Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Serdar'?n varl???nda da yoklu?unda da ben ?smail'in oynamamas?n? anlam?yorum.
    ?ki Arsenal ma??nda da ?smail oynad?.
    Cazorla - Monreal - Ramsey ??l?s?yle ilk ma?ta...
    Cazorla - Monreal - ?zil ??l?s?yle ikinci ma?ta m?cadele etti o kanatta...

ve ben o 2 ma?a dair, sa? kanad?m?zdan ?yle ak?lda kal?r bir atak yedi?imizi hat?rlam?yorum.

Necip'i de Serdar'? da bo?ver hocam.
    ?smail'i koy ?smail'i

Yorum Yap

-----------------------Tolga------------------------
      ?smail ------Sivok --------- Pedro ---------Motta
      -----------------------Veli-------------------------
      -------------Atiba-------------O?uzhan------------
      Kerim----------------------------------------Olcay
      ------------------------BA--------------------------

Olmas? gereken budur.
      Kerim'le ba?lamak zorundad?r hoca, ??nk? bir ?nceki ma?ta sonradan girip 2 gol atan oyuncuya formay? vermezse, adaletine kimseyi inand?ramaz.
      Yedekteki oyuncular "ilk 11" oyuncular? anca sakatlan?rsa forma bulabileceklerini d???n?rler, bu da tak?m olarak ??k???n ilk ad?m?d?r.
      Hoca Kerim'le ba?layacakt?r, do?ru olan? da odur.
      Umar?m iyi bir performans g?sterir Kerim, bizleri yan?lt?r.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Onur bari sen yapma
        Ama abi ortasaha bo?ald?.
        Sivok orta sahaya girmi?ti ama
        Ben Devrim abiden yanay?m bu sefer Onur,kusura bakma.

Yorum Yap

Hocam Necip'i oynatma ne olursun.

Yorum Yap

?smail'i oynat be hoca ?smail'in varl??? hele bir de ?n?nde s?ratli Kerim'in olaca??n? d???n?rsek Caner'in rahat rahat ?ne ??kmas?n? engeller. Bindirme yapmayan bir Necip, Kerim'i orada ikiye tek b?rak?r ki derbilerde en ufak bir avantaj vermek bile sonu?lara tesir eder.

Yorum Yap

Ge?en haftaki hatalar?yla s?ylemedi?im kalmad? Necip'e , ama bana sorarsan?z bug?n Sow'un kar??s?nda ?smail mi Necip mi daha sa?lam olur Necip derim...

Yorum Yap

S?ylesene hoca tak?m niye oynam?yor?

Yorum Yap

Necip'i evlat edinmeyi mi d???n?yorsun hocam ?

Yorum Yap

Bilic iyi hos ama giderek soguyorum kendisinden. Necibin 6 puanimiza mal olan yeteneksizligini goremedi bir turlu. Cocuk kendi mevkisinde bile yeteneksizken sen adami alip sag beke koyuyorsun.

Yorum Yap

20 milyon Be?ikta?l?ya kadro yaz deseler 1 tanesi son ma?tan sonra Necipi yazmaz.Sen yazd?n fener de bize 2 tane yazd?.yorumsuz.

Yorum Yap

15 milyon euro verselerde necibi satmam diyen bi teknik direktorumuz var.ne desem bilemedim

Yorum Yap

Necip hamlesi b?y?k bir kumard? ve tutmad? ayr?ca geldi?inden beri bir derbi alamamas? gelecek ad?na korkutuyor beni. ?u ?smail Kartal'? adam etmeseydin bari.

Yorum Yap

Hoca'nin ligde 5. derbisi 4 maglubiyet, 1 beraberlik. Nezaman bir derbi kazanacaz?

Yorum Yap

necip'le olmaz...kendini yakacaks?n hocam

Yorum Yap

Necip gibi futbol zekasindan, sporcu atletikliginden uzak bir adamda ne gorup oynatiyor sayin hoca anlayamiyorum. Neciple sag bek baslamak intihardir.

Zaten derbilerde hakemlere karsi mucadele ediyoruz, ek olarak Necibe gerek yok be hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X