Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocay? ele?tirdi?im o kadar konu var ki,ancak ?u d?zende Luce gelse ?ampiyon yapamaz o kadar eminim.
    Mete Kalkavan Ptt'ye ma? y?netmeye gitti heralde 5-6 hafta s?per lig ma?? alamaz,ondan sonra bu hakem nas?l Fb ma?lar?n? tarafs?z y?netsin ?
    Gs'?n att??? gol ortada,senin Antep ma??nda nas?l do?rand???nda ortada,hakikaten teknik adam de?i?ikli?iyle olacak i? de?il.
    B?yle adilikleri g?r?nce k?zmama ra?men daha bir sahip ??k?yorum hocaya.

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş
      Yahu tamam bizim lig koku?mu? ve adi bir lig onu anlad?k. Avrupa Ligi'de mi ?yle? Orada da m? bizim ma?lar? B?lent Y?ld?r?m yada Mete Kalkavan falan y?netiyor?

Brugge ma??nda Bilic'in yapt??? hatalar ortada de?ilmi?

Ayr?ca Brugge ma?? haftas?nda Eski?ehir ve Bal?kesir'e nas?l bedavadan puanlar verdi?imiz ortada de?il mi? O iki ma?ta da sa?ma sapan bi kadro y?z?nden puanlar vermi?tik adamlara. Tamam ben hakemlere ve masada d?nen adice olaylara bir?ey demiyorum ama tak?m?n da hali ortada.

Fenev ma??nda Emenike'nin durumundan sonra bask? kuramad??? ortada, ?st?ne birde gol yedi?i ortada.

Kendi a??klama yapt? "?ampiyonluk bask?s?n? kald?ramad?k" diye. Ulan sen hocaysan nas?l kald?ram?yorsun o bask?y?? ?u laf? desen bile tak?m ??kar babalar gibi oynar.
      "Kupan?n ?st?nde S?LEYMAN SEBA yaz?yor" diyece?in tek laf bu.

Ge?en sene de derbi kazanamam??t?k bu sene de 4'de 0.

T?rkiye Kupas?nda bile varl?k g?steremedik.

Benim g?r???md?r ki Bilic'in savunulacak hi?bir yan? kalmad? art?k... Seneye de devam ederse ve yine ?ampiyonluk giderse burada yine ??k?p diyeceksiniz ki "Masada gitti ?ampiyonluk masadaaa" Abicim sende soktumu masas?na f?rsat verme o zaman.

Senin hocan ve oyuncular?n 10.lu?u garantilemi? tak?m gibi oynarlarsa o "Masadakiler" bi taraf?yla g?lerek al?r i?te ?st?nde S?LEYMAN SEBA yazan kupay?.
      Ya?as?n Tolga ?zkalfa, ?ok ya?as?n gen?ler kalecisi ferhat, kahrolsun Bili?

Oldu mu?

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş
        Yahu tamam bizim lig koku?mu? ve adi bir lig onu anlad?k. Avrupa Ligi'de mi ?yle? Orada da m? bizim ma?lar? B?lent Y?ld?r?m yada Mete Kalkavan falan y?netiyor?

Brugge ma??nda Bilic'in yapt??? hatalar ortada de?ilmi?

Ayr?ca Brugge ma?? haftas?nda Eski?ehir ve Bal?kesir'e nas?l bedavadan puanlar verdi?imiz ortada de?il mi? O iki ma?ta da sa?ma sapan bi kadro y?z?nden puanlar vermi?tik adamlara. Tamam ben hakemlere ve masada d?nen adice olaylara bir?ey demiyorum ama tak?m?n da hali ortada.

Fenev ma??nda Emenike'nin durumundan sonra bask? kuramad??? ortada, ?st?ne birde gol yedi?i ortada.

Kendi a??klama yapt? "?ampiyonluk bask?s?n? kald?ramad?k" diye. Ulan sen hocaysan nas?l kald?ram?yorsun o bask?y?? ?u laf? desen bile tak?m ??kar babalar gibi oynar.
        "Kupan?n ?st?nde S?LEYMAN SEBA yaz?yor" diyece?in tek laf bu.

Ge?en sene de derbi kazanamam??t?k bu sene de 4'de 0.

T?rkiye Kupas?nda bile varl?k g?steremedik.

Benim g?r???md?r ki Bilic'in savunulacak hi?bir yan? kalmad? art?k... Seneye de devam ederse ve yine ?ampiyonluk giderse burada yine ??k?p diyeceksiniz ki "Masada gitti ?ampiyonluk masadaaa" Abicim sende soktumu masas?na f?rsat verme o zaman.

Senin hocan ve oyuncular?n 10.lu?u garantilemi? tak?m gibi oynarlarsa o "Masadakiler" bi taraf?yla g?lerek al?r i?te ?st?nde S?LEYMAN SEBA yazan kupay?.
        ?slup k?t?,mant?k k?t?.

Her neyse,Avrupa Liginde B?lent Y?ld?r?m y?netmiyor o y?zden Avrupa Ligini lider bitirip Liverpool'u eledin zaten,Brugge ma?? i?inse en baba Bilic savunucusu bile Bilic'in turu elleriyle verdi?ini s?ylemi?tir.Ya??n k???k hat?rlamazs?n belki,o tecr?beli elinde Sergen'i,T?mer'i,?lhan'?,Ahmet'iPancu'su,Ronaldo's u,Zago'su,Cordoba's? olan Lucescu bile ?eyrek finalde elleriyle vermi?ti turu,3 stoperli sistemden 2 ' ye d?n?p sa? beke Niyazi'yi koymu?tu,ma?a gereksiz bir hurra h?cumuyla ba?lam??t?k ve arka taraf? inan?lmaz bo?lam??t?k.

Eee ne yapal?m ?imdi Lucescu'da hoca de?il ayn? mant?kla ? Bak emin ol ?urda yap?lan ele?tirilerin ?o?una kat?l?r?m ama hoca g?ndermek ayr? bir olay ya,hoca g?ndermek bu kadar kolay olmamal? hele ki bu d?zende.?stelik Bilic ' i g?nderdi?inde daha iyisini getirebilece?inin hi? bir ?ekilde garantisi yok,madem Bilic gitsin getir o zaman Lucescu'yu ? Getirebilir misin ? Bilic gidip Sergen gelecekse,R?za ?al?mbay gelecekse ben Bilic'e 4 de?il 8 kolla sar?l?r?m.

Bu camian?n en ?ncelik arz eden ihtiyac? lobisi olan ve haks?zl??a kar?? gerekirse Be?ikta?l?l?k duru?una ayk?r? bir y?netim kuruludur.

Yorum Yap

S?k?nt? Bilic'de de?il anlam?yor musunuz ?

Be?ikta? taraftar?n?n ?zlemle and??? 100. y?lda bu tak?m, o kadroya ra?men bir t?k ?te ?eyrek finale gitmi?ti.

Arsenal, Tothanam, liverpool ma?lar?nda elindeki kadroya ra?men ba?a ba? oynayan bu ?? rakibinden ikisini eleyen adam da Bilic'di.

Fener ma??nda ayn? B?lent Y?ld?r?m'?n Olcay'? att??? pozisyonun daha a??r?n? Akhisar ma??nda hen?z dakika 48 iken Lua Lua'y? atmad??? g?n gibi ortada.
          Trt3'de Mustafa ?ulcu ''Akhisar Belediye 40 dk 9 -DOKUZ- ki?i oynamal?yd?'' diyor. Senin top?un sahada DAYAK yedi o ma?ta DAYAK.Bilic ne yaps?n daha ? Sahada top oynayacak futbolcun bu geceki rezalete isyan ediyor, pazartesi g?n? hangi kafayla ??k?p kendisini vererek top oyanayacak sahada ?

Melo'nun bu gece iki sar? kart? atland? hangisinden haberin var ? Yok i?te yok, yok, yok. Antep ma??nda taca ??kan toptan gol yiyebilirdik, hakemin 2 mt ?n?nde oldu pozisyon, zannediyor musunuz Be?ikta? savunamas? sahas?na yerle?mi? olsa o pozisyonu hakem devam ettirecekti.

Son iki haftada kornerlerimizi, en basit faullerimizi bile vermediler bask? kuramayal?m diye.

Hala neyin takti?i, neyin tekni?i.

bu tak?m iddia ediyorum, hakkaniyetli bir ligde 10 puan fark atard? rakiplerine.

Bilic gitsin, he gitsin ?u amk (gazetesi) a??k hava t?marhanesine d?n??m?? ?lkesinden her ?ey d?zg?n, her ?ey m?kemmel, tek derdimiz Bilic.

Yorum Yap

Bilic gitsin diyenler renkli medyan?n gaz?yla, renklilerin ekme?ine ya? s?rmekten ba?ka hi? bir ?ey yapm?yor. Bilic'e laf eden medya maymunlar?na bir bak?n, bu g?ne kadar ki icraatlar?na, Be?ikta?'?m?za verdikleri zararlara bak?n, sadece bununla anlars?n?z Bilic'in ne kadar ba?ar?l? oldu?unu.

Senin top?un ?izgiye bast? diye bir sonraki hafta cezal? duruma d??t?, Melo yav?a?? bu hafta k?rm?z?y? g?rmedi yine oynayacak.

HE ULAN HEEEEE, B?L?C G?TS?N.

Yorum Yap

Bu kahpe d?zende mourinho gelse bizi ?ampiyon yapmazlar.Futboldan so?uttu insan? ?erefsizler

Yorum Yap

?ok ?abuk as?p kesiyoruz ?ooook. Bilic hatal? evet. Sa?ma sapan ?srarlar? mahvediyor evet. Kat?lmamak m?mk?n de?il de tek sorumlu Bilic mi karde?im? Luce hata yapmad? m?? Di?er gelecek olan hatas?z m? oynatacak tak?m?? Dk. 60 da Olcay'? ??kar?p Pektemek yerine Cenk'i koyacak da ma? m? alacak? Nedir bu kan ve vah?et s?ylemleri anlam?yorum. Hepiniz burada bu ak?am ki gs-gen?ler ma??n? izlemi?sinizdir. Hamza'n?n m?thi? taktik dehas?n? g?rebildiniz mi? Ne takti?i ne dehas? karde?im ma? zaten ayarlanm??. Napt? Hamza yazd? tahtaya kadroyu "oynay?n sonu? zaten gelicek" dedi bitti. ?erefsizli?in, haysiyetsizli?in bini bir para olmu? bir lig. Onca olumsuzlu?a, eksi y?ne ra?men al?n size 32. haftaya kadar ba?a ba? gelmi? tak?m. Evet Bilicin baz? hatalar? y?z?nden belki puanlar kaybettik. Evet ?ampiyonluk gitti ama tek sorumlu olan bu adam m?? Ya adam hakeme itiraz etti diye 3 ma? trib?ne g?nderildi. Sahada top?ular?m dayak yiyor diye ma?? 4. hakemin yan?nda izliyor s?rekli. Adam Be?ikta?a vermi? kendini. Ba?armak istiyor bu adam. Hatas? oldu, b?y?k hatalar? oldu ama Bilic gidince yerine gelecek adam? Mourinho mu geliyor? Guardiola ile mi g?r???yoruz?

Hele ?u ?enol G?ne? diyenler, Sergen diyenler. Abi siz adam? ?ld?r?rs?n?z yemin ediyorum. Bunu 4-5 kez yazd?m yazmaya da devam edece?im. E?er olmazsa buraday?m. ?enol hoca gelsin max 20. hafta havluyu atar?z. ?ok net s?yl?yorum. Bombo? bir adam ?enol Hoca. H?cum futbolu oynat?yor, arka taraf evlere ?enlik. 100 gole ula??r tak?m o gelince evet. ?ok net belli. Peki yedi?i gol? 85 gol art? eksi 15 gol yeriz. Ad?m gibi eminim bundan. ?enol G?ne? neymi? d?nya 3. olmu?. Kimleri elemi? peki elindeki kadroyla yaz?n g?relim. ?lhan Mans?z, Hasan ?a? y?rekten top oynayan adamlar. ?imdi ki gibi laylaylom top?ular m?yd?? Kimi elemi? ?enol Hoca karde?im ona bak?n.

Bilic kalmal? diyorum. Hi? yeni hocayla bamba?ka heyecanlara gerek yok. Adam 2 senedir stads?z tak?m y?netiyor. Her ma? deplasman. Bir ma? Konya bir ma? Ankara ?b?r ma? olimpiyata m? gitsek diye d???nen bir tak?m. 32. hafta ve kafa kafaya. Rakiplerin g?zel stadlar?, g?zel gelirleri, lobileri, hakem deste?i her ?eyi var. En ?nemlisi g??l? ba?kan g??l? isimleri var. Futbolcular sahada dayak yiyor bizim beyzadeler ??k?p iki laf etmiyorlar hakeme, tff ye. Bunlar? g?r?n bunlar?. Ay?pt?r. Bu adam vodafone arenay? g?rmeyi hi? mi hak etmiyor? Taktik dehaym?? kimin u?runda bu ?erefsiz ligde? Fener her sene kafaya oynuyor ?ok mu taktik yap?yor. Aha bu sene ortada arenada gsye bir koysak fener olacak ?ampiyon. Bak?n bak?y?m ?ok mu m?thi? oynuyorlar? Ya da ?rnek b?y?k ihtimalle gs olacak ?ampiyon ?ok mu iyi taktikleri var? Ma? net ayarlanm??. Saraya ??kmalar falan s?yletmeyin i?te beni. Ay?pt?r. Bilic bir derbi kazanmaya ba?lasa ?eytan?n baca??n? k?rsa gerisi de gelir. Lanet olsun beceremiyor i?te bizi de burda b?yle sa?ma ?eyleri tart??maya zorluyor. ??renemedi i?te en b?y?k hatas? bu. ??renecek ama bu sene yapamad?. Vodafone arenay? hakediyor. O kadar s?yl?yorum. D???ncem budur. Eyvallah

Yorum Yap

C?neyt,
                  Ben senin futbol bilgini sorgulam?yorum ki ba?ka bir yerde de senin futbolu gayet iyi bildi?ini biliyorum dedim.
                  Sordu?um "senin, benim, Ahmet'in, Mehmet'in bildi?i basit bir futbol ger?e?ini" Bili?'in bilmiyor olabilmesi m?mk?n m?d?r?
                  Bu i?ten hayat?n? kazanan adam bu kadar basit bir ger?e?i (varsa) inkar edip kendi baca??na s?kar m??
                  Sorum temelde bu...
                  Senin futbol bilgini sorgulayacak futbol bilgim de yok.

Tolgay 90 dakika de?il 85 dakika oyunda tutuldu ki bunun " bir santrafor sokmak i?in son hamle" oldu?u ve o hamlenin uzun uzad?ya sorgusunun yap?lmayaca?? da bir futbol ger?e?idir.
                  O de?i?ikliklerde "en iyi - en k?t?" de?i?ikli?i yap?lmaz. "h?cumu ?o?altma" "savunmay? ?o?altma" de?i?iklikleri yap?l?r. Ve genelde bekler - stoperlerden biri veya orta sahadan biri ??kar.
                  Dedi?im gibi; d???nd???mde "zaten o g?revi yapabilen adam?m var ve oyun Tolgay'?n de?il ba?ka bir b?lgeye y???lm?? diye d???nm?? olabilir" diyorum.
                  Ben de Tolgay'? ?ok be?eniyorum ama Tolgay'?n o son 5 (uzatmayla 10 diyelim) dakikay? illa ve mutlaka ?evirme gibi ?zelli?i var ise 85 dakika nedir?
                  Ve yine dedi?im gibi; bu de?i?iklik hata da olabilir ve Bili?'in di?er meslekta?lar? gibi hata yapma ihtimali de vard?r ama ben bunu "?ok basit bir futbol do?rusu" ile a??klayam?yorum...
                  Ben hala Cenk'in gere?inden fazla abart?ld???n? d???n?yorum ve Pektemek ile Tosun'un farkl? tarzda oyuncular oldu?unu ve farkl? ihtiya?lar i?in oyun oynad?klar?n?; Cenk'in varl???n?n asla Ba'y? rahatlatmayaca??n? hatta sorun yarataca??n?; Pektemek'in varl???n?n ise Ba i?in ekmek, su gibi oldu?unu d???n?yorum.
                  "Tosun varken Pektemek niye?" ?ok basit bir futbol ger?e?i ise Bili?'de haberdar de?il; ben de...

T?m bu o girdi, bu ??kt?, neden o oynad? muhabbetleri defalarca yap?ld?. Girmeyelim.
                  Hoca tabii ki ?nemlidir.
                  Ama Brugge ma??n? salt Bili?'e y?kmak da adama "o zaman Liverpool'u da Bili? eledi; Tottenham'? Bili? yendi vs. vs." dedirtmez mi?
                  Futbolda b?yle bir ?ey yok.
                  Bak Dnipro kendinden 4-5 kat pahal? tak?mlara koya koya finale y?kseldi. Yani biz ille Brugge'? eleyece?iz diye bir kural yoktu. De?er olarak biz daha favoriydik ama onlar daha iyi bir tak?md? ve evet hocalar? Bili?'ten daha iyi y?netti o turu. Ve evet Preud'homme bana g?re Bili?'ten iyi bir hocad?r. Dnipro'nun ba??ndaki Markevi? de bana g?re Bili?'ten kat be kat iyi bir hocad?r.
                  Ama buraya getirdi?inde sonu? alamayacaks?n.
                  Sayfalarca anlatt???m bu. O sonucu almana izin vermeyecekler.
                  Bunu defalarca denedin.
                  Hamza'n?n Prandelli'den defalarca iyi performans?n? ba?ka nas?l a??klayabilirsin?
                  Defalarca yazd?m; GS futbol tak?m?n?n ba??na Hamza'y? de?il Albayrak'? getirdi.
                  FB yi y?llard?r Aziz'in y?netti?i gibi.
                  Biz 15 y?lda iki kez "hadi hoca fakt?r?n devreye girsin" durumuna sokulduk. Bu pazarda, bu pastada bize uygun g?r?nen buydu.

Ve yine sayfalarca anlatt???m bizim "kendi do?rular?"m?z? evrensel futbol do?rular? gibi g?rmemiz ve bunun ?zerinden tespitler yapmam?z.
                  Burada sorun yok.
                  Ama sen kendi do?runu ?a?maz bir ger?eklik kabul edip hocaya hakaret edersen sorun var.
                  Yine yazay?m. Trabzon ma??nda Ba'n?n topu girmese ve d?n??te Ekici abuk subuk bir ?utla Trabzon'u ?ne ge?irse ne konu?uyor olacakt?k? Ne konu?tuk?
                  Bu fark o topun gitti?i cm ler ile ?l??l?yor. Ad?na "futbol ger?e?i" dedi?imiz.
                  Antep ma??nda Ba ?n?nde bombo? kale varken alt?pastan topu d??ar? atmasa ne konu?acakt?k?
                  Cenk bir ad?m geride bekleseydi?
                  Hakem bir ka? cm lik bir pozisyonda bize oldu?u i?in ?ahin kesilmeseydi?

Ben kendi ad?ma diyorum ki ?nce hocam?z? rakipleri ile e?it veya e?ite yak?n ko?ullarda sahaya ??karal?m; kendi vazifemizi yapal?m; sonra "gel bakal?m karde?; sen i?eride Antep'e nas?l puan verirsin" diye sorgusunu yapal?m.
                  Bili? d?nyan?n en iyi hocas? de?il. Yapt??? her de?i?iklik etkili olsa; her ma?ta en do?ru takti?i ve en do?ru 11i ??karsa zaten 1.5 milyon a bize imzalamazd? de?il mi?

?imdi ?enol G?ne? deniyor mesela. G?ne?'in ba?ard??? her ?eyin fazlas?n? Sa?lam ba?ard?. B?rak Trabzon'u; Bursa'y? ?ampiyon yap?p bir mucize ger?ekle?tirdi.
                  Hem bo?ta, hem bizim evlat. E denedin. Ne sonu? ald?n?
                  Avc? var. Bursa'n?n yar?s? de?erindeki bir tak?mla Bursa'ya fark bindirdi. Kriter buysa Avc? G?ne?'e 10 basar. G?ne?'in Trabzon'la yendi?i ?? b?y?kten fazlas?n? ?BB kadrosu ile de yenmi?tir. Bu mu yani?
                  (in?allah bu forumda Avc?'y? da G?ne?'i de savunaca??m g?nler g?rmem; ikisini de d???nd?k?e ne i?i var bu adamlar?n Be?ikta?'ta diyorum).

Tekrar edeyim; ben Bili?'in takti?ini; 11 ini kendimce de?erlendiriyorum ama onun benden iyi tercihler yapaca??n? bildi?imden ?a?maz ger?ek benim d???ncemmi? gibi yakla?am?yorum.
                  Ama bu tak?m?n ?ne ge?ti?i ma?larda skoru tutamad???n? (2 brugge ma?? ?rne?in); ya Be?ikta? ile s?n?f atlam?? oyuncular?n asl?nda olmad?klar? bir s?n?fa g?re oynamaya ?al??t?klar? i?in (Olcay, T?re, O?uzhan ve hatta Ba) m?cadeleyi ve ciddiyeti kaybetmeleri sebebiyle; ya da -?zellikle son haftalarda- daha ?nce oynamad?klar? haftalar?n stresiyle kazand???m?z ma?lar? verdi?imizi ele?tirdim. Son haftalarda bana g?re en istikarl?, en g?venilir oyuncular Sivok ve Sosa. Ortak noktalar?? Bu haftalar? oynam??lar.
                  Bili? bunu y?netemedi bana g?re ve bundan sonra y?netebilece?ine ve y?netemeyece?ine bak?l?p - bizim ?yle profesyonellerimiz varsa- de?erlendirilip ya devam edilmeli ya te?ekk?r edilmeli.
                  ?yle genel ak?m?n iste?i diye ?enol G?ne?'i filan getirirlerse bu d?ng? s?rer...

Yorum Yap

Bizim yeni bir td ye de?il yeni bir y?netim zihniyetine ihtiyac?m?z var Bili? bence bu sene fb veya gs nin ba??nda olsayd? ?ampiyon olurdu.

Yorum Yap

Aslı Alper Kuroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bizim yeni bir td ye de?il yeni bir y?netim zihniyetine ihtiyac?m?z var Bili? bence bu sene fb veya gs nin ba??nda olsayd? ?ampiyon olurdu.
                      Onlar?n hocaya ihtiyac? yok abi nas?lsa bi ?ekilde bitiriyolar i?i masa ba??nda

Yorum Yap

Bilic gecen seneki 3-3 biten kad?k?y deki ma?ta ne kdr hoca oldu?unu ispatlamisti.
                        Ama o kdr mavi boncuk dagitmis ki ?o?u kisinin g?z?ne perde inmi?.

Yorum Yap

1- Gecen sene lig bittiginde Bilic'in aciklamasi vardi, GS ve FB nin arkasindan ligi 3.cu bitirmeyi basari olarak gordu,
                          2- Bursa'ya derbi dedi,
                          3- Besiktasa Atletico yakistirmasi yapti.. renkliler Barca ve Real manasinda.

Bu adam harbi renklileri daha buyuk goruyor ve korkusu takima yansidi.
                          Yoksa Besiktasin olusu bile iki sezonda bir kac derbi kazanmasi lazim..

Bizim Comandante fos ?ikti
                          En son düzenleyen Okan Akdeniz; 17-05-2015, 09:12.

Yorum Yap

Aslı Alper G?rer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?ok ?abuk as?p kesiyoruz ?ooook. Bilic hatal? evet. Sa?ma sapan ?srarlar? mahvediyor evet. Kat?lmamak m?mk?n de?il de tek sorumlu Bilic mi karde?im? Luce hata yapmad? m?? Di?er gelecek olan hatas?z m? oynatacak tak?m?? Dk. 60 da Olcay'? ??kar?p Pektemek yerine Cenk'i koyacak da ma? m? alacak? Nedir bu kan ve vah?et s?ylemleri anlam?yorum. Hepiniz burada bu ak?am ki gs-gen?ler ma??n? izlemi?sinizdir. Hamza'n?n m?thi? taktik dehas?n? g?rebildiniz mi? Ne takti?i ne dehas? karde?im ma? zaten ayarlanm??. Napt? Hamza yazd? tahtaya kadroyu "oynay?n sonu? zaten gelicek" dedi bitti. ?erefsizli?in, haysiyetsizli?in bini bir para olmu? bir lig. Onca olumsuzlu?a, eksi y?ne ra?men al?n size 32. haftaya kadar ba?a ba? gelmi? tak?m. Evet Bilicin baz? hatalar? y?z?nden belki puanlar kaybettik. Evet ?ampiyonluk gitti ama tek sorumlu olan bu adam m?? Ya adam hakeme itiraz etti diye 3 ma? trib?ne g?nderildi. Sahada top?ular?m dayak yiyor diye ma?? 4. hakemin yan?nda izliyor s?rekli. Adam Be?ikta?a vermi? kendini. Ba?armak istiyor bu adam. Hatas? oldu, b?y?k hatalar? oldu ama Bilic gidince yerine gelecek adam? Mourinho mu geliyor? Guardiola ile mi g?r???yoruz?

Hele ?u ?enol G?ne? diyenler, Sergen diyenler. Abi siz adam? ?ld?r?rs?n?z yemin ediyorum. Bunu 4-5 kez yazd?m yazmaya da devam edece?im. E?er olmazsa buraday?m. ?enol hoca gelsin max 20. hafta havluyu atar?z. ?ok net s?yl?yorum. Bombo? bir adam ?enol Hoca. H?cum futbolu oynat?yor, arka taraf evlere ?enlik. 100 gole ula??r tak?m o gelince evet. ?ok net belli. Peki yedi?i gol? 85 gol art? eksi 15 gol yeriz. Ad?m gibi eminim bundan. ?enol G?ne? neymi? d?nya 3. olmu?. Kimleri elemi? peki elindeki kadroyla yaz?n g?relim. ?lhan Mans?z, Hasan ?a? y?rekten top oynayan adamlar. ?imdi ki gibi laylaylom top?ular m?yd?? Kimi elemi? ?enol Hoca karde?im ona bak?n.

Bilic kalmal? diyorum. Hi? yeni hocayla bamba?ka heyecanlara gerek yok. Adam 2 senedir stads?z tak?m y?netiyor. Her ma? deplasman. Bir ma? Konya bir ma? Ankara ?b?r ma? olimpiyata m? gitsek diye d???nen bir tak?m. 32. hafta ve kafa kafaya. Rakiplerin g?zel stadlar?, g?zel gelirleri, lobileri, hakem deste?i her ?eyi var. En ?nemlisi g??l? ba?kan g??l? isimleri var. Futbolcular sahada dayak yiyor bizim beyzadeler ??k?p iki laf etmiyorlar hakeme, tff ye. Bunlar? g?r?n bunlar?. Ay?pt?r. Bu adam vodafone arenay? g?rmeyi hi? mi hak etmiyor? Taktik dehaym?? kimin u?runda bu ?erefsiz ligde? Fener her sene kafaya oynuyor ?ok mu taktik yap?yor. Aha bu sene ortada arenada gsye bir koysak fener olacak ?ampiyon. Bak?n bak?y?m ?ok mu m?thi? oynuyorlar? Ya da ?rnek b?y?k ihtimalle gs olacak ?ampiyon ?ok mu iyi taktikleri var? Ma? net ayarlanm??. Saraya ??kmalar falan s?yletmeyin i?te beni. Ay?pt?r. Bilic bir derbi kazanmaya ba?lasa ?eytan?n baca??n? k?rsa gerisi de gelir. Lanet olsun beceremiyor i?te bizi de burda b?yle sa?ma ?eyleri tart??maya zorluyor. ??renemedi i?te en b?y?k hatas? bu. ??renecek ama bu sene yapamad?. Vodafone arenay? hakediyor. O kadar s?yl?yorum. D???ncem budur. Eyvallah
                            ?enol G?ne? e bo? hoca demek futbol ay?b?d?r adam milli tak?m? d?nya 3. s? yapt? ?imdi Avrupa tak?mlar? ile kar??la?mad?k dersiniz ama biz daha o turnuvaya kat?lam?yoruz art?k

Yorum Yap

Be?ikta? son 8 senede %28 civar?nda derbi galibiyeti oran? ile oynuyor. ( Yani ortalama olarak bakarsak 2 senede 1 galibiyete falan denk geliyor. )

Bilic gelmeden ?nce son 8 senede 20 gs ma??n?n 6's?n? 25 fener ma??n?n 7'sini kazanm???z.

Rakiplerin bast?rd??? 2'de 1 Tshirtlerini unutmad?k hala.

Derbi kazanamam?z sadece Bilic'in taktiksel olaylar? ile a??klanabilecek bir olay de?il ( ki derbilerde hatalar? ve cesaret eksikli?i oldu?u konusunda hemfikiriz )

D?n?p bi tabloya bakal?m ; Ligin en tecr?beli kurt hocas? ve lobisi olan psikolojik bask? sa?layabilecek Mustafa Denizli 2 senede 10 derbi oynad? 3 galibiyet ald? 7 derbiyi kaybetti.

Bu tak?m ilk defa final problemi ya?am?yor. 2008-2009 ?ampiyonlu?unda gs ve fb k?t? durumdayken biz ?ampiyonluk potas?ndaki sivas'? deplasmanda yenemedik ve i?i koparamam??t?k. ?n?n?de tarihin en k?t? fenerbah?elerinden birini yenememi?tik. ( stoperde g?khan g?n?l , yasin sa? bekte ali bilgin vard? )

Bu Bilic'i savunma arg?man? de?ildir ama baz? ?eylere geni? a??dan bakmakta fayda vard?r.
                              En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 17-05-2015, 09:54.

Yorum Yap

ah hocam ah herkes gibi yazacak paragraf?m yok sana ben senin gitmeni istemiyorum ama ayr?lacak yollar?m?z b?y?k ihtimal.Ben g?nlerdir uyuyam?yorum derdimden ?ok azda olsa sende dertlende ?u yosmalar? arenaya g?m en az?ndan bir teselli ver be...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X