Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tam hatirlamiyorum ama sanirim Senol Gunes'in 2010-2011 sezonunda 82 puanla sampiyonlugu saibeli sekilde kaybettigi kadrosu suydu. Bizde ise Quaresma, Guti, Almeida falan vardi sanirim.

Yorum Yap

Yerli olacaksa ?enol G?ne? d???nda bir se?enek yok gibi.

Ben de Sergen'den ?mitli olanlardan?m; ama biraz hayal o i?

Yorum Yap

b?y?ks?n hocam...
        bir puani gectim, bir gol?n bile yok... sanirim tarihe gectin(k)

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ahmet Nur ?ebi, Tolga Zengin bence yeterlidir Trabzonlu kontenjan?m?z dolmu? durumda.
          Bir ba?ka Trabzonluyu bir Be?ikta?l? olarak art?k kald?ramam. Umar?m kendi evlatlar?m?zdan biri gelir...
          Mesela ?

Bir de bu i?in evlad? filan olmaz, kim ba?ar?l? olacaksa ya da ba?ar?l? olma potansiyeli y?ksekse o gelsin.
          Tart??ma yaratmak gibi bir niyetim yok, bu benim fikrim. ?enol G?ne? yerine orada Be?ikta?l? (e?er td T?rk se?imini yapacaksa YK)olmas?n? isterim. Kim olur dersen inan bende bilmiyorum
          Be?ikta?'?n a??rl???n? kal?rabilecek T?rk hoca yok malesef.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen cand?r can Ge?mi? sayfalarda uzun uzun yazd?m Sergen'le neden olmas?n? istedi?imi.

Muhtemelen y?netim y?nelmez b?yle bir ?eye. Cesaret bile edemezler. Taraftar?n can? burnunda zaten. ?st?ne bir de Sergen'i getirirlerse bi ka??k suda bo?arlar y?neticileri

Yorum Yap

Yahu tamam adam ba?ar?s?z ?zellikle bu sene fazlas?yla sa?malad? kabul. Beyler! bu adam sayg?y? hak ediyordu ama. Be?ikta?a geldi geleli 70-80 k?s?r ma??n? deplasmanda oynad?, trib?n katkisindan fazlasiyla yoksundu, gerekti?inde Lig tv ye ?akt?, yeri geldi futbolculardan daha ?slak,daha camurluydu. Sa? bek istedi olmad?,sol bek dedi ikinci s?n?f bek al?nd?,tecr?beli stoper dendi ?apkadan Milo ??kt?,para vermemek i?in bug?n b?t?n gs lilerin g?ld?g? Amaral'vari Opare al?nd? vs..
              Ba?ar?s?zligin ?st?n? ?rtm?yorum. Hak etti dibine kadar gitmeyi eyvallah. Ama bu tarz s?ylemlerle gitmeyi hak etmedi. Demiroren Bosque'ye s?n?rs?z imkan sa?lad? da ne oldu Allah a?k?na,ilk ba?ar?s?z hoca Bilicmis gibi muamele yapmay?n. Gitmesi gerekiyordu ve gidiyor.
              Hocal?k i?in puanlamam tabiki d???k ama G?le G?le g?zel ADAM.

Yorum Yap

Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Tam hatirlamiyorum ama sanirim Senol Gunes'in 2010-2011 sezonunda 82 puanla sampiyonlugu saibeli sekilde kaybettigi kadrosu suydu. Bizde ise Quaresma, Guti, Almeida falan vardi sanirim.

Kadro yanl??,Umut ve Burak ayn? anda oynam?yordu Burak ilerde Jaja arkas?ndayd?.
                Hatta Engin Baytar bile ?ok oynayan bir oyuncu de?il ama iyi verim ald? ondan da.

Yorum Yap

?lla T?rk olacaksa e?er Ersun Yanal da d???n?lmeli derim.

Yorum Yap

Denizli gelecekse Bilic kalsin. O kadar kar??y?m. 9 defansif oyuncuyla Kad?k?y'e ??k???n? hala unutamadim. ?are ?enol G?ne? ve b?y?k bir s?rpriz olmazsa yeni hocam?z o olacak in?allah.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen cand?r can Ge?mi? sayfalarda uzun uzun yazd?m Sergen'le neden olmas?n? istedi?imi.

Muhtemelen y?netim y?nelmez b?yle bir ?eye. Cesaret bile edemezler. Taraftar?n can? burnunda zaten. ?st?ne bir de Sergen'i getirirlerse bi ka??k suda bo?arlar y?neticileri
                      Sergen bu ligde cakalligin kitabini yazmistir.. futbolcuyla yuz goz olmaz.. hakeme postasini koyar.. gerekirse federasyona yonetimin yerine de ayar verir.. basin onu sever.. falan.. ama hocaligi sap mi seker mi daha hic belli degil.. yani bir de lanet bir egosu var.. bilmiyorum en az 3 sene daha anadoluda takilmadan anlayamayiz gibime geliyor tam olarak hocaliginin nerede oldugunu.

Yorum Yap

??erden haber alan kimse yok mu? Bilic gs ma?? ?ncesi zaten kararla?t?r?lm??t? ayr?laca??m demi?ti. ?yleyse zaten yeni hoca bellidir. G?r???lm??t?r diye tahmin ediyorum. Yok mu hi? bilgisi olan?

Yorum Yap

Denizli zora gelemez. Sezon ba??ndan komple bir tak?m haz?rlayacak g?c? yok.

Oyun tarz? olarak da hi? istemem zaten.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sergen bu ligde cakalligin kitabini yazmistir.. futbolcuyla yuz goz olmaz.. hakeme postasini koyar.. gerekirse federasyona yonetimin yerine de ayar verir.. basin onu sever.. falan.. ama hocaligi sap mi seker mi daha hic belli degil.. yani bir de lanet bir egosu var.. bilmiyorum en az 3 sene daha anadoluda takilmadan anlayamayiz gibime geliyor tam olarak hocaliginin nerede oldugunu.
                            Seneye en ?ok takip edece?im tak?m Sivas olacak hocam. Bu sene ki Bursa ?BB seviyesinde olaca??n? d???n?yorum Sivas'?n.

Adam kendi kurdu?u tak?mlarla da y?r?medi daha. Hep d??en tak?mlar? kurtard?. Benim beklentim b?y?k ondan.

Yorum Yap

Bilic bu tak?m? 0 noktas?ndan ald?, "TAKIM" yapt?, ancak bundan ?teye g?t?remeyece?i malumun ilan?yd?, her ?ey i?in te?ekk?rler Slaven.

Yorum Yap

West ham in td gelecek sezon takimin basinda olmayacam demis.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X