Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocam tek yapaca??n motivasyondu ?ok mu zordu ?u adamlar? gaza getirmek ?? ma? ?nce ayn? puandaydik ge?tim takti?i falan niye inanmadiniz niye asilmadiniz bu kadar yaklasmisken eskiden 10 hafta kala ?ampiyonluk gidiyordu ?imdi 3 hafta kala gitti ne de?i?ti yaz?k o kadar eme?e oysa kac hafta boyunca liderdi bu tak?m cok cabuk b?rak?n?z cok ?abuk

Yorum Yap

Yine, yeni, yeniden renkli medyan?n, sistemin oyununa geldik.
      Hay?rl? u?urlu olsun.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Samet'in ba?ar?s?zl??? koymam??t? ??nk? o adam zaten sevilmiyordu ve biz ona umut ba?lamam??t?k. Sana ba?lad?k be adam , o kimsenin s?k?p alamad??? ''umudu'' bizzat sen ald?n. Hakk?m? helal etmiyorum sana.

malesef bu saatten sonra Slaven Bilic defteri bu cumle ile kapanir

Yorum Yap

Seneye yok.

Yorum Yap

?enol G?ne? gelecek dertler bitecek !

Yorum Yap

Bilic'in de hatalar? var ama siz de ba?lam??s?n?z hoca da hoca diye. Bilmiyorsunuz ki yeni hoca gelse de bu d?zen de?i?medi?i s?rece bi?ey olmayacak

Yorum Yap

Buyrum Kerim Frei denen arkada? neresiyle izlemi? ma?? anlamad?m,ald??? her topta 2-3 adam eksilmi? s?rekli toplu ve topsuz ko?ularla rakibi y?pratarak di?erlerine nazaran iyi oynam?? adam,buyrun Pektemek veya Olcay,Necip,Motta denece?ine buyrum Kerim deniyor,ya bir gidin Allah a?k?na ya.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Halen Bilici savunanlar var ya, vallahi pes art?k...
                  valla no post yiyecem onlar y?z?nden zor tutuyorum kendimi.
                  afedersiniz ama yukar?da bilic'i savunanlardan biride benim.
                  velev ki siz hakl?s?n?z. bilic'i kovduk.bilic su?lu.hakl?s?n?z.
                  fakat fikret orman ba?l???na bu kadar yazanlardan hi?birini g?remiyorum?
                  Hakl?s?n?z.. ama bug?n ba?kan de?i?tirelim desek 1 aday ya ??kar ya ??kmaz.. ama teknik direkt?r s?r?s?yle.. ?nce sportif ba?ar? gelecek, bor?lar biraz azalacak sonra ba?kan adaylar? d?k?lmeye ba?layacak.. realist olmak laz?m.. ?u kadro bile i?ini bilen bir teknik direkt?r?n elinde ?ampiyon olurdu.. 2 derbi kazansak suyun ak??? de?i?irdi.. ayr?ca kornerden gol yemek y?netimin su?u mu? tolgays?z bir halt oynamad???n? 3 ma? arka arkaya g?r?p anlamamak y?netimin su?u mu? pektemekle s?zle?me imzalak y?netimin su?u ama buna engel olmad??? gibi pektemek gibi bir faydas?zdan her ma? medet uman bili?'e ne diyelim?.. be?ikta? y?netimi ?oook ba?ar?s?zd?r.. ama ?u son 3 ma?? bili?'in hatalar? vermi?tir.. her ?eye ra?men hakeme makeme ra?men kazan?lacak ma?lard?.
                  peki g?zel abicim kornerden gol yemek bilic'in su?u mu
                  neyse art?k ?ok bir?ey yazmak gelmiyor i?imden.ben kendi g?r??lerimi savunduk?a insanlar?n sinirini bozan biri gibi duruyorum.
                  hepimiz ortak gayesi be?ikta??n ba?ar?s? fakat g?r??lerimin farkl?l??? y?z?nden birazdan beni de ba?ka bir tak?m? tutmakla yarg?layacaklard?r.
                  ?imdilik bilic gidip yerine bir td gelicek gibi duruyor.
                  umar?m ?yle de olur.neden biliyor musun abi?
                  ??nk? o zaman ben herkese tek tek cevap yaz?p anlataca??m bu olay?n hocadan,2futbolcudan bilemedim 3futbolcudan kaynaklanmad???n?.

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    o de?il de gsye de yeniliriz , ama sonra gs gider rizeye yenilirse , fb de ba?ak?ehir kas?mpa?aya puan b?rak?rsa g?r?n ?enli?i
                    al sana g?zel bir haber de veriyim bak.
                    Tribun Dergi ??@tribundergi 20 sn.20 saniye ?nce
                    Bilic: "B?t?n niyetim burada kalmakt?. Bundan sonra bunun pek m?mk?n oldu?unu d???nm?yorum."
                    Benim de b?t?n niyetim sizi ?ampiyon g?rmekti.. bak ben ?ekip gidemiyorum da senin gibi.. avel avel puan kaybedersen m?mk?n g?r?nmez tabi.

Yorum Yap

hadi yak?ls?n k?nalar, adam gidiyor.

Yorum Yap

Birbirimizi k?rman?n anlam? yok, hepimizin derdi Be?ikta? ama Bilici savunanlar? cidden anlam?yorum, son 3 ma?t?r bir tak?m bu kadar bat?r?l?r. Neye g?re savunuyorsunuz cidden merak ediyorum, y?netim vs demeyin ?imdi, onlar?da biliyoruz ama Bilicin sadece ?u 3 ma?ta ne sa?mal?klar yapt???n? g?remiyormusunuz arkada?lar? Tak?m sanki lig bitmi? havas?nda oynuyorsa, bu ba?ta Bilicin su?udur, daha 3 hafta ?nce liderken ama ?imdi liderin 7 puan gerisindeysek ben Bilic falan tan?mam...

Yorum Yap

hadi g?z?n?z ayd?n bilic gidiyor!!!

Yorum Yap

acilen mustafa denizli gelmelidir tak?m?n ba??na camiay? tekrar aya?a kald?racak tek ki?i lucesku derdim ama onu getiremezler.

Yorum Yap

Gitse de bir?ey de?i?mez kalsa da...
                              Y?llard?r biri gidiyor di?eri geliyor. De?i?en ne?

Yine bir?ey de?i?meyecek. Biz kronik 3.y?z. Arada bir ?ampiyon oluruz. Fazlas? de?il. Kabul edin bence yoksa kendinizi harap edersiniz.

Yorum Yap

iki yakan bir araya gelmesin gitti?in b?t?n tak?mlarda ba?ar?l? olamazs?n in?allah bug?n yapt?klar?n kesinlikle bilerekti yaz?klar olsun sana.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X