Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yerine en uygun aday ?enol G?ne?... ba?ka da akl?ma gelmedi.. sergen vs gitmez bence...

Yorum Yap

O?uzhan,
      Bilgin olsun diye s?yleyeyim; ?u an bana abuk subuk g?ndermeler yapanlar Samet Aybaba'y? g?nderirken de ben buradayd?m. Be?ikta?'l?l???m sorgulan?yordu. Y?llard?r ?ampiyon olamamam?z bana ba?lan?yordu.
      Bili? geldi.
      Yine sorun benim mant???mda...

Yorum Yap

Iki sezon ???nc? olup S?f?r kupa ile bitirmi? bir hoca ba?ar?s?zd?r maalesef denedik ama olmad? hoca yolun a??k olsun

Yorum Yap

Mustafa'n?n girmesinin, Tolgay'?n ??kmas?n?n yay?nc? kurulu? ile, hakem ile, GS'ye verilmeyen kartlarla ne ilgisi var.

Senin hamlelerin do?ru olur, ??kard???n tak?m do?ru olur; ama hakem ma??n i?ine eder alk??lar?z. ?yle bir durum yok ki.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Vizyonu samet aybaba olan bir y?netim
            saha i?inde her ma? katledilen derbilerde kafadan 10 ki?i kalan bir takim

ama derbi kazanamayanda sensin
            2 senede ne oynadi?ini bilen bir takim yaratti?in i?in en b?y?k su?lu sensin
            ama takimin haklarini savunamayan be?ikta?in paralarinin ?alinmasina g?z yumanlar ma?dur

git hocam ingiltereye..
            Bristol city de olsa git
            sende bizim gibi kanser olma ?u siktir boktan ?lkede

ne de olsa fikret orman iyi be?ikta?li tek t? kaka sensin..
            K???msedi?in Samet Aybaba ilk senesinde bunun yar?s? olan bir kadroyla 3'?nc? oldu.
            Oynad??? b?t?n derbilerde tak?ma el freni olan da kendisiydi.
            2 sene de ne oynad???m?z? bilmiyorum da kontra atak takti?i d???nda ikinci bir varyasyonu olmayan korkak bir hoca oldu?u kesin.
            Samet Aybaba sana oyuncu yeti?tirip kazand?rd? m??
            Escude mi? G?khan S?zen mi? Mehmet Akg?n m??
            ??te sayd???n o isimlerle 3'?nc? oldu adam Feda sezonunda adam?n eline k?r topal kadro verip ba?ar? bekledi?in ve k???msedi?in o adam ilk senesinde Gs'ye son anda 2'incili?i verdi hemde derbi kazan?p ve ikinci senesinde teneke ba?lan?p kovaland?.

Pardon da Bilic sana kimi yeti?tirip kazand?rd? ?
            senin ?uanda sat?p para kazanabilece?in en az 40 milyon euroluk adam?n var
            hakl?s?n o d?nem sol bek bedava razvan rat yetersiz dedi gitti g?khan s?zeni ald?
            razvanda premier lige gitti

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Ozan Akkum tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sen de hakl?s?n.
              15 y?ll?k pe?pe?e ?ampiyonluk serimize bu sene ara vermek zorunda kald?k...
              iste bu mantik y?z?nden ilerliyemiyoruz!!!
              sen helal et... aman sesini cikarma, 3l?g? basari olarak g?r...
              ge? ba?a, seni desteklemeyen ?erefsizdir. bu mant?k y?z?nden ilerleyemiyormu?.
              Yakla??k 10 senedir bu forumday?m. 10 senedir her hocaya sallad?n?z. 10 senedir her hocay? ben savundum. Ama her t?rl?s?n?. Bizim evlad? da. Real'i ?al??t?rm?? olan? da. Acemisini de, kurtunu da.
              gelsin 1500. hoca. ona da salla. ben savunay?m. sonra gel k???ndan anlad???n laf ile bana mant?k anlat...
              Be?ikta?'?n sorunu hoca de?ildir. Bunu anlayabilmen i?in daha ka? Hoca kurban edelim sana?
              15 senedir 2 kere ?ampiyonluk g?rd?n. 2 ?ampiyonlu?u g?stereni de 2. sezonunda k???na teneke ba?lay?p ka??rd?n. Sordun mu kendine "lan acaba burada ba?ka bir hata olabilir mi?" diye sordun mu Bay Mant?k?

seninle konusulmaz, tartisilmaz, seviyesizsin.... nokta.

geldiginden beri 75de ayni adami cikarip ayni adami sokan, taktigi ne oldugu bilinmeyen teknik direkt?r? savunuyorsun, sonra gelmis baska hatalar olablir mi diye sordunmu kendine diyorsun?
              bu hoca 2 senedir burda bilmiyorum daha nekadar vakit kaybi gerekiyor, bu adamin bu isden anlamadigini anlamak icin...

not: baska sorunlar oldgunu hepimiz biliyoruz ama konu suan bilic efendi..!!!

Yorum Yap

Kumara gerek yok, al?r getirirsin Luce'yi i? biter. Sen almazsan Fb getirecek zaten.

Yorum Yap

Okan abi, Okan arcan abi..

Herkes bu kadar dolu, bu kadar ?fkeliyken, l?tfen bu ak?aml?k m?sade et en az?ndan. Tamam istikrar g?zeldir, tamam bili?ten daha iyiside gelmeyecektir tak?ma, ama b?yle resmen yanan insanlar?n ?st?ne benzinle konu?uyorsun, etme. Fikirlerin elbette de?erli ama, genelin psikolojisinide hesap et. L?tfen.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Mustafa'n?n girmesinin, Tolgay'?n ??kmas?n?n yay?nc? kurulu? ile, hakem ile, GS'ye verilmeyen kartlarla ne ilgisi var.

Senin hamlelerin do?ru olur, ??kard???n tak?m do?ru olur; ama hakem ma??n i?ine eder alk??lar?z. ?yle bir durum yok ki.
                    sa?ol karde?im bu kadar basit ve g?zel anlat?labilirdi ancak.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Mustafa'n?n girdi?i dakikaya kadar kaleye 1 su? ?ekmi? tak?m oyunu rakip sahaya y?kt?. Gol? de att?.
                      Mustafa oyuna girdikten sonra Ba oyuna dahil olabildi; gol? de att?. Gol harici bir ?ok pozisyonun da i?indeydi, vuramad? ?skalad?. ?lk yar?daki oyun ile ikinci yar?daki aras?nda d?nya kadar fark var. San?r?m bunu bir tek ben g?rm???m
                      Antep ma??nda ?i?irme oyununa Pektemek'i sokmak ne kadar yanl??sa -o zaman ele?tirmi?tim- bu ma?ta da o kadar do?ru.

Tolgay hamlesi i?in dilimde t?y bitti. 2 orta saha ile oynuyorsan?z ve bir orta saha ??karacaksan?z bu Tolgay olur. Atiba de?il. Zaten tak?m?n direncini d???r?yorsunuz; savunma y?n? iyice zay?f ve sar? kartl? bir oyuncuyu de?il savunma y?n? olan, gerekti?inde de dikine de oynayabilen Atiba ile devam edersiniz.
                      Tolgay'? ??kard???n?zda sahada adam ge?ip dikine oynayabilen T?re, Kerim, Sosa ve Atiba gibi adamlar var. Mesele dikine oynamaksa bu adamlarla da oynayabilirsiniz ki son 15 dakikada Be?ikta?'?n sorunu ceza sahas? ?evresine getirebilmek de?il ceza sahas? i?ine etkili oynayabilmekti. Top s?rekli ceza sahas? ?evresindeydi...
                      Ha hata da yapm?? olabilir. Dedi?im gibi oyuna ge? al?nan Cenk Tosun bir ?brahimovi? de olabilir ve hoca hatas? da olabilir. Bunu

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        yerine en uygun aday ?enol G?ne?... ba?ka da akl?ma gelmedi.. sergen vs gitmez bence...
                        Gecen radyoda soylemislerdi cebinin ofisinde gorusmusler buyuk ihtimal yeni sezonda bjk basinda olacak vs.. diye ,bursa ile o yuzden uzatmadi sozlesmeyi falan filan gorucez bakalim..

Yorum Yap

e tolgay?n ??k?p yerine birisinin girmesi i?e yaram?yor i?te, ?srar neden?

)

Yorum Yap

Sen de hakl?s?n.
                            15 y?ll?k pe?pe?e ?ampiyonluk serimize bu sene ara vermek zorunda kald?k...
                            iste bu mantik y?z?nden ilerliyemiyoruz!!!
                            sen helal et... aman sesini cikarma, 3l?g? basari olarak g?r...
                            ge? ba?a, seni desteklemeyen ?erefsizdir. bu mant?k y?z?nden ilerleyemiyormu?.
                            Yakla??k 10 senedir bu forumday?m. 10 senedir her hocaya sallad?n?z. 10 senedir her hocay? ben savundum. Ama her t?rl?s?n?. Bizim evlad? da. Real'i ?al??t?rm?? olan? da. Acemisini de, kurtunu da.
                            gelsin 1500. hoca. ona da salla. ben savunay?m. sonra gel k???ndan anlad???n laf ile bana mant?k anlat...
                            Be?ikta?'?n sorunu hoca de?ildir. Bunu anlayabilmen i?in daha ka? Hoca kurban edelim sana?
                            15 senedir 2 kere ?ampiyonluk g?rd?n. 2 ?ampiyonlu?u g?stereni de 2. sezonunda k???na teneke ba?lay?p ka??rd?n. Sordun mu kendine "lan acaba burada ba?ka bir hata olabilir mi?" diye sordun mu Bay Mant?k?

seninle konusulmaz, tartisilmaz, seviyesizsin.... nokta.

geldiginden beri 75de ayni adami cikarip ayni adami sokan, taktigi ne oldugu bilinmeyen teknik direkt?r? savunuyorsun, sonra gelmis baska hatalar olablir mi diye sordunmu kendine diyorsun?
                            bu hoca 2 senedir burda bilmiyorum daha nekadar vakit kaybi gerekiyor, bu adamin bu isden anlamadigini anlamak icin...

not: baska sorunlar oldgunu hepimiz biliyoruz ama konu suan bilic efendi..!!!
                            ?nce yazd???n cevaba bak sonra benim seviyemi sorgula.
                            seviyesizsem mesaj?m? al?nt?lama, olsun bitsin.
                            75 de adam de?i?tirme gibi kli?e bir ele?tiriyle hoca de?erlendirmesi yapamad???m i?in kusuruma bakma...

Yorum Yap

?enol Hoca gelecekse gelirken ?ener+Fernandao'yu da als?n. Ama benim ilk tercihim Luce. Fb de g?r???yomu?, biz ?enol Hoca'y? onlar Luce'yi getirirse ?z?l?r?m.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Gecen radyoda soylemislerdi cebinin ofisinde gorusmusler buyuk ihtimal yeni sezonda bjk basinda olacak vs.. diye ,bursa ile o yuzden uzatmadi sozlesmeyi falan filan gorucez bakalim..
                                insallah senol hocayi cok seviyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X