Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fanatik@fanatikcomtr 27 sn.27 saniye ?nce
    SON DAK?KA | #Be?ikta? taraftar?, Sabiha G?k?en Havaliman?'nda Slaven Bilic ve futbolcular? sert tepkiyle kar??lad?.

Yorum Yap

k?f?r hic hos olmadi

Yorum Yap

Taraftar?n da zerre kadar dengesi kalmad?. Olmayacak zamanda lay lay yap, ?z?r dileriz Tolga falan de, sonra kalk Bilic'e k?fret! Te Allah'?m...

Yorum Yap

...

Yorum Yap

Aslı Gokhan Erkek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Havaliman?nda k?yamet kopuyor
            hay?rd?r abi nereden izliyorsun
            Beyaz tv'de.

Herkese gider yapt? taraftar. Futbolcuya sahtekar dedi. Bilic'e .. git dedi. Y?netim ?stifa dedi. Giderken otob?s? tekmeledi.

K?sacas? herkese haddini bildirdi. Herkes su?lar tararftar? ama ben do?ru yapt?klar?n? d???n?yorum.

Yeter abi buras? ?iftli?e d?nd? art?k. Helal olsun taraftara.

As?l daha ?nceden bunlar? el ?st?nde tutmak hatayd?.

Yorum Yap

Abi bili?in bak??lar? ?ok fenayd? ya , ulan adam?n y?re?i s?zlar anas?n? sat?y?m , niye k?f?r edersin be adama arkada? ya ! Gidecek zaten , gidece?imi biliyorum da demi? , olmam?? tamam hocal??? k?t?d?r tamam , k?f?r etmeye g?c?m??z?n yettiklerine ediyoruz nedense , neden tolgaya k?f?r edilmedi zaman?nda bili? gibi iyi niyetli adama s?v?ld? bu gece ?

Yorum Yap

Hepte taraftar ay?p ediyor zaten, k?f?r ho? de?il elbette ama esas son ka? ma?t?r oynad?klar? futbol bize edilmi? k?f?r, hakaret gibidir...

Yorum Yap

Bize gelen hi? bi Allah?n kulu hocada sihirli ?ubuk g?remedim, luce baba d???nda. ?enol hoca da baba adam, ama ona da yedirmediler ?ikeli sezonda 82puanla ikinci oldu, luce gelmeyecekse forza BILIC...

Yorum Yap

Bilicin gitmesini isteyenlerdeyim lakin bu k?f?re ?ok ?z?ld?m. Tuhaf oldum tvde..

Yorum Yap

i? i?ten ge?tikten sonra ayar vermeye gerek yok.

Yorum Yap

K?f?r olmazzz..

?yi antren?r olmayabilir , hatta ?ok k?t? bir antren?r olabilir.. Ama Slaven Bilic adamd?r! ?stifa ettirip g?nderilmeli!

Yorum Yap

Liverpool ma??ndan sonra bi taraflar? tavana vuran tinerci ?erefsizler bug?n be?ikta??n hocas?na k?f?r ediyor
                          iyi g?n taraftarl???nda fb gs taraftar?n? ge?tik

Yorum Yap

K?f?r? duyunca kahroldum..

Yorum Yap

bilice k?f?r haricinde g?zel tepki g?sterdiler helal olsun hadlerini bilsin ruhsuzlar

Yorum Yap

az bile yapt?lar gidenlerin a?z?na aya??na sa?l?k kimsenin babas?n?n ?iftli?i de?il buras? herkes ?zerinde ta??d??? arman?n fark?nda olacak

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X