Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Slaven Bili? Per?embe g?n? Atat?rk Havaliman?'ndan saat 14.00'te T?rkiye'den ayr?lacakt?r.

Yorum Yap

Yorum Yap

?ok g?zel an?larla beraber ?z?nt?lerde b?rakt?n arkanda. Her ?eye ra?men biz birbirimizi sevmi?tik. Olsun be hoca yolun a??k olsun hakk?n? helal et sonu?ta bu bir spor kaybetmekte var kazanmakta. Biz kaybetmekten gocunmay?z i?imize i?lemi? bir kere sen hep kazan gitti?in yerde yolun ve baht?n a??k olsun...

Yorum Yap

g?le g?le

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kalsa iyiydi sanki...

Yorum Yap

Be?ikta?'?n senelerdir kaybedi?inin ?zetidir; Slaven Bili?'in gidi?i.
              MHK,TFF Be?ikta?'?, bizde Bilic'i do?rad?k. Bakal?m elimize ne ge?ecek. Umar?m Luce gelirde, gelen gideni aratmaz.

Yorum Yap

Bilic suan buyaka avm de

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Onur,
                  Ben sorunu hoca motivasyonu ile ilgili de?il oyuncu yap?m?z ile ilgili oldu?unu d???n?yorum ki bahsetti?in winner l?k mevzusu da tam bununla ilgili.
                  Anadolu tak?m? futbolcular?n?n kar??lar?nda Emre, Sneijder hatta Burak'? g?r?nce hissedecekleri ile Olcay, O?uzhan, Kerim, G?khan kar??s?nda hissedecekleri ayn? ?eyler de?il.
                  Emre, G?khan, Volkan, Muslera, Kuyt gibi futbolcular bulunduklar? yere kazana kazana gelmi?ler. ?ampiyonluklar, Avrupa Kupalar?, Milli Tak?m ba?ar?lar? vs.
                  Bizim yeteneklerimiz ise hen?z hi? bir ?ey kazanmad?lar. Onun i?in 1-0 ?ne ge?ti?imizde bile ciddiyet gidiyor yerini bir olmad???n futbolcuyu oynama havas? geliyor.
                  Bu Bili? ile de?il Aybaba d?nemi ile ba?lad?. O d?nem de ?ok yazd?m. Bu d?nemde de yazd?m.
                  Normalde rakibiniz eksildi?inizde rahatlarsan?z. Hele bir skor avantaj?n?z varsa 4 olsun 5 olsun derdine d??ersiniz.
                  Biz ciddi s?k?nt? ya?ad?k; skor avantaj?m?z? bile kaybettik.
                  Yeni teknik adam ile umar?m bunlar a??l?r.

Kendi ad?ma "olmad?" "uyu?amad?k" "ba?ar?s?zd?" vs yorumlar ile ilgili hi? bir problem yok. Olmas? gereken de bu.
                  Ama Bili?'e daha do?rusu Bili?'e sayg? g?sterenlere sayd?raca??m diye Tigana'ya, Schuster'e rahmet ya?d?rmak; "kaleyi bulan" ilk ?utumuzun 43 te ?ekildi?i Akhisar ma??n? unutamay?p da Schuster d?neminde milletin makara yapt??? ?mit ?zat'?n Ankarag?c?'ne ilk ?utu 80lerde ?ekmi? olmay? unutmak; Hikmet Karaman'?n bile bizimle yapt??? makaray? unutmak; Plizen kar??s?nda Delgado'yu defansif orta saha kulland???m?z o efsane ma?ta Hakan Ar?kan'?n bizi 8 de?il 10 dan kurtard???n? unutmak; Tigana ile FB'yi ?n?n?'de yenip ?ampiyonlu?un en b?y?k aday? olabilece?imiz ma?ta katena?yo ile ma?lup olmak gibi bir s?r? tecr?bemizi unutmak bana g?re do?ru de?il.
                  Ha do?rudur; bu tak?m derbi kazanamam??t?r (ama o ama bu sebepen) gol bile atamam??t?r ama Arsenal, Tottenham ve Liverpool gibi tak?mlara bariz ?st?nl?k kuran da yine bu tak?md?r.
                  Sonu?ta Bili? ba?ar?s?zd?r. "forma 3. olur" gibi bo? bir laf etmeyece?im ama ???nc?yseniz ba?ar?s?n?zd?r.
                  Ama "hoca k?t?yd?, ondan ???nc?yd?k" yalan?na kendinizi kapt?r?rsan?z her sene bu zamanlar "hoca k?t?yd? ???nc?y?z; hoca k?t?yd? d?rd?nc?y?z" yalan?na ba??ml? olursunuz ki gidi?at o yolda.
                  Son 13 y?l?n?n 10 y?l?nda 3. ve alt?nda ligi bitiriyorsan?z (13 farkl? t?rde hoca ile) biraz ba?ka ?eyleri de ara?t?rman?z gerekir diye d???n?yorum.
                  Okan,
                  Ben hi?bir?eyi unutal?m demiyorum elbette.
                  Als?nda ?o?u konuda senin gibi d???n?yorum.
                  G?n?l isterdi ki Slaven Bili? Bizim Alex Ferguson'umuz olsun
                  10 y?la damga vural?m..
                  Ama olmad? hepimiz g?rd?k.
                  Futbolcu kalitemize bir laf?m yok.Eldeki oyuncular?m?z
                  yapabileceklerini yapt?.Asl?nda her?eye ragmen ?ampiyon da olabilirlerdi bunu atlam?yorum.
                  ??te benim demek istedi?im o zor zamanlarda d?????n gelecegi belli olan bag?ra cag?ra geliyorum
                  diyen zamanlarda mental ve pispkolojik destek,?zg?ven ve kazanma arzusunu empoze edecek teknik direkt?rd?r.
                  Gecmi?i unutal?m diyemeyiz elbette.Biz her t?rl? ?erefsizli?i ?aibeyi ?ikeyi ya?am?? bir nesiliz seninle..
                  1-1 lik denizlispor,malatyaspor,8-0 l?k ankarag?c? ma?lar?n? vahap beyazlar? ahmet ?akarlar? ve daha nice ?erefsiz
                  insan m?sveddelerinin be?ikta??m?z ?zerinden prim yapt??? ve ma?dur etti?i g?nleri ya?am?? nesiliz.
                  Ama Bili? hocam?zla art?k olmayacakt? bu bir gercek.
                  ?ok olumsuzluklarla m?cadele etti,sava?t? elinden geleni yapt? laf?m yok.
                  Her?eye ragmen yapabilecegi 1-2 sihirli dokunus olan ma?larda a??rl???n? koysa bu ele?tirdi?imiz kadro ile bile
                  ?ampiyonduk biz..
                  Art?k ?n?m?ze bakacag?z.
                  Hocam?za ?ok te?ekk?r edecegiz ve herkes i?in hay?rl?s? diyecegiz.
                  Bu saatten sonra yapacak bir?ey yok.

Yorum Yap

Kimi sevdiysek gidiyor be ! Nedir bu makus talihimiz ??zemedim...

Yorum Yap

bilic den sonra luce veya ?enol gelmezse tepki b?y?k olur

Yorum Yap

Abiler, arkada?lar Bilic ile birlikte san?r?m Jurcevic ve Rak da ayr?l?yor. Bunlar tamam da Edin Terzic de mi ayr?lacak bilen var m??

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ozgur Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
                          Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...

sen menemeni felan kar??t?rma bilicin bu sezonuna bakarsak derbide bir gol att?r?p, TR kupas?nda ceyrek oynatan, yine tak?m? 3. yapan hoca bilicden basar?l? olurmu olmazm??

haa siz romantikler sevmezseniz karakterini ozaman bilic basar?l?yd? dersiniz.

Ben karaktere de?il sonuca bakarak 2y?l kalmas?na ra?men ba?ar?s?zd? ve tak?ma bir ad?m yol ilerletmedi diyorum.

konya mac?nda a?lam?? da sipikere atar yapm??da veda konu?mas?nda a?lamakl? olmu?da geciniz efendim i?ini yapayd?da a?lamak yerine hep beraber sevinelim.

Shusteri, DelBousqueyi, tiganay? arar?m ama bu adam? asla ve asla aramam.
                          Del bousqueyi arayan adam bilic i aramas?n zaten ....

Yorum Yap

Karakterini ?ok ?zleyece?iz, ?ok yak??m??t?n be hocam daha iyi bitmeliydi.

Yorum Yap

Sezonun ?zeti ;

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  hakem.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  80.0 KB

Yorum Yap

Bili?in tercumanl???n? yapanda ayr?lacak acaba?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X