Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

6 puanl?k bi tane derbi kazanm?? olsa kals?n diyenleri anlard?m bruge ma?lar?n? saym?yorum bile, 3 puanl?k anadolu ma?lar?n? bana 10 hocan?n 9 u kazand?r?r zaten

Yorum Yap

Ger?ekten anlamiyorum nedir bu duygusallik?

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
      De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
      "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Ben fikrimi de?i?tirdim,Bilic kalsin.
      Lucescuymus senol gunesmis ya da herhangi x ki?iymis gelmesin yazik olur.
      Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.

Yorum Yap

Aslı Alican Yavri tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Nas?l alakas? yok yaw gsnin defans? bizden iyi demi?iniz bende iyi de?il fakat o k?t? hamza bile oyuncuyu bilicten iyi kullan?yor dedim. Hatta ?vd???n sabriyi bile alt yap? antrenmanlar?ndan ald? getirdi bu duruma..

Ben daha iyi bir td ile bu futbolcu grubunun daha iyi yerlere gelece?ini d???n?yorum. Bilic onu ald? oraya koydu di?erini sola koydu kaleye kaleciyi koydu.. Bu kadar yani bilic Sabri konusu a??ld??? i?in diyorum sabri bu kadar iyi nas?l oynad??? td bir ?eyler vermeli.. bizde b?yle iyi oynayan kimse yok.. yani potansiyelini ve ?zerini g?steren.
        Bursa ma?? demi?sin, oyunculara katk?s? yok demi?sin falan bunlar gereksiz muhabbetler ba?kan. Bu oyunculara katk? yapacak bir ?ey yok ne kadar katk? yapsan da Serdar ?n Motta n?n Ersan ?n oynayaca?? bu. Ve ne yaz?k ki o k?t? gs savunmas?ndan bile iyi de?iller potansiyellerinin son halleriyle bile. Mesele bu kadar basit. Hamza iyi falan kullanm?yor. Gs savunmas? da gayet k?t? zaten. Ama i?te Muslera Chedjou Melo ma?lar? savunmada kurtarabiliyor i?te. Senin hi? bir ma? kurtaracak oyuncun yok Sivok d???nda. Sabri bile ma?a damga vurabiliyor Serdar ileri ??kmaktan aciz ?o?u ma?ta. Sabrinin oyununun Hamzayla falan alakas? yok. Sabri de standart oyununu oynuyor zaten, Serdar da. Bu oyuncular bu Alican hoca moca etki etmez bunlara. Serdar da en az Sabri kadar topla bulu?uyor ama ma? boyunca orta yapma denemesi Sabrinin yar?s? kadar bile de?il. ?ut zaten ?ekemiyor. Drippling desen yok. Sabri 100 deneme yap?yosa 20 sini tutturuyor ma?a etki ediyor Serdar sadece topu al?p geri vermekten ibaret b?rak 100 denemeyi 20 tane deneme yapsa iyi. Hoca demiyor bu oyuncuya bombo? ald???n topu da?lara ta?lara at diye, ya da geri oyna diye. Bu oyuncunun yeteneksizli?iyle alakal? bir durum.

Yorum Yap

Son 2 ma?a bili? ??kacak..yani 2 haftada yeni hoca bakacaklar bu s?rede..
          Hay?rl?s? olsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

luce gelmiycekse malesef evet

Yorum Yap

Aslı Mahmut Kayhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Iki senedir g?cebe olan bu takimin basindaydi..

Sene basinda da kimsenin bir beklentisi yoktu.

Eger kendisinin baska hesaplari, planlari falan yoksa, kalmalidir derim.
              Yalniz kac senedir "sene basinda da kimsenin bir beklentisi yoktu" geyigi donuyor.

Abi senin sahsi olarak olmayabilir belki, ama benim beklentim vardi. Bir cok kisinin de beklentisi vardi. Besiktas'in beklentisi vardir. Besiktas'in beklentisi sampiyonluktur.

Fikret Orman geldiginden beri her sene "kimsenin bir beklentisi yoktu, 3. luk iyidir" geyigi donup duruyor, yetmedi mi?

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı ?zg?r K?l??er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilicin pektemek olcay ve necip tak?nt?s? oldu?u alenidir. Aksini iddia etmek sa?mal???n en b?y???d?r. Bilicin g?z?nde tak?m?n ikinci forveti pektemektir. Oynatmak i?in elinden geleni yapm??t?r.
                Bence as?l bu bo? muhabbetten ba?ka bir ?ey de?il yukar?da a??k a??k yazd?m kimi ne zaman ka? dakika nas?l oynatt???n?. Okumak istiyorsan?z bak?n. Pektemek in kolland??? falan yok. En az?ndan Kerim den daha fazla oynat?ld? sakat olmasa oynat?l?rd? falan laflar? safsata sadece. Ger?ekler zaten yaz?yor internette her yerde girin bak?n yorum yapm?yoruz ma? istatisti?i ?zerinden konu?uyoruz.

Olcay tak?nt?s? konusunda bir nebze hakl?s?n?z. Necip konusunda kat?lm?yorum Necip i oynat?rken hoca hi? bir zaman g?bek atmad?. Keza Olcay? da. Sene ba?? stoper ve sol a??k isterken bu adam?n bir bildi?i vard? o zamanki eksiklik sene i?ine b?yle yans?d? i?te.
                Bence de bo? bir muhabbet, bana g?re ?ylesi size g?re b?ylesi sa?mal?k olabilir bu konuda bir s?k?nt? yok.
                Verdi?iniz bilgileri okudum g?rd???m ?u pektemek gibi k?t? bir futbolcu i?in s?rekli ?ans yarat?lmaya ?al???lm??.
                Bir di?er nokta pektemek ile k?yaslanmas? gereken Frei de?il Cenk Tosundur. Ben ?ok anlamam ama birileri de?erlendirmi?tir, cenk ?ok daha verimli bir forvettir, ald??? dakikan?n hakk?n? verme konusunda.
                Ayr?ca Bilicin pektemek sevdas? t?m a??klamalar?nda de?indii?i bir konudur. E?er ger?ekten samimi ise yapaca?? ?ey gidece?i ingiliz klubune( bu arada can? g?n?lden isterim.) beraberinde g?t?rmesidir.
                Pekteme?i son g?rd?g?mde y?z?yle top indirmeye ?al???yordu konya mac?nda. Ayak i?i 10 metre pas vermekten aciz bir futbolcudan bahsediyoruz.
                Burada tek su?lu bilic midir de?ildir ona imza att?ran y?netim daha su?ludur.
                Olcay ve Necip konusu ayr? bir dert tasa hi? girmeyeyim o topa.
                Neyse uzatt?k?a da??l?yor konu. Son s?z bilic kendinide bizide bu tip tak?nt?lar? y?z?nden yakm??t?r. yaz?k olmu?tur.

Yorum Yap

romantizme yer yok.
                  alg? bilicin kalmas?na do?ru kaym?? vaziyette.
                  be?ikta? "kazanan" kimli?inden uzakla?mamal?.
                  k?t?n?n istikrar? olmaz.
                  milne modeli bilic'te de tutacak diye bir kural yok.

tayfuru g?ndermeseydik bu sene ?ampiyonduk bu mant?kla...

Yorum Yap

Bilici severiz, sayg? duyar?z ama ?ampiyon yapamayan?n kalma, Be?ikta?'?n da ?ampiyon yapamay?n? tutma l?ks? yoktur. Art?k b??ak kemi?e dayand?, ba?ar? yoksa kriz var. Her ?eyin en ba??nda y?netim kendisi aynaya bakmal?. Bilic iki sene ?ampiyon yapamad?ysa, Fikret Orman ?? senedir ?ampiyon yapamam??t?r.

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
                      De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
                      "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.
                      Aynen ?yle abi , Samet hocan?n derbi oynad??? kadroya, kurtar?c? olarak sokmak zorunda kald?g? adamlara , kul?besindeki yedek golc?s?ne falan bir baks?n herkes allah var yukarda ay?pt?r. K?yas kabul etmez bu kadroyla ?uanki kadro

S?zen , Toraman , Emre ?zkan , Holo?ko , Mehmet Akg?n , Sinan Kurumu? , Niang + Fernandes'in sorunlar? ve tripleri. Adam?n elindeki en b?y?k y?ld?z? Olcay'd?

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı ?zg?r K?l??er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilicin pektemek olcay ve necip tak?nt?s? oldu?u alenidir. Aksini iddia etmek sa?mal???n en b?y???d?r. Bilicin g?z?nde tak?m?n ikinci forveti pektemektir. Oynatmak i?in elinden geleni yapm??t?r.
                        Bence as?l bu bo? muhabbetten ba?ka bir ?ey de?il yukar?da a??k a??k yazd?m kimi ne zaman ka? dakika nas?l oynatt???n?. Okumak istiyorsan?z bak?n. Pektemek in kolland??? falan yok. En az?ndan Kerim den daha fazla oynat?ld? sakat olmasa oynat?l?rd? falan laflar? safsata sadece. Ger?ekler zaten yaz?yor internette her yerde girin bak?n yorum yapm?yoruz ma? istatisti?i ?zerinden konu?uyoruz.

Olcay tak?nt?s? konusunda bir nebze hakl?s?n?z. Necip konusunda kat?lm?yorum Necip i oynat?rken hoca hi? bir zaman g?bek atmad?. Keza Olcay? da. Sene ba?? stoper ve sol a??k isterken bu adam?n bir bildi?i vard? o zamanki eksiklik sene i?ine b?yle yans?d? i?te.

Karab?k ma?? 55te Ersan sakatlan?yor , kul?bede Franco var ger?ek mevkisi stoper olan. Oyuna keyfi olarak Necip'i sokuyor stoper olarak. ?st ?ste 2 tane %100l?k pozisyon yakal?yor Karab?k bu dakikadan sonra G?nay a??l?p uzakla?t?r?yor. Sonra yine ayn? fotokopi gibi pozisyonda yine Necip adam?n? ka??r?p bu kez indiriyor at?l?yor. ??nk? kademe ve markaj anlay??? s?f?r Necip'te. ??nk? Necip stoper bilgisine sahip d?eil sadece ?n libero i?in gerekli sertli?i ve agresifli?i olan ba?ka bir?eyi olmayan bir oyuncu.

Neyse sonra Necip at?l?yor , bu kez mecburi olarak Demba'y? ??kar?p Franco'yu al?yor. B?ylece gol atma ?ans?n? da bitiriyor , kendi hatas? y?z?nden hem Be?ikta? 10 ki?i kal?yor , hem bo?una 2 oyuncu de?i?tirerek hamle ?ans?n? bitiriyor 30 dakika kala. Sonra Karab?k gol? buluyor , bu kez de ortasahan?n ba?lant? noktas? olan Tolgay'? ??kar?p Cenk'i al?yor , ??nk? Necip de?i?ikli?i y?z?nden i?ler sarpa sar?yor sonraki hamleler de hatalar takip ediyor mecburen. Cenk son saniyede o gol? atmasa zaten orada gidiyor ?ampiyonluk.

Halbuki inat?? olmasa , hatalar?ndan ders alan oyunu okuyabilen biri olsa , Ersan - Franco de?i?ikli?i yapar , belki eksik kalmaz ve bunun devam?nda Demba ve Tolgay'? ??karmak durumunda kalmaz ma?? erkenden kopar?rd?.

Ayr?ca bak?n sol kanatta birileri size el sall?yor Yedeklerde ise Kerim oturuyor

Bu sadece 1 ?rnek. Bili? malesef k?t? antren?rd?r , son 4 hafta kaybetti diyoruz da , asl?nda Bili? ?ok defa kaybetti ?ampiyonlu?u ?nceden , daha eski?ehir ma??nda.

Arkada??m senin T?rkiye'deki futbol kurallar?ndan haberin yok daha yorum yaz?yorsun. Ersan'? ??kart?p Franco'yu nas?l als?n sahada zaten 5 yabanc? var. Bir siz zekisiniz.. Ele?tiricem diye iyice bokunu ??kard?n?z yemin ederim.

Yorum Yap

Good bye denilip g?nderilsin yeter bu duygusall?k.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?u forumda Luce'nin g?nderildi?i zaman ''evet gitmeli'' diyenlerin ve Luce gittikten sonra bunun pi?manl???n? senelerce ya?ayanlar?n say?s?n? ?ok merak ediyorum..

Bu ortaya ??karsa alg? operasyonunun nas?l bir ?ey oldu?u da ortaya ??kar..ha bunu anlayan ??kar m?..i?te oras? me?hul..
                            Abi bu operasyon sonras? en ?ok korktu?um ?ey Bili?'in gitmesi de?il. Bili?'in Tolgay'?da al?p fenere gitmesi. Fenere yapaca?? 4 transferle adam ligi domine edecek. Bizde 4. l?k yar???nda olaca??z.
                            ya abi fenerin teknik direkt?re ihtiyac? yokki..ba??na kimi koyarsan koy ?ampiyonlu?a oynuyor zaten.Bilici ne yaps?n fener?

ki keza bili? aziz gibi bir le? kargas?yla ?al??mak istemez!
                            T?rkiye ligini g?rd?kten sonra bizim y?netimle ?al??mak istemez. Burada teknik direkt?rl?k yapacaksan Aziz gibi bir adamla ?al??acaks?n as?l olarak.

Bir not daha d??eyim. R?dvan Dilmen olsun ki kendisi Azizin sa? kolu, Mehmet Demirkol vs. Bili?'e tapan adamlar.

Yorum Yap

Hala istatistik didiyorsunuz abi Allah a?k?na yapmay?n. O zaman Olcay Sneijder ayar?nda yani ha? bizim kadromuz Gs'den bi t?k ?sttedir bu kadroya final oynatamayan Bilic beceriksizdir.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen ?yle abi , Samet hocan?n derbi oynad??? kadroya, kurtar?c? olarak sokmak zorunda kald?g? adamlara , kul?besindeki yedek golc?s?ne falan bir baks?n herkes allah var yukarda ay?pt?r. K?yas kabul etmez bu kadroyla ?uanki kadro

S?zen , Toraman , Emre ?zkan , Holo?ko , Mehmet Akg?n , Sinan Kurumu? , Niang + Fernandes'in sorunlar? ve tripleri. Adam?n elindeki en b?y?k y?ld?z? Olcay'd?
                                Kadroya bakt???mda utandim.kadrodaki 10 oyuncunun toplami 1 dembaba etmiyor..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X