Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Karabacak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hocan?n en b?y?k yanl??? yanl?? olan ?eyleri ?srarla g?rmeyip kendi do?rular?n? denemeye devam etmesi oldu.3 ma?ta da oyuncu de?i?ikliklerinden oyun yap?s?na her?ey birbirinin t?pat?p? ve 3 ma??n 3'?nde de puan kayb? ya?ad?k.Kal?rsa seneye bu hatalar?ndan d?ner mi?Zor,?ok zor.
    T?rk yard?mc? antren?rle olabilir mi acaba ?

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hocan?n en b?y?k yanl??? yanl?? olan ?eyleri ?srarla g?rmeyip kendi do?rular?n? denemeye devam etmesi oldu.3 ma?ta da oyuncu de?i?ikliklerinden oyun yap?s?na her?ey birbirinin t?pat?p? ve 3 ma??n 3'?nde de puan kayb? ya?ad?k.Kal?rsa seneye bu hatalar?ndan d?ner mi?Zor,?ok zor.
      Onu da kabul etmiyor ki.

Yorum Yap

?lhan olmaz bence mesela,futboldan senelerdir ?ok uzak.Ma? bile izledi?ini sanm?yorum ama ?z?lmez olabilir,hatta hoca kim olursa olsun ?z?lmez olmal?.

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ya arkada? 3. Oldu diyorsunuz da bizim stadimiz olmad???n? unutuyorsunuz. Stadimiz oldu?u bir sezon 3. Olsa tamam ba?ar?s?z sayarim da, ma?lar?n? Olimpiyat,'da oynamak zorunda kalan bir takim i?in ba?ar?s?z oldu diyemem! Gs Olimpiyat'da oynad??? sene Lig'den d???yordu nerdeyse!
          Ma? esnas?ndaki hatalar?n?n, daha do?rusu g?z g?re g?re devam etti?i hatalar?n?n stat ile bir ba?lant?s? yok ki.

Stat olsa Pektemek yerine Cenk'i mi tercih edecekti?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Onu da kabul etmiyor ki.
            Abi yalan yok 12 g?nd?r yeme i?meden kesildim ?z?nt?den.D???n?yorum,d???n?yorum ama hocan?n gitmesi de garanti ??z?m gibi gelmiyo.Sakin kafayla uzun uzun d???nd?kten sonra siz nas? d???n?yosunuz bu konu hakk?nda,sizce hoca kesinlikle gitmeli mi?Ba?kalar?n?n g?r??lerini de ?ok merak ediyorum.

Yorum Yap

Ah be hocam..
              Hi?bir hocay? sen kadar sevmemi?tim..
              Hi?bir hocaya sen kadar inanmam??t?m..

Yorum Yap

Stadyum o kadar ?nemli de?il bizim i?in, a??n bak?n y?llard?r 3 b?y?kler i?inde i? sahay? en k?t? kullanan biziz. Hem eski trib?n yok hem hakem ?zerinde bask? kuram?yoruz o y?zden de ?yle stad falan ?ok ?ey de?i?tirmezdi. Yeni stad?n akusti?i ve kataca?? yeni hava ?nemli olacakt?r o bamba?ka bir konu.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Onu da kabul etmiyor ki.
                  Abi yalan yok 12 g?nd?r yeme i?meden kesildim ?z?nt?den.D???n?yorum,d???n?yorum ama hocan?n gitmesi de garanti ??z?m gibi gelmiyo.Sakin kafayla uzun uzun d???nd?kten sonra siz nas? d???n?yosunuz bu konu hakk?nda,sizce hoca kesinlikle gitmeli mi?Ba?kalar?n?n g?r??lerini de ?ok merak ediyorum.
                  Ben o kadar yemeden i?meden kesilmedim. ??nk? bu duruma gelece?imizi biliyordum.

Kad?k?y'de ki o fener ma??ndan sonra zerre umudum kalmam??t?. O g?n gs'nin ?ampiyonlu?a y?r?yece?ini yazm??t?m. Bizim de ?ampiyonluk havas?nda olmad???m?z?.

Bilic'e g?venen arkada?lara sayg? duyuyorum ama benim pek umudum yok kendisinden. 2 sene ?st?ste 3. olmu? Bursa ma?lar?na derbi demi?. Hatalar?ndan zerre ders almam?? kadro se?imlerini oyuncu de?i?ikliklerini ?o?unlu?a g?re hep hatal? yapm??. Bilic'i savunan insanlar bile bu arg?manlara kat?l?yor. Ama hala anlams?z bir umut i?indeler.

Ben 2 sene geli?im g?stermek yerine geriye giden bir hocan?n bundan sonra hatalar?ndan ders alaca??n? ve ba?ar?l? olaca??na inanm?yorum.

?n?allah bu kadrodan daha iyi verim alabilecek bir hoca gelir.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Stadyum o kadar ?nemli de?il bizim i?in, a??n bak?n y?llard?r 3 b?y?kler i?inde i? sahay? en k?t? kullanan biziz. Hem eski trib?n yok hem hakem ?zerinde bask? kuram?yoruz o y?zden de ?yle stad falan ?ok ?ey de?i?tirmezdi. Yeni stad?n akusti?i ve kataca?? yeni hava ?nemli olacakt?r o bamba?ka bir konu.
                    Be?ikta? futbolcular? de?il miydi in?n?de elimiz aya??m?z? birbirimize dola??yor rahat oyn?yam?yoruz diyen stad bu i?in bahanesi , G?ntekin demi?ti i? sahada Be?ikta??n oran? %50 kaybediyor % 50 kazan?yor varm? b?yle bi?ey ya rakiplerin % 75 80 kazan?rsa evinde tabiki 13 ?ampiyonlu?un olur

Yorum Yap

Gidece?i kesin o y?zden ne kadar tart??sak bo?a, 2de 2'yle veda etse bari.
                      ?ok sevdik bizden biri gibiydi Bilic. O s.kt.r ?eken 5-10 ki?iye de yaz?klar olsun. Bu adam gibi adamla bari d?zg?n ayr?lal?m.

Yorum Yap

Bilic kalmal? Fikret Orman Gitmeli

Yorum Yap

Liverpoolu yenmemizde ne kadar kat?k?s? varsa Clube kaybetmem?zdede o kadar katk?s? var bence . G?zel umut veren oyun oynatt? bazen fakat Be?ikta??n hocas? oyuncusunu her zaman diri tutmal?.Hem kafa olarak hem fizik olarak. Sahada oyun oynan?rken a??rl???n? hissediremiyor saha i?ine ..Ben Bilicin gitmesini e?er daha iyisi gelecekse istiyorum yoksa Abdullah Avc?ym?? ?ifoymu? Sergenmi? bunlar gelecekse Bili? kalmal? ama ?enol G?ne? , Luce , Jesus gelecekse Bili? gitmeli .. Bili? kal?rsa bu y?netimle fazla bir yol alamaz bence .

Yorum Yap

Stadla ?ok alakas? var e?er do?ru anlad?ysam.deplasman taraftar? ile in?n? taraftar? farkl?. in?n? a??k olsayd? ?uan ?oktan taraftar ?u tezah?rat? yapm??t? ve o isim oynam?yordu ?u an tak?mda '' falancay? tak?mda istemiyoruz '' diye ?oktan hep bir a??zdan in?n?de yank?lan?rd? stad. cenk tosunada tezah?rat yap?l?rd? o oynard?.

Lucescu gelmeyecekse bili? kalmal?.mourinho gelse bu tak?m? ?ampiyon yapmaz ??nk? t?rkiye ligi ?ok farkl? lig tan?mayan ba?ar?l? olamaz ?yle kolay kolay. Asla o s?ylenen favori 2 yerli hocadan birisi gelmemeli isimlerini bile anmak istemiyorum.gelirse lige sezon ba??ndan havlu atar?z s?yleyeyim

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Harika mant?k. Stad? satal?m. Bundan sonra orada burada ya?murda ?amurda s?r?nelim. Sat??dan gelen parayla tranfer yapal?m.

Arkada? ele?tiriyorsunuz bari adab?nda yap?n ?u ?eyi

Yorum Yap

bence bili? kalmal? en b?yk eksikli?imiz lobidir bence bu i?lerden anlayan biri gelmeli sinan engin gibi
                                En son düzenleyen Ozgur Bektas; 22-05-2015, 01:47.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X