Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cidden turkiyedeki futbol artik mide bulandiriyor bu pislikler temizlenmeden takip etmeyecegim gibi. ?ngilteredeki fc united of manchester takimini takip etmek daha zevkli olucak gibi kapitalizme karsi kurulmus bir takin 6.ligteler ama son 2 sezon ust uste 2 lig atladilar.

Yorum Yap

Net bir ?ekilde ?ike vard?r.
      https://vine.co/v/eKYDJThqVmz
      https://vine.co/v/eKY0guA6WIx
      https://twitter.com/fenerinmacivar/s...49764087595009

Gol pozisyonun farkl? a??lar?. Kaleci elini bilerek ?ekmedi diyebilecek bir ki?i bile yok. Kald? ki tan?d???m bir ka? gsli bile "Fenerliler siz ne hakla konu?uyosunuz?" "Hep fenere mi yap?lacak" gibi ?eyler s?yledi twitterda.

Futbolunuz bats?n.

Yorum Yap

Demin gs li bi arkadas arad?. Lafa s?yle ba?lad?.
        Bu nas?l ?lke b?yle futbolcu olur dedi.
        ?a??rd?m tabi , ne oldu hay?rd?r dedim.
        Yav dedi kaleci elini topa uzatmak, stancu son dk gol atmaz.
        Bi gs li olarak utand?m dedi.
        Bende herhalde benimle dalga ge?iyor dedim.yemin bilah etti ?ok ciddiydi. .defalarca bi gs lu olarak utand?m dedi.
        Hafta i?i konustugumuzda Cavcav bize ma?? verir dedi?inde inanmamis tim.
        Bana Cavcav ma?? bize verecek demedim mi dedi..

Bi gs li bile g?r?yorsa bunlar? yuh art?k yuuuuuuh

Yorum Yap

?ampiyonlar Ligi Mar??n? Biz Anca Youtube ' dan Dinleriz

Yorum Yap

cavcav :ben samp?yon olamazsam gs olsun

arkadaslar mactak? pozsyonlar umrumda deg?l ama herkes?n bu kadar emeg? varken b?r klup baskan? c?k?pta b?yle konusamaz KONUSMAMALI .

everton baskan? c?k?pta manchester olsun ,valencia baskan? c?k?p madrid olsun demez .
            i?te maalesef ?lkemizde futbolun geldigi inan?lmaz spor zevkimizi kac?racak ve saka gibi mactada hersey? o sozlere endeksl? bakmam?za sebeb olan berbat bir spor dal? haline geldi.
            Be?iktas olmasa art?k bu ?lkede degil futbol SPOR zerre umrumda deg?l .

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bizi azizin agzina baktiranlar utansin
              evet karde?im aynen ?yle. o kadar k?f?r etti?imiz adamdan medet umacak duruma d???rd?ler bizi..

Yorum Yap

Abi ?ook iyi yaa.
                Bu kadar bariz ve alenen yap?l?yor ise bu i?ler Gs'nin saray soytar?l??? i?e yaram?? demektir.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  17642_823050814441597_3749333489864847698_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  11.4 KB

lig burda bitmisti zaten

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Gen?lerin kalecisinin yedi?i gol tam komedi la adam resmen elini uzatmad?
                    Bunu ben yazmad?m!
                    Birisi benim mailimi mi ?ald? acaba?
                    Ben asla kelimelerimin sonuna la filan eklemem

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  53.6 KB

Yorum Yap

Some people in this world must really be ashamed

Demba'n?n ma? sonras? att??? tweet.

Yorum Yap

?u tak?mda demba ba ve t?re d???nda rakiplerde banko oynayacak 1 tane bile adam yok
                          t?re gsde ba fbde banko oynar di?erlerini ?st?ne para versek almazlar
                          ?u tak?ma ?st d?zey 1 kaleci 1 stoper 1 bek 1 ?nlibero transferi bile s?n?f atlat?r
                          gsnin 9. oldu?u seneki stratejiyi uygulamad?k?a ?ans?m?z yok
                          yolla b?t?n i?e yaramaz adamlar?
                          onlardan kurtuldu?un k?lfetle 3 4 tane iyi adam al ?u tak?ma
                          olan be?ikta?a oluyor
                          k???lmekle k???k d???nmekle ba?ar? gelmiyor
                          bat?yoruz para yok falan hikaye
                          batsa gs batard? bug?ne kadar
                          adamlar 9. olduktan sonra 25 milyon Euro harcay?p bu tak?m?n iskeletini kurdu
                          4 y?lda 3 ?ampiyonluk geldi o paray? fazlas?yla ??kard?lar

Yorum Yap

?u verilmi? heralde;

https://twitter.com/BizimSadece/stat...54244141129728

ulan yuhhh beeeeeeeeeeee

Yorum Yap

Aslı Tolga Ozbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              cavcav :ben samp?yon olamazsam gs olsun

arkadaslar mactak? pozsyonlar umrumda deg?l ama herkes?n bu kadar emeg? varken b?r klup baskan? c?k?pta b?yle konusamaz KONUSMAMALI .

everton baskan? c?k?pta manchester olsun ,valencia baskan? c?k?p madrid olsun demez .
                              i?te maalesef ?lkemizde futbolun geldigi inan?lmaz spor zevkimizi kac?racak ve saka gibi mactada hersey? o sozlere endeksl? bakmam?za sebeb olan berbat bir spor dal? haline geldi.
                              Be?iktas olmasa art?k bu ?lkede degil futbol SPOR zerre umrumda deg?l .
                              Sikinti aslinda cavcav'in konusmasinda degil bizim baskan ve yoneticilerin ozellikle son iki haftadir cikip KONUSMAMASINDADIR !
                              Biktik usandik artik yeter ya !
                              Ve bu olan biteni sanki biz kendimiz uyduruyomusuz da sizofreniz gibi davraniyolar ya, dokunuyo bana artik YETER ! Allah icin bi cikin konusun, en etkin taraftarav e taraftar grubuna sahipsin, bi cik konus baskan YETER !

Yorum Yap

gs - gb ma??n?n ?zeti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X