Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hoca d?nyan?n neresinde ?nlibero ??k?p kanat oyuncusu giriyor a??klasana !!? 2 haftad?r iyi oynayan ortasahada top yapan adam? ??kar?p oyundan d???r?yorsun tak?m?.

Art?k yetersiz oldu?un , 2. bir plan?n olmad??? ?ok bariz belli.Sadece panik tu?una bas?p abuk sabuk mant?ks?zca,?uursuzca yedek kul?besine d?n?p huc?mcu kim varsa hurrraaa.

?ampiyonlu?u alt?n tepside verdin.Ge?en sene 1 bu 2 sanada elveda.
    En son düzenleyen Caner Sever; 15-05-2015, 14:31.

Yorum Yap

?stikrar i?in do?ru adam olmad???n? ?z?lerek g?r?yorum ki kan?tlad?n.
      ?nder Hoca bile bazen kendisine soruyordur, ben nas?l bu hocaya g?vendim diye.
      Kas?mpa?a' ya ge?meden ?nce i?i rahat etmedi?inden ?st? kapal? kondisyon ?al??malar?n? da ele?tirmi?ti.

D?nk? tak?m, yeni kondisyon antrenmanlar?ndan ??km??, aptala d?nm?? y?r?yemez halde ilk haz?rl?k ma??n? oynayan tak?m seviyesindeydi.
      Geli?tirdi?in bir tane dahi oyuncu yok, be?enmedi?imiz Franco Kolombiya milli tak?m?na hala se?ilebiliyorsa demek ki bir?eyler var ama onu da ileride g?rece?iz.
      ?u anki Franco 2. ligde bile oynayamaz ancak herhalde geli?tirme y?n?nde baz? zaafiyetlerimiz var.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Sefer Unuvar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Benim tek aday?m Mustafa Denizli. Camia, taraftar ?ok b?y?k travma ge?iriyor ?u an. ?ki senedir Bilicin korkak futbolu bizi ikidir aya??m?za gelen ?ampiyonluktan etti. Bilic seneye bask?y? kald?ramaz ve onu yerler. Sergen fasa fiso. Bu i?i bir tek Mustafa Hoca ??zer.

ayr?ca sunuda belirteyim yeni statda bask? alehimize cok sonu?lan?r.
        Bundan sonra Be?ikta? b?rak?n aksi sonucu yanl?? bir pas da dahi bug?nler ak?llara gelir ve i? i?inden ??k?lmaz bir hal al?r. Dedi?iniz gibi yeni stad yeni beklentiler ve b?y?k beklentiler do?uracak.

Yorum Yap

?enol G?ne?

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?enol G?ne? gelirse b?y?k ihtimalle yine tek forvet oynar?z. Milli tak?mda Hakan ??k?r'? oynam??t?, ?lhan'? oynatm?yordu hat?rlarsan?z. Trabzon'da Burak Y?lmaz, Bursa'da ise Fernandao ile tek forvet sistemine devam ediyor. Demba hi?te ?enol hocan?n sistemine g?re bir oyuncu de?il, ?enol hoca gelirse Demba'y? g?nderir.
            d?nyada nerdeyse herkes tek forvet oynutor o mesele de?il.
            bak bursaya tek forvetler ama leblebi gibi pozisyona girip gol at?yorlar.
            Herkes tek forvet oynuyor ama Demba tek forvet oynayacak oyuncu de?il.?ok g??s?z sadece tek vuru?u var. Yukar?daki adamlar ?ok hareketli , rakip savunma top ??kart?rken de savunmaya bask? yapan adamlar. Demba'da bu ?zellikler yok.

Yorum Yap

Benim tek aday?m Mustafa Denizli. Camia, taraftar ?ok b?y?k travma ge?iriyor ?u an. ?ki senedir Bilicin korkak futbolu bizi ikidir aya??m?za gelen ?ampiyonluktan etti. Bilic seneye bask?y? kald?ramaz ve onu yerler. Sergen fasa fiso. Bu i?i bir tek Mustafa Hoca ??zer.

valla yeni stad?n bende aleyhimize bask? yarataca??n? d???n?yorum.??nk? bakt???n?z zaman bu tak?m ger?ek deplasmanlarda ?ok daha iyi puan toplam?? ne zamanki kendi seyircisi ?n?nde ??km?? ankara olimpiyat vs. puan kaybetmi?.yada ?ok zor kazanm??.bu manzarada stad?m?z olunca ?ok daha fazla puan al?r?z diyemiyorsun.hakemlerin ?zerinde bask? kurarsak diycem ben ?ok ma?ta hakem bizi do?rarken in?n?de ?ark? t?rk? s?ylendi?ini hat?rl?yorum.gs ve fb nin hakem ve rakip ?st?ne yapt??? negatif bask?y? biz yapam?yoruz maalesef.adamlar hakem tac? bile yanl?? verse ??k?yolar resmen, bizde ise penalt?y? vermese k?sa s?reli ?sl?k geliyor o kadar.belki yeni stat yeni al??kanl?klarda getirir ger?ekten rakipler ad?na ?rk?t?c? olur.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

valla yeni stad?n bende aleyhimize bask? yarataca??n? d???n?yorum.??nk? bakt???n?z zaman bu tak?m ger?ek deplasmanlarda ?ok daha iyi puan toplam?? ne zamanki kendi seyircisi ?n?nde ??km?? ankara olimpiyat vs. puan kaybetmi?.yada ?ok zor kazanm??.bu manzarada stad?m?z olunca ?ok daha fazla puan al?r?z diyemiyorsun.hakemlerin ?zerinde bask? kurarsak diycem ben ?ok ma?ta hakem bizi do?rarken in?n?de ?ark? t?rk? s?ylendi?ini hat?rl?yorum.gs ve fb nin hakem ve rakip ?st?ne yapt??? negatif bask?y? biz yapam?yoruz maalesef.adamlar hakem tac? bile yanl?? verse ??k?yolar resmen, bizde ise penalt?y? vermese k?sa s?reli ?sl?k geliyor o kadar.belki yeni stat yeni al??kanl?klarda getirir ger?ekten rakipler ad?na ?rk?t?c? olur.
                Antep ma??ndaki hareket Burak'a yada Emenike'ye yap?lsayd? o yedek kul?bleri komple sahaya girerdi. Benim son 2 senede dikkat etti?im bu. Y?rtm?yoruz,?s?rm?yoruz rakibi hakemi. Sonra mal gibi bak?yoruz sonuca.

Yorum Yap

Burada herkes Bilic'i g?nderiyor da ger?ekten gidece?ine ka? ki?i inan?yor ?

B?y?k ihtimalle yeni sezona Bilic ile ba?lanacak. Y?netim de ka? kere deklare etti bunu. Gitmesi bence s?priz olur.

Bilic'in seneye zerre geli?im g?sterece?ini zannetmiyorum. Hep s?ylerim hocaya kod yazm??lar. Yapt??? formasyonlar de?i?iklikler hep ayn?. O yaz?lan kodun d???na ??kam?yor.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

B?y?k ihtimalle yeni sezona Bilic ile ba?lanacak. Y?netim de ka? kere deklare etti bunu. Gitmesi bence s?priz olur.

Bilic'in seneye zerre geli?im g?sterece?ini zannetmiyorum. Hep s?ylerim hocaya kod yazm??lar. Yapt??? formasyonlar de?i?iklikler hep ayn?. O yaz?lan kodun d???na ??kam?yor.
                    Bence gidecek abi,in?allah yan?lmam

Yorum Yap

Karizma de?il, isyankar de?il, sadece futboldan anlayan biri tak?m?n ba??nda olsayd? ?ampiyonlu?u ilan etmi?tik.
                      Ben art?k 4. hakemle dala?an hoca istemiyorum.

Yorum Yap

Bili? gitsin tercuman? kals?n o adam? bili?den daha ?ok seviyorum.

Yorum Yap

?enol G?ne? diyorsunuz da bursa bu adamla ciddi d???n?yor, belli ki gelecek sene biraz daha yat?r?m yap?p yeni statla bilmem neyle ?ampiyonluk hedefleyecekler. B?rak?rlar m?? Hele Be?ikta?'a gidecekse.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Arenada gs ye kaybedince mecburen istifa eder. 8derbi 0 galibiyetle tak?m?n ba??nda kalmas? mucize gibi bi?ey olur. ayr?ca ezeli rakibine ?ampiyonluk turu att?racak. Hani ?u ilk yar? arkay? 4leyelim gs ye.

Yorum Yap

Tak?m?n tek ?utu yok,ilk yar? oynan?yor Bilic 4.hakemin yan?nda. Kalabal?k bir yerde ma? izliyordum insanlar sen ?nce tak?m?n? oynat vs. laf ettiler vallahi ben utand?m.

Yorum Yap

Hoca seni seviyoruz bize uygun bi adamsin ama oyunu okuman 0 kafana taktigin topcularda israr etmen yuzunden ne hallere geldik. Ayrica 2 yilda su boktan Ligde halen daha buyuk takimin tek santrafor oynamamasi gerektiginide cozemedin ya pes artik ingiltere falan dogruysa yolun acik olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X