelir.
      Ha yeterlidir, yetersizdir; daha iyisini hak ediyoruz etmiyoruz o ayr? bir tart??ma konusudur. Ama 6 yerli oynatmak zorundaysan?z Olcay gibi Veli gibi oyunculara ihtiyac?n?z var.
      Kerim ve Tosun da ?srar ediyor olsayd? eminim Pektemek ve Olcay i?in s?ylenenler onlar i?in s?ylenecekti.
      Kerim bir ara forma ?ans? buldu - yaz?lanlar bellidir, kay?tl?d?r.

Ele?tiren pek ?ok ki?inin ele?tirdi?i (gelip medya slogan?n? b?rak?p gidenler hari?) tecr?besiz bu kadronun stresli ma?larda ne yapaca??yd? ki ?uvallad?lar.
      Ben de bu konuda Bili?'i su?lad?m. Kendin beceremiyorsan profesyonel yard?m istersin; ay?p de?ildir. Getirirsin Feyyaz'?, Metin'i hatta ?ifo Mehmet'i. Be?ikta? ile bu zamanlar? oynam?? oyuncular?. Abilik yaparlar; ment?rl?k yaparlar veya ad? ne konabilirse onu yaparlar.
      Bu ?ok ?l?mc?l bir hatad?r ki bana g?re Cenk-Pektemek sorunsal?ndan da ?nemlidir.
      Burada y?netimin bir hatas? var gibi g?r?n?yor. T?rkiye Ligi gibi futbolun 2. planda oldu?u bir ligde iki yabanc?y? ba?ba?a b?rak?p kaderi onlara emanet edemezsin. Bunda Bili? mi ?srarc? oldu; y?netim mi bo?lad? dedi?im gibi bilemiyorum.

Do?rudur Bili? iki y?ld?r yapamad? ama Bili? 2 y?ld?r evinde ma? yapmad?.
      A??k konu?ay?m; ben Bili?'in yerinde olsam Teknik Direkt?rl?k lisans?m? y?rtar Bodrum'da Tekel Bayisi filan a?ard?m.
      Adam geldi; sa?lam bir giri? yapt?. 5-5 yapt? san?r?m.
      GS ile i?eride oynad?. Trib?nler dolu.
      Ayd?nus ekme?ine kan do?rad?. Eyvallah. Hakemdir, hata yapar demi?tir muhtemelen. Taraftar sahaya girdi.
      Sonra 4 (ya da 5) seyircisiz.
      E hadi tamam dedi, devam edelim.
      Muslera'ya "shame on you" dedi; yard?mc? bunu "fuck you Muslera" dedi diye raporlar? ve 3 ma? ceza ald?.
      Hakemin bo?az?n? s?kanlar, anas?ndan girip bac?s?ndan ??kanlar cezas?z kal?rken "yapt???n ay?p" anlam?na gelen bir laftan 3 ma? ceza ald?.
      Devam. Olur bunlar.
      Kendi de dile getirdi; hakemler oyuncular?ma garip tav?rlar g?steriyor diye. Ama bak?yor "Emrecim, Canercim" gidiyor di?er taraf.
      8 derbiye ??k?yorsun, el ile gol yiyorsun, faul ile gol yiyorsun, oyuncular?n?n bo?az? 7-8 kere s?k?l?yor kart bile yok, senin oyuncuna hakemler k?rm?z?y? neredeyse ma? ba?lamadan verecek; penalt? at?lmadan ?izgiye ayak ucuyla bast? diye k?rm?z? g?ren ve derbide oynayamayan oyuncun ile t?rk futbol tarihine giriyorsun; senin oyuncun neredeyse i?inde "fuck off" dedi diye GS'nin "efsane"si ayaklan?yor ve onun beyan? ile oyuncun at?l?yor; 3 ma? ceza - 1 hafta sonra derbide rakip tak?m kaptan? hakemin omuzunun ?st?nden sana fuck off diye ba??r?yor ve "Emrecim yapma" ile sakinle?tiriliyor.
      T?rkiye'nin en b?y?k tak?mlar?ndan biri oldu?unu iddia eden bir tak?m?n Teknik Direkt?r?s?n ve bu ?lkenin al??mad??? bir ?ekilde kendi lehine ?al?nan hatal? d?d?kleri, aleyhinde ?al?nanlardan ?ok dile getiriyorsun ama futbolculu?u da TDl??? de pislik i?inde ge?mi? B?lent Korkmaz'?n beyan? an?nda yerine getiriliyor da seni kimse takm?yor.
      G?rd???n 2 derbide yard?mc? hakem "at" derken hakem direniyor atm?yor.
      Ama senin aleyhine bir ?ey ?f?r?rse o yard?mc?lar, hakem bir saniye bekletmiyor.
      Son 5 ma? resmen ma?lar?m?zda biz, rakipler ve hakemler var. Hem rakipleri hem hakemleri yenmemiz gerekiyor ki Trabzon'da yendik; Karab?k'te yendik, Antep'te, Akhisar'da ve ?BB de yenemedik.
      Bize farkl? rakiplere farkl? oynayan "oyuncular" konusuna ve futbol fahi?esi ile sorunlara filan girmiyorum hi?...

Ge?en sezon ?L ni verdi filan deniyor. Konyaspor deplasman?nda olanlar? kimse hat?rlam?yor san?yorum.
      GS'nin yine Gen?ler'e 0-2 den yapt??? "efsane" d?n??? de.
      Bunlar?n yar?s?n? Luce g?rd?, nas?l ka?aca??n? ?a??rd?.
      Ha T?rk Futboludur da 2 sezondur ?unlar?n ?eyre?ini g?rm?? m? rakipler?
      Adam sava??yor.
      Arkas?nda bir tek ki?i yok.

T?m bunlara ek olarak; bence kas?t yok ama Arsenal'i ?ngiltere'de yenip ?L'ne kat?labilirsin. 2 net penalt?n verilmiyor. UEFA'dan devam ediyorsun.
      Kabul Brugge ma?lar?nda k?t? oynuyorsun ama yine de r?van?a 11-10 ba?layabilirsin. Kabak gibi bir k?rm?z?y? hakemler vermiyor.
      Yani adam?n her kulvarda bir ?anss?zl??? var.

Bak?? a??na sayg? duyuyorum -en iyisini istemek-. Ama bence ?ncelik s?ran? yanl?? olu?turmu?sun.
      Sen ne kadar iyi kadro kurarsan kur (Quaresma, Fernandes, Ernst, Simao lar ile de oynad?k ki bir Avrupa ?ampiyonas? elemesi filan oldu?unda kadromuzda yabanc? oyuncu kalm?yordu, en k?t? yabanc? denen Almeida's? bile Portekiz milli tak?m?na gidiyordu) sana uygun g?rd?kleri pozisyonda bu ligi bitireceksin.
      Onun i?in ?nce bu sorunu ??zelim sonra kadro kural?m.
      Ki bana g?re "rakiplerden daha yetersiz" bu kadro bile hakemler adil olsayd? veya ger?ekten sadece "hata" yap?yor olsalard? 2-3 hafta ?nce ?ampiyonluk Turu atm??t?.

Bu arada arkada?lar Toshack'? da yazm??.
      Son 20 senelik Teknik Direkt?r de?irmenimizde benim bildi?im 3 Real Madrid hocas? ???tt?k. (Schuster, Toschack ve Del Bosque).
      Real Madrid'i ?al??t?rm?? teknik adamlar?n bile bizde yetersiz, korkak, manyak, cahil kal?yor olmas? sorunun Teknik Adamlarda de?il de bizde oldu?unu san?yorum anlatmal?...
      Biz koku?mu? bu sisteme s?rekli yeni Teknik Adamlar monte edip ba?ar? bekliyoruz ama sistemi de?i?tirmek ad?na bir ?ey yapmak bug?ne kadar hi? i?imize gelmedi. Aynen devam ediyoruz...

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sen ne kadar iyi kadro kurarsan kur (Quaresma, Fernandes, Ernst, Simao lar ile de oynad?k ki bir Avrupa ?ampiyonas? elemesi filan oldu?unda kadromuzda yabanc? oyuncu kalm?yordu, en k?t? yabanc? denen Almeida's? bile Portekiz milli tak?m?na gidiyordu) sana uygun g?rd?kleri pozisyonda bu ligi bitireceksin.
        Onun i?in ?nce bu sorunu ??zelim sonra kadro kural?m.
        Ki bana g?re "rakiplerden daha yetersiz" bu kadro bile hakemler adil olsayd? veya ger?ekten sadece "hata" yap?yor olsalard? 2-3 hafta ?nce ?ampiyonluk Turu atm??t?.

Bu arada arkada?lar Toshack'? da yazm??.
        Son 20 senelik Teknik Direkt?r de?irmenimizde benim bildi?im 3 Real Madrid hocas? ???tt?k. (Schuster, Toschack ve Del Bosque).
        Real Madrid'i ?al??t?rm?? teknik adamlar?n bile bizde yetersiz, korkak, manyak, cahil kal?yor olmas? sorunun Teknik Adamlarda de?il de bizde oldu?unu san?yorum anlatmal?...
        Biz koku?mu? bu sisteme s?rekli yeni Teknik Adamlar monte edip ba?ar? bekliyoruz ama sistemi de?i?tirmek ad?na bir ?ey yapmak bug?ne kadar hi? i?imize gelmedi. Aynen devam ediyoruz...
        ev so?uk ???yoruz diye lambay? de?i?tiriyoruz. yapt???m?z bu.

Hele ?nder ?zen falan gelirse lambay? s?k?p mum yakm?? oluruz, verdi?i ?s?ya da seviniriz zira a?z? laf yap?yor

tek ?midim taraftar? zaten sallamayan y?netim. nolur burada da sallamasa, bir i?e yarasa.

Yorum Yap

bu aradabu fb klopp olay? nedir ?

klopp azize ile 3 g?n anla?amaz

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Turkiye'ye gelmis adam
            Ismail Kartal adinda ki elemanla Gs ile kafa kafaya sampiyonluk icin yarisiyorlar.
            Klopp ile rahat Turkiye ligine ambargo koyarlar.
            Biz rakiplerin bu kadar boktan oldugu bir sezonda sampiyon olamadik ya
            Bundan sonra da biraz zor oluruz =/

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Turkiye'ye gelmis adam
              Ismail Kartal adinda ki elemanla Gs ile kafa kafaya sampiyonluk icin yarisiyorlar.
              Klopp ile rahat Turkiye ligine ambargo koyarlar.
              Biz rakiplerin bu kadar boktan oldugu bir sezonda sampiyon olamadik ya
              Bundan sonra da biraz zor oluruz =/
              Ben de kloopun Turkiyede ba?ar?l? olamayaca??n? dusunuyorum

Yorum Yap

pektemek ve olcay ?srar?n nedir ? cenk tosun gibi adam?n 1 senesini yedin be ! yaz?klar olsun...

Yorum Yap

Pektemek'in performan?s?n?n her ge?en g?n artmas?ndan m?tevellit 11 ' de kendileri,he bu arada Kerim kim ki ?

Yorum Yap

Baz? oyunculardaki gereksiz ?srar?n ve inat??l???nla kendi kaderini kendin ?iziyorsun hocam...

Yorum Yap

Gelmesini istedi?im bir numaral? hocayd?n. Geldikten sonra da her ortamda arkanda durdum. Hata yapm???m... Art?k yeter... Bir ?ok taraftar gibi beni de kaybettin... ?nad?n? da pekteme?ini de al defol bu kulupten...
                      Koca 2 senede saplant?l?, tak?nt?l?, vizyonsuz, korkak bir hoca olarak iz b?rakt?n... Yaz?k sana verilen deste?e...

Yorum Yap

Pektemek hatrick yapsa dahi Pektemek'le kaybettiklerimiz dakikalar? hakl? ??karamazs?n hocam.

Yorum Yap

Kerim ve Cenk ile baslasa, bu sefer Kerim kim? Hoca, Cenk ile baslanir mi? Hoca, diyebilecek kitle var aramiz da. Kisaca biz BJK taraftarini memnun etmek cok zor. Ama acikcasi Olcay yerine Kerim, Mustafa yerine Cenk ile baslasa cok daha iyi olur du

Yorum Yap

senle bu i? olmayacak hac?.

Yorum Yap

Bu senenin sonlar?na do?ru zehir ettin be hocam Brugge ma??ndan sonra zehir oldu bize

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kerim ve Cenk ile baslasa, bu sefer Kerim kim? Hoca, Cenk ile baslanir mi? Hoca, diyebilecek kitle var aramiz da. Kisaca biz BJK taraftarini memnun etmek cok zor. Ama acikcasi Olcay yerine Kerim, Mustafa yerine Cenk ile baslasa cok daha iyi olur du
                                Pektemek'in yerine Cenk oynad? diye laf edecek bir Allah'?n kulu ??kmaz burada.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X