Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
    Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
    Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
    Karde?im,

Bu olay?n iki y?n? var, sizin savundu?unuz ?ey bu tak?ma gelebilecek en iyi teknik direkt?r budur, daha iyisini getiremeyiz, ba?kan da bunu beceremez mi diyorsun?
    Buysa s?k?nt?, peki derim, ba?kan becerir beceremez oras?n? bilemem.

Benim s?yledi?im a??k, Be?ikta? T?rkiye'nin en k?kl? ve en ?zek kul?b?d?r, bu camia daha az?yla yetinmemelidir.
    Bili?, iyi insan, d?zg?n bir karekter evet, ama malesef teknik anlamda bizi haketti?imiz noktaya ??karabilecek bir teknik direkt?r de?il.

Ben yetinmekten b?kt?m art?k, elindeki malzemeden maximum verim alabilecek, futbolcular?n ensesinde boza pi?irecek bir teknik direkt?r istiyorum.
    Ma? kaybedebiliriz, bu sorun de?il ama ?uvalla para alan adamlar sahada y?r?medikleri zaman onlara bunun hesab?n? soracak bir otorite ihtiyac?m?z var.

Malesef bu otorite Bili? de?il, olamaz da.
    Rasim Karadan bahsediyorsunuz sanirim Turgut abi

Yorum Yap

Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ahmet Ba?aran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
      Mustafa Denizli gelsin. ?u ligde ?ampiyon olamazsak bir?ey bilmiyorum.
      Denizli gelirse orta alan Veli,Necip,Atiba olur.8 defansif oyuncuyla sahaya ??kar?z.Art?k o gelsin, bu gelince ?ampiyon oluruz diye bi?ey yok..Mourinho da gelse,Ferguson da gelse hi?bi?eyin garantisi yok.
      Necip'i ?apa olarak oynat?r Atiba-Veli'yi salar rakibin ?zerine benim i?in s?k?nt? yok. En az?ndan kaleye gideriz.

Yorum Yap

Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Mustafa Denizli gelsin. ?u ligde ?ampiyon olamazsak bir?ey bilmiyorum.
        Denizli gelirse orta alan Veli,Necip,Atiba olur.8 defansif oyuncuyla sahaya ??kar?z.Art?k o gelsin, bu gelince ?ampiyon oluruz diye bi?ey yok..Mourinho da gelse,Ferguson da gelse hi?bi?eyin garantisi yok.
        Necip'i ?apa olarak oynat?r Atiba-Veli'yi salar rakibin ?zerine benim i?in s?k?nt? yok. En az?ndan kaleye gideriz.
        S?persin 2 dakikada ??zd?n olay?.

Yorum Yap

Mustafa hocanin fb deplasmani disinda okadar defansif maca ciktini hatirlamiyorum. O mactada bircok cezali ve sakat vardi. Bilic Mustafa hocadan daha korkak bir hocadir.

Yorum Yap

Fatih Terim gs d???nda tak?m ?al??t?rmaz.

Ligde 8 defa ?ne ge?ti?imiz ma?larda puan kaybetmi?iz.Geriye d???p ?eviremediklerimizi yazm?yorum bile.
            En son düzenleyen Tugay Turan; 29-09-2014, 01:48.

Yorum Yap

Aslı Baris Igdeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Baris Igdeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Burdan herkese s?yl?yorum.Fatih Terime haz?r olun.Bili?i hazmedemeyenler,Fatih Terimi nas?l hazmedecekler.Fikret orman plan proje yap?yor Fatih Terimi getirecek.Geldi?i zaman al?nt?m? yapar?m.
              baris abi hayirdir bildin biseymi var yoksa ?lesinemi diyorsun?

benim kafamda Demir?renin tekrar ba?kan aday? olup, Fatih Terimi de milli tak?mdan al?p ba??m?za getirece?i kurgusu vard?.. Ama ?n?m?zdeki y?llar i?erisinde.. ?imdi zannetmem Terimin gelece?ini, Milli tak?m? kolay kolay b?rakmaz, b?rakt?rmazlar ?u ortamda..
              Tamamen plan proje.Vodafone arena a??ld???nda tak?m?n ba??nda fatih terim olacak.Del bosque'nin,lucesku'nun.shuster'in ba??n? yiyenler bili?ide yiyecek.
              fatih terimin cincondan baska t?rk takimini calistiracagini sanmiyorum, ha istermiyim neden olmasin

Yorum Yap

Ya??a b?y?k abilerime sormak istiyorum. Siz vakti zaman?nda ilk 2 sezonunda ba?ar?s?z olan Gordon Milne'e nas?l sabrettiniz ?

Biraz anlatsan?z da burada baz? kan? kaynayan arkada?lar?n kula??na k?pe olsa baz? ?eyler.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ya??a b?y?k abilerime sormak istiyorum. Siz vakti zaman?nda ilk 2 sezonunda ba?ar?s?z olan Gordon Milne'e nas?l sabrettiniz ?

Biraz anlatsan?z da burada baz? kan? kaynayan arkada?lar?n kula??na k?pe olsa baz? ?eyler.
                  ?imdi olsa afiyetle yemi?tik kendisini.

?ok gidiliyor bence Bilic'in ustune.
                  Ben g?veniyorum, hatalarindan ders alacakt?r.

Istikrar kolay bir olgu de?il. En azindan bu sezonu hak ediyor Bilic.
                  Simdiden gondermek isteyenler var kendisini, sasiriyorum gercekten...

Yorum Yap

Aslı Halil ?brahim Eken tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    E?er ayr?l?k olursa tak?m?n ba??na ?enol hocay? getirsinler, ?enol hocan?n tak?mlar?nda 3 ortasahan?n 3 ? de rakip cezaalan?n?n i?inde ?n?nde gol koval?yorlar.
                    ??te Be?ikta? o ?ekilde oynar Hocam.
                    ke?ke tak?m?n ba??na ge?se d?nden raz?y?m.
                    ?nder ?zen geldikten sonra g?ndemde hep yabanc? teknik direkt?rler vard?.
                    kimsenin akl?na gelmedi ya da bilerek yabanc? hoca se?tiler.
                    Be?ikta?'? b?y?kl???ne yak???r ?ekilde y?netecek hocay? ka??rd?k.
                    ne mustafa denizli ne de fatih terim tek ger?ek ?enol g?ne?.
                    bursaya oynatt??? topu da be?eniyorum.
                    elindeki yetersiz b?t?eye, kalitesiz yabanc?lara ra?men ?zverili, ?al??kan, dinamik bir tak?m yaratt?.
                    bize kar?? yapabileceklerini g?sterdi az olan ?ans?n? zorlad?.
                    disiplini a??r, futbolcularla aras? iyi, antreman? s?k? olan hocad?r.
                    y?neticilere menejerlere ba?kana pabu? b?rakmaz.
                    Be?ikta?'? ?al??t?rsa b?y?k ba?ar?lar kazanaca??m?za eminim.

Yorum Yap

Stad yok, taraftar yok, baski yok, sag bek yok ama Bilic k?t? hoca.. Vallahi kusura bakmayinda bu sartlarda Mourinho olsa en fazla 5 puan fazla toplar totalde...

Istikrar... Istikrar... Istikrar...
                      Ben Bilic i Vodafone Arena nin ilk senesinde yine takimin basinda g?rmek istiyorum.. O kadar da k?t? bir hoca degil...

Yorum Yap

Bilic'i di?er tak?m?n hocalar? ?zerinden savunmak veya y?netim ?zerinden hatad?r. Zaten ortada yanl??lar varsa herkes pay?n? kendi s?n?rlar? i?inde al?yor. Lakin Bilic'in sorunu sa? bek al?nmamas? felan de?il. yani ?u anki sorunun bu durumla alakas? yok. Tamamiyle sistemle, taktikle, eldekilerin tercihiyle, sahan?n i?iyle alakal? yani. Mesela Kerim'in oynat?lmamas? adaletsizliktir. Orta sahan?n Veli-Atiba ikilisiyle kurulmas? korkakl?kt?r. Oyuncu de?i?iklikleri geldi?inden beri etkisiz eleman modunda. De?i?ikli?e kapal? inat?? ve korkak. Adil de de?il. Bu ele?tiriler sert g?r?nebilir fakat tak?m?n ??kan 11'ine, oynanan oyuna, al?nan sonu?lara bak?nca haks?z ele?tiriler de?il. ?n?m?zdeki birka? ma? ?u gidi?atta daha iyi fikirler verecektir. Halbuki biraz ak?ll? olsa bu ligi bu sene a??k ara ?nde g?t?r?r.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Y?z Y?l?n sorusudur bu kendi ad?ma te?ekk?r ederim G?khan karde?im.

1987'de Milne, ilk kez yurt d???na ??kt? ve Be?ikta? JK'nin teklifini kabul etti. ?lk sezon Galatasaray'?n ard?nda ikinci oldular. Kupada da ba?ar?s?z olan Be?ikta?'?n tek tesellisi Ba?bakanl?k Kupas? oldu. 1988-89 sezonunda yine lig ikincisi oldular ancak bu sefer hem T?rkiye Kupas?'n? hem de Cumhurba?kanl??? Kupas?'n? kazand?lar. Ligde ?ampiyonlu?un gelmemesi nedeniyle Milne ?st?nde bask? olu?sa da ba?kan S?leyman Seba devam karar? ald?. 1989'dan itibaren ise Be?ikta? f?rt?na gibi esmeye ba?lad?. ?? sezon ?st ?ste lig ?ampiyonlu?u kazan?ld?. 1990-91 sezonundaki ?ampiyonluk hi? yenilgi al?nmadan kazan?lm??t?. B?ylece Be?ikta?, T?rkiye tarihinde nama?lup tek ?ampiyon unvan?n? kazand?. Bu ?? y?lda bir T?rkiye Kupas? bir de Cumhurba?kanl??? Kupas? geldi. Buna ra?men Be?ikta?, Avrupa'da ba?ar? g?steremedi ve ilk turlarda elendi. 1992-93 sezonunda Be?ikta?, ?ampiyonlu?u averaj fark?yla kaybetti ve 4 sezon ?st ?ste ?ampiyon olma rekorunu k?ramad?. 1993-94 sezonuna k?t? ba?layan Be?ikta?, Milne'in getirdi?i yabanc?lar Osvaldo Nartallo ve Francesco Manassero transferlerinde ya?anan mali problemlerden dolay? Milne'i su?lad? ve sezonun ilk yar?s? sonunda Milne ve Be?ikta? yollar?n? ay?rd?. T?rkiye'de uygulad??? antrenman programlar? ve taktikler ile T?rk futbolunun geli?mesinde ?nemli bir role sahip Milne, Be?ikta?'taki yabanc? haklar?n? Britanya'dan kullanm?? ve Alan Walsh, Ian Wilson gibi tecr?beli isimlerinden yan?nda, daha sonra ?ngiliz futbolunda bir efsaneye d?n??ecek Les Ferdinand'? da T?rkiye'ye getirmi?tir.
                          kaynak viki

Yorum Yap

fatih terim artik gs ye bile td olarak donmez.
                            td ustu bir pozisyonda neden asagi insin.
                            giderkende dedi donersem baskan olarak donerim diye.

gs ye td olmiyacakken bize hayatta olmaz.

Yorum Yap

Mustafa denizli 2 sene ?nce gelse olabilirdi ?uanda gelirse olmaz.

Bu sene ?ampiyon yapsa seneye yine yok kendisi.Seneye yine hoca arar?z.

Yorum Yap

Kanatlarda Olcay Tore, orta sahada da Veli Atiba takintisindan vazgecmesi lazim bence. Ic sahada iki on libero bize hic bir sey kazandirmiyor. Ic sahada kontraya onlem alip surekli baski kurmak gerek. Yoksa adamlar hem seni oynatmiyor hem de cok rahat baski kuruyor ustunde.

Bi de maci koparman gerektigi anlarda forvetini degistirmek yerine beklerden birini cikarip forvet almali. Zaten beklerimiz orta morta yapmiyor. Onun yapacagi ortayi pedro bile yapar illa ki iceri dolduracaksak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X