Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2 y?ld?r gsyi hem mali hem de ba?ar? a??s?ndan bilic s?rtlad? karde?im.daha hala burda be?ikta?a faydal? kalmal? falan demeyin allah a?k?na.skor taraftar? diyorlar bir de.adam gsyi tek ba??na d?ze ??karm?? ama sabretmeliymi?iz.yedirmezmi? bize.gidin i?inize abi.2 y?ld?r sa?ma sapan y?netip ?nce 2.li?i sonra ?ampiyonlu?u veriyor hala sab?rm??.seneye de feneri mi ?ampiyon yaps?n anlamad?m ki

Yorum Yap

YOL VERIN GITSIN SU ADAMA, diyorumda, bu capsiz yonetim yerine kimi getirecek ki? ya da bize kim gelmek ister ki?

sergeni getirirler 10. haftada defolsun deriz!

Yorum Yap

?u adam? bile istemedin yan?nda..

Ayr?ca, Tak?ma bravo bili?e helal goygoyu yapanlar?da ciddiye almay?n. En az?ndan bug?nl?k.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Vizyonu samet aybaba olan bir y?netim
          saha i?inde her ma? katledilen derbilerde kafadan 10 ki?i kalan bir takim

ama derbi kazanamayanda sensin
          2 senede ne oynadi?ini bilen bir takim yaratti?in i?in en b?y?k su?lu sensin
          ama takimin haklarini savunamayan be?ikta?in paralarinin ?alinmasina g?z yumanlar ma?dur

git hocam ingiltereye..
          Bristol city de olsa git
          sende bizim gibi kanser olma ?u siktir boktan ?lkede

ne de olsa fikret orman iyi be?ikta?li tek t? kaka sensin..
          K???msedi?in Samet Aybaba ilk senesinde bunun yar?s? olan bir kadroyla 3'?nc? oldu.
          Oynad??? b?t?n derbilerde tak?ma el freni olan da kendisiydi.
          2 sene de ne oynad???m?z? bilmiyorum da kontra atak takti?i d???nda ikinci bir varyasyonu olmayan korkak bir hoca oldu?u kesin.
          Samet Aybaba sana oyuncu yeti?tirip kazand?rd? m??
          Escude mi? G?khan S?zen mi? Mehmet Akg?n m??

Yorum Yap

R?SK almayan hoca. hoca de?ildir .OYUN OKUMAN s?f?r ! hep yanl?? oyuncu de?i?ikleri !!! 4-4-2 yi unutup durdun . duran top organizasyonu hic cal?st?rmad?n . TAKIMA GAZ VERMED?N . VEREMED?N .. ki bu ma?lar? sadece ?ampiyon olabiliriz gaz? bile yeterli olacakt? .. YAZIKLAR OLSUN SANA . ?imdi git bu kul?pten . senelerimizi yedin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum Yap

Hala gitmedi mi?

Yorum Yap

Hadi gidin lucescuyu getirin hadi o da olmadi mustafa denizliyi getirin tamam diyece?im
                getirebilecek mi herhangi birini?

Gidip ligi tanimayan yeni yabanci bir hocaya tahamm?l edemem

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hoca. Denedik olmad?..

Yorum Yap

Bilic'e te?ekk?r ediyorum,b?t?n stresimi bitirdi.2 hafta gece g?nd?z stres derdi bitti.Rahatlad?k kabul edelim.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kendi ad?ma varsa t?m hakk?m t?m futbolculara ve hocam?za helal olsun.
                      Hocam?z?n da oyuncular?m?z?n da g??leri yetmedi.
                      Hepsinin canlar? sa?olsun...
                      E g??leri,kapasiteleri yetmiyorsa da Be?ikta?'ta i?leri yok demektir.
                      Sen de hakl?s?n.
                      15 y?ll?k pe?pe?e ?ampiyonluk serimize bu sene ara vermek zorunda kald?k...
                      Samet Aybaba'n?n Carvalhal'?n Holosko'nun Fernandes'in Ekrem Da?'?n ?brahim Toraman'?n Almeida'n?n Dentinho'nun, Mehmet Aky?z'?n, Edu'nun ve ismini saymad???m bir dolu oyuncunun g?nah? neydi o zaman Okan abi ? Real Madrid'le kafa kafaya m? gidiyorduk o zaman ?
                      O?uzhan; onlar?n g?nah? neyse bu adamlar?n g?nah? da o. Bu adamlar onlardan daha da d???k maliyetli adamlar ayr?ca.
                      Bak soruyorum, varsa 5 haftada 6 puan? gasp edilen ?ampiyonluk aday? gel bana ?rnekle.
                      30 haftaya bakm?yorum ya. Son 5 hafta. Ya?anan rezaletleri bir ben mi g?r?yorum?
                      Bu i? Pektemek i?i de?il. Burada bir Cenk muhabbeti d?n?yor ki san?rs?n ?brahimovi? oturuyor kul?bede.
                      Ha o Cenk'i de geldi?inde ben savundum "bu kadar para verilir mi?" dendi?inde.
                      Ama geli?me g?stermiyor da de?iliz. O?uzhan neden oynamad? yaz?lmam?? hen?z (ger?i gece uzun, illa yazacaklar olacakt?r) ve onun ?zerinden ba?lanmam?? i?.
                      Akhisar deplasman? kar??nda k?pek gibi sava?an bir tak?m varsa ve onlar?n her t?rl? tekmesini seyreden bir hakem varsa zordur. Akhisar'?n ?u oyununa bu ligde kimse kar??l?k veremezdi. Y?llarca bizde oynam?? Aky?z'? bile tan?yamad?m. 3 tane 90 dakika daha ??kar?rd?.
                      Bu zorluklarla bu tak?m? kimse daha iyi bir yere oynatamaz. Oynatamad? da zaten. Bin tane ?rnek var ?n?nde. Tayfur'u var, R?za's?, Samet'i var, Carvalhal'i var, Schuster'i, Del Bosque'si, 2. sezonunda Luce'si, 2. sezonunda Denizli'si, Tigana's?; var Allah var.
                      Ha ?imdi burada sallayanlara kar?? her birini de teker teker ben savundum; istisnas?z...
                      Futbol ekonomisi son 15 y?lda ba?ka bir boyuta ge?ti. O g?n bu g?nd?r saha d??? g??leri eksik olan adamlara o paradan pay vermezler. Bu kadar basit.
                      GS'nin sezon ba??ndan beri hakem hatas? ile 1 puan b?rakmad??? bir ligden bahsediyoruz...
                      Bize bir "Teknik Adam" "hakemi de yen" haplar? vermi?ler; G?khan'?n tan?m? ile "kuyu etraf?nda haplar? yuta yuta d?n?yoruz"...

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        R?SK almayan hoca. hoca de?ildir .OYUN OKUMAN s?f?r ! hep yanl?? oyuncu de?i?ikleri !!! 4-4-2 yi unutup durdun . duran top organizasyonu hic cal?st?rmad?n . TAKIMA GAZ VERMED?N . VEREMED?N .. ki bu ma?lar? sadece ?ampiyon olabiliriz gaz? bile yeterli olacakt? .. YAZIKLAR OLSUN SANA . ?imdi git bu kul?pten . senelerimizi yedin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        git art?k yeter !!!!!!!! mahvettin bizi

Yorum Yap

GS muhtemelen ?ampiyon olacak, sezon ortas?nda hoca de?i?ikli?i sonras? hem de.

Bu durumda onlar m?kemmel y?netiliyor, tek sorun hoca m?yd? yani?

Evet, Be?ikta?'?n teknik direkt?rden daha b?y?k sorunlar? da var; ama bu teknik direkt?rlerinin hatalar?n? veya yetersiz kald??? noktalar? g?rmezden gelmeye bir bahane olmamal?.

Ben Bilic'in de?il 2, 12 sene kalsa bir ba?ar? elde edemeyece?ini d???n?yorum; ancak Schuster'e 2-3 y?l sabredilmesinden yanayd?m mesela.

Yani istikrar do?ru ki?i ile ba?ar? getirir. Yanl?? ki?ilerle de b?yle s?rekli 3.'l?k getirir.

Yorum Yap

Vizyonu samet aybaba olan bir y?netim
                            saha i?inde her ma? katledilen derbilerde kafadan 10 ki?i kalan bir takim

ama derbi kazanamayanda sensin
                            2 senede ne oynadi?ini bilen bir takim yaratti?in i?in en b?y?k su?lu sensin
                            ama takimin haklarini savunamayan be?ikta?in paralarinin ?alinmasina g?z yumanlar ma?dur

git hocam ingiltereye..
                            Bristol city de olsa git
                            sende bizim gibi kanser olma ?u siktir boktan ?lkede

ne de olsa fikret orman iyi be?ikta?li tek t? kaka sensin..
                            K???msedi?in Samet Aybaba ilk senesinde bunun yar?s? olan bir kadroyla 3'?nc? oldu.
                            Oynad??? b?t?n derbilerde tak?ma el freni olan da kendisiydi.
                            2 sene de ne oynad???m?z? bilmiyorum da kontra atak takti?i d???nda ikinci bir varyasyonu olmayan korkak bir hoca oldu?u kesin.
                            Samet Aybaba sana oyuncu yeti?tirip kazand?rd? m??
                            Escude mi? G?khan S?zen mi? Mehmet Akg?n m??
                            ??te sayd???n o isimlerle 3'?nc? oldu adam Feda sezonunda adam?n eline k?r topal kadro verip ba?ar? bekledi?in ve k???msedi?in o adam ilk senesinde Gs'ye son anda 2'incili?i verdi hemde derbi kazan?p ve ikinci senesinde teneke ba?lan?p kovaland?.

Pardon da Bilic sana kimi yeti?tirip kazand?rd? ?

Yorum Yap

Aslı Oktay Demirhas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kendi ad?ma varsa t?m hakk?m t?m futbolculara ve hocam?za helal olsun.
                              Hocam?z?n da oyuncular?m?z?n da g??leri yetmedi.
                              Hepsinin canlar? sa?olsun...
                              E g??leri,kapasiteleri yetmiyorsa da Be?ikta?'ta i?leri yok demektir.
                              Sen de hakl?s?n.
                              15 y?ll?k pe?pe?e ?ampiyonluk serimize bu sene ara vermek zorunda kald?k...
                              15 sene ?st ?ste ?ampiyon olamam?z?n cevab? yazd???n c?mle zaten abi. cevab? kendin vermi?sin. her sene sanki 15 sene ?st ?ste ?ampiyon mu oluyoduk diye diye ge?iyo seneler. senin aksine en ufak hakk?m varsa ki var bilice ve ormana haram z?kk?m olur umar?m. ayr?ca ne g?? yetmemesi ? bura??n sowun emenikenin yetiyodu ba'n?n m? yetmedi ? yasin sneijder diego topal'?n falan yettide tolgay, t?re, sosa, olcay'?n m? g?c? yetmedi ? ne hocas? oldu?u belli olmayan ismail kartal?n, daha ilk b?y?k tak?m tecr?besi olan hamza'n?n yettide bilic'in mi yetmedi ?
                              15 senede ka? hoca de?i?tirmi?sin; vaktin varsa ??kar bir hesapla istersen.
                              Schuster hari? hangisine "korkak" denmedi.
                              Hangisine "defol" denmedi.
                              Hangisine "cahil" denmedi.
                              Denemedi?imiz bir hoca t?r? varsa s?yle; ben de bileyim. Bizim evlatlar t?kendi. Real Madrid'i ?ampiyon yapm??lar da biraz tuzlu.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                YOL VERIN GITSIN SU ADAMA, diyorumda, bu capsiz yonetim yerine kimi getirecek ki? ya da bize kim gelmek ister ki?

sergeni getirirler 10. haftada defolsun deriz!
                                iste sorun burada kimi getirecekler, gelen adam kendi b?tcesini isteyecek sunu getirin bunu getirin diyecek, eee parada yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X