Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocam seni baya ele?tiren biri olarak bug?n beni utand?rd?n te?ekk?r ederim.

Sosa yerine ba'y? yedek b?rakma cesaretinden,
    Opare - Demba ba de?i?ikli?i yap?p olcay'? sa? bek'e ?ekme cesaretinden,
    Pedro franco dururken at?n?'? oyuna ald???n i?in tebrik etmek istiyorum.

Bug?n resmen ma?? okudun, hep b?yle hocam!

Yorum Yap

Tebrikler hocam.

Yorum Yap

?ampiyon olal?m bu sene... )

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bilic hangi ma?? ald? diyenler , cesur de?il diyenler , hamle yapam?yor diyenler, risk alam?yor diyenler bugun bi zahmet tebrik etseler bari.
          Bunlar? okumak i?in girdim ama yaz?lanlar 20 olmu? ben b?rakt?ktan sonra ...

Elimizdeyken k?ymetini bilelim... Sonra cidden ?ok arayaca??z... G??ebe tak?m? ?ampiyonlu?a oynat?yor daha ne yapacak... Renklilerden biri stad? yap?l?rken k?me d???yodu di?eri orta s?ralardan kurtulamad?... 2 senedir ?yle ya da b?yle ba?a oynuyoruz... Kald? ki ben bu sene cidden keyif al?yorum tak?m?n d?rumundan ... Evet elendi brugge e ama futbol bu ... Hep ayn? tempoda olmak zor ... Ben de ?ok ?z?ld?m ama bu sene ya?ad???m heyecan ve mutluluk ayr? benim i?in...

Sonu?ta teknik ya da taktik hatalar? vard?r elbet... Ama hem tebri?i hem de deste?i sonuna kadar hakediyo...

Yorum Yap

Bilic hangi ma?? ald? diyenler , cesur de?il diyenler , hamle yapam?yor diyenler, risk alam?yor diyenler bugun bi zahmet tebrik etseler bari.
            2 haftad?r onun hamleleri sayesinde al?yoruz ma?lar?. 15 deplasman ma??nda 36 puan toplam???z. Rakiplerin hakemlerle ittirile ittirile potaya sokuluyor. 10 tane k?rm?z? g?rm??s?n rakiplerinden biri 29 haftad?r k?rm?z? g?rmemi?. Bunlar? g?rm?yosun. Ama i? lafa geldimi Bilic k?t? hoca hede h?d?

Yorum Yap

%100 2 Penalt?m?z verilseydi trabzonspor gibi bir tak?m? deplasmanda 4-0 yenecektik.

Hemde 3.kaleci ve di?er yedeklerimiz ile ..
              3. kaleci diyip ge?me valla G?kay.

G?nay di?er 2 kalecimizden de daha iyi.

Yorum Yap

Pekteme?i oyunda tuttu?u i?inde....
                Son dklarda top tutabilecek sosay? ??kard??? i?inde...

Acayip k?zd?m...ama ben de?il B?L?? reyiz hakl? ??kt?...sen her hafta hakl? ??k ben her hafta toto olmaya raz?y?m

Yorum Yap

G?khan abi sezon planlamas?na g?re ;

G?nay ; 3.kaleci

2.sa? bek
                  2.forvet
                  5.stoper ( at?n? ) ;

ile 2 penalt?m?z verilmeden , rakibe do?ru d?zg?n pozisyon vermeden , daha 2 hafta ?nce di?er zirve yar???ndaki aday? yenen rakibi handikapl? yendik.

Yorum Yap

Dara?a?lar?n? y?ka y?ka ?ampiyon olaca??z hocam. Aynen devam.

Yorum Yap

Ma? ?ncesi plan?n, ma? i?indeki hamlelerin, kadro se?imin hepsi kusursuzdu hocam. Tebrikler...

Yorum Yap

Yav Mustafa tercihi yanl?? de?ildi Olcay tercihi yanl??t?. ?lk yar? ne Olcay sol a??kta etkili oldu ne de Mustafa forvette. ?kinci yar? Mustafa sol a???a Ba forvete gelince (yani bizim ba?ta istedi?imiz Mustafa sol a??k Cenk forvet ?ablonu) tak?m daha dengeli sald?rmaya ba?lad?. Olcay a??kta Mustafa tek forvette olmuyor. Mustafa sol a??kta forvette de i?te kontenjana g?re Ba ya da Cenk. Bu ?ekilde oynamak en do?rusu. Hepimiz de bunu s?yledik zaten ma??n ba??nda.

Yorum Yap

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...angisini-ister

Yorum Yap

Hocam bug?n hi? beceremedigin oyuna etki i?ini erken davranarak yapman galibiyet getirdi.Nas?l ele?tirdik bug?n hakk?n? verelim.Ke?ke hep b?yle olsa nda omurluk kalsan ama umar?m tek ma?l?k olmaz bu is.

Yorum Yap

Bu tak?m?n mimar? sensin hocam.Bu tak?m? sen ?ampiyon yapacaks?n,sonuna kadar inan?yoruz....

Yorum Yap

Aslı ?zcan S?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Hocam bug?n hi? beceremedigin oyuna etki i?ini erken davranarak yapman galibiyet getirdi.Nas?l ele?tirdik bug?n hakk?n? verelim.Ke?ke hep b?yle olsa nda omurluk kalsan ama umar?m tek ma?l?k olmaz bu is.
                                Yedekte de?i?tirebilece?i oyuncular olunca o de?i?ikli?i yapabiliyor i?te.Hocan?n da hatalar? var evet ama sadece de?i?iklikler ?zerinden yap?lan ele?tirileri haketmiyor....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X