Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

+5 derken?

Yorum Yap

Beyler Diego ciktiktan sonra emre kul?beye diegoyumu ?ikayet ediyor oyundan aliyor arap? Tam cikarken g?sterdiler ??nk?. Anlamadim durduk yere niye g?sterdiler.

Yorum Yap

bravo kaleci sadece izledin gol?

Yorum Yap

Allah belan?z? versin !!!

Yorum Yap

20 numara atti. Hay b?yle isin taaa

Yorum Yap

Elalemin topcusu koyuyor cocugun adini. Bizimkiler hala kacirsin alti pastan bos kaleye.

Yorum Yap

Gole hi? ?z?lmedim vallahi..Gs olaca??na fb olsun ?ampiyon..

Yorum Yap

ne diyim ?imdi ben Allahhh Allahhhhhhhhhh

Yorum Yap

Hep ayn? senaryolar ya bende hata daha neyini takip ediyorsam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mustafa Alt?karde? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hep ayn? senaryolar ya bende hata daha neyini takip ediyorsam.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Keko gibi 92 dk su maci izledim

Yorum Yap

dunyada adaletin a si yok lanet olsun boyle hayata

Yorum Yap

B?kt?m bu eziklerin son dakika gollerinden...

Yorum Yap

Elaleme de?ilde bizim top?ulara diyecek laf bulam?yorum sezon sonu hepsine tek tek yaz?cam alacam No postu mu yaz tatiline ??kacam... Eserinizle ?v?n?n milyon dolarl?k (....)

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Hasim Cinki tarafından Gönderilmiş
                              Hi? ?a??rmad?m bu g?ven denen g?t , ben anlam?yom bu rakipler bize niye b?yle top kapt?rm?yor hi?????
                              Ya birakin Allah askina su anadolu takimlarina sallamayi. Antep macinda yuzde yuzluk 10 tane gol pozisyonuna girip atamiyoruz sonra Antep bize karsi niye boyle oynadi.
                              Adama sorarlar once siz FB maclarinda ne yaptiniz diye! 2 macta 0 puan aldik heriflerden halen gelmis Mersin'den medet umuyoruz. Bu yonetim ve futbolcu kitlesi ile sampiyonluk zor.

Yorum Yap

Halen umutlanabilenlerimiz var maalesef. Olaylar her ?ey ?ok a??k. Ma? bitt... derken bile illa 0-1 olacak yani. Bizim ma?tada ayn?s? olacak. 1-0 ya da 2-0 bitecek. ??te son b?t?n 10 haftad?r ma?lar?n? 1-0 al?yorlar. Hepsi ?ike. Halen bekleyip umutlanmay?n bence. 3.y?z. 4. olmad???m?za ??krediyorum ben hi? de?ilse uefaya gideriz. Elindeki ?ampiyonlu?u verip b?yle uefaya sevinirsin i?te.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X