Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yeni sezonda Bilic'ten en b?y?k iste?im, kendi belirledi?i adamlar? ald?rs?n. Sezer, Eneramo, Dany facialar?n? ya?amayal?m bir daha.
    Eneramo ve dany bilicin cok isteyipde aldirdigi isimler diye biliyorum,eneramo bilic vasitasi ile acik bir menajer itelemesidir, bilic eger iyi transfer yapmak istiyorsa menajerlerin onune getirdigi futbolculari degil kendi belirledigi listeden futbolcu almasi gerekir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Olcay?n yerine Kerim gibi ayaklar?na hakim dikine oynayabilen, altyapisi sa?lam biri neden oynamaz 33 ma? ahh hocam ahh..

Yorum Yap

Bilic belkide durust ve anlayisli oldugu icin basarili olamayacak. Onun ??k?p teknik direktor olarak, biz bu kadroyla rekabet edemeyiz getir 30m euroyu (bir seneye mahsus) ben bu ligde takimi sampiyon yaparim sligi ve lig gelirinden bu paranin fazlasini sokarim kasaya diyebilmesi lazim.. Yoksa bu yonetim eline iki ??p yabanc? 3 vasat yerli verip yine bo?a giden bir y?l yaratacak

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

?lhan Mans?z ve ?brahim ?z?lmez'in teknik ekibe kat?lmamalar? y?n?nde karar verse e?er;

Bence kocaman bir eksiyi hanesine yazd?rm?? olur..

Romantik taraftar m?y?z.? Evet ?yle..

Yorum Yap

Twitterda bir kullan?c? yazm??.Hakl? oldu?u noktalar da var.payla?mak isterim:

1- Bilic ile g?zel g?nler ya?ayamayaca??m?za ?zen'in a??klamalar?ndan sonra daha emin oldum.
            2- ?lhan Mans?z ve ?brahim ?z?lmez'in kul?pte g?rev almas?n? ger?ekten ?ok isterim. G?r?nen o ki ?u an tek onay vermeyen Bilic.
            3- Elimizdeki yeteneklerin Bilic'in aptalca bir "?izgiye paralel oynama" inad?na u?runa k?reltildi?ini g?rd?m. Kan?m dondu
            4- Ne kadar yetenekli olursan?z olun, ?izgiye paralel oynayamad???n?z m?ddet?e bir de?eriniz yokmu?.Frei ba?ka ?ekilde de?erlendirilebilirdi
            5- ?nder ?zen'in ?ok g?zel projeleri var.S?rf bunlar?n hayata ge?ti?ini g?rmek u?runa t?m hatalara ra?men "arkanday?z ?nder" diyesim geliyor
            6- Fakat b?y?k hatalar? var. Affedilemez. Tam destek verdi?i, inand??? her isimde hayalk?r?kl???na u?rad?, u?rayacak.
            7- Dany tercihinde biliyoruz ki Bilic de istedi ama ?nder istemeyecekti. O da istedi. Milyonlarca insan kar?? ??karken ald?rmayacakt?.
            8- Bilic'e olan g?veni... Burada da yan?lacak ve bu ak?am ki konu?mas? belki de Bilic'e en az a??k destek verdi?i konu?ma oldu
            9- ?nder ?zen ?nceki s?ylediklerini yuttu. Dany'i Bilic de istedi dedi, sakatl?k olmayacak, gece hayatlar?na m?dahale edece?im demi?ti
            10- Bug?nk? konu?mas?nda g?rd?k ki geri vites yap?yor.
            11- "Be?ikta? 2-3 y?l daha ?ampiyon olmamas? kabul edilebilir hatta daha iyi olur" c?mlesi korkun?. B?y?k hata. Utan? verici
            12- hayat?m boyunca BJK ?at?s? alt?ndaki hi?bir y?neticiden duymad???m kabul edilemeyecek bir ifadeyi ancak BJK'li olmayan biri s?ylerdi
            13- Bana kalsa Lucescu'yu ilk u?akla getirir. ?nder ve Bilic'i defederim
            14- Bunun olmayaca??n? biliyorum (maalesef)

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

1- Bilic ile g?zel g?nler ya?ayamayaca??m?za ?zen'in a??klamalar?ndan sonra daha emin oldum.
              2- ?lhan Mans?z ve ?brahim ?z?lmez'in kul?pte g?rev almas?n? ger?ekten ?ok isterim. G?r?nen o ki ?u an tek onay vermeyen Bilic.
              3- Elimizdeki yeteneklerin Bilic'in aptalca bir "?izgiye paralel oynama" inad?na u?runa k?reltildi?ini g?rd?m. Kan?m dondu
              4- Ne kadar yetenekli olursan?z olun, ?izgiye paralel oynayamad???n?z m?ddet?e bir de?eriniz yokmu?.Frei ba?ka ?ekilde de?erlendirilebilirdi
              5- ?nder ?zen'in ?ok g?zel projeleri var.S?rf bunlar?n hayata ge?ti?ini g?rmek u?runa t?m hatalara ra?men "arkanday?z ?nder" diyesim geliyor
              6- Fakat b?y?k hatalar? var. Affedilemez. Tam destek verdi?i, inand??? her isimde hayalk?r?kl???na u?rad?, u?rayacak.
              7- Dany tercihinde biliyoruz ki Bilic de istedi ama ?nder istemeyecekti. O da istedi. Milyonlarca insan kar?? ??karken ald?rmayacakt?.
              8- Bilic'e olan g?veni... Burada da yan?lacak ve bu ak?am ki konu?mas? belki de Bilic'e en az a??k destek verdi?i konu?ma oldu
              9- ?nder ?zen ?nceki s?ylediklerini yuttu. Dany'i Bilic de istedi dedi, sakatl?k olmayacak, gece hayatlar?na m?dahale edece?im demi?ti
              11- "Be?ikta? 2-3 y?l daha ?ampiyon olmamas? kabul edilebilir hatta daha iyi olur" c?mlesi korkun?. B?y?k hata. Utan? verici
              12- hayat?m boyunca BJK ?at?s? alt?ndaki hi?bir y?neticiden duymad???m kabul edilemeyecek bir ifadeyi ancak BJK'li olmayan biri s?ylerdi

Malesef hepside do?ru 13 numara can al?c? madde 14 ac? ger?ek

Yorum Yap

?stikrar ?ok g?zel bir ?ey, ama Bili?'in bunun i?in do?ru teknik direkt?r olmad???n? defalarca dile getirdim.
                Yanl?? ki?i ile istikrar aran?yorsa, her sene de?i?tirmekten daha k?t? sonu?lar do?ar.
                Bili?, kendi i?inde ?ok tutucu bir insan, do?ru bildi?inden ?a?m?yor, mesele ?u ki onun do?ru dedi?i her zaman do?ru de?ildir, teknik direkt?r geli?ime a??k olmal?d?r.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?stikrar ?ok g?zel bir ?ey, ama Bili?'in bunun i?in do?ru teknik direkt?r olmad???n? defalarca dile getirdim.
                  Yanl?? ki?i ile istikrar aran?yorsa, her sene de?i?tirmekten daha k?t? sonu?lar do?ar.
                  Bili?, kendi i?inde ?ok tutucu bir insan, do?ru bildi?inden ?a?m?yor, mesele ?u ki onun do?ru dedi?i her zaman do?ru de?ildir, teknik direkt?r geli?ime a??k olmal?d?r.
                  Bence Bilic bu huyunu kendi de biliyor ki Pedro Franco mevzusunda bunu g?rd?k t?k?rd???n? yalad?.Escude denen kalas? koydu yar?m sezon bizi sinir hastas? etti.Bu sezon da olcaya ve almeidaya takt? her ma?ta koydu.

Olcay ve almeidaya verdi?i ?ans? kerim ve mustafa pektemek e verse ?imdi biz ?ok rahat 7-8 puan ?ndeydik.Ama gelecek sezon ?mitliyim.Bence bu sabit d???ncelerinden vazge?ecek.?lk olarak da ?lhan Mans?z konusunda bu sabit d???ncelerinden vazge?meli..

Yorum Yap

Bence Bilic bu huyunu kendi de biliyor ki Pedro Franco mevzusunda bunu g?rd?k t?k?rd???n? yalad?.Escude denen kalas? koydu yar?m sezon bizi sinir hastas? etti.Bu sezon da olcaya ve almeidaya takt? her ma?ta koydu.

Olcay ve almeidaya verdi?i ?ans? kerim ve mustafa pektemek e verse ?imdi biz ?ok rahat 7-8 puan ?ndeydik.Ama gelecek sezon ?mitliyim.Bence bu sabit d???ncelerinden vazge?ecek.?lk olarak da ?lhan Mans?z konusunda bu sabit d???ncelerinden vazge?meli..
                    Franco'yu alternatifsizlikten oynatt?, yoksa kendi d???ncelerinden geri ad?m atmad?.

Yorum Yap

Malesef Turgut abiye kat?l?yorum Co?kun. Bilic ile ?zen ne kadar s?k?nt?l? d?n g?rd?k. Bilic kendi kuyusunu kaz?yor s?rf inad? u?runa gibi bi izlenim olu?tu bende.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Malesef Turgut abiye kat?l?yorum Co?kun. Bilic ile ?zen ne kadar s?k?nt?l? d?n g?rd?k. Bilic kendi kuyusunu kaz?yor s?rf inad? u?runa gibi bi izlenim olu?tu bende.
                        Bili?'i ki?ilik olarak hepimiz seviyoruz, o k?sm?na kimse itiraz etmiyor, ama kendini de geli?tirmiyor.
                        Ayn? hatalar? milli tak?mda da yapt?.
                        Formsuz bile olsa devaml?l??? olan oyuncuyu kesmiyor, bana g?re en b?y?k yanl??? bu (kendisi s?yledi)
                        Bu ?ekilde kenardaki adamlar oynayanlar kart cezas? als?n veya sakatlans?n diye dua eder yahu.
                        ?nder ?zen de rotasyon'u be?enmedi?ini a??klad? zaten.

Yorum Yap

Almeida geldi?inden beri hi? ?al?mla adam ge?ti mi, vallahi hat?rlam?yorum!!!!

?u tak?ma s?ratli golc? laz?m..
                          ?al?m atamayacak kadar hantal, her kafa topunda ensesini tutan ?akma golc? g?rmeye tahamm?l?m?z kalmad?.

Bili? i?in ele?tirece?im tek konu ma??n skoruna etki edecek hamle yapamamas?. Dar kadro bunun sebebi olabilir ama ?nde oldu?umuz ma?larda skoru tutamad?. ?zellikle fener ma??nda necibi oyuna almas? tam bir teslimiyetti..

Umar?m hatalardan ders al?n?r, yoksa hocay? taraftar ne kadar ?ok sevse de sportif ba?ar? gelmedimi, ilk hoca gider..

Yorum Yap

Bilic bu sene gitmezse basimizi cok duvarlara vururuz. Avrupa ligi (CL`ye kalamadigimizi varsayarak), Kupa falan derken 55 mac oynarsak ve Bilic yine hep ayni kadroyu cikartirsa ilk yari sonuna kadar takimin pili biter. Rotasyona cesaret edemeyen bir Carvalmal vardi, ayni rezil filmi bir daha izlemek istemiyorum. Care Sifo Mehmet!

Yorum Yap

?lhan ?z?lmez Lucescu teknik ekibi..

Bili? amat?r, ve hi? bir?ey olmayacak bu adamdan. Prosenecki gibi. Belki daha k?t? olacak

Yorum Yap

?z?lmez'in ne gibi bir portf?y? varda teknik ekibe dahil edilmesini istiyorsunuz ?

Hadi ilhan gurbet?ilere yard?mc? olur psikolojik vs destekte bulunur. Birazda yetenekliydi ...

Ancak bu tamer tuna , ibrahim ?z?lmez vb gibi isimlerin yard?mc? hocal???n? isteyen y?neticilerin kriterleri nelerdir ?

Her BJK formas? giyen hoca, yard?mc? hoca vs olmaz zorunda m? ?

Kriter nedir ?
                                En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 23-05-2014, 17:51.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X