Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay'?n at?ld??? dakika 43 yani ma??n bitmesine nerden baksak 50 dakika daha var.
    Olcay at?lmasa,50 Dakikada ma? ?evirmek ?ok mu zor i? ?
    Sadece hakemler demiyorum,elbette hocan?n hatalar? var.
    Ancak d?n ?u basit oyundan atma olmasa,farkl? ?eyleride konu?uyor olabilirdik.
    D?nyan?n hi? bir yerinde bu kadar ucuz bir adam atma yok.
    En basitinden deplasmanda oynad???m?z Tottenham ma??ndaki hakem olsa,
    2 pozisyonda da oyunu devam ettirir,ben s?k?ld?m bu d?zeni g?rmekten.
    Bu y?zden hocan?n hatalar? benim i?in arka planda.
    Lucescu'nun gittikten sonra,T?rkiye'de hi? bir ?ey de?i?memi? demesi de bu y?zden.
    Hakemlerin bu kar??la?malarda can?m?z? son derece yakt??? ger?e?ini g?zler ?n?ne sermek,Bilic'in hatalar? ?rtmek anlam?na gelmemeli.

Yorum Yap

abi hala mustafa denizli,?enol g?ne?,fatih terim gibi isimleri s?yl?yoruz yapmay?n .. bu adamlarla sadece tr liginde ortalama bir oyunla belki ?ampiyon olabilirsin ama ne sistemin olur nede g?n?m?z futbolunda avrupada herhangi bir ba?ar?n.. mustafa denizliyle ?ampiyon oldu?umuz sezon ve sonraki sezon ?ahsen oynad???m?z oyunu hi? be?enmiyordum tabi oyuncu baz?nda o kadar oynayabilirsin diyebilirsiniz ama ?u an ki kadroda olsa ayn?s? olur .. bilic'in arsenal totthenam feyenoord partizan ma?lar?nda oynatt??? oyunu bu teknik adamlar?n hi?biri oynatamazd? hata yapm?yor mu tabiki yap?yor ama nereden bilebilir k.erciyes ma??nda korner d?n??? necibin amat?rce yapaca?? hatay? yani s?rf sa? bek olmamas?ndan ?t?r? 2 ma?t?r belkide kaybediyoruz ismaili oynat diyoruz bende diyorum ama ismailde savunmada ?ok k?t? arkada? yani oda yapabilirdi bu hatalar?..yani bunun sorumlusu bana kal?rsa bilic de?il y?netimdir.Fakat evet son ma?ta ben inanamad?m kerim frei ile necibi ayn? kanatta oynatmas?na b?y?k yanl?? ama temele indi?imizde yine sorun sa? bek olmamas? hata m? hata o ayr?..yani k?sacas? bu adama g?venelim sabredelim t?rk teknik adamlar?n hi?birinde olmayan ?zellikleri var.. ?ok de?il 2 hafta ?ncesi ne s?ylediklerimize bakal?m ona g?re d???nelim..

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilic alg? y?netemiyor. Mustafa Denizlinin en ?ok sevdi?im yan? buydu. Denizli elindeki kadroyu biliyordu ne dedi;

26.hafta ?ampiyonlu?umuzu ilan ederiz, bu k?pr?n?n alt?ndan ?ok sular akar. B?t?n T?rkiye kilit sonra.

Manu ma??ndan ?nce; Be?ikta??n portf?y?nde bir Manu deplasman galibiyeti olmal?d?r. Net a??klama, bitti.

Bilic fazla romantik a??klamalar yap?yor, Bursay? rakip g?r?yor ayr?ca Fb ve Gsyi bizden ?st?n g?r?yor.
        Mustafa Den?zl? h?c unutmam
        s?vas liderken b?z gerideyken Hurr?yete tam sayfa r?portaj verm?st?
        l?g?n suphes?z en ba?ar?l? tak?m? s?vas ama bu bask?y? kald?ramayacaklar ve ger? dusucekler d?ye
        o saaten sonra onu okuyan her s?vasl?n?n kafas? kar???r b?l?ncaltlar?na oturur ve oyle oldu

Yorum Yap

?ok afedersiniz de, biride ??k?p ulan ingilterede ??yle bir hoca var al?p getirelim demiyor ..
          Varsa yoksa Samet Aybaba , Mustafa Denizli ...

Samet Aybaba y? getirdiniz ,
          herif ?ampiyonluk kelimesini s?ylerken g?t? titriyordu di?er detaylara girmek bile istemiyorum..
          Sonra ba?ta Sergen Yal??n olmak ?zere tabelaya bak?p Samet Aybaba, Bili?ten iyi ve ba?ar?l? diyorsunuz..
          Ama kimse Antalyan?n k?me d??mesini konu?muyor.

Bide Nostradamus Mustafa Denizli olay? var tabi ki, standart 1 senelik planlar?n adam? ?ok b?y?k hocaya amk istedi?ini vermezsen senle masaya bile oturmaz..
          Kariyerine k?t? not eklenmesin diye 3 ?n 5 in hesab?n? yapan g?z?mde gram de?eri olmayan korkak adam?n teki ..

hAAA Bana deseniz ki Mustafa Denizli gelsin y?netimde Fikret Orman ve A.?ebinin aras?nda g?rev als?n ona bi?i demem,
          ?unk? adam?n tek bildi?i ?ey medyay? y?netmek gerisi hikaye ! ve ne yaz?k ki bu tarz biri oldu?unda ?u ?lkede teknik ak?ldan yoksun b?y?k hoca oluyorsun yaz?k !

demba ba i?in, "beklentileri kar??layacak d?zeyde bir oyuncu de?il. Burak Y?lmaz kadar ko?muyor diyen hoca gelsin ger?ekten gelsin de hi? olmazsa medyada biraz falc?l?k yapar ?ampiyon oluruz..

Bir yandada Slaven Bili? !
          T?rkiye'deki kimyan?n ne oldugunu yava? yava? ??renirken bu kadar pisli?in i?inde Be?ikta??n ba?ar?s? i?in g?z ya??na tan?kl?k etti?im ve kendi kariyeri i?in g?nah?yla sevab?yla ??rpanan didinen adam..

Yan?na yaz?lan adamlar?n ci?erini sen bilmezsin ama ben sana s?yleyeyim Slaven, 5 KURU? ETMEZ ..

Bu ?lkede mas?r adamlar?n teknik direkt?r olduktan sonra acziyetlerinin y?netimler taraf?ndan doldurularak ?ampiyon olduklar?n? g?rmeden,
          Yukar?da ismi ge?enlere koltu?unu g?z g?re g?re b?rakmadan istifa et ve git bu ?lkeden !

Git karde?imm Dakika durmaaa ! hemde...

Yorum Yap

necip kerim ikilisi ile ba?lay?p hata yapan bili? kerim in yard?m etmemesini g?r?nce olcay? buraya ?ekip birinde hakem hatas? deyin ne derseniz deyin sar? g?rd? di?erinde necip in yapmas? gereken hamleyi yaparak sar? g?rd?.bak?n ne golde ne olcay?n ilk sar? kart?nda necip ortada yok ayr?ca olcay ?n 2. sar?s?nda da, g?lde bal?k yakalar gibi adam?n ayaklar?na atlay?p durdurmaya ?al???p elinden ka??r?nca olcay ?n pozisyonu do?du.yani nerden elinize alsan?z necip in oynamas?n? elinizde kal?yor. bana g?re necip in bu pozisyonlarda oralarda olmamas? tesad?f de?il hani tr de me?hurdur bir olay olur olaya m?dahale etmek varken aman ?imdi ?ahit yazarlar kafas? vard?r ya necipinki o hesap i?te. ?imdi orda yanl?? bi?ey yapar?m gol yeriz zaten ge?en haftadan mimliyim kafas? vard? orda.a??n izleyin necip d?n hi? olmas? gereken yerde de?ildi 1 kere orda oldu orda da caner ?al?m? bast? pazara g?nderdi necipi ?ataldan tolga ??kard?.nereye gelmek istiyorum s?yliyim necip ge?en haftaki kafa ile ma?a ??kt? t?pk? serdar ?n gs ma??ndan sonraki hali gibi ak?llar orda kald? izleyin bir pozisyonda necip in y?z ifadesini g?sterdi korner kullan?yordu fb, yemin ediyorum necip ne i?im var benim burda gibi i?inden s?ylenip duruyordu.?imdi bu oyuncuyu oynatmak onu kazanmak m?d?r yoksa kaybetmek midir?

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bilic alg? y?netemiyor. Mustafa Denizlinin en ?ok sevdi?im yan? buydu. Denizli elindeki kadroyu biliyordu ne dedi;

26.hafta ?ampiyonlu?umuzu ilan ederiz, bu k?pr?n?n alt?ndan ?ok sular akar. B?t?n T?rkiye kilit sonra.

Manu ma??ndan ?nce; Be?ikta??n portf?y?nde bir Manu deplasman galibiyeti olmal?d?r. Net a??klama, bitti.

Bilic fazla romantik a??klamalar yap?yor, Bursay? rakip g?r?yor ayr?ca Fb ve Gsyi bizden ?st?n g?r?yor.
              l?g?n suphes?z en ba?ar?l? tak?m? s?vas ama bu bask?y? kald?ramayacaklar ve ger? dusucekler d?ye
              o saaten sonra onu okuyan her s?vasl?n?n kafas? kar???r b?l?ncaltlar?na oturur ve oyle oldu
              Ne yaz?k ki verdi?iniz ?rnek manidar. Sivas i?in d???n?leni gsli ve fbli bizim i?in d???n?r oldu.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ne yaz?k ki verdi?iniz ?rnek manidar. Sivas i?in d???n?leni gsli ve fbli bizim i?in d???n?r oldu.
                uefa da beklenti yok da ligde havlu atarsak devre aras?nda denizlinin gelmesini isterim. umar?m bili? son iki ma?ta yapt??? hatalardan ders ??kar?r.

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  abi hala mustafa denizli,?enol g?ne?,fatih terim gibi isimleri s?yl?yoruz yapmay?n .. bu adamlarla sadece tr liginde ortalama bir oyunla belki ?ampiyon olabilirsin ama ne sistemin olur nede g?n?m?z futbolunda avrupada herhangi bir ba?ar?n.. mustafa denizliyle ?ampiyon oldu?umuz sezon ve sonraki sezon ?ahsen oynad???m?z oyunu hi? be?enmiyordum tabi oyuncu baz?nda o kadar oynayabilirsin diyebilirsiniz ama ?u an ki kadroda olsa ayn?s? olur .. bilic'in arsenal totthenam feyenoord partizan ma?lar?nda oynatt??? oyunu bu teknik adamlar?n hi?biri oynatamazd? hata yapm?yor mu tabiki yap?yor ama nereden bilebilir k.erciyes ma??nda korner d?n??? necibin amat?rce yapaca?? hatay? yani s?rf sa? bek olmamas?ndan ?t?r? 2 ma?t?r belkide kaybediyoruz ismaili oynat diyoruz bende diyorum ama ismailde savunmada ?ok k?t? arkada? yani oda yapabilirdi bu hatalar?..yani bunun sorumlusu bana kal?rsa bilic de?il y?netimdir.Fakat evet son ma?ta ben inanamad?m kerim frei ile necibi ayn? kanatta oynatmas?na b?y?k yanl?? ama temele indi?imizde yine sorun sa? bek olmamas? hata m? hata o ayr?..yani k?sacas? bu adama g?venelim sabredelim t?rk teknik adamlar?n hi?birinde olmayan ?zellikleri var.. ?ok de?il 2 hafta ?ncesi ne s?ylediklerimize bakal?m ona g?re d???nelim..
                  T?rk teknik adamlar?nda olmayan ne ?zellikleri var?

Yorum Yap

Aslı Murat.?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Joey Barton. Hep isterim gelmesini. Muma ?evirir rakipleri.
                    Dogru... Baskan alsin getirsin, bundan sonra baska t?rl? olacagim demistim, aha da ispati desin. Barton uc ?rnek ama bize yenilgiyi kabullenmeyecek adam lazim b?yle birkac tane. Demba ba ile falan olmaz, ?yle herseyi allaha havale ederek.
                    Yabanc? s?n?r? kalkarsa ilk al?nmas? gereken adam. Ondan sonra g?relim k???k eni?teyi.

Yorum Yap

Bilic'in yan?na iyi bir yard?mc? gelse g?zel olur asl?nda.

Cumartesi g?n? dortmund bayern ma??n? izlerken yedek kulubesinde sammer ve guardiola vard? ?ok ho?uma gitmi?ti.

E?er kas?nt?l?k yapmayacaklarsa Bilic Denizli beraber ?al??abilir ( yada ba?ka birisi ) Bu ?ekilde baz? zorluklar?n ?stesinden gelebilirler.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Cumartesi g?n? dortmund bayern ma??n? izlerken yedek kulubesinde sammer ve guardiola vard? ?ok ho?uma gitmi?ti.

E?er kas?nt?l?k yapmayacaklarsa Bilic Denizli beraber ?al??abilir ( yada ba?ka birisi ) Bu ?ekilde baz? zorluklar?n ?stesinden gelebilirler.
                        Vallahi tepki veren versin ama bu isim Sergen Yal??n olmal? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen olmaz ge? abi o i?i.

Sergen bilici g?ndertir kendi ge?er 2 hafta sonrada s?k?l?r kendi istifa eder.

A??r biri olmal?.

Yorum Yap

Yaninda Turk olmasi ve Turk futbolcularin takimimizda agirlikli olmasi bence sorun cikarabilir Bilic'e. Zaten yonetime dogru duzgun dedigini yaptirtamiyorken, gelecek adamin da cok yaptirimi olacagini sanmiyorum. Halen Onder Ozen'e yaniyorum.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen olmaz ge? abi o i?i.

Sergen bilici g?ndertir kendi ge?er 2 hafta sonrada s?k?l?r kendi istifa eder.

A??r biri olmal?.
                              Agir biri?
                              Yilmaz Vural

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yaninda Turk olmasi ve Turk futbolcularin takimimizda agirlikli olmasi bence sorun cikarabilir Bilic'e. Zaten yonetime dogru duzgun dedigini yaptirtamiyorken, gelecek adamin da cok yaptirimi olacagini sanmiyorum. Halen Onder Ozen'e yaniyorum.
                                Yabanc?da olabilir farketmez.

Lippi hocal??? b?rakt? mesela o olabilir. Co adriaanse olabilir , hatta biraz tuhaf gelebilir ama schuster bile olabilir. ?stanbulu seviyor , bizi seviyor. Bilic'e biraz hucumsal anlamda cesaret verse yeter ...

K?sa s?reli?ine gelseler bile olur tecr?beleri ile tak?ma g?? katarlar.

?nder ?zen futbol anlam?nda bilic'e ne kadar yard?m edebilir bilmiyorum ama yukar?daki isimlerin fazlas?yla katk?s? olur ..
                                En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 03-11-2014, 19:02.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X