Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu ma? i?in tek umudum At?n?.
    Umar?m g?zel bir performans sergiler ve kal?c? olur.

Yorum Yap

Arkada? Necip k?t? oyuncu tamamda on libaro olatak yerli ba?ka alternatif mi var elimiz de? Tek on libaro denedik olmuyor, Tolgayi biraz daha ilerde oynatacak g?zel opmus bence

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Arkada? Necip k?t? oyuncu tamamda on libaro olatak yerli ba?ka alternatif mi var elimiz de? Tek on libaro denedik olmuyor, Tolgayi biraz daha ilerde oynatacak g?zel opmus bence
        Sorun ?u ki Tolgay ileride daha k?t? oynayacak bence. Onun yeri defans blo?unun ?n?. ?yi top tutuyor diye 10 numara oynatmak do?ru de?il.

Biz bu hatay? daha ?nce Guti ve Fernandes'te de yapt?k. Yine yap?yoruz.

Necip ile korkaca??na O?uzhan'? de?erlendirebilirdi.

Yorum Yap

Teknik direkt?r de?i?imine tek kar?? olan benim herhalde.Y?netim gitsin teknik direkt?r kals?n en az 5 y?l...

Yorum Yap

Ayakta duramayan O?uzhan, Gs ortasahas? aras?nda tokat manya?? olur.

Yorum Yap

kongreyi ba?tan sona izledim f.o direk s?ylemedi ama konu?malar?ndan bili?le devam edilmeyecek gibi bir izlenim verdi.

Yorum Yap

Necip g?revini yapt?, 3 ?n libero ile top oynuyoruz, herif g?bekten yat?ra yat?ra geldi, vurdu, d?nd? bir daha vurdu...

Hakikaten ?ok laz?m Necip ve t?revleri...

Yorum Yap

Bilic sende git artik f.orman ne kadar vizyonsuz korkak ise sende oylesin al birini vur otekine..

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Neciple de biz tokat manya?? yapt?k adamlar? (!)

Yorum Yap

Hakemlere bak lan baz? pozisyonlarda ciddi ciddi lehimize kararlar verdiler. Tabi skor sar? lacilere yaray?nca adamlar ondan korkup y?netiyorlar.

Yorum Yap

arkada? neye dayanarak bilic kals?n diyorsunuz ger?ekten anlam?yorum g?remedi?imiz ba?ar? nerde acaba ?ok isterim g?rmeyi

Yorum Yap

Atiba 'y? ofansif orta saha oynatmak !

Yorum Yap

Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Teknik direkt?r de?i?imine tek kar?? olan benim herhalde.Y?netim gitsin teknik direkt?r kals?n en az 5 y?l...
                            Kals?n kals?n, 2 sene sonra d?rd?nc? b?y?k oluruz.

Yorum Yap

Sergen ihtimali Allaha sukur 0 . Yakinda Sergen ve sike haberleri ortaya cikar

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Neciple de biz tokat manya?? yapt?k adamlar? (!)
                                Yahu illa laflar? a?a a?a m? yazal?m, niye bu kadar hata arama ?abas?.
                                Arkada? Necip berbat bir futbolcu, O?uzhan ise ondan daha berbat.
                                Necip yerine O?uzhan oynasa biz mi tokat manya?? yapacakt?k?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X