Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ki penalt?, bir nizami gol?m?z verilmedi bu ak?am. Kimse tek ses ??karm?yor.

??ld?rmak ?zereyim.

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      afedersiniz ama yukar?da bilic'i savunanlardan biride benim.
      velev ki siz hakl?s?n?z. bilic'i kovduk.bilic su?lu.hakl?s?n?z.
      fakat fikret orman ba?l???na bu kadar yazanlardan hi?birini g?remiyorum?
      Hakl?s?n?z.. ama bug?n ba?kan de?i?tirelim desek 1 aday ya ??kar ya ??kmaz.. ama teknik direkt?r s?r?s?yle.. ?nce sportif ba?ar? gelecek, bor?lar biraz azalacak sonra ba?kan adaylar? d?k?lmeye ba?layacak.. realist olmak laz?m.. ?u kadro bile i?ini bilen bir teknik direkt?r?n elinde ?ampiyon olurdu.. 2 derbi kazansak suyun ak??? de?i?irdi.. ayr?ca kornerden gol yemek y?netimin su?u mu? tolgays?z bir halt oynamad???n? 3 ma? arka arkaya g?r?p anlamamak y?netimin su?u mu? pektemekle s?zle?me imzalak y?netimin su?u ama buna engel olmad??? gibi pektemek gibi bir faydas?zdan her ma? medet uman bili?'e ne diyelim?.. be?ikta? y?netimi ?oook ba?ar?s?zd?r.. ama ?u son 3 ma?? bili?'in hatalar? vermi?tir.. her ?eye ra?men hakeme makeme ra?men kazan?lacak ma?lard?.
      peki g?zel abicim kornerden gol yemek bilic'in su?u mu
      neyse art?k ?ok bir?ey yazmak gelmiyor i?imden.ben kendi g?r??lerimi savunduk?a insanlar?n sinirini bozan biri gibi duruyorum.
      hepimiz ortak gayesi be?ikta??n ba?ar?s? fakat g?r??lerimin farkl?l??? y?z?nden birazdan beni de ba?ka bir tak?m? tutmakla yarg?layacaklard?r.
      ?imdilik bilic gidip yerine bir td gelicek gibi duruyor.
      umar?m ?yle de olur.neden biliyor musun abi?
      ??nk? o zaman ben herkese tek tek cevap yaz?p anlataca??m bu olay?n hocadan,2futbolcudan bilemedim 3futbolcudan kaynaklanmad???n?.
      Benim su?um mu? bu tak?m haftalarca kornerden gol atamad??? gibi ?uvalla gol yedi.. bug?n de zirve yapt?.. istatistikler bu tak?m?n duran top organizasyonlar?nda h?cumda ve savunmada koca bir hi? oldu?unu s?yl?yor.. ben mi ?al??t?racam bunlar?? haftalarca ayn? ?eyi ya?ay?p ben mi ?nlem geli?tirece?im?.. tabi ki bili?'in su?u.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Buyrum Kerim Frei denen arkada? neresiyle izlemi? ma?? anlamad?m,ald??? her topta 2-3 adam eksilmi? s?rekli toplu ve topsuz ko?ularla rakibi y?pratarak di?erlerine nazaran iyi oynam?? adam,buyrun Pektemek veya Olcay,Necip,Motta denece?ine buyrum Kerim deniyor,ya bir gidin Allah a?k?na ya.
        onu bende anlamad?m. adam eksiltti, orta a?t?, girdikten sonra di?erlerine nazaran etkilyidi. olcay?n son 10 haftas?nda kerim oynasa, pekteme?in son 30 ma??nda cenk oynasa, nas?l farkl? olurdu ?u s?ralama anlatamam.

Yorum Yap

Ulan 2 ay once dedik hoca degil, sonra ne mi oldu? 2 ay ban yedik
          Rezil adam ya.

Yorum Yap

Aslı Hamit Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?ki penalt?, bir nizami gol?m?z verilmedi bu ak?am. Kimse tek ses ??karm?yor.

??ld?rmak ?zereyim.
            Ses etme karde?im.

Biz bu kafayla daha ?ok ?z?l?r?z, cac?k olmaz bizden bu kafayla.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              afedersiniz ama yukar?da bilic'i savunanlardan biride benim.
              velev ki siz hakl?s?n?z. bilic'i kovduk.bilic su?lu.hakl?s?n?z.
              fakat fikret orman ba?l???na bu kadar yazanlardan hi?birini g?remiyorum?
              Hakl?s?n?z.. ama bug?n ba?kan de?i?tirelim desek 1 aday ya ??kar ya ??kmaz.. ama teknik direkt?r s?r?s?yle.. ?nce sportif ba?ar? gelecek, bor?lar biraz azalacak sonra ba?kan adaylar? d?k?lmeye ba?layacak.. realist olmak laz?m.. ?u kadro bile i?ini bilen bir teknik direkt?r?n elinde ?ampiyon olurdu.. 2 derbi kazansak suyun ak??? de?i?irdi.. ayr?ca kornerden gol yemek y?netimin su?u mu? tolgays?z bir halt oynamad???n? 3 ma? arka arkaya g?r?p anlamamak y?netimin su?u mu? pektemekle s?zle?me imzalak y?netimin su?u ama buna engel olmad??? gibi pektemek gibi bir faydas?zdan her ma? medet uman bili?'e ne diyelim?.. be?ikta? y?netimi ?oook ba?ar?s?zd?r.. ama ?u son 3 ma?? bili?'in hatalar? vermi?tir.. her ?eye ra?men hakeme makeme ra?men kazan?lacak ma?lard?.
              peki g?zel abicim kornerden gol yemek bilic'in su?u mu
              neyse art?k ?ok bir?ey yazmak gelmiyor i?imden.ben kendi g?r??lerimi savunduk?a insanlar?n sinirini bozan biri gibi duruyorum.
              hepimiz ortak gayesi be?ikta??n ba?ar?s? fakat g?r??lerimin farkl?l??? y?z?nden birazdan beni de ba?ka bir tak?m? tutmakla yarg?layacaklard?r.
              ?imdilik bilic gidip yerine bir td gelicek gibi duruyor.
              umar?m ?yle de olur.neden biliyor musun abi?
              ??nk? o zaman ben herkese tek tek cevap yaz?p anlataca??m bu olay?n hocadan,2futbolcudan bilemedim 3futbolcudan kaynaklanmad???n?.
              abi kornerden gol yemek bili?in su?u de?il hakl?s?n , kornerden gol yemesek ne olacakt? 0-0 yani ayn? ?ey. Bili?'in su?u kornerden yemek demiyor ki kimse genel resme bakal?m , sen vicdanen nas?l ac?kl?yorsun bu sezon 3 derbi kaybetmeyi ve ve her ma? tolgay? c?kar?p necipi atibay? almak gibi ?eyleri bili? buralarda verdi ?ampiyonlu?u zaten. en az?ndan i? saha derbilerini berabere bitirebilmeliydi. Bazen i?ler hocada biter. Sen diyebilir misin ki ?enol yada Denizli hoca da olsa i?erde d??arda t?m derbileri kaybederdi diye ?

Yorum Yap

Seneye yeni hoca gelse yine bu sezon gibi olucak asl?nda bizim sorunumuz Slaven Bili? degildir tafaftarlar?m?z bunu anlad?g? g?n ayaga kalk?cazu tak?m?n buraya gelmesinde Bili?in su?u % 25 dir

Yorum Yap

bilic yol yapt? a??klamas?yla ! yaz?klar olsun.. korkakt?n korkaklar gibi ka? ?imdi... ne g?zel d?nya

Yorum Yap

Git

Yorum Yap

Bari klopp bizim i?in gelmi? olsa da
                      bir ihtimal sevinebilsem..

Yorum Yap

geldi?i g?nden beri hazetmedim kendisinden ama tff-mhk-ligtv d?ng?s? k?r?lmad?k?a daha ?ok d?v?n?r?z ?ok td istifa eder.

Yorum Yap

2 senedir tak?m?n ba??nda kalmas? hatayd?.
                          rusyadan getirenler utans?n.

Yorum Yap

Bug?ne kadar savundum, destek verdim...Anla??ld?, anla?amayaca??z seninle...herkes kendi yoluna...

Yorum Yap

Adam 3 ma?t?r ?st ?ste Tolgay'? oyundan al?yor ama hala su? hocada de?il. Terzic alm?? kenara heralde. Bu sayd???m sadece bi tane. Yapt??? bir s?r? yanl?? tercih, yanl?? oyuncu de?i?ikli?i, yanl?? taktik de?i?ikli?ini her ma?ta yap?yor. Yanl???ndan d?nmek yerine inad?na yanl?? yap?yor.

Yorum Yap

Hem hocada hem tak?mda kafa olarak bitmi? zaten baz? ?eyler. Biz de halam?n b?y??? olsa da ?ampiyon olsak hesaplar? i?erisindeyiz. Haydi ge?mi? olsun, koca sezon yine ??p oldu ve biz her zamanki gibi 3.y?z

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X