Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Twitterda bir hesapta inanilmaz iddaalar var yonetimle alakali...allahim sana geliyorum..bu nasil bir batakliktir..

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Samet Besiktas`in antrenoru degil ama Bilic`ten daha iyi. Samet`ten de Bilic`ten de iyi tek adam Denizli`dir. Toptan anlayan, ligi en iyi bilen adam. Kiziyorsunuz ama sorun Bilic. Bilic gidince siir gibi top oynayip sampiyon olacagiz ama takildik iste Bilic`e.
      Yapma bunu yapma bunu.

Yorum Yap

Ligin pas oyununa en uygun kadro yap?s?na sahip tak?m?y?z.

Pedro ligin a??k ara en teknik stoperlerinden biri. Ersan desen aya?? idare eder. ?yle Egemen gibi filan kazma de?il.

Motta - Setdar - Atiba - O?uzhan - Sosa -Olcay - T?re - Ba. Bu adamlar?n hepsi bu oyunu oynayabilir.

Sosa ve O?uzhan gibi sana bu oyunda istasyon g?revi yapabilecek iki tane adam var.

Art?k topun arkas?na ge?meyi b?rakal?m hocam Allah a?k?na. 2-0 olsun ondan sonra gene bu oyunu oynayal?m. Yerle?ik savunmam?za kolay kolay gol atamaz bu ligde tak?mlar. Anca duran top i?te. Rize ve bu ma?ta yedi?imiz iki gol bana g?re kopyala - yap??t?r golleri.

B?rak art?k ?u ?ift ?n liberolu sistemi.Koy oraya O?uzhan'? ?nlerine de Sosa'y? tak?m aks?n gitsin.

Daha ligin ba??nday?z hi?bir ?ey kaybetmi? de?iliz. Yeter ki sen ?ok do?ru yapt???n i?lerin yan?na ?u do?ruyu da ekle.

---------------Tolga---------------

Serdar---Pedro---Ersan---Motta

--------Atiba----O?uzhan--------

T?re----------Sosa---------Olcay

------------Demba Ba------------

Bizim ilk 11 imiz bu olmal? hocam. Anadolu tak?mlar?na kar?? ?ift ?n libero oynamak i?te her zaman b?yle sonu?lara a??k kap? b?rakmakt?r.

Hadi liberolardan biri Melo gibi pas yapabilen, bindirebilen bir adam olur anlar?m ama bizimkiler daha ?ok bozan adam. Hatta Veli'nin tek yapabildi?i bu.

Kadro i?inde bu tarz adam laz?m tabi. Hatta her tak?ma laz?m ama ma??na g?re ya da ma??n gidi?at?na g?re.

Yorum Yap

biraz sabretseniz her?ey g?zel olacak ama sab?r ve Be?ikta? bir arada zor tabi. londradan galibiyet ??kar?r bu tak?m
          liverpool everton ma??ndaki zemine bak. EPL deki zeminlere bak. sonra marka deriz. peh

Yorum Yap

Bilic in bizim d?s?ncemiz dogrultusunda k?kl? de?isikler yapacag?n? sanm?yorum , cunku onun inand?g? futbol dogrusu bu.

Bir tek benim bildi?im dogrudur diyenlerden de?ilim ama Bilicin dogrular? da bizi cok yukar?ya g?t?recek gibi de?il en az?ndan k?sa zamanda . E?er ihtiyac? olan uzun y?llarsa Be?ikta??n uzun y?llar? var m? bilmiyorum.

Yorum Yap

Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Twitterda bir hesapta inanilmaz iddaalar var yonetimle alakali...allahim sana geliyorum..bu nasil bir batakliktir..
              hangi hesap dostum ?

Yorum Yap

?u veli denen futbol katilini ne zaman keseceksin hocam???

Yorum Yap

Veli veya atiba dan birini kesip, oguzhani o b?lgede oynatmazsa biz daha ?ok puan kaybederiz iceride.

Yorum Yap

hoca ilk gelecegini duydugumda cok sevindim, ise basladiginda umutlandim,ikinci sezon kafasina gore takim yaratir dedim su anda gorduklerimse soklardayim !!!!
                    senin gibi bir hoca bu takimda serdara pedroya mottaya toreye olcaya koybasina kavlagina tosuna ve yetenek ozurlusu necip uysalina forma yuzu gosteriyorsa ben sende cok sey umut etmisim !

Yorum Yap

Hocam risk almaktan korkma art?k l?tfen.

Yorum Yap

Adam geldi?inden beri oynatt??? sistem ve futbolculardan zerre de?i?iklik yapmad?. Escude oynuyordu emekli oldu Pedro forma giydi,Olcay ge?en sene koca ikinci yar? d?k?ld? oynamaya devam etti son ma? art?k Kerim'i oynatt?, Veli ayakta duramasa bile has adam?. Ben bizim tak?mda yedek futbolcu olsam zaten oynayacak adamlar belli diye bir gram ?al??mam.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Carlos Sivas gibi toplama bir tak?m? ?at?r ?at?r h?cum futbolu oynat?rken biz iki senedir ayn? sistemde tak?l? kald?k. De?i?tir art?k bir?eyleri.

H?cum futbolunun H sini oynatmaya korkuyor bize gelen Teknik Direkt?rler.

Yorum Yap

Oyuna m?dahaleleri s?per...

Yorum Yap

sosa -o?uzhan umar?m sergen-t?mer olay?na d?nmez.

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Carlos Sivas gibi toplama bir tak?m? ?at?r ?at?r h?cum futbolu oynat?rken biz iki senedir ayn? sistemde tak?l? kald?k. De?i?tir art?k bir?eyleri.

H?cum futbolunun H sini oynatmaya korkuyor bize gelen Teknik Direkt?rler.
                                senelerdir cekdigimiz ne bizim ya bi tane cesur teknik adami gelemedi bir t?rl? amk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X