Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kat?l?rs?n?z kat?lmazs?n?z bilmiyorum ama y?netim ile taraftar?n bu kadar aras? a??lm??ken bu g?nlerde insanlar? tak?ma biraz daha olsun y?nelten, insanlar? birlikte tutan ki?i bilic gibi geliyor bana. hani bir ta? vard?r, onu ?ekersen sallant?da olan kule y?k?l?r ya, i?te o ta?m?? gibi geliyor bilic bana. onu da ?ektin mi da??l?r her ?ey, sonra ba?tan yapmaya ba?lars?n...

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Y?llard?r derbi alamamizin en buyuk nedeni oyuncu kalitemiz
      sergen gibi Hagi gibi Alex gibi sneijder gibi hatta Tumer gibi buyuk oyuncumuz yok
      futbolun ka?ari olmu? 2-3 tane adam laz?m
      bizde genc olsun genc olsun diye garip bir hastal?k var sanki oyuncu yeti?tirme klubuyuz
      BES?KTASTA yeti?ecek hocayada oyuncuyada gerek yok
      BES?KTAS oyle bir tak?m degil buyuk tak?m sampiyon olurken oyuncu yetistirir sampiyon olmak icin oyuncunun yeti?mesini beklemez
      mevzu Bilice sallamak degil ama hatal? o kadar Necip mevzusunda yuzde yuz hatalidir bunun tart???lmas? bile olmaz
      heriflerin en buyuk ?zelli?i kanat bindirmeleri T?rkiye'nin acik ara en iyi h?cum bekleri adamlarda ve sen onun kar??s?na necipi koyuyorsan bu cok acemicedir aptalcadir
      3. Dakikada butun plan?n bozulur boyle
      biliv gitsin kovulsun mevzusu degil ama gecen senelerde istikrar ad?na ornek verilirken ilk manc united ve fergusondu
      basarisizlik gelince o ornek kl?p ne yapt? kesti bileti g?nderdi hocay? yani ezbere istikrar olmuyor...
      BES?KTAS hala yan toptan gol yiyor 5 dakika oyunu sogutamiyor
      defansta g?bek hala oturmad? bunlar cok buyuk eksiklikler
      anlatmak istedi?imizde bu ben bili?i ge?en y?l fb ma??ndan beri ele?tiriyorum.dendiki sabredelim ligi tan?d? ?srar edelim bizde eyvallah dedik ama aynen devam ediyor son dakika gol yeme oyunu tutamama gereksiz kartlar g?rme oyuncu de?i?ikliklerinde sorunlar baz? oyuncularda ?srar,derbilere tak?m? haz?rlayamama tak?m?n ?ok stresli olmas? vs vs. bunlar ge?en y?ldan beri d?zelmedi Be?ikta? bunlar?n d?zelmesi i?in 1 sene daha bekler deniliyorsa s?yleyecek s?z?m yok.yani bili? ge?en y?l derbi kazanam?yordu ama bu sene kazanmaya ba?lad? demek bile bir geli?imdir yada ge?en y?l son dakikalarda oyunu tutam?yorduk puan kaybediyorduk bu sene ?nde oldu?umuz ma?larda pas yap?p ma?? bitirebiliyoruz diyebiliyorsak geli?me vard?r.ozaman seneye di?er sorunlar?n d?zelebilece?ine inan?p 1 de?il 3 sene daha sabredelim.ama bu senede ge?en y?l?n sorunlar?n? konu?uyorsak orda bir sorun var demektir.

Yorum Yap

Biz Serdar ?zkan'? da ?ok bekledik futbolcu olur diye.. olmayaca??n? bile bile.. s?rf alt yap?dan geldi diye..
        Biz Necip'i de ?ok bekledik futbolcu olur diye.. olmayaca??n? bile bile.. s?rf alt yap?dan geldi diye..!

Yorum Yap

Yonetim taraftar tepkisinden korktugu icin bir sezon daha kaybediyoruz.. Kendine guvenen bir yonetim coktan gondermisti Bilic'i.

Gokay kardesim Aybaba fantezim yok, Aybaba da kotu Bilic de kotu.. Bunun aksini ispatlayacak argumanlarin vardir eminim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ahaa "tu kaka Bili?" sezonu a??ld? yine.. 2 galibiyete bakar "Comandante Bili? auuuuuvvv" sezonunun a??lmas?

Yorum Yap

Basimizda mourinho olsa ne yazar Bilic olsa ne yazar. D?n stadda kendi gozlerimle izledim tiyatroyu. Gecin bu isleri. Bilic'in yapacagi birsey yok.

Bu arada sag bek ve bi tane BTB diye bi tarafimizi da yirttik.

Avrupa maclarinda adam gibi hakem olunca da gorduk Bilic'i. Arsenale 2 kirmizi ?psen vermezdi bizim hakemler.

Bize ilk olarak bu soktugumun duzenine comak sokacak yonetim lazim. Fikret Orman yaparsa ne ala yapmazsa daha cok sallariz hocalara oyunculara.

Yorum Yap

Hala Bili?le Akbabay? kar??la?t?ranlar var.Ay?p cidden.

Yorum Yap

Bir Futbolcu Teknik adam? yakmaya yeterli Necip ?srar?n y?z?nden t?m bu ele?tiriler sana bili? hoca e?erki ?u 2 haftada necip yerine ?smaili bile koysan Sa?Beke ?imdi senin ne kadar b?y?k hoca oldu?undan bahsedektik ac? kader ne diyeyim.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Can Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    neden ay?p?

Yorum Yap

D?n saha kenar?nda jose mourinho olsa yine bir?ey de?i?meyecekti.

Yapaca?? ?ey en fazla sol bek ismail'i sa? bek oynatmak olacakt? .

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        neden ay?p?
                        olur mu bilice laf etmeyiz onun dokunulmazl??? var.
                        t?vbe ha?a

Yorum Yap

neden ay?p?
                          Cidden niye ay?p merak ediyorum.

Tak?m iyi iken Bili? harika ama tak?m k?t? iken Bili? ne yaps?n. Bu tak?m? kuran ?smail den sa? bek yaratma merak?na girip sonra unutanda Bili?tir ve alk??land??? gibi ele?tirilecektirde.

Bu sene ba??m?zda SAmet aybaba olsa ve erciyes ma??ndan sonra yine necip ile ba?lasa idi k?yameti koprat?rd?n?z hatta istifa derdiniz ama bili? yap?nca bili?i kar??t?rmay?n kimse ile oluyor.

Biz bu duygusall?ktan vazge?medik?e bir ad?m ileri gidemeyiz malesef.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

g?kay ismailde yanl?? bir se?im olurdu tabiki ama emin ol psikolojik olarak bitmi? bir oyuncu olan necipten daha faydal? olurdu bu kesin.d?n mourinho olsayd? necip 18 de bile olmazd? buda kesin ??nk? hi?bir tek dir. bindi?i dal? 2 kere kesmez.

Yorum Yap

Oynatt??? tak?mda sistem nam?na bi?ey olmayan, Be?ikta?'a en ?ok gol yedi?i sezonlardan bir tanesini ya?atan, kaybetti?i ma?tan sonra oyuncular?n? su?lay?p satan, her ma? bir oyuncusunu taraftar?n ?n?ne atan adamla Bilic'i kar??la?t?rmak cidden ay?p. Hatta daha ?tesi ama neyse.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

g?kay ismailde yanl?? bir se?im olurdu tabiki ama emin ol psikolojik olarak bitmi? bir oyuncu olan necipten daha faydal? olurdu bu kesin.d?n mourinho olsayd? necip 18 de bile olmazd? buda kesin ??nk? hi?bir tek dir. bindi?i dal? 2 kere kesmez.
                                Niye mourinho barcelona ma?lar?nda k?rm?z? kart g?ren pepe'yi di?er barcelona ma?lar?nda oynatmad? m? ?

Sa? bek ramos'u stoper / 2 metrelik stoper varane'yi sa? bek oynatmad? m? ? ( mourinho'nun en b?y?k hayranlar?ndan biriyim )

Mourinho hoca olsa b?y?k ihtimal yine necip ile ba?lard?. El classico'ya hamit ile ba?lad? adam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X