Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2. kez Rasim Kara vakas? ya?ayacakm???z gibi hissediyorum

Yorum Yap

Seneye Guti Futbol ?dari Menejer. Ilhan Guinti Yard?mc? Hoca. Zago da teknik direkt?r olsun bide b?yle deniyelim..

Yorum Yap

Aslı Mevlut Ikiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        byu saatten sonra rasim kara d?necekse futbol direkt?r? olarak d?ns?n. onun se?ece?i bir teknik adamla devam edilir....

Yorum Yap

Son ?? haftad?r ??kard??? kadro ve yapt??? oyuncu de?i?ikliklerini yerli bir antren?r yapsayd? durumu ne olurdu ger?ekten merak ediyorum.

Yorum Yap

Raism Kara'ya 2 sezon de?il tek sezon ?ans verild,.. o sezonda da 88 gol att? 26 gol yedi.. 74 puan toplad?.. 4 derbiden 2 galibiyet 2 beraberlikle ayr?ld?.. ?stelik siyaset destekli f.terim ?etesine kafa tutmak zorundayd?.. Avrupa'da da son 16'ya kald?.. yani iki durum aras?nda ?ok fark ver bence.

Yorum Yap

Ts ma??ndan sonra sanki ?ampiyon olmu? gibi kar??lay?p nas?l hata yapt?ysak bug?nde k?f?r edip otob?s tekmeleyerek ayn? hatay? yapt?k.ozamanda demi?tik 1 ma? kazand?k sadece ?ampiyon olmad?k diye.ama taraftara ?u y?zden k?zam?yorum art?k patlama noktas?na geldiler acilen ?ampiyonluk laz?m ama bak?yorsunuz b?ylesine 2 sezon ?st ?ste k?t? biten sezondan sonra bili? kals?n diyenler var.kalsa bile art?k taraftar?n g?z?nde kredisi kalmad? devre aras?n? bile g?rmez hem giderse bu d?zen bu hakemler de?i?ecekmi deniliyor ayn? ?ey kald??? zamanda ge?erli ayn? d?zen ayn? hakemler olacak.burada bizi ?ne ??karacak yada geride b?rakacak ayr?nt? saha i?inde do?rular? yapmam?z.luce denizli zaman?da bu d?zen ve bu hakemler vard? ama en az?ndan saha i?inde do?ru ?eyleri yapt???m?z i?in t?m handikaplara ra?men ipi g???sledik. Bu zor ?artlarda birde futbolcun tek dir. Doktorun fizy. Yanl?? yap?nca ?ans?n kalm?yor. O y?zden evet d?zen ve hakemlerin bize olan yakla??m? de?i?melidr ama 25 senedir art?k kal?pla?m?? ?eylerden dolay?da her sene oturup a?layacaksak hi? oynamayal?m bence. Tak?m ??ks?n do?ru ?eyleri yaps?n hakk?n yendimi zaten y?llarda ge?se herkesim sana hakk?n?n yendi?ini s?yl?yor me?hur 8-0 lar vs ler. Ama sen ruh gibi sahada dola??yorsan kazanman gereken ma?larda rakiplerin senden daha iyi oynuyorsa orda durup bir d???nmek laz?m.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

E?er ger?ekten mustafa denizliye teklif yap?l?p ve o gelecekse ben bir ?ey de?i?ece?ini d???nm?yorum..
                Yine tempolu oyundan yoksun
                Yine k?s?r gol anlay???
                Yine geli?im g?stermeyen oyuncular
                Yine derbi k?s?rl???...
                2008-2009 y?l?ndaki ?ampiyonlukda rakiplerimizinde olumsuz durumlar?n?n pay? vard?..
                Ama kurt hocad?r,iyi d???n?r,zekidirde.. Ama s?n?f atlatacak anlay??ta olmad???n? d???n?yorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bilic, siyahlar? da beyazlar? da ?ok olan bir teknik adam. Forumda "Arkas?na bakmadan gitsin"cilerle "Giderse en az 2 senemizi ??pe atar?z'c?lar?n neredeyse e?it say?da olmas? da bunun bir yans?mas? bence.

Avrupa'da b?y?k tak?mlara kar?? oynad???m?z cesur ve ak?ll? oyuna, ligin ilk yar?s?n?n ?o?unda oynad???m?z g?zel oyuna ve deplasmanlarda puan rekoru k?rmam?za bbakanlar beyaz k?sm? g?r?yorlar ve "G?ndermek hata olur" diyorlar.

Derbilerdeki i?ler ac?s? performans?m?za bakanlar, lig sonundaki ak?l d??? bocalamam?z? ve oyun i?inde yapt??? tak?nt?l?/hatal? oyuncu de?i?ikliklerini g?renler de siyah k?sm? g?r?p "Gs ma??na bile ??kmas?n" diyorlar.

Ben de kad? Nasreddin hesap? "ikiniz de hakl?s?n?z" diyorum.

Bilic ?ok enteresan bir teknik adam. Siyah? ve beyaz? bu kadar bol ve keskin biri daha var m?d?r acaba spor d?nyas?nda? Bekleyip g?rece?iz. Alaca??m?z karar umar?m gelece?imiz a??s?ndan en iyisi olur.

Yorum Yap

ilk sezon 24. haftada koptuk bu sezon 32 de bitti bence bilic yeni stadda bir sans? hakediyor ki son 3 macta puan kay?plar?m?z?n 2 si kendi evimizde sezon genelinde de cogunlugu ev sahibi oldugumuz maclarda gerceklesti yani bilic bu tak?m? stad?yla ve yabanc? say?s?yla sampiyon yapar

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      byu saatten sonra rasim kara d?necekse futbol direkt?r? olarak d?ns?n. onun se?ece?i bir teknik adamla devam edilir....
                      O anlamda de?il karde?im, olay benzetmesi a??s?ndan. Hani Rasim Kara'n?n g?nderili? s?recinden sonra olu?mu? bir pi?manl?k vard?r, d?neminde yap?lan d?nme dolaplar?yla ?ampiyonluklar?m?z?n ?s taraf?ndan ?al?nmas? ?zerine s?re?ten bahsediyorum. Bu iki ismi k?yaslam?yorum ama olaylar benziyor sanki.

Bilic'in hatalar? var elbette ama hakemler ve lig ?arklar? hepimizin oldu?u gibi Bilic'in de hakk?ndan ?ald?.

Geli? s?recinde de sonras?nda da hi? Bilicci olmad?m ama bizim y?netimin bulup bulabilece?i en iyi ve uygun hoca budur gibi geliyor.

?imdi bunlar? yaz?yorum ama d?n yazsayd?m Bilic hala duruyor mu ya diye ba?lard?m belki yaz?ya, yar?n ne derim belli de?il. ?z ele?tri yapacak olursam bu kadar ini?li ??k??l? davranmak normal de?il, bekleyip daha sakin d???nmek daha do?ru olur.

G?nderilecekse de yak??an ?ekilde olmal?, k?f?rle de?il.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ya ben anlam?yorum arkada?. Harbiden anlam?yorum.

Bana bi?ey s?yleyin. Mesela deyin ki; bu tak?m?n kadrosu s?per, di?er 2 rakipten kat be kat yetenekli, her mevkide liginin en iyi futbolcular? var ama Bilic y?z?nden ba?ar?l? olam?yoruz. Diyebiliyor musunuz?

Ya da deyin ki; muhte?em bir stad?m?z var, cehennem ambians? yarat?yoruz, rakiplere sahay? dar ediyoruz, ama Bilic y?z?nden ?ampiyon olam?yoruz. Diyebiliyor musunuz?

Ya da; kl?b?n finansal durumu muhte?em. Futbolculara ve teknik heyete paralar? g?n? g?n?ne ?deniyor. Hi?bir mali problem ya?am?yoruz, yedi?imiz ?n?m?zde, yemedi?imiz arkam?zda. Ama Bilic y?z?nden ?ampiyon olam?yoruz. Diyebiliyor musunuz?

Ya da hakemler bu sezon hep bize ?al??t?lar. En az 10 puan hakem hatalar?n?n lehimize olmas?ndan dolay? bize + yaz?ld?. T?m rakiplerimizin ?n?n? hakemler t?kad?, en az 10'ar puan kaybettiler. Ona ra?men Bilic y?z?nden ?ampiyon olam?yoruz. Diyebiliyor musunuz?

Bunlar?n hi?birini diyemiyorsan?z bu adamdan ne istiyorsunuz karde?im?

Ne kaleci bak?m?ndan rakiplerinden ?ndesin, ne savunma bak?m?ndan, ne orta saha, ne santrfor. Stad?n yok, oradan oraya g??ebe gibi geziyorsun, ev sahibi avantaj?n? do?ru d?zg?n kullanam?yorsun. Kl?be haciz geliyor, zar zor para denkle?tirip ba?kan?n koltu?unu falan hacizden kurtar?yorsun.

Gelelim en ?nemlisine, Ya arkada? k?r m?s?n?z? Ben realist insan?md?r. ?yle kaybedilen ma?lardan, kaybedilen ?ampiyonluklardan sonra hakemi en son konu?maya ?al???r?m. ??nk? hakem bahanesi ger?ekleri g?remememizi sa?layan en ?nemli bahanedir. Ama bu sezon hakemler y?z?nden en az 10 puan kaybetti bu tak?m fark?nda m?s?n?z? Verilmeyen penalt?lar, rakibe g?sterilmeyen k?rm?z? ve sar? kartlar. Kar?? tarafa bak?yosun. Sezon ba??ndan beri en az 5-6 tane penalt? uydurularak galip gelebilmi? bir fb ve ligde ?u ana kadar hi? k?rm?z? kart g?rmemi? gs var kar??nda. En az 10'ar puan hediye edilmi? rakiplere. Yahu en son gs-Gen?ler ma??nda 3 k?rm?z? kart g?rmesi gereken Melo sar? karts?z tamamlad? ma??, bunu da m? g?rm?yorsunuz? gs'nin Gen?ler ma??nda att??? gole bak?n. Golden ?nce normalde oyunda olmamas? gereken Melo topu rakipten kap?p, ata?? ba?latan adam. Gol? normalde oyunda olmamas? gereken adam?n sayesinde at?yor gs ve bu sezon ba??ndan beri ka? kez tekrarland? g?rm?yor musunuz?

Bilic s?tten ??km?? ak ka??k de?il. Ele?tirilecek hatalar?, yanl??lar? ve sa?ma sapan tak?nt?lar? var. Ama bu hemen 'Bilic'i g?nderelim gelecek olan teknik direkt?r, Be?ikta? aleyhine olan yukar?daki b?t?n ?artlar? tek ba??na d?zeltebilir' mant???n? anlam?yorum. Var m? abicim b?yle bir Superhero?

T?m bu olumsuz ?artlara ra?men, Be?ikta?'? uzun s?re sonra ligde haftalarca lider tutabilmi?, Be?ikta?'?n 100. y?l deplasmanda ma? kazanma rekorunu k?rabilmi?, UEFA'da Arsenal'e ecel terleri d?kt?rm??, Tottenham'? eleyip grupta alt?na al?p ?st tura ??km??, Liverpool'u elemi? bir adam size hi? mi ?mit vermiyor, ben anlam?yorum ki. Bu sezondan ba?ka hangi sezonda bu kadar heyecanland?n?z? Liverpool'u elemenin, Tottenham'? yenmenin, tad?na vard?n?z? T?rkiye'ye ve T?rk futboluna al??m??, tak?m? ?ok iyi tan?yan, ilk geldi?i sezondan sonra, bu sezon daha da ?ste koyan bir adam? g?nderirseniz ne olacak? Kim gelecek de Be?ikta? bu ?artlarla, bu kadroyla bundan daha ba?ar?l? olacak? ??z?m? de s?yleyin de bilelim. Ama sak?n Sergen'le falan gelmeyin, rica ediyorum.

Bilic giderse ad?m gibi biliyorum ki, seneye yine bu zamanlarda yeni gelen teknik adama da ayn? ?eyler s?ylenecek burada. Art?k umut veren bir teknik adam?n, bu tak?m?n ba??nda uzun bir s?re kalmas? gerekiyor. Klasik bir ?rnek gibi olacak ama, hepimiz a?z?m?z? a?t???nda Milne d?neminden, MAF d?neminden bahsediyoruz. Milne ilk 2 sezonunda ne yapm?? bir bak?n.

Yapmay?n, bu kadar ac?mas?z olmay?n. Tamam ele?tirin, ele?tirilmeyecek kimse yoktur. Bilic'in de ele?tirilecek y?nleri var. Ama tak?mdan ayr?lmas? bizi yeniden 2 sezon ?nceye g?t?r?r, daha farkl? bi?ey olmaz, anlay?n bunu.

Sa?duyulu ve ger?ekleri g?ren insanlar olmas? ne g?zel. Her harfine te?ekk?r ederim, sonuna kadar kat?l?yorum sana. 10 g?n ?nce lidersin, ?ok ?anss?z ve hakk?n?n yendi?i bir Antep ma??, ard?ndan takip eden hayal k?r?kl??? var. B?y?k hatalar? var Bilic'in bu sezon. ?zellikle Fener ma??nda oynatt??? futbol beni en ?ok ?zen ?ey oldu. Yaln?z para yok, ?ampiyonlar ligi yok, transfer yasa?? var, kalite ve tecr?be olarak rakiplerinden geride bir kadron var, stad?n?n yeti?ip yeti?emeyece?i belli de?il. Bu ?artlar alt?nda Lucescu'yu getirmedikleri s?rece ba?ka hocaya y?nelmek, yeni maceraya girmek pek mant?kl? gelmiyor bana. Her sene hoca de?i?tiriyoruz da ne oluyor ? T?m hocalar m? k?t? ? Bir hocan?n iyi ya da k?t? olmas? yorumu da 10 g?nl?k sonu?lar neticesinde yap?lmaz. Son 3 haftada kazansak lider olarak derbi oynuyorduk haftaya. Commandanteler falan havada u?u?uyordu. ?undan kesinlikle eminim ki Slaven Bilic, ?smail ve Hamza'dan iyi hoca. Ve t?m bu ?artlar alt?nda ba?layacak yeni sezonda, ?ampiyonlar Ligi'nde m?cadele edecek, iyi transferler yapacak rakiplerimize g?re bir avantaj?m?z olacaksa o da istikrar olacakt?r. Ben Bilic'in gen? ve iyi bir hoca oldu?unu, seneye bize ?ampiyonluk ya?ataca??n? d???n?yorum. Buna inan?yorum ve kalmas?n? istiyorum. Ba?ar?l? olmas? ve Wenger gibi Ferguson gibi uzun y?llar hizmet etmesi hayalim.

Yorum Yap

?ok ayars?z bir yap?m?z var ger?ekten. Tak?m bu haftaya kadar kaybedince ak?n ak?n havaalan?na ko?up destek veren taraftarlarla d?nk? taraftarlar ayn? m??
                          Su? her derbiden her maglubiyetten sonra oraya gidip destek verenindir. Biz taraftar?z ?? be? kurusumuzla kul?be katk? verirken,Be?ikta?ta oynamak i?in g?nlerce pazarl?k yapan, 100 bin ? a?a?? inmeyen adam bunlar?n ?o?u. Hak etmek ayr? bir olay. Reziller!

Yorum Yap

Bilic'e Lokomotif Moskova maceras? ?zerinden y?klenenler i?in, ayd?nlat?c? bir yaz? yaz?lm??

https://eksisozluk.com/entry/51456763

Yorum Yap

Hani bizde umutland?r?p utand?rmay?n diye bir s?z var ya i?te o sanki bilic i?in s?ylenmi?. ?yle bi Liverpool ma?? oynuyoruz ki kupay? al?r?z sanmam?z? sa?l?yor. ?ngiliz tak?mlar?na sahay? dar ediyoruz ki o ?ngilizlerin milli tak?m?na gol bile atamam??ken tarih boyu. herkes puan kaybeder diyor ama gidip trabzonu kendi evinde ger?ekten ak?ll? bi oyunla deviriyoruz.Sonra ne oluyor?? brugge a elen,bal?kesire beraberli?i zor kurtar,rizeyi 9 ki?i zor yen. son 15 g?ne lider girip 7 puan fark ye. Bilic maalesef sonunu getiremiyor.Ben de kals?n diye d???nenlerdendim.ama ?n?m?zdeki y?l? d???n?nce ?rne?in lige yine bomba girdik 5te5 falan yapt?k sonra bi derbi geldi.Bilic yine kaybetti mi daha kimse kurtaramaz. O nedenle dereyi ge?erken at de?i?tirilece?ine ba?ta vedala??l?p yeni stada bence ?enol g?ne?le girilmeli. ?nan?lmaz futbolcu geli?imine katk? sa?layan bir hoca.Kerimden o?uzhandan hatta olcaydan ba?ka birer futbolcu ??karabilir.

Son s?z?m yine Bilic'e. Bizi liverpoolu eleyip a?latan bir hoca. Arsenali oyun olarak ezen,Tottenham?n en iyisinin kalecileri olmas?n? sa?latan bir hoca.Allah r?zas? i?in giderayak bu haftaki derbiye ?ok iyi haz?rlan da top oynamadan ?ampiyon olacak galatasaray? kendi evinde eze eze yen.

Yorum Yap

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/62563..._aciklama.html

* ?irketimiz, 25 ki?ilik UEFA A listesine 2015/16 sezonunda 22 oyuncu, 2016/17 sezonunda 23 oyuncu dahil edebilecektir. ?n?m?zdeki sezonlarda bu anla?mada yer alan operasyonel ve mali kriterlere uyum g?sterilmesi durumunda, 2017/18 sezonundan itibaren bu s?n?rland?rma sona erecektir."

Kulupten yap?lan bu a??klamaya bakarsak bence iyi bir hoca getirme d???ncesi sadece hayal olarak kal?r.

Ba?kan adaylar? 2016 se?imlerinde yeni stad ile birlikte b?t?n kozlar?n? sunmak isteyecektir ve sportif ba?ar? i?in elini ta??n alt?na sokacakt?r.

Belki ba?kan de?i?ir , belkide fikret orman daha g??l? bir y?netim ile gelir.Kimse 8-9 ay ?nce getirilmi? x ki?i ile ?al??mak zorunda de?il. 2 Senede 2 hoca de?i?tirecek mali tabloya sahip olmad???m?z i?in ve en erken ekim ay?na kadar d??ar?da olaca??m?z?da d???n?rsek , mevcut ?artlarda 1 sene daha devam etmemiz gerekti?ini d???n?yorum.
                                En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 19-05-2015, 14:07.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X