Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1) Mustafa Denizli aktif olarak futbola bence artik donmez.
    2) Senol Gunes gelirse cok iyi olur cok da guzel olur
    3) Guzel insan, basarisiz hoca Bilic, yolun acik olsun.

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş
      g?khan t?reyi nerde yakalamislar, haber 1903 g?r?nt?s? var stadamiymis?
      Sadece T?re de?il Ba'da t?nelde y?r?yorlard?. Trafikten dolay?.

?nemli bir ?ey de?ildir. Toparlan?r o mevzular.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?
        Asl?nda ?enol G?ne? d??manl??? yok,Bilic gitmesin diye bulacak arg?man kalmad???ndan ?enol G?ne? ne yapm?? yeaa oluyor.
        Bana ?imdi Samet Aybaba'm? Bilic'mi deseler Aybaba derim o derece.

Hatta az daha kasarsam Adnan Aybaba'ya bile tav olabilirim.
        Abi tekrar m? d???nsen

http://galeri12.uludagsozluk.com/594...aba_606945.jpg

Yorum Yap

T?re satilirsa yaziklar olsun derim. Futbolcu satarak para kazan?p kar edemeyiz biz. Basari kazanarak kar ederiz. Cunku biz toreyi sattigimiz zaman onun yerine adam koyamayiz. Elimizde 2 3 tane adam gibi yerli oyuncu var birini satarsak yaziklar olsun. Madem baskan oldun baska cozum bul futbolcu satip mali durumu mu duzelteceksin

Yorum Yap

Bu adam sayesinde maclari izlemez oldum, Korkak korkak korkak.
            Seneye nereye giderse gitsin, o takim basarisiz olacak.. Rakiplerine basip zengin olmaya calisacam. Bu adam cok buyuk bir LOSER.

Yorum Yap

Ahmet Nur ?ebi, Tolga Zengin bence yeterlidir Trabzonlu kontenjan?m?z dolmu? durumda.
              Bir ba?ka Trabzonluyu bir Be?ikta?l? olarak art?k kald?ramam. Umar?m kendi evlatlar?m?zdan biri gelir...

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Berk G?lay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?enol hocaya kar?? niye ?n yarg?l?s?n?z anlam?yorum. Adam trabzonda 80 k?s?r puan toplam??. Biz en son ne zaman 80 puan toplad?k ben hi? hat?rlam?yorum. Bursan?n ma?lar?n? izliyorum adamlar ?ahane futbol oynuyor. Feneri sara?o?lunda 3-0 yenmesi gerekiyorken 3-0 yeniyor. Finale ??k?yor. E yeteneksiz Burak Y?lmaz. Sel?uk inan . Tolga zengin onur k?vrak volkan ?en ozan tufan hepsini bu adam ??kard?. Biz de tam olarak potansiyeli ?ok y?ksek bir tak?m?z. Kerim Frei yi O?uzhan? Pedroyu Milosevici G?nay g?ven? i at?n? nukan ? en iyi ?ekilde oynataca??na eminim. Ne bu ?enol g?ne? d??manl??? ?
                Asl?nda ?enol G?ne? d??manl??? yok,Bilic gitmesin diye bulacak arg?man kalmad???ndan ?enol G?ne? ne yapm?? yeaa oluyor.
                Bana ?imdi Samet Aybaba'm? Bilic'mi deseler Aybaba derim o derece.

Hatta az daha kasarsam Adnan Aybaba'ya bile tav olabilirim.
                Abi tekrar m? d???nsen

http://galeri12.uludagsozluk.com/594...aba_606945.jpg
                S?per foto.

Demba Ba ile beraber huzur i?inde y?r?rler

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ahmet Nur ?ebi, Tolga Zengin bence yeterlidir Trabzonlu kontenjan?m?z dolmu? durumda.
                  Bir ba?ka Trabzonluyu bir Be?ikta?l? olarak art?k kald?ramam. Umar?m kendi evlatlar?m?zdan biri gelir...
                  Mesela ?

Bir de bu i?in evlad? filan olmaz, kim ba?ar?l? olacaksa ya da ba?ar?l? olma potansiyeli y?ksekse o gelsin.

Yorum Yap

sadece son sayfalar? okudum sergen denmemi? hayret. kim gelirse gelsin ama bu ligi tan?yan biri gelsin bir sene daha heba olmas?n
                    ?enol g?ne?
                    sergen
                    ersun yanal
                    bunlardan ba?ka kim gelirse gelsin bilicin toplad??? 66 puan? toplayamaz bu isimlerin ise ne yapabilece?i muallak. 2 nokta transfer yapal?m ?enol gelsin demekle olmaz uefa bonservis geliriniz ne kadar olursa o kadar bonservise para harc?yabilirsiniz dedi yani ?ncelikle t?reyi onu bunu satal?m demek intihar olur bu kadrodan i? yapmayanlar? 1e 2ye kakalay?p sa?lam transferler yapmak laz?m

Yorum Yap

Galatasaray'?n TT Arena'da Be?ikta?'? 2-0 yendi?i kar??la?madan sonra Hamza Hamzao?lu a??klamalarda bulundu.

Ma?tan ?nce Bilic ile g?r??t???n? belirten Hamzao?lu, "Bilic ile ma? ?ncesinde g?r??t?k. Bana ?n?m?zdeki sezon burada olmayaca??n? s?yledi. Bilic'in Be?ikta?'a da yak??t???n? d???n?yorum, futbol bu ve tamamen sonu? oyunu ve zaman zaman hepimizin ba??na gelebiliyor. " dedi.

Bu ne ?imdi.??

Yorum Yap

Kendi evlatlar?m?z diye diye evlat katili olucaz yemin ederim.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet Bilic tarihimizdeki en iyi hoca, top?ular ise en k?t?leri. Neyse gitmi? zaten kurtulduk. Rusya'dan o b?t?eyle tak?m? 9. yap?p geldikten sonra s?ylenmi?ti zaten her ?ey.
                          b?tce sampiyon yapmiyor potansiyel yapiyor futbolcularin ?st? olan bilic i sucluyorsun o zaman en bastakini suclayacaksin...y?netim,teknik direkt?r,futbolcu ?cgeninde en son suclu bilictir...anteple oynuyorsu kalmis 4 mac...kimi oynatirsa oynatsin hatali da olsun en k?t? 11 ide cikarsin...sosa dan baska oyun icinde karekter g?steren topcu yok...fb nin teknik direkt?r? m? var teknik direkt?r?ne karsi yinede 2. olabilen yine fb dir...adamin sayi saymasi bile yok ya...?nce futboldan anlayan y?netim sonra ligi bilen futbolculardan en y?ksek verimi alabilecek hoca ve sahada karekter g?sterecek topcu....
                          Vallahi sampiyonluklarda tarihe en basta teknik direktorun ismi gectigine gore basarisizlikta da en basta teknik direktorun suclanmasi gayet normal ve adil bence... yonetim ve futbolcu kadrosunu kafamiza her estiginde sil bastan degistiremedigimize gore mevcut malzemeyi daha iyi kullanacak hoca aramak son derece dogal.. futbol tarihi boyunca dunyanin her yerinde de duzen boyle yuruyor.. yonetim basarisiz diye besiktas her sene 3. olup derbilerde 0 cekmesine tahammul mu etmeliyiz?
                          seba demeyiz milne deriz o zaman...niye ahmet dursun seba gitsin dedik yada yeter yd yeter....tamam herkes messi ronaldo robben m?ller teknik direkt?r bir mourinhoda degil ama necip,pektemek,k?ybasi.u.boral.opare,motta,ersan.s erdar kurtulus,vsvsvsv....sen bilic i isteme bu normal..bende dogru yanlis tercihlerine ragmen umursamaz tavri olan futbolcularin ilk g?nderilmesini istiyorum...bilic sonra gitsin o kdar...bu kadroyu temizlemeyip kimi getirsen getir...sen mourinho yu getir ben bu kadro ya tahamm?l edemiyorum sen bilic e...sosa dan baska birazda tolgay gerisi yok

Yorum Yap

?enol hoca her bas?n a??klamas?nda soruldu?u valit a??k a??k s?yledi ba?ka tak?mlarla g?r??t???n?..?nceden 31 may?s s?zle?mem bitiyor sonras?nda konu?al?m demi?ti.
                            Kupada finale kald?klar? i?in bunu 3 hazirana ald?..yani 3 hazirandan sonra di?er kul?plerle g?r???cem diye mesaj verdi..
                            Ama ben hocal???na cok g?vendi?im halde ?stanbul da yapabilir mi diye cok d???n?yorum.3 buyukler cok farkl?d?r..Anadolu,Trabzon gibi tak?mlara benzemez..Medyas?,buyuk taraftar say?s? ve bask?s?,hep ba?ar? beklentisi..Umar?m benim d???ncelerimi bo?a c?kar?r ve ba?ar?l? bir ?ekilde bizimle ?al???r..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?enol hoca her bas?n a??klamas?nda soruldu?u valit a??k a??k s?yledi ba?ka tak?mlarla g?r??t???n?..?nceden 31 may?s s?zle?mem bitiyor sonras?nda konu?al?m demi?ti.
                              Kupada finale kald?klar? i?in bunu 3 hazirana ald?..yani 3 hazirandan sonra di?er kul?plerle g?r???cem diye mesaj verdi..
                              Ama ben hocal???na cok g?vendi?im halde ?stanbul da yapabilir mi diye cok d???n?yorum.3 buyukler cok farkl?d?r..Anadolu,Trabzon gibi tak?mlara benzemez..Medyas?,buyuk taraftar say?s? ve bask?s?,hep ba?ar? beklentisi..Umar?m benim d???ncelerimi bo?a c?kar?r ve ba?ar?l? bir ?ekilde bizimle ?al???r..

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Basari beklentisinin farkindadir Senol Hoca ki en ?nemlisi Senol hoca Besiktasin b?y?kl?g?n?n farkindadir. Bilic 3. l?g? basari kabul edip gelmis

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Mesela ?

Bir de bu i?in evlad? filan olmaz, kim ba?ar?l? olacaksa ya da ba?ar?l? olma potansiyeli y?ksekse o gelsin.
                                Tart??ma yaratmak gibi bir niyetim yok, bu benim fikrim. ?enol G?ne? yerine orada Be?ikta?l? (e?er td T?rk se?imini yapacaksa YK)olmas?n? isterim. Kim olur dersen inan bende bilmiyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X