Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu ?ampiyonluk Be?ikta? camias?na asl?nda ders olmal? ama ge?mi?te bunun gibi elimizden al?nm?? ?ampiyonluklar varken cai?ian?n ders almam?? oldugu ortada.bug?n ?aibe ?ampiyon oldu.
    di?er taraftan basketbol federasyonuna lutfi ar?bogan? ba?kan se?tirmek i?in ugra??yorlar.
    futbol federasyonuna haluk ulusoyun ba?kan olmas? i?in ugra??yorlar (zaman?nda 9 y?ll?k ba?kanl?g?nda 7 ?ampiyonluk kazand?ran ve ?aibenin dibine vurmu? adam, d?n de gs gol?nde k?pek gibi seviniyordu)
    fener, erkek basketbolda ko?la s?zle?me uzatt?, bayan basketbolda eski ?ampiyon yapan ko?lar?n? getirdiler, bayan voleybolda transferler yap?ld? bile.lutfi ar?bogan?n tbl baskan? olmamas? i?in kulis yap?yorlar.
    ahali ?artlar ne olursa olsun yar??may? b?rakm?yor.ve bu yar??man?n sadece saha i?inde olmad?g?n? saha d???nda daha ?etin bir ?at??ma oldugunun bilincinde.biz neyle ugra??yoruz.4 ay sonra se?im olacak.bu s?rede amat?r bran?lara transfer bile yapamay?z muhtemelen....
    ?yi diyorsunuz da tff ba?kan? Be?ikta?l? eski MHK ba?kan? Be?ikta?l? tff bas?n s?zc?s? MHK ikinci ba?kan? bunlar?n hepsi Be?ikta?l? ydi. 4 y?lda s?f?r kupa .
    Biz o i?leri beceremiyoruz. Forza dan birini tff ba?kan? yapsan ?nce hak hukuk der.
    Ama di?erleri ?yle de?il maalesef.ozellikle gs ..Bu konuda ka?arlasmislar adeta..

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu ?ampiyonluk Be?ikta? camias?na asl?nda ders olmal? ama ge?mi?te bunun gibi elimizden al?nm?? ?ampiyonluklar varken cai?ian?n ders almam?? oldugu ortada.bug?n ?aibe ?ampiyon oldu.
      di?er taraftan basketbol federasyonuna lutfi ar?bogan? ba?kan se?tirmek i?in ugra??yorlar.
      futbol federasyonuna haluk ulusoyun ba?kan olmas? i?in ugra??yorlar (zaman?nda 9 y?ll?k ba?kanl?g?nda 7 ?ampiyonluk kazand?ran ve ?aibenin dibine vurmu? adam, d?n de gs gol?nde k?pek gibi seviniyordu)
      fener, erkek basketbolda ko?la s?zle?me uzatt?, bayan basketbolda eski ?ampiyon yapan ko?lar?n? getirdiler, bayan voleybolda transferler yap?ld? bile.lutfi ar?bogan?n tbl baskan? olmamas? i?in kulis yap?yorlar.
      ahali ?artlar ne olursa olsun yar??may? b?rakm?yor.ve bu yar??man?n sadece saha i?inde olmad?g?n? saha d???nda daha ?etin bir ?at??ma oldugunun bilincinde.biz neyle ugra??yoruz.4 ay sonra se?im olacak.bu s?rede amat?r bran?lara transfer bile yapamay?z muhtemelen....
      ?yi diyorsunuz da tff ba?kan? Be?ikta?l? eski MHK ba?kan? Be?ikta?l? tff bas?n s?zc?s? MHK ikinci ba?kan? bunlar?n hepsi Be?ikta?l? ydi. 4 y?lda s?f?r kupa .
      Biz o i?leri beceremiyoruz. Forza dan birini tff ba?kan? yapsan ?nce hak hukuk der.
      Ama di?erleri ?yle de?il maalesef.ozellikle gs ..Bu konuda ka?arlasmislar adeta..
      Bunlarin mektepliside alaylisida boyle bu burak denen kansiz bizde ne tepkiler gordu ama onlarda yaptigi bunun hirsizliklar serefsizliler kabulleniliyor biz pascali yolladik adamlar meloya tapiyor sirin gosterlien muslera ve selcuk kadar mactan zaman calan adam bulamazsin her pozisyon hakeme kosan kufur eden sneijder kral ismail kartalin dun soyledigi bu sezonu unutmayacagim lafini biz yillardir yasiyoruz ama bizim once lobi ve medya sahibi olmamiz lazim bunun icinde baskanin cikip les tv ve bi kac gazeteyi hedef gostermesi lazim ama biz bunuda beceremeyiz icimizde. Bi kac muhalif cikar gider cicek micek verir hedef gosterilene

Yorum Yap

sezona 4 yiyerek ba?lay?p ?ampiyon olacaklar?n? s?yleseniz kimse inanmaz b?yle bir bal yok

Yorum Yap

Galatasarayl? arkada?lar bile inanam?yor ?ampiyon olduklar?na, zorla bizi ?ampiyon yapt?n?z diyorlar.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fenerbah?e taraftar? tak?m otob?s?n? ta?lad?, me?ale felan att? ama taktir ediyorum vallahi sonu?ta adamlar kabullenemiyorlar, tepki g?steriyorlar, isyan ediyorlar.

Biz ne yap?yoruz y?llard?r? Ba?ar?s?zl??a kar?? b?rak tepki g?stermeyi iyice hissizle?tik.
            Benim anlamad???m Aziz Y?ld?r?m neden ?smail Kartal ile devam ediyor.
            Adam?n ge?mi?te bir ba?ar?s? da yok.
            Biz romanti?iz abi. Sevinmek i?in sevmedik diye diye bu hale geldik.
            Hala destek diyenler var.
            Neye destek ben ??zemiyorum.
            ?ok basit : Aziz Y?ld?r?m diyor ki -Ben oldu?um s?rece bu tak?m? kimin ?al??t?rd???n?n hi? ?nemi yok. Bu tak?m? ben ba?kan oldu?um s?rece herkes ?ampiyon yapabilir. ??nk? i?i ben bitiririm.
            Abi g?rd?k ki yetmiyormu?. Adam oyuncu de?i?tirirken 20 numaraya soruyor. Aziz'i zaten istifaya davet ediyorlar.

Yorum Yap

Neyse ?ok acayip bir sezonu geride b?rakm?? olduk, 3 tak?mda ?ampiyonlu?u hakedecek bir oyun ortaya koyamad?. ?ampiyonu hakem kararlar? belirledi ?ok net.

Yorum Yap

Adamlar ka?ak saraya ??kt?ktan sonra ne olduysa oldu. Abdurrahim gitti sarayda yuvarland? a?lad? bor?lar? ?teledi, krediler buldu. Avrupadan men edilmekten kurtuldu. Sonra mhk ba?kan? de?i?tirildi. Sonra hakem kararlar?, ger?ekten unutulmayacak bir sezondu.

Yorum Yap

Fenerbah?e taraftar? tak?m otob?s?n? ta?lad?, me?ale felan att? ama taktir ediyorum vallahi sonu?ta adamlar kabullenemiyorlar, tepki g?steriyorlar, isyan ediyorlar.

Biz ne yap?yoruz y?llard?r? Ba?ar?s?zl??a kar?? b?rak tepki g?stermeyi iyice hissizle?tik.
                  ??nk? adamlar winner, kaybetmeye dayanam?yor.
                  Biz looser?z kaybedersek seviniriz kazan?rsak ??ld?r?r?z.

?n?aAllah taraftar bu konuda bilin?lenir dicem ama nerde...

Yorum Yap

?ampiyon olan?n cibilliyetini

Yorum Yap

Dernekte ma?? karde?imle izlerken sinirde art?k a?layacakt?m. 2. Gol? yiyince ??kt?k, gidelim dedim. Sa?da solda sevinen it s?r?s?n? g?r?nce tutamam kendimi diye. Allah bir daha bu ?erefsizlere ?ampiyonluk nasip etmesin. Yoksa ben sinirimin kurban? olaca??m.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Benim anlamad???m Aziz Y?ld?r?m neden ?smail Kartal ile devam ediyor.
                        Adam?n ge?mi?te bir ba?ar?s? da yok.
                        Biz romanti?iz abi. Sevinmek i?in sevmedik diye diye bu hale geldik.
                        Hala destek diyenler var.
                        Neye destek ben ??zemiyorum.
                        ?ok basit : Aziz Y?ld?r?m diyor ki -Ben oldu?um s?rece bu tak?m? kimin ?al??t?rd???n?n hi? ?nemi yok. Bu tak?m? ben ba?kan oldu?um s?rece herkes ?ampiyon yapabilir. ??nk? i?i ben bitiririm.
                        Abi g?rd?k ki yetmiyormu?. Adam oyuncu de?i?tirirken 20 numaraya soruyor. Aziz'i zaten istifaya davet ediyorlar.
                        Her zaman yetmiyor tabii. Kald? ki F.Bah?e'de kendisini sevenden ?ok sevmeyen var ama bir ?ekilde o koltukta oturmaya devam edebiliyor. Hatta baksana devlet bile kald?ramad? adam? yerinden .

Yorum Yap

Seneyede fenere 4. yildizi taktirirlar olan yine bize olur

Yorum Yap

Bizimkiler gs lileri denize mi atmislar ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Seneyede fenere 4. yildizi taktirirlar olan yine bize olur
                              Hep onlar takt?r?yor zaten yoksa ligi s?rklase edece?iz tad? tuzu kalmayacak

Yorum Yap

Sezon ba?? Uefa'da St.Etienne'i penalt?larla elinde ka??r, gel sonra ligden d??.
                                Olmad? eme?in ba?kenti Karab?k. ?n?allah seneye gelirsiniz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X