Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
    Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213
    Adam onca ?ey yazd? siz sadece bunu mu al?nt?lama ihtiyac? duydunuz?

Yorum Yap

Lin? ediliyor resmen ?u an yapmayal?m bunu.

Hele bir ?iir dolan?yor ortada yazan?n Be?ikta?l? oldu?una inanm?yorum.

Yorum Yap

bili? gelir gelmez eneramo ?srar? sonras?nda benim i?in bitmi?ti zaten

Yorum Yap

Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ya beyler bugun cok defa yazd?m bunu ama bence bosuna tart?s?yosunuz bilici..

bilic dedi ki favori galatasaray.

adam ac?k net gs yi arenada yenmeyi akl?n?n ucundan gecirmyor.

i?te bu yuzden bu maclar? kazanamad?k.

ve i?te bu yuzden derbileri kazanamad?k.

teknik taktik falan sonraki seyler..
          ne zaman nerde dedi bunu
          iftira atmay?n bari ay?pt?r
          mac sonu roportajinda dedi..

hersey gsnin elinde diyor oysa biz yenersek fener sampiyon olur...
          siz de Fenerbah?eyi favori g?r?yorsunuz o zaman Fenerbah?e 3 ma??n? kazanabilecek mi? Bilic ondan ?nceki roportajda da fb 33. hafta ibb ye puan kaybedecek dedi. Gs yi yensek bile gs di?er 2 ma??n? kazan?rsa ?ampiyon olur. Bilic in a??klamalar?n? ben de pek be?enmiyorum kendine g?venerek konu?muyor ama orda demeye ?al??t??? biz gs yi yenemeyiz de?il yensek bile yine ?ampiyon olurlar...

Yorum Yap

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
            Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
            http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213
            Gordon vb. devirleri baska devirlerdi hem turkiye hem dunya icin.. su an kendi liginde hedefi sampiyonluk olan herhangi bir avrupa takimini ele alalim arka arkaya 2 sene 3. olan adami 1 dakika tutmazlar.. donen paralar cok buyudu.. romantiklik azaldi.. futbolcuya ve teknik direktore erisim bilgi cagiyla beraber kolaylasti.. yani her sey kat be kat hizlandi.. ayrica gordon da ilk 2 senesinde hic 3. olmamis linklerde goruldugu uzere.. simdi sen hamza ve ismail'e gecileceksin.. sonra da sanki kendi evinde 17de 17 yapma garantin varmis gibi ama stadim yok bahanesinse siginacaksin.. acikcasi bu devirde ikna edici gecerli bir sebep degil.. yeterince degil diyelim.. yapilaniyorum, gelecegi hazirliyorum dese bir nebze anlayacagim.. ama bilic kendi neredeyse hazir olmus vaziyeette teslim edilen oguzhan'i geriletti.. atinc'i kullanmak istemedi.. frei'i ve cenk'i yok saydi.. varsa yoksa pektemek.. 27 yasina gelmis sezonluk gol ortalamasi 3-5 olan pektemek disinda galibiyet koparma silahi bulamiyorsan sana orada 1 dakika dur derler.. bilic yetersizligini ispatlamistir.. evet yanlis karar degildi gelmesi.. kesinlikle denenmesi gereken alinabilecek bir riskti.. evet cok destek olduk.. evet zaman zaman cok isik verdi.. hakkini teslim edelim.. ama kazanamiyor.. kazanamiyacak.. bilicle biz hep centilmence kaybeden takim olmaya mahkumuz.. geride biraktigi maclar bunu net sekilde ortaya koyuyor.

Yorum Yap

Uefaya brugge a elendik kupada ptt tak?m? kayseriye ligde de hedef ma?lar?n ?o?unda bocalad?k 2 senede ne yapmal? s?k?nt? kimde

Yorum Yap

Ayrica haftalardir kendime bile itiraf edemiyorum.. ama su mac sonlarinda rakip takim oyuncularini tek tek tebrik etme zirvaligi beni delirtiyor.. fair-play odulu koleksiyonu yapmaya gelmedin buraya sampiyon olmaya geldin.. sen boyle yaparsan senin topcularinda kaybetmekten korkmaz.. dahasi centilmen oynayip kaybetmeyi iyi bir halt zannederler.

Yorum Yap

Aslı Sabri Aydo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bili? gelir gelmez eneramo ?srar? sonras?nda benim i?in bitmi?ti zaten
                  Adam ka? kere a??klad? bunu y?netim ald?rd? diye.Ayn? ?ekilde O.Ozen'de Dany transferini y?netimin yapt???n? ama tepkilerden dolay? kendisinin ustlendi?ini s?yledi.Bilic Sosa ve Atiba d???nda ?ok ?srarl? oldu?u transfer yok.Yap?lan ?op transferlerin bir ?o?u y?netime ait.Yeni hoca geldi?inde yine ayn? ?ey olacak...

Yorum Yap

Bilicin gitmesini istedgimi soledim ama mevcut konumda bilic'le devam en mantiklisi olacak gibi duruyor.
                    Eksikler belli uefa kriterli dogultusunda 3-4 hedef transfer basariya ulastirabilir.

Yorum Yap

Parametreleri tek tek siralayan ozen mi demis y?netim yapti diye

Yorum Yap

bilic bugun gitti diyelim. takimin basina kimi getirecek bu yonetim? kimi getirebilecegini dusunuyorsunuz? ciddi soruyorum. ??nk? benim aklima bu kadrodan tavsan cikartacak bir teknik direktor gelmiyor. yada yonetim bu kadrodan tavsan cikartabilecek teknik direktoru getirebilecek kabiliyete sahip mi?

Yorum Yap

Aslı Yavuz Selim Cetin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bilic bugun gitti diyelim. takimin basina kimi getirecek bu yonetim? kimi getirebilecegini dusunuyorsunuz? ciddi soruyorum. ??nk? benim aklima bu kadrodan tavsan cikartacak bir teknik direktor gelmiyor. yada yonetim bu kadrodan tavsan cikartabilecek teknik direktoru getirebilecek kabiliyete sahip mi?
                          Yerli olarak ?enol G?ne? tek alternatif.Yabanc? olarak kim gelir bilemem.Mezarl?klar vazge?ilmezlerle doludur,Be?ikta? hocas?z kalmaz.

Yorum Yap

G?n?l Bielsa, Sampaoli, Lucescu gibilerini ister ama gelmeyeceklerine g?re Bilic'in kalmas? en iyisidir. Ama bana kal?rsa kendisi ayr?lacak.

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Yavuz Selim Cetin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Yerli olarak ?enol G?ne? tek alternatif.Yabanc? olarak kim gelir bilemem.Mezarl?klar vazge?ilmezlerle doludur,Be?ikta? hocas?z kalmaz.
                              tabikide hocas?z kalmaz Be?ikta?imiz ama demek istedigim o degil. demek istedigim bilic bugun gitti diyelim. hangimiz "yonetim daha iyisini takimin basina getirecek" diye bir cumle kurabilir? bence bizim bilicten once en buyuk sorunumuz "haftaya belli olur." yonetimimizdir.
                              En son düzenleyen Yavuz Selim Cetin; 15-05-2015, 23:09.

Yorum Yap

Tek care Senol G?nes.
                                Yerli oyunculardan maksimum basari elde eder.
                                Takimi disiplinli ve atak oynatir.
                                Yaninda Fernandao?yu getirirse kaymak olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X