Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sene sonu ingilterenin kalbur ?st? tak?mlar? rahat b?rakmaz bili?i.. Elimizi ?abuk tutup 5 y?ll?k imzay? basal?m

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Hocam ne olur korkma Be?ikta? b?y?k takim her Yakima d?nk? gibi oynamasi lazim rakibi bogmasiicab eder...ozzy atiba sosa 3 lusunu oynar...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        B?y?k ma?larda iyi oynatam?yor diyen arkada?lar online m??

B?y?k ma? diyen ??kmad?, derbi diyenler oldu. O y?zden onlar? asmak i?in GS ve FB ma?lar?n? beklemek laz?m
        Pardon ama gecen sene fb macinin 2.yarisi haricinde hangi buyuk mac da yada derbide oyun olarak ezildik.ben hatirlamiyorum.aksine ev sahiplerinden daha iyi oynadik.sadece futbol sansi yanimizda olcak.ozman futbolcularda dicekki ulan acaip oynuyoruz goller geliyor aliskanlik haline getirip daha cok aticaklar.ben inaniyorum komutan bilic ve arkasindakilere
        ?u yenildik ama ezilmedik safsatas?n? b?rak?n art?k, 3 puan al?nmad?ysa kaybedilmi?tir, gerisi benim i?in hikayedir.
        Bili? ??kacak, alacak derbi ma??, iyi oynam??, k?t? oynam??, ?apkadan tav?an ??karm?? hi? umurumda de?il.

do?ru derbi kazanamayan ama ?ampiyon olan denizli harika adam

Yorum Yap

Mustafa Hoca m? derbi kazanamad? ?
          ??erde Gs'? 2-1 yenip,ayn? sezon kupa finalinde Fb'ye 4 sallayan,bir sonraki sezon ?n?n?'de Fb'yi 3-0 madara eden tak?m?n ba??nda kim vard? ?

Yorum Yap

Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            do?ru derbi kazanamayan ama ?ampiyon olan denizli harika adam

Karde?im, demogoji yapmaya gerek yok, denizli ne yapm??, nas?l oynatm?? vs. ?ampiyon olmu? mu o kadroyla? evet, yeterli.
            Herkes burada bir d?nya yorum yaparken hedefi nedir ki? Ne istiyorlar?
            Ma?lar? kazan, ?ampiyon ol, bu kadar basit. Derbi kazanamadan rakiplerini ekarte etmen zor, kazanacaks?n.

Yorum Yap

Aslı ?nder Erol tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bilic yada bu tak?m? be?enmeyenler, (genelden bahsediyorum, d?nden de?il) ne bekliyor acab bu tak?mdan? Necip, Veli, Atiba, Olcay, Mustafa ve di?erleri? Hepsi ?ok iyi ?ok cocuklar, hepsi sava??yor. Ama yetenekleri s?n?rl? bir tak?m?z biz. Kimi fizikle kapa?yor eksi?ini, kimi de (Ozzy mesela) tekni?i ile fizik a????n? kapat?yor. Ama ortalamay?z biz. ?lke ortalaman?n da alt?nda. Ne bekliyoruz Allah a?k?na bu ?keden? D?nya ?ampiyonlu?u bekleyen var m?? Biz niye Uefa ?ampiyonu olal?m? Geri kalm?? bir ?lkeyiz biz arkada?lar. Gol? ve Asisti olmayan sa? bek Tar?k?a 5 milyon avro ?denen bir ?lke buras?. Ba?bakan?n 17 ya??ndaki bir futbolcuyu d?vmesi var diye azarlad??? bir ?lke buras?. Yetenekli ?ocuklar?n torpili yok diye altyap? se?melerini ge?emedi?i bir ?lke. Hi?bir sahas?nda ?im olmayan bir ?lke. Futbola yat?r?m yapmay? stat in?aat? zanneden bir ?lkeyiz biz. Asgari ?cretin 950 TL oldu?u bir ?lke buras?. Milletin ge?im derdinden ba?ka ?eylere vakit ay?ramad???, futbolun 3-4 bin ki?i ortalamaya oynand??? bir ?lke. Futbolun passoligle i?di? edildi?i bir ?lke. Almanya ve ?ngiltere?nin ikinci ligleri 16 bin k?sur ortalamaya oynuyor (el ele versek daha on bin tane unsur s?ralar?z de?il mi?).

Bu ko?ullar alt?nda ele?tirelim l?tfen. Bu ko?ullar alt?nda bakal?m olaylara. Bilic?i, tak?m? 1-0?dan sonra geri yasl?yor, iki ?nlibero, yok efem korkak diye ele?tirenler, bunun bir tercih oldu?unu bilmiyorlar m?? Korkaksa korkak abicim. Herkesin hayata, futbola, sistemlere bir bak??? vard?r. Biz daha m? iyi biliyoruz yani ondan? Elinde Ronalda, Messi ve Di Maria vard? da m? yaslad? tak?m? geriye? Ger?ekten anlam?yorum bunu. Morinho mu? Ancelotti mi? Kim daha iyi? T?re?den daha iyi kim var? Ronaldo mu? Olcay?dan? Di maria? Bale? Serdar Serdar diyoruz. Al?n Cafu ayar?nda bir adam. Gidin al?n o zaman biz de futbolcu izleyelim. Asgari ?cret 950 TL diyorum, Yeeeter Y?ld?r?m Demir?ren diyorum , 700 milyon TL bor? diyorum, Stat diyorum, Altyap? diyorum. Diyorum arkada?lar. Eldeki malzeme bu, biz buyuz.

Rakiplerimize g?re harika bir tak?m?z. Arkada?l?k harika tak?mda. Ve bunun mimar? Comandante Bilic?tir. B?t?n hocalar?n futbol bilgisi bir birine yak?nd?r. Uranyum zengnle?tirmiyorlar, olay bildi?in futbol. Ama tercihler vard?r ve tak?m y?netim bi?imi farkl?d?r. En iyi hoca, elindeki malzemeye g?re tak?m? kuran ve elindeki personalden en iyi verimi alan hocad?r. Bilic bu konuda ?ok ?ok iyi. Net. Umar?m uzun, ?ok uzun y?llar kal?r. Saha d??? fakt?rleri, hakemleri, sahalar?, rakiplerin seviyesini vs. d???n?ce bazen diyorum ki, ?ne i?in var be adam bu ?lkede. Git oyna Avrupada. El ?st?nde tutulursun.? Sonra diyorum ki "ne g?zel adams?n sen be! Ne kadar yak???yorsun bize. Adams?n ulan" diyorum. "Duru?una kurban olsun en kral hocalar" diyorum. Ne iyi ki buradas?n diyorum. "Helal olsun sana " diyorum.
              Daha ne yaz?labilir ki? Daha a??k nas?l a??klan?r durum. Kalemine sa?l?k karde?im..

Yorum Yap

Aslı Sabri Haluk Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilic yada bu tak?m? be?enmeyenler, (genelden bahsediyorum, d?nden de?il) ne bekliyor acab bu tak?mdan? Necip, Veli, Atiba, Olcay, Mustafa ve di?erleri? Hepsi ?ok iyi ?ok cocuklar, hepsi sava??yor. Ama yetenekleri s?n?rl? bir tak?m?z biz. Kimi fizikle kapa?yor eksi?ini, kimi de (Ozzy mesela) tekni?i ile fizik a????n? kapat?yor. Ama ortalamay?z biz. ?lke ortalaman?n da alt?nda. Ne bekliyoruz Allah a?k?na bu ?keden? D?nya ?ampiyonlu?u bekleyen var m?? Biz niye Uefa ?ampiyonu olal?m? Geri kalm?? bir ?lkeyiz biz arkada?lar. Gol? ve Asisti olmayan sa? bek Tar?k?a 5 milyon avro ?denen bir ?lke buras?. Ba?bakan?n 17 ya??ndaki bir futbolcuyu d?vmesi var diye azarlad??? bir ?lke buras?. Yetenekli ?ocuklar?n torpili yok diye altyap? se?melerini ge?emedi?i bir ?lke. Hi?bir sahas?nda ?im olmayan bir ?lke. Futbola yat?r?m yapmay? stat in?aat? zanneden bir ?lkeyiz biz. Asgari ?cretin 950 TL oldu?u bir ?lke buras?. Milletin ge?im derdinden ba?ka ?eylere vakit ay?ramad???, futbolun 3-4 bin ki?i ortalamaya oynand??? bir ?lke. Futbolun passoligle i?di? edildi?i bir ?lke. Almanya ve ?ngiltere?nin ikinci ligleri 16 bin k?sur ortalamaya oynuyor (el ele versek daha on bin tane unsur s?ralar?z de?il mi?).

Bu ko?ullar alt?nda ele?tirelim l?tfen. Bu ko?ullar alt?nda bakal?m olaylara. Bilic?i, tak?m? 1-0?dan sonra geri yasl?yor, iki ?nlibero, yok efem korkak diye ele?tirenler, bunun bir tercih oldu?unu bilmiyorlar m?? Korkaksa korkak abicim. Herkesin hayata, futbola, sistemlere bir bak??? vard?r. Biz daha m? iyi biliyoruz yani ondan? Elinde Ronalda, Messi ve Di Maria vard? da m? yaslad? tak?m? geriye? Ger?ekten anlam?yorum bunu. Morinho mu? Ancelotti mi? Kim daha iyi? T?re?den daha iyi kim var? Ronaldo mu? Olcay?dan? Di maria? Bale? Serdar Serdar diyoruz. Al?n Cafu ayar?nda bir adam. Gidin al?n o zaman biz de futbolcu izleyelim. Asgari ?cret 950 TL diyorum, Yeeeter Y?ld?r?m Demir?ren diyorum , 700 milyon TL bor? diyorum, Stat diyorum, Altyap? diyorum. Diyorum arkada?lar. Eldeki malzeme bu, biz buyuz.

Rakiplerimize g?re harika bir tak?m?z. Arkada?l?k harika tak?mda. Ve bunun mimar? Comandante Bilic?tir. B?t?n hocalar?n futbol bilgisi bir birine yak?nd?r. Uranyum zengnle?tirmiyorlar, olay bildi?in futbol. Ama tercihler vard?r ve tak?m y?netim bi?imi farkl?d?r. En iyi hoca, elindeki malzemeye g?re tak?m? kuran ve elindeki personalden en iyi verimi alan hocad?r. Bilic bu konuda ?ok ?ok iyi. Net. Umar?m uzun, ?ok uzun y?llar kal?r. Saha d??? fakt?rleri, hakemleri, sahalar?, rakiplerin seviyesini vs. d???n?ce bazen diyorum ki, ?ne i?in var be adam bu ?lkede. Git oyna Avrupada. El ?st?nde tutulursun.? Sonra diyorum ki "ne g?zel adams?n sen be! Ne kadar yak???yorsun bize. Adams?n ulan" diyorum. "Duru?una kurban olsun en kral hocalar" diyorum. Ne iyi ki buradas?n diyorum. "Helal olsun sana " diyorum.
                Daha ne yaz?labilir ki? Daha a??k nas?l a??klan?r durum. Kalemine sa?l?k karde?im..
                Kalemina sa?l?k

Yorum Yap

Bu yazinin uzerine baska birsey yazilmaz beyler...

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Mustafa Hoca m? derbi kazanamad? ?
                    ??erde Gs'? 2-1 yenip,ayn? sezon kupa finalinde Fb'ye 4 sallayan,bir sonraki sezon ?n?n?'de Fb'yi 3-0 madara eden tak?m?n ba??nda kim vard? ?
                    illaki b?yle tek tek yazacaksin , bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak bu..
                    Mustafa Denizli ile bilic i , Lucescu ile bilic i kiyasladiniz ya daha da bir ?ey demiyorum.
                    Madem ?yle bende bir k?yas yapay?m Ertu?rul bilic carvalhal bilic. Bana g?rede e?le?me bu ?ekilde.
                    Mustafa Denizli dedi?in adam 2009 da kriz nas?l y?netilir , hedefe elindeki malzeme ile nas?l ula??l?r gosterdi ,ders niteligindedir. Lucescu i?in zaten s?ylenecek bir ?ey yok . Yaslan arkana adam ne yapm?? seyret..

Yorum Yap

sadece d?zg?n zemin olsun hocaya yeter

Yorum Yap

Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?nder Abi yaz? i?in te?ekk?rler .. ?zellikle il paragraf en dikkat ?ekici sorunlar :/ ?u ger?e?ide kimse es ge?mesin ..Bug?n Slaven Bilic'i Fenerbah?e ve Galatasaraya versen y?ll?k 5 milyonu g?z? kapal? verirler.. (Denemesi bedava)
                        Aslı Engin Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilic i gs fb ye versen de?il 5 milyonu , 2 . Y?l tak?m? calistirmasina izin vermezlerdi. G?n?l ister d?n ak?am ki adam? g?relim kenarda ve kendisine tesekkur edelim.Bizde istiyoruzki sonucu alabilecek kapasitede insanlar olsun .istikrar ?ok ?nemlidir hayat?n her alan?nda , guvendiginde inandiginda ?srar edersin ancak yanl??ta ?srar edilmez kaldiki bu camianin kredisi limittedir. Arkada??n biri tak?m ile birlikte geli?iyor yazm?? yorumunda buras? antepspor mu ki geli?ecek insanlar? bekleyelim , ilk ?nce Nerede oldu?umuzu bilmek gerek , evet bug?n i?in ?artlar zor olabilir ancak buras? b?y?k tak?m. Maalesef ki iyi adam , iyi ?ocuk masallar? bu camia y? bug?nlere getirdi . Bu camiada tabiki karakterli insanlar olacak ama bunun kadar ?nemli olan? yetenektir kalibredir. Bana g?re bilic in son sezonudur bu sezon sonu sonuca bakar?m , e?er tabela yok ise ?ampiyon ya da ?ampiyonlar Ligi yok ise mazeretsiz alternatif bakilsin derim .sportif ba?ar? i?in yeteri kadar sabredilmistir. Taraftardaki bu geni?lik ve kaybetmenin ola?an hale gelmesi futbolcu teknik heyet ve yonetimede yans?yor. Sonu? olarak ge?en sene Olimpiyat tak? b?t?n ma?lar? ??plak g?zle seyretmis biri olarak sn bilic in yapt??? hatalar? yazsam ciddi zaman ayirmam gerek. I?te bizde ele?tirenler olarak neden bunlar? s?yl?yoruz tekrar tekrar ayn? hatalar? yapmas?n birilerinin sn bilic ten memnun olmad???n? bilsin ??nki adam bol bol hata yap?yor ve herkes ondan memnun zannediyor. Yok ?yle bir d?nya, zaman daral?yor...
                        Engin Bey sizi hangi y?llara almam?z? istersiniz mesela ..

*Del Boske ? yada ?ustere ne dersiniz ? Nihayetinde adamlar Madrid patentli de?ilmi .. Ve buras? da antepspor olmad???na g?re ne i?i var ?ap? map? belli olmayan adamlar?n Be?ikta?'ta ..
                        Bir?ey sormak istiyorum birde, ya??n?z itibar? ile Gordon zaman?n? benden ?ok daha net hat?rlars?n?z ve eminim hat?ralar?n?zda ?oktur.. O zamanlar Gordonun nerden geldi?ini Be?ikta??n 3-4 y?lda bir ?ampiyon olan istatisli?i (?ncesi 14 y?l) sizin limitlerinizi bu kadar zorluyormuydu o y?llarda ? Yada ben o zamanlar ?ocuktum mu diyeceksiniz ?

Hem istiktardan bahsedip hen?z 46 ya??nda 2. Kulup kariyeri olan ve bana g?re hatalar? ile ?n? a??k bir teknik adama, ?uursuz insanlar?n bu hale getirdi?i Be?ikta? i?in de geni?? geni?? ben tabelaya bakar?m karde?imm deyip tek kalemde ?st?n? ?izemezsinizz..
                        Ayr?ca siz Slaveni g?nderip hangi kariyerli hocay? getirece?inizi zannediyorsunuz bu tak?m?n ba??na? Durun tahmin edeyim Luceskuu ? iyi geliyor de?ilmi kula?a .. Nede olsa adam da yetenek var kalibre var !

Arkada??n biri demi? ya hani Tak?m ile geli?iyor diye ....

Size tavsiyem , ya? s?ras?na g?re Gordo'nun daha sonra Jurgen Kloop un ve sonra da Slaven Bilic in bio lar?n? okuyun !

O arkada? okumu?tur ?unku onu ...

Yorum Yap

Ben bu adama g?veniyorum arkada?

Yorum Yap

Bu sene ?ampiyon olsak ve kendisiyle 5 senelik mukavele imzalansa. Yeni stad?m?za o rahatl?kla girelim ba?ka bir ?ey istemem.

Bir J?rgen Klopp'umuz olsa bir Diego Simeone'miz olsa. Hatta ve hatta bir Alex Ferguson'umuz olsa ne g?zel olur.

Tek istedi?im bu. Ya?lanana kadar tak?m?n ba??nda kalacak, tak?m? ileriye ta??yacak bir teknik direkt?r istiyorum. G?n? kurtaran biri de?il.

Karakter, g?r?n??, h?rs, zeka, yetenek olarak Bilic bu tan?mlara uyuyor. Tabi ki ?st?n bir taktik deha oldu?u s?ylenemez. Ama bunlar? tecr?be edinip kendini a?abilir. Potansiyeli ?ok y?ksek.

Yorum Yap

Denizli gelse bu sene ?ampiyon yapar seneye ?ekip gitmeyece?iniz garantisi var m? ?

Denizli fikret orman'?n ilk geldi?i sezon quaresma ernst varken gelse olurdu ama ?imdi olmaz.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Denizli gelse bu sene ?ampiyon yapar seneye ?ekip gitmeyece?iniz garantisi var m? ?

Denizli fikret orman'?n ilk geldi?i sezon quaresma ernst varken gelse olurdu ama ?imdi olmaz.
                                G?kay'?m,

E?er benim i?in s?yl?yorsan bunlar? ben Bilic'in destek?isiyim,sende biliyorsun.
                                Ama Mustafa Hoca'n?n yapt?klar?n? k???mseme konusunda hassas?m,konu Bilic'ten tamamen ba??ms?z.
                                Seninle ayn? fikirdeyim,Samet Aybaba'n?n geldi?i sezon Mustafa Hoca olabilirdi,daha olmaz olmamal?da.
                                En son düzenleyen Tufan Tokadci; 04-10-2014, 09:49.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X