Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic himself has made it clear he would like to return to England as a manager, saying: ?Managing in the Premier League is a question I get asked, not only about England - but mostly - and whatever you say, it sounds not fair to someone. I really like it here at Besiktas, I like this job, it's a massive club.

?I?m enjoying it big time. But, of course, I would say that, one day, I would be interested in England, of course I would.

?I?ve been there, I?ve played there, l liked it there - wherever I go there. Okay, I'm not a huge star, but I feel people like me there and I spent my best years - and not only in football - there.

?It's also the Premier League. If we have dinner, and there are big screens to watch, and there is no Turkish game, then we watch Premier League. That is the league that is most followed.?

Yorum Yap

Karde?im Pektemek i?in kimse s?per adam dememi?tir. Burada en az?ndan g?rmedim ba?ka ortamlar? bilemem.
      Bu adamla s?zle?me imzaland??? g?n forumda infial uyand? resmen. Herkes isyan etti. Herkes alaca?? ?crete tak?l?rken ben imzalanmas?na bile kar??yd?m.
      "Pektemek gol? atsayd? krald?" arg?man? ile kimseyi savunamazs?n karde?im. Biz de diyoruz ki Pektemek futbolcu olsayd? o gol? atard? zaten. Dolay?s? ile Bilic adaletli ve i?ini bilen bir hoca olsayd? bu Pektemek'te bu kadar ?srar etmezdi.
      3 4 senedir 3 4 gol?n ?st?ne ??kamayan sezonlar?n yar?s?n? sakat ge?iren bir futbolcudan hala umutlu olmay? ben mant?k ?er?evesinde g?remiyorum.
      Beklenti standard?m?z Pektemek ise hemen Rize'den Holosko'yu ?a??rs?nlar ben onu beklerim daha iyi.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Furkan Kenaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?enol G?ne?'le ilgili kafamdaki en ?nemli soru i?areti kendisinin tam bir loser olmas?. S?rekli takdir toplayan futbolu bilen bir antren?r, her gitti?i tak?mda da mutlaka kendini bir yar???n i?ine atmay? biliyor ve heyecan ya?at?yor ama en nihayetinde ?yle ya da b?yle s?rekli kaybediyor. Adam bildi?in teknik direkt?rl???n Be?ikta?'?.
        Milli tak?ma g?r?p g?rebilece?imiz en b?y?k ba?ar?y? yakalatan ve d?nya 3.s? yapan....
        Toplama bir kadroyla ve hi? lobisi olmayan bir kl?p ile 82 puan al?p ?ampiyon olan...

?enol G?ne? mi loser???

?enol hoca bu zamana kadar 3 b?y?klerin ba??na gecemediyse bu fb,gs ve BE??KTA?'in kayb? ve ayibidir.

Adam ?in, Japonya, Senegali yenerek geldi oraya, abartmiyalim. Kosta Rika ve Brezilyayi saymiyorum, cunku onlari zaten yenemedik. O 3.luk buyuk bir balon ve kura sansindan oldu.
        Ve trabzonun temiz sekilde o 82 puan aldigina beni kimse inandiramaz.

Senol Gunes ile olmaz bu is arkadaslar, Bilic kadar Loser bu adam.

Trabzon 82 puan? temiz olmayan bir ?ekilde ald? ve bunun ?zerine birde ?ampiyon olamad? ?yle mi???

Hakl? ??kmak i?in komik bahaneler ?retmeyin be g?zel karde?im...

?ansla,kurayla falan g?zel top oynamadan d?nya 3. Olamazs?n.
        Komik bahaneymis Kusura bakma, ama bunlar bahane degil, Ger?ekler!

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Olcay'? daha geldi?i ilk ma?ta be?ikta??n kanad? olamayaca?? fikrine varm??t?m.
          ??yleki daha yan?ndaki adama do?ru d?zg?n pas atam?yordu.
          Oyuncu tercihleri ?uan sizin s?yledi?iniz y?nde bende kullan?rd?m tabiki fakat daha ?nceden oyunda tosun ve kerimle ba?lad???m?zda bir?ey de?i?medi?ini de g?rd?k.
          bilic olcay? s?rekli oynatan ilk hoca de?il. samet de s?rekli olcay? oynat?yordu.. olcay?n kapasitesi ve bizim oyuncular?m?z belli.
          d??ar?dan genel olarak yorum yap?yoruz fakat 1hafta boyu hatta 2y?ld?r bu oyuncularla siz ?al??san?z belki sizde hala olcay? oynat?yor olurdunuz? hafta i?i antremandaki performanslar?n? kimse bilemez de?il mi?
          Brugge ma?? yorumunuza tamamen kat?l?yorum. O g?n kendi kendime sordum madem sakatt? bu kaleci neden oynad? diye? fakat siz sadece bilic'e su? buluyorsunuz.
          bu klub?n sa?l?k departman? yok mu? oyuncunun hi? mi gururu yok hocam ben sakat?m oynatma diyecek kadar.
          ama gelelim ki kalede ba?kas? olsa biz yine elenicektik.??nk? 2ma?ta ?ok k?t? oynad?k. Fark?nda m?s?n?z bilmiyorum ama hep 2-3 futbolcuda problem var. Demek ki es kaza bir messi gelse uefa kupas? her y?l cepte olucak.
          birde sa?lam 2transfer her sene ?ampiyonlar liginde final g?r?r?z art?k. sadece sizin gibi d???nen insanlar?n mant???ndan yola ??karak buraya var?yorum.
          Neyse zaman her?eyi g?stericek bakal?m ?enol g?ne?in ka? derbi kaybetmesine dayanabilece?iz. Yada yerlilerden herkes max. verim bekliyor bakal?m neler olucak...
          Ama matematiksel olarak bu tak?m?n ipini ?ekilmeden ?mitlerimizi elimizden alan y?netimde,top?ularda hi? g?nah yok ?yle mi ?
          Karde?im kimse Bilic'ten Amerika'y? yeniden ke?fetmesini efsanevi ba?ar?lar elde etmesini beklemedi zaten. Herkes kadronun kapasitesinin fark?nda.
          Ama sen 2 senedir evinde en az?ndan bir derbide berabere kalamazsan hamlelerde hep etkisiz kal?rsan tekrar s?yl?yorum elindeki malzemeyi k?t? kullan?rsan dibine kadar ele?tirilirsin..
          Ge?en sene yanl?? tercihlerinle gs'ye 2.li?i hediye ettin. Bu sene ?ampiyonlu?u hediye ettin.
          2 haftada 2 kere ?ampiyonluk f?rsat? aya??na geliyor. sen antep ve akhisar gibi iddias? olmayan 2 tak?m? yenemiyorsun. hemde 2 ma?tada alenen hatal? de?i?iklikler yaparak.
          Bursa ma??na derbi diyorsun. Antep ma??ndan sonra ??k?p bask?y? kald?ramad?k diyorsun. Malumun ilan? resmen. Hoca kendisi kabullenmi? k???kl???.
          Devam edelim seneye Bilic ile. Bu tak?nt?l? hallerinden vazge?mesin. Pektemek'e tak?m? kurban etsin. Bakal?m ne diyece?iz. O zaman s???nabilecekleri bir stat bahaneleri olmayacak yaln?z. ?stikrar iyidir ama do?ru ki?iyle iyidir. ?b?r t?rl?s?n?n ad? ba?ka bir ?ey oluyor.
          Ben Bilic'in do?ru se?im oldu?undan art?k emin de?ilim.
          Bilic'i ele?tirmekse evet ele?tirelim.ben kimsenin hatas?z oldu?unu s?ylemiyorum. birka? sayfa ?nce tak?m? bu psikolojiye haz?rlayamad?klar? i?in
          hatal? olduklar?n? s?yledim. Derbilerde korkak oynatmas? b?y?k bir hata. ?zellikle fener derbisinden sonra yine s?yledim o ?ekildeki fenerbah?eye sald?rmadan
          oyunu hediye etti?imizi.
          Sene ba?? pektemek ilk gol? atarken t?m spor yazarlar? bu sene yeni transfer pektemek diyordu?
          madem bu kadar k?t?yd? bu adam neden ilk gol? at?nca herkes bu ?ocuk s?per dedi. ilk ma?larda ?ok g?zel oynuyordu ?stelik?
          ben bilic'e do?ru bir kadro do?ru bir b?t?e ve rotasyon imkan? sa?layabilece?imiz bir kadro teslim ettikten sonra sab?rl? olmam?z gerekti?ini d???n?yorum.
          burda ?ok yaz?ld?.uefa n?n verdi?i cezalar do?rultusunda gelen hi?bir hoca takviye yapmadan bundan ?teye g?t?remeyecek.
          mesela bilic son d?nemleri oynatmakta biraz zorlan?yor ge?en seneden beri.gerekli rotasyon hakk? var m?.daha ge?en trabzon ma??nda ilk 11 bile zor olu?turdu?u ma?ta 2tane at?p hi? pozisyon yemedi tak?m peki bunlar neden g?r?lm?yor?
          o y?zden bu s?yledi?iniz hatalar ?ok basit?e ?eyler geliyor bana.yani akhisar ma??nda pektemek 1 gol atsa t?m forum ?imdi ?ok farkl? ?eyler konu?uyor olurduk.
          bili?e rusyada gerekli but?eyi verdiler sonu? yine ayn? hatta daha k?t?.ts ma??ndaki hoca performans?n? son 3 hafta devam ettirse kimse bi?ey demez zaten. hatta oma?tan sonra burda onu ele?tiren bir ?ok ki?i tebrik etti hocay? hakk?n? verelim dedi.s?k?nt?m?z bu i?te can?m karde?im hocada oyuncularda iyi konsantre olduklar? ma?larda gayet ba?ar?l? sonu?lar alabiliyor insanlarda ister istemez son haftalarda art?k bu performans? bekliyor.ama enteresan ?ekilde bir haftas? 1 haftas?n? tutmuyor tak?m?n.ts ma??nda kadro orunu vard? cezal?lar vard? ma?? ald?k sonraki hafta onlar d?nd? puan kaybettik anlatabiliyor muyum durumu?

Yorum Yap

bilice rusyada gerekli b?t?e verildi diye bilmeden ahkam kesmesek
            bilic lokomotifin ba??ndayken 4 tane transfer yapt? 3'? bonservissiz corlukaya bonservis verip lad?lar
            bilic b?rakt? ertesi sene 35 milyon Euro para harcad?lar
            dokuzunculuktan 3.l??e ??kt?lar
            hay?r bilmiyorsunuz bari atmadan ?nce bi ara?t?r?n

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bilic lokomotifin ba??ndayken 4 tane transfer yapt? 4'? de bonservissiz
              sonu??bili? bizden fernandesi istiyordu ozamanlar onu pirin?lemi alacakt? biz satmad?k ?okta ciddi bir teklif verilmi?ti ozaman.bili? oyuncu almad? diye benmi su?lu oldum sonu?ta kul?p butce olarak ona bir rakam ay?rd? almad?ysa yine kendi hatas?.bak sen diyosun sonraki sezon 35 harcay?p 3. oldular diye.?imdi burda su? hocan?n m? kul?b?n m??

Yorum Yap

O sene ?ikeyi Fb de?il Ts ve ?enol G?ne? yapm??. Ulan nas?l fark edemedik bu oyunu ya.

Yorum Yap

Benim hat?rlad???m Ts tarihinde son yirmi y?lda ?? kere ikinci oldular ???nde de hoca ?enol G?ne?. Birisinde Fener'e kendi evinde beraberlik yeterken yenildi ama o ma? R??t? acayip ?eyler ??kard?,di?eri Cem Papila ?erefsizlik yapt?,hatta Trabzon halk? y?r?m??t?,???nc?s? de malum ?ike senesi. Kendisi a??r? bir ?ekilde ?ans?z ayr?ca lobisi yok. Lobisi olanlar 'oram? ?ekme buram? ?ek' diyen ve T?rkiye Futbol Direkt?r? olan ki?i di?eri de ?ansal'?n yanc?s?.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    sonu??bili? bizden fernandesi istiyordu ozamanlar onu pirin?lemi alacakt? biz satmad?k ?okta ciddi bir teklif verilmi?ti ozaman.bili? oyuncu almad? diye benmi su?lu oldum sonu?ta kul?p butce olarak ona bir rakam ay?rd? almad?ysa yine kendi hatas?.bak sen diyosun sonraki sezon 35 harcay?p 3. oldular diye.?imdi burda su? hocan?n m? kul?b?n m??
                    kul?b?n ona ay?rd??? b?t?eden senin nerden haberin var?
                    senin yan?ndayken mi s?ylediler rakam?
                    e?er ?yleyse s?yle bizde bilelim bilic rusyada ne kadar b?t?eyle ?al??m??
                    kul?p 100 milyon ay?rd?da bilic mi oyuncu almad? sence
                    bak kendi a?z?nla s?yl?yorsun fernandesi istedi diye
                    istedi?i her adam?n al?nd???n? nerden biliyorsun
                    az ?nce rusyada gerekli b?t?e verildi diyorsun ?imdi bilic oyuncu alamad? diyorsun

http://www.mackolik.com/Team/Default...ason=2012/2013

a? bak bilic varken transfer rakamlar?na bilicden sonraki transfer rakamlar?na
                    demekki b?t?e falan verilmemi? ki bonservis ?demeden transferler yap?lm??
                    yine s?yl?yorum bilmeden ahkam kesmek yerine kafadan atmak yerine bo? konu?mak yerine
                    bilerek ara?t?rarak konu?mak laz?m anlad?n m?

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      O sene ?ikeyi Fb de?il Ts ve ?enol G?ne? yapm??. Ulan nas?l fark edemedik bu oyunu ya.
                      a??n tapelere bak?n o sene trabzonun en az 3 4 tane ma??nda ?ike ve te?vik g?r??meleri ??kt?
                      sivas ma?? buca ma?? manisa ma?? benim direk hat?rlad?klar?m
                      fener ne kadar ?ike yapt?ysa trabzonda o kadar yapm??t?r
                      Trabzon temiz falan de?ildi o sene sadece ?ampiyonlu?u kaybeden taraf oldu?u i?in ma?dur rol?ne b?r?nd?
                      yoksa fener ?ikeciyse trabzonun ondan geri kalan taraf? yok ?ike konusunda
                      okuyunda trabzonun ne kadar ?ikeci oldu?unu ??renin

http://odatv.com/n.php?n=iste-sike-d...ler-2001121200

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        a??n tapelere bak?n o sene trabzonun en az 3 4 tane ma??nda ?ike ve te?vik g?r??meleri ??kt?
                        sivas ma?? buca ma?? manisa ma?? benim direk hat?rlad?klar?m
                        fener ne kadar ?ike yapt?ysa trabzonda o kadar yapm??t?r
                        Trabzon temiz falan de?ildi o sene sadece ?ampiyonlu?u kaybeden taraf oldu?u i?in ma?dur rol?ne b?r?nd?
                        yoksa fener ?ikeciyse trabzonun ondan geri kalan taraf? yok ?ike konusunda
                        okuyunda trabzonun ne kadar ?ikeci oldu?unu ??renin

http://odatv.com/n.php?n=iste-sike-d...ler-2001121200
                        Tapelerin ger?ekli?i ayr? bir tart??ma konusu ama o sene futbolu takip eden herkes ?ampiyonlu?u Trabzon'un haketti?ini g?rm??t?r. Fener'in "mucizevi" bir ?ekilde 17'de 16 yapmas?n? da. T?m bunlara ra?men ?enol G?ne?'e ele?tiri getirmek i?in fener'i g?rmezden gelip trabzon'a temiz de?il demek komik.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          kul?b?n ona ay?rd??? b?t?eden senin nerden haberin var?
                          senin yan?ndayken mi s?ylediler rakam?
                          e?er ?yleyse s?yle bizde bilelim bilic rusyada ne kadar b?t?eyle ?al??m??
                          kul?p 100 milyon ay?rd?da bilic mi oyuncu almad? sence
                          bak kendi a?z?nla s?yl?yorsun fernandesi istedi diye
                          istedi?i her adam?n al?nd???n? nerden biliyorsun
                          az ?nce rusyada gerekli b?t?e verildi diyorsun ?imdi bilic oyuncu alamad? diyorsun

http://www.mackolik.com/Team/Default...ason=2012/2013

a? bak bilic varken transfer rakamlar?na bilicden sonraki transfer rakamlar?na
                          demekki b?t?e falan verilmemi? ki bonservis ?demeden transferler yap?lm??
                          yine s?yl?yorum bilmeden ahkam kesmek yerine kafadan atmak yerine bo? konu?mak yerine
                          bilerek ara?t?rarak konu?mak laz?m anlad?n m?
                          bili?e b?t?e verilmedi?ini nerden biliyorsun yan?ndam?yd?n ozaman?
                          bak b?t?e verilmeyen lokomotifdeyken bili? kimi istemi? sallam?yorum ara?t?rd?m b?t?esi olmayan bir tak?mdan bili? in istedi?i oyuncu modri? ba?ka s?z?m yok.sendeki bu agresif tav?rlar? anlayamad?m a??k?as? ne yapmak istiyorsun onu da anlamad?m.
                          Rusya'da Lokomotiv Moskova'y? ?al??t?rd??? d?nemde birlikte ?al??t??? Sportif Direkt?r Kirill Kotov yapt??? a??klamada Bilic'in g?reve gelmesinin ard?ndan kendilerine sundu?u transfer listesinin ba??nda Luka Modric'in oldu?unu s?yledi.

Kotov, "Bilic geldi ve biz Corluka ile imzalad?k. Daha sonra Modric'i istedi ve biz de fiyat?n?n ne kadar oldu?unu ??renmeye ?al??t?k. Ortaya 30 milyon Euro civar?nda bir para ??kt?" diyerek transferin maliyetinin kendilerini a?t???n? s?zlerine ekledi.

Yorum Yap

B?yle sat?lm??, futbolun sahada de?ilde masada oynand??? bir ligde ?ampiyon olamad?k t?m su? senin !

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              B?yle sat?lm??, futbolun sahada de?ilde masada oynand??? bir ligde ?ampiyon olamad?k t?m su? senin !
                              Heh tamam bahanemizi de bulduk

Yorum Yap

Gercekten anlamiyorum,tamam bilici savunun savunmasinada peki bu savunan arkadaslar bana bi izah etsinler lutfen,antep ve akhisar macinda oyundaki en etkili tolgayi cikartmasini? He birde oyuna mustafayi alip sol aciga koymasini? Daha cok sorarimda bu ikisini bana futbol mantigiyla izah edin bende bilic ve size hak vereyim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X