Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yemin ederim yetti be! Anadolu takimlarina karsi hala tek forvet oynama nedir arkadas, hic mi ders cikarmaz bir hoca! Cenk, Demba ba koy cift forvet oynasin. Adam Cift forvet oynayacagim diyor Mustafa yi aliyor cekiyor kanada, onu forvet saniyor! Yetti artik ya!

Yorum Yap

Iyi insan, kotu hoca...

Yorum Yap

Eyvallah hoca...

Yorum Yap

Varm? hala bilic kals?n diyen.

Yorum Yap

Tolgay'? oyundan ??karmadaki saplant?n,
            Pektemek'i oynatmadaki saplant?n,
            yetti be hoca...

Yorum Yap

Edittt
              En son düzenleyen Muhammed Dilek; 15-05-2015, 03:23.

Yorum Yap

Sergen orta saha ??kar?p forvet ald? diye stajyer diyenler, Bili?in tolgay de?i?ikli?inden sonra istikrar demez umar?m. Bili? ba?ar?l?d?r, ??nk? 10 y?l T?rkiye de kalsa fb ve gs nin ?n?nde bitiremez bu ligi. Dolay?s?yla ???nc?l?k Bili? i?in ba?ar?d?r

Yorum Yap

Ya ben anlam?yorum niye Cenk de?ilde Mustafa girer oyuna ? ?ki haftad?r tak?m?n en iyisi olan Tolgay'? oyundan ??kar?p, sahan?n en k?t?s? G?khan'? oyunda tutman?n mant??? ne ? Haftlard?r k?t? oynamas?na ra?men Olcay ?srar? neden ? Kusura bakma hocam ama bug?n bu ma?? da sezonu da kaybettirdin bize.

Yorum Yap

Ucak biletini ben alicam allah i?in git

Yorum Yap

hesap !

Yorum Yap

Maalesef bende kredin bitti art?k hoca, Arenay? falan hak etmiyorsun sen iki sene beni koysan Be?ikta? en k?t? 3. bitirir zaten. Bi Liverpool'u yendin ondan sonra da gidip k?y tak?m?na elendin onu da n?trle?tirdin. Daha fazla g?z?m?zde k???lmeden ver istifan? hayalin de plan?n da senin olsun.

Yorum Yap

Bug?ne kadar hakk?nda tek kelime olumsuz laf etmedim.
                          Ama yeter arkada? ya.
                          Oyuncular yetersizmi?, hakemmi?, oymu? buymu?, ge?in bunlar? arkada?.
                          Di?er ma?lar? kazan, Galatasaray'a kaybet, anlar?m kalite yetersiz bahanesini; ama bu tak?m?n kalitesi Akhisar'dan daha m? yetersiz.
                          Elinden ka?m?? ?ampiyonluk i?in son bir ?ans daha geliyor, b?yle mi oynan?r.
                          Bu saatten sonra ihtiya? kalmad? hocam, son 3 ma?a Terzi? ??kars?n tak?m?...

Yorum Yap

?ap yok sende ?ap k???k tak?mlar?n hocas? ol sen, y?r? git ?ngilterene

Yorum Yap

?ampiyon olsan da olmasan da ki art?k olamazs?n, senin kadar oyunu okuma konusunda yeteneksiz hoca g?rmedim..
                              De?i?iklikleri do?ru yapamad???n s?rece de hi? bi tak?mda 2 y?ldan fazla bar?namazs?n hocam..

Yorum Yap

Bilic gitti?in de, bu sistem de?i?meyecek.
                                Yine renkliler kollanacak, BJK hor g?r?lecek.
                                Lakin ben bile art?k istikrar m?, kan de?i?imi mi aras?nda gidip geliyorum.
                                Hepimize ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X