Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    s?zle?me yenilirse seneye izlemem ligi.. digit?rk iptal , kombine vs iptal, forma da zor... zar zor kazand?g?m para pektemeklere ersanlara alt?na spor araba olmayacak ! o kadar
    Yeni Hoca gelse ne olucak ?n?m?zdeki sene yine ayn? senaryoyu izlicez sorun Hocada degil son 2 sene nas?l ge?tiyse ?n?m?zdeki senede ayn? ge?icek

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      s?zle?me yenilirse seneye izlemem ligi.. digit?rk iptal , kombine vs iptal, forma da zor... zar zor kazand?g?m para pektemeklere ersanlara alt?na spor araba olmayacak ! o kadar
      Yeni Hoca gelse ne olucak ?n?m?zdeki sene yine ayn? senaryoyu izlicez sorun Hocada degil son 2 sene nas?l ge?tiyse ?n?m?zdeki senede ayn? ge?icek
      belki yeni hoca bu vas?fs?zlar? g?nderir, istedigi kalite oyuncular? ald?rcak kadar dik duru?lu olur.. en az?ndan bursaya derbi falan demez, pektemek i falan kadroya almaz..

endi?em ?u ; bilic kal?rsa ?ok ?ok 2-3 yine adam al?r , 1i sakatlan?r, 1i kalitesiz olur, 1i de ?ansa iyi olur.. seneyede yine olcay ? pektemegi oynatan hoca istemiyorum a??kcas?..

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Sabri Aydo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        milne d?neminden sonra 3 tane de?erli hoca yakalad?k,rasim kara,lucescu ve delbosque bunlar d???nda gelen b?t?n hocalar denizli'de dahil bana g?re Be?ikta?'?n hocalar? de?ildiler,ama bu 3 isimden biriyle devam edebilseydik uzun y?llar ?imdi farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik..
        ??lerinde en b?y?k haks?zl?k Rasim Karaya yap?lm??t?r hem de S?leyman Seba taraf?ndan ne yaz?k ki
        Rasim kara d?neminde tak?m ?ok gol at?yordu,derbilerde olduk?a ba?ar?l?yd?, avrupada bir k?p?rdama gelmi?ti..

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          milne d?neminden sonra 3 tane de?erli hoca yakalad?k,rasim kara,lucescu ve delbosque bunlar d???nda gelen b?t?n hocalar denizli'de dahil bana g?re Be?ikta?'?n hocalar? de?ildiler,ama bu 3 isimden biriyle devam edebilseydik uzun y?llar ?imdi farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik..
          ??lerinde en b?y?k haks?zl?k Rasim Karaya yap?lm??t?r hem de S?leyman Seba taraf?ndan ne yaz?k ki
          Rasim kara d?neminde tak?m ?ok gol at?yordu,derbilerde olduk?a ba?ar?l?yd?, avrupada bir k?p?rdama gelmi?ti..
          HAla i?imde yarad?r ahh ahh...e?er o sene Mehmet A?ar-Terim-M.Y?lmaz ??l?s? olmasayd? ?uan Terim imparator de?il Y.Vural gibi olurdu...R.Kara ise T.Futboluna ?a? atlat?rd? bu kadar b?y?k konu?uyorum....

Yorum Yap

Rasim hoca ne yap?yor ?u anda? Bizden sonra tak?m ?al??t?rd? m?? Bilmedi?imden soruyorum... Rasim hocay? ben de ?ok severim.

Yorum Yap

Sezona uc kulvarda da basari parolasi ile ciktik.
              Turkiye kupasindan elendik
              UEFA'dan elendik
              Ligde'de Fb ile Gs arasinda ki sampiyonu belirleyecek takim konumuna geldik.
              Bilic'i her ne kadar cok sevsemde mevcut kadromuzdan cok daha kotu kadrolarla ligde daha cok puan toplayan yerli hocalarimizi yerin dibine sokup cikardigimiz gunleri cok iyi hatirliyorum.
              Sozun kisasi Bilic Gs ve Fb'nin boktan bir sezon gecirdigi bu sezonu buyuk bir ihtimalle buyuk mac kazanamadan 3. olarak bitirmemizi saglayacak!
              Bilic basarisizdir.

Asil konumuz Bilic onumuzde ki sezon takimin basinda tutulmali midir yoksa kovulmali midir?
              Bu arada durmadan Ingiltere haberleri cikiyor ama Bilic ile ciddi olarak ilgilenen bir premier ligi takimi gercekten var mi?
              Klup bazinda ilk onemli deneyimini Lokomotiv Moskova'nin basina gecerek baslamis Bilic, Lokomotiv tarihinde transfere en cok para harcadiklari sezonda ligi 9. bitirerek 1991'den sonra Lokomotiv tarihinde ki en kotu sezonunu gecirmis
              Ardindan Besiktas'imizin basina gecen Bilic ilk senesinde 63 puna toplayarak ligi 3. sirada bitirmemizi saglamistir!
              UEFA'da cezamiz oldugundan dolayi mucadele edememistik ve Turkiye Kupasinda da Bucaspor'a elenmistik o sezon
              Bu sezonda ligin bitimine iki hafta kala sampiyonluk mucadelesine havlu attik.

Bilic'in 2 yilda ki derbi karnesi
              Fb ile 4 mac - 2 beraberlik 2 maglubiyet - 2 puan
              Gs ile 3 mac - 3 yenilgi buyuk bir ihtimalle 4.su de yolda - 0 puan

Butun bunlar goz onune alindiginda gercekten Bilic ile ilgilenen bir Ingiliz takimi varsa buyursun gelsin.
              Bizim icin onemli olan konu ise Bilic giderse yerine kimin gelecegidir.
              Yabanci hoca istiyor muyuz? Ben sahsen istemiyorum yabanci bir teknik direktor - aadam Tr'ye gelicekte ligi taniyacak, takimi taniyacak, Tr'ye adapte olacak, tazminati, esi, colugu cocugu derken bir iki seneyi daha cope atmis olucaz. Ha yabanci teknik adam olarak dusunulen isim Lucescu ise ve kendisi de Tr'de Besiktas'i calistirmak istiyorsa o ayri bir konudur. Lucescu'ya kimsenin hayir diyecegini dusunmuyorum forumda!
              Turk hocalar arasinda ki adaylar kimlerdir?
              Senol hoca, Mustafa Denizli, Sergen Yalcin baska? Abdullah Avci (IBB ile her sene ligi ilk 6'da bitiriyor aslinda)?
              Abdullah hocayi sanirim cogunluk istemez
              Sergen'e gelince forum ikiye bolunebilir ama bugune kadar teknik direktorluk kariyerinde herhangi bir basarisi bulunmamakta ve cok deneyimsiz (Bilic'i Sergen'e sahsen tercih ederim!)
              Mustafa Denizli - forum'daki buyuk bir cogunluk yorumcu olarak kalmasini Besiktas'a tenik direktor olarak donmesinden daha cok ister sanirim
              Senol hoca bu adaylar arasinda bir adim one cikiyor ama onu da forumda yetersiz bulan ciddi bir cogunluk var.

E o zaman kim gelsin?
              Bilic kalsin mi?

Halimiz hicte ic acici degil amk gazetesi =(

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Rasim hoca ne yap?yor ?u anda? Bizden sonra tak?m ?al??t?rd? m?? Bilmedi?imden soruyorum... Rasim hocay? ben de ?ok severim.
                en son Azerbaycan'dayd? benim hat?rlad???m..

Yorum Yap

umar?m yollar ayr?l?r. olmad? , bunu erkenden g?r?p yollar? ay?rmak gerek , bili?'in malesef bu ligde ?ampiyonluk alabilecek k?vama gelmesi i?in 5 y?l deneyime ihtiya? var , g?rd???m?z gibi son 5 hafta kurtlar sofras? , kurtlar etlerin en g?zel yerlerini ald? son 3 haftad?r , biz de kemikleri di?liyoruz yine. Buras? staj kurumu da de?il. ?enol hocaya hay?r demem ba??m?z?n ?st?nde yeri var bili? ne kadar adamsa o da o kadar adamd?r.

Yorum Yap

Sezon ba?? ve ortas?nda kadro yeterlidir, u?ar?z, ?ampiyonlu?a oynar?z, Uefa finali gibi s?zler s?yleyen bir ?ok insan ?imdi Bilic'i savunmak i?in kadroyu ??p edip b?rak?yor.
                    Bunu yaparken ayn? anda, galibiyetli haftalarda '' seneye sadece bir stoper al?ns?n yeterlidir '' g?r??? savunuluyordu.
                    Veli Kavlak''?n askerleriydik, onunla s?zle?me imzalamaz isek FB-GS pusuda bekliyordu,
                    Atiba'y? ?imdi b?raksak FB-GS havada kapard?,
                    Ersan'? GS hala istiyordu.
                    Olcay Quaresma'n?n abisiydi, bug?n b?raksak FB-GS kap?da bekliyor.
                    Devran d?nd?, mevzu Bilic'e geldi hepsi ayn? anda ??p oldu.
                    Ki benim a??mdan hala ??pt?r hepsi.Hatta eksik var fazla yok.
                    Ne oldu da bir kerede de?i?ti i?ler ?
                    Bilic'i savunmak i?in mi ?
                    E para da yok, ne olacak ?
                    Kadroyu k?kten de?i?tiremeyiz ya.
                    Elde olan kadroyla bir de?i?imin sonu? getirmeyece?ini nerden biliyoruz ?
                    Ayn?s?n? Hamzao?lu yapmad? m? ?
                    Kimseyi kast etmiyorum ger?ekten,
                    Ama bir zamanlar kadronun iyi oldu?unu, yeterli oldu?unu savunanlar, ?imdi Bilic s?z konusu olunca savunmak i?in tam tersi ?eyler s?ylenmesi ?eli?kidir.
                    O mant?kla bakarsak herkes su?suzdur.
                    Y?netim de, ba?kan da.
                    Di? ge?iremiyorlar, g??leri budur deyip ayn? kap?ya ??kar?z.
                    Ama bir realite var o da tak?m ad?na Bilic ba? su?ludur,
                    Camia ve kul?p ad?na ba?kan ve y?netim ba? su?ludur, ki bana g?re yok h?km?ndedirler.
                    Daha ?zele indirgersek futbolcular da futbol ad?na ba? su?ludur.
                    Velhas?l tepeden t?rna?a, ba?kandan y?netime, Bilic'ten baz? futbolculara kadar hepsi gitmelidir.
                    Bizim yapt???m?z sadece Be?ikta?'? daha iyi yerlerde g?rmek i?in d???nmek, fikir beyan etmek, bunu yaparken de arada iki kelam edip sohbet muhabbet etmek.
                    Be?ikta? b?y?kt?r, daha da b?y?k olmal?d?r.En iyisini istemeliyiz.
                    Yar?n ?enol G?ne? gelip ?ampiyon yapamazsa ona da gitsin denilecek diye bir hava olu?turuldu forumda.
                    Evet o yapamazsa o da gitsin tabi.
                    Lucescu yapamazsa o da gitsin tabi.
                    Bu i?ler b?yledir.Lakin istedi?imiz insanlar? niye istiyoruz oras? da ?nemli.
                    Bilic'e g?re ?ampiyon yapabilmesi daha muhtemel insanlard?r diye.
                    Ke?ke m?neccim olsayd?k da g?rebilseydik kim ?ampiyon yapabilir, o zaman onu isterdik.
                    Bu isimlerin de yapamayaca??n?n garantisi yok.?htimali kendiniz yarat?p, kendiniz gelece?e dair ithamda bulunuyorsunuz.
                    Ama ya?an?lm?? bir ger?eklik var, Bilic iki y?ld?r yapamad?.
                    Umut da vermiyor.
                    Ama ya o istenilen iki isimden biri gelir de yaparsa ?
                    Velhas?l-? kelam, 25 ya??nday?m hat?rlad???m 2 ?ampiyonlu?umuz var, birinden gram zevk alamad?m, di?erinde 12 ya??nda bir ?ocuktum.
                    Her sene ayn? umutlarla, ayn? heyecanlarla ba?lay?p sona do?ru kamyon ?arpm??a d?nmek kaderimiz haline geldi.
                    S?k?len, g?z g?re g?re ?al?n?p da m?dahale edilmeyen, inat y?z?nden kaybedilen umutlar?m?z var-d?.
                    Sorumlular?n hepsi gitsin.
                    Bilic'de, Fikret Orman'da, Ahmet Nur ?ebi'de.
                    Yerlerine gelecek ki?iler iyiyse e?er zaten Olcay'd?r Veli'dir Ersan'd?r, Atiba'd?r kalmaz.
                    Hepsi gitsin biz kalal?m.
                    Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bizde Rasim hoca ?uan. Divan kurulunda ?ye

Yorum Yap

Bu futbolcular? da adam edip ?ampiyon yapacakt?n ya Bilic helal olsun sana.
                        Ba, Sosa, Tolgay, T?re birazda Atiba d???nda hepsi ??p.
                        5 oyuncuyla m? ?ampiyon olacakt?k, vay arkada?.
                        Nas?l inand?rd?n bizi, stads?z bir ?ekilde, a??a??l?k bir ligde, ?ampiyon olabilece?imizi.
                        Helal olsun sana.
                        Sonu?ta 3. olduk evet 3.l?k Be?ikta? i?in ba?ar?s?zl?kt?r.
                        Bunun i?in bahane ?retmiyorum ben.
                        Fakat hakk?n? da yemiyorum hocam.
                        Evet baz? ma?larda futbolcular ruhsuzdu,
                        Ama sende ki ruh sayesinde bu zamana kadar umut ettik, inand?k.
                        Samet ile k?yaslan?yorsun hocam.
                        A?z?nda sak?z ile taraftara laf atmad???n i?indir belki de.
                        Bilmiyorum.
                        Tekrar s?yl?yorum, bu ba?l??a girdi?im her seferinde de s?yleyece?im belki de.
                        Git kurtar kendini hocam.

Yorum Yap

Bilic' in ve futbolcularin zihniyetlerini degistirmeleri gerekiyor.. her rakibe ayni oyun, her rakibe asiri saygi, sacma sapan centilmenlik gosterileri vs. Kafa olarak asla sampiyonluk adayi olamadik aslinda.. bu kafa winner kafasi degil.. bu kafa hep renk getirir mucadeleye ama hic kazanamaz bu ulkede.

Yorum Yap

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Remzi Ozboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu saatten sonra su ligden tek beklentim gs yi evire ?evire yenmek. Ama olurda fb macindaki gibi p?s?r?k bi futbol oynarsak hoca gozumde tamamen biter. ??k?p bagirttira bagirttira yenmemiz lazim.
                            Biz Balikesiri bile bagirttira bagirttira yenemiyoz, TT deplasmaninda mi yapicaz ?

Malesef GS rahat yener bizi

bende gs nin rahat 3 0 gibi net skorla yenecegini d???n?yorum.. hem vas?fs?z adam ?ok hem bilic korkak p?s?r?k.. gs yi yenmemiz i?in bir umut emaresi yok maalesef.. bursa kadar vizyonumuz yok adamlar ??k?yor tak?r tak?r oynuyor.. yeniliyor vs ama korkak oynam?yor

Malesef hem fikirim,adamlar santrayla beraber top-t?fek neyi varsa sald?racak,bizde tabiki efsanevi derbi takti?imiz rakibe topu ver kendi yar?sahanda savun h?zl? h?cuma ??k takti?iyle oynar?z.

Yorum Yap

Tamam hakemler taraf?ndan do?rand?k.. tamam derbilerden ?nce hep eskik b?rak?ld?k.. hocan?n hakk?n?n verelim bu durumlar kolay m?cadele edilecek ?eyler de?il.

Ancak Tr. Kupas?nda 2.lig ekibine elenmek, uefa'da brugge'a cidden rezil durumlara d??erek iki ma?ta da kaybetmek, ligde d??me hatt? ve civar?na 14 puan kapt?rmak, s?k??an ma?lar?n hemen hi?birini a?amamak, kornerden, duran toptan gol atamamak ?st?ne ?stl?k rakiplerden bu ?ekilde 10'larca gol yemek.. ?imdi bunlar? da bili?'in - hanesine yazmak laz?m.. evet stadyum yok ama yukar?daki eksilerin de stadyumla bir ilgisi yok.. bak?n daha tolgay, pektemek,tosun, oyuncu terciherli,de?i?iklikler falan da yok olay?n i?inde.. hepsine hoca en iyisini bilir dedi?imizi varsay?yorum.. ben de ?ok arkas?nda durdum.. ben de ondan daha iyisini nerede bulaca??z diye d???nd?m.. ama ?u kritik haftalar? yine a?amay?nca ?midimi yitirdim.. ge?en y?ldan bu yana kadro kalitesi y?kseldi?i halde problemlerin hi? birine ??z?m bulunamad?.. ba'y? ??kar?p almeida'y? koysak ge?en y?lki puan?m?z? bile tutturamayacakt?k.. e o zaman? ne anlad?m ben bu i?ten.

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Remzi Ozboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu saatten sonra su ligden tek beklentim gs yi evire ?evire yenmek. Ama olurda fb macindaki gibi p?s?r?k bi futbol oynarsak hoca gozumde tamamen biter. ??k?p bagirttira bagirttira yenmemiz lazim.
                                Biz Balikesiri bile bagirttira bagirttira yenemiyoz, TT deplasmaninda mi yapicaz ?

Malesef GS rahat yener bizi

bende gs nin rahat 3 0 gibi net skorla yenecegini d???n?yorum.. hem vas?fs?z adam ?ok hem bilic korkak p?s?r?k.. gs yi yenmemiz i?in bir umut emaresi yok maalesef.. bursa kadar vizyonumuz yok adamlar ??k?yor tak?r tak?r oynuyor.. yeniliyor vs ama korkak oynam?yor

Malesef hem fikirim,adamlar santrayla beraber top-t?fek neyi varsa sald?racak,bizde tabiki efsanevi derbi takti?imiz rakibe topu ver kendi yar?sahanda savun h?zl? h?cuma ??k takti?iyle oynar?z.
                                Efsanevi derbi takti?imiz ile rakiplere korku sal?yoruz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X