Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aciklamalarina bakarsak necipi sagbek oynatmaya devam edecek..

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aciklamalarina bakarsak necipi sagbek oynatmaya devam edecek..
      Ve G?khan T?re ninde can?n? s?kt??? belli yapt??? hareketten ?t?r?.

Yorum Yap

valla necipte ?srar kendi ipini ?ektirir.bu konu ben necibi sa? bek yapar?m gibi enteresan bir noktaya gidiyor.

Yorum Yap

"Hakemler ile ilgili bir ?ey s?ylemek istemiyorum. Bizim yapmam?z gereken sahaya odaklanmak. Asl?nda son ma?ta ligin son ?ampiyonuna kar?? 10 ki?i iyi oynad?k. Bizim konsantrasyonumuzu rakiplere vermemiz gerek. Hakemlere ay?racak vaktimiz yok." diye yan?tlad?.
          ne Yaz?k k? B?l?c daha mevzuyu anlamam??
          bu ?lkede b?yle a??klamalar ?se yaram?yor kald? k? buyuk haks?zl??a ugram?s?z hakemlerle ?lg?l? b?rsey s?ylemek ?stem?yorum ne demek...soyleyeceks?n
          bu sek?lde tekn?k d?ektor bu sek?lde yonet?m oldu?u zaman b?z?m hakk?m?z?n yenmesinden do?al b?rsey yok
          tamam G?khan Toreye k?z ceza alacak de ama ayn? laf? s?yleyen adam?n ceza almamas?n? anlayam?yorum de
          gecen senede ayn?s? oldu i? i?ten gect?kten sonra su ma?ta b?yle oldu bu ma?ta b?yle oldu d?yecekse h?c demes?n...?u anda s?ca?? s?ca??na s?yleyecek...

Yorum Yap

serdar iyile?ti diye ac?klama yapmad?m? kl?p doktoru?

yahu bu adam gecen senede inad? u?runa bi d?nya puan kaybetti. yine bu senede inad huyu hortlad?.

krizi y?netemeyecek yine anla??lan. umar?m yan?l?r?m.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              "Hakemler ile ilgili bir ?ey s?ylemek istemiyorum. Bizim yapmam?z gereken sahaya odaklanmak. Asl?nda son ma?ta ligin son ?ampiyonuna kar?? 10 ki?i iyi oynad?k. Bizim konsantrasyonumuzu rakiplere vermemiz gerek. Hakemlere ay?racak vaktimiz yok." diye yan?tlad?.
              ne Yaz?k k? B?l?c daha mevzuyu anlamam??
              bu ?lkede b?yle a??klamalar ?se yaram?yor kald? k? buyuk haks?zl??a ugram?s?z hakemlerle ?lg?l? b?rsey s?ylemek ?stem?yorum ne demek...soyleyeceks?n
              bu sek?lde tekn?k d?ektor bu sek?lde yonet?m oldu?u zaman b?z?m hakk?m?z?n yenmesinden do?al b?rsey yok
              tamam G?khan Toreye k?z ceza alacak de ama ayn? laf? s?yleyen adam?n ceza almamas?n? anlayam?yorum de
              gecen senede ayn?s? oldu i? i?ten gect?kten sonra su ma?ta b?yle oldu bu ma?ta b?yle oldu d?yecekse h?c demes?n...?u anda s?ca?? s?ca??na s?yleyecek...
              ertu?rulda ?yleydi bizdeyken hakem hatas? sorarlard? hakem hakk?nda yorum yapm?ycam onlarda insan falan derdi ?imdi bizim ma?larda brifing veriyor hakemler hakk?nda.

Yorum Yap

Bilic ''serdar disinda takim hazir '' dedi. Serdar yok yani

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ertu?rulda ?yleydi bizdeyken hakem hatas? sorarlard? hakem hakk?nda yorum yapm?ycam onlarda insan falan derdi ?imdi bizim ma?larda brifing veriyor hakemler hakk?nda.
                  Aynen valla.

Yorum Yap

Slaven Bilic: Bir insan?n g?z?n?n i?ine soka soka k?f?r ederseniz o ba?ka bir ?eydir ki Emre b?yle bir ?ey yapmad?.

Slaven Bilic: F..k off' ya da f..k you'yu dert etmem ben, k?f?r olarak da kabul etmem.

Yorum Yap

Slaven Bilic: Bir insan?n g?z?n?n i?ine soka soka k?f?r ederseniz o ba?ka bir ?eydir ki Emre b?yle bir ?ey yapmad?.

Slaven Bilic: F..k off' ya da f..k you'yu dert etmem ben, k?f?r olarak da kabul etmem.
                      Konu kapanm??t?r art?k bizde susal?m.

Bili? b?yle diyerek asl?nda isyan eden t?m be?ikta?l?lar? yerin dibine sokmu?tur.

Yorum Yap

g?khan bizi y?z ?st? b?rakt? ceza verece?iz diyor. g?nd?z emre ben k?f?r etmedim bili?te bunu biliyor diyor.ma? g?n? bili? emre 5 kez k?f?r etti diyor bug?n ak?am bili? emre k?f?r etmedi diyor. ne oluyo lan

Yorum Yap

O zaman neden ma? sonunda Emreye " kendinden b?y?k birisine k?f?r ediyorsun " dedin diye sorarlar adama ?

Yorum Yap

3 ay no-post

Yorum Yap

federasyonla, hakemlerle, rakiplerle u?ra?t???m?z yetmiyormu? gibi birde bili? ile, fikret orman ile u?ra??yoruz.
                              bu ne arkada? neler oluyor? 3 g?nde ne de?i?tide birden emre k?f?r etmedi oldu. nas?l a??klama bunlar

Yorum Yap

nerde dedi bunlar? ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X