Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahmet Emre Balci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Gsde Emre ?olak ? 18e almam?? hamza sebebini bilen varm? ge?en macdaki sayg?s?zl???ndan dolay?m?d?r ? tak?m?n en iyi performansl? adamlar?ndna biriydi ilginc olmu? kritik mac ?ncesi in?allah tak?l?larda ben bizimkilere g?venemiyorum
    gecen mac oyundan alindi diye artistik hareketler yapti tepki g?sterdi ondandir

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Antep'i yeneme, Akhisar'? yeneme,
      haftaya hepimiz burda Gen?lerbirli?i'nden ?elme takmas?n? bekleriz.
      Taksa nolcak? En az 3 puan almas? laz?m gen?lerin. Beraberlik yaram?yor..

Zaten neyin hesab?n? yap?yorsak, bitti gitti..

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Beraberlik yeter.Aram?zda 4 puan fark var.

Yorum Yap

Aslı Batuhan Baydar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Do?ru, ama benim d???ncem ?u ?ekilde.

Biz antep'de puan kaybettik. gayler mersin'i yendi, top?ular orada b?rakt? ?ampiyonlu?u.

??nk? bizim ?aps?zlar?n d???ncesi toki'den alaca?? beraberlik ile ?ampiyon olmak. Galibiyet ak?llar?n?n ucundan ge?miyor.

D?nk? vurdumduymazl???n ba?ka a??klamas? olamaz.

Yorum Yap

Aslı Batuhan Baydar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Do?ru, ama benim d???ncem ?u ?ekilde.

Biz antep'de puan kaybettik. gayler mersin'i yendi, top?ular orada b?rakt? ?ampiyonlu?u.

??nk? bizim ?aps?zlar?n d???ncesi toki'den alaca?? beraberlik ile ?ampiyon olmak. Galibiyet ak?llar?n?n ucundan ge?miyor.

D?nk? vurdumduymazl???n ba?ka a??klamas? olamaz.
            ?ampiyonluk inanc?n? bende yitirmi? olsam da insan bir umut bekliyor ne yaz?k ki.

Gen?lerbirli?i puan als?nda ister kazans?n ister berabere kals?n, biz her t?rl? 3 ma?? da kazanmal?y?z.

Yorum Yap

Ben fenerin bundan sonra puan vermeyece?ini d???n?yorum.

gayse ve fb tak?lsa da, biz toki'den 3 puanla ??kamay?z, ??kartmazlar..

Yorum Yap

El-kebir oynuyor mu, yap bi kartal pen?esi be ?ocuk!

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ligde bug?n Galatasaray, son haftada ise Be?ikta??la kar??layacak olan Gen?lerbirli?i?nde ba?kan ?lhan Cavcav, ?oke eden bir itirafta bulundu.

Ge?ti?imiz g?nlerde yeniden kul?b?n ba?kanl???na ge?ilen deneyimli idareci, ?Tak?mdan hi? memnun de?ilim. Son kar??la?malarda, s?k?nt?lar? da olmad??? halde ligin sonu geldi diye bir vurdumduymazl?k i?indeler. Bu nedenle bir ?ey yapma olana??m?z yok? diye konu?tu.

?zellikle Akhisar ve Konya ma?lar?nda ?ok k?t?yd?k. Lig bitti gibi hareket etmemeleri gerekir. ?cra kurulu olarak gelecek sezonun planlamas?n? yap?yoruz. Gelecekleri a??s?ndan 3 ma?? iyi oynamak durumundalar? dedi.

ma? sonu i?in ?nceden a??klama yapm??, k?l?f? bulmu?...hay?rl? i?ler

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş
                    Bosuna beklemeyin bence, GS Gen?lerbirligine puan falan vermez, herkes senin gibi keriz degil. Bir mucize oldu versede bizimkiler GS'yi TT Arenada yenemez. Eminim Bili? simdiden TT Arenada nasil 1 puan alirimin hesabini yapiyordur, galibiyet falan aklinin ucundan dahi ge?mez, ?api o kadar ??nk?. Sonra millet Hamza ve Ismail hocayi k???ms?yor, kendi insanimizi k???k g?r?p elin gavurunun seyinde boncuk ariyoruz. Bili? kim, ne yapmis bug?ne kadar? Bizim a?imizdan en olumlu senaryo bir sekilde Fenerbah?e yi ge?ip sezonu ikinci bitirmek, sezon sonunda Senol Hocayi takimin basina getirmektir. Ayrica Senol hoca gelmisken yaninda Volkani da getirsin, Olcay gibi 2. sinif kanat oyuncusundan kurtuluruz belki o zaman.
                    Volkan yerine Fernandao yaz birak her c?mleyi,nokta ve virg?llerine bile katilayim.

Yorum Yap

Hi? ?mitlenmiyorum ??nk? hep hevesimiz kursa??m?zda kal?yor. Hayal k?r?kl??? bizim i?in ya?am bi?imi oldu sa?olsunlar.

Yorum Yap

gen?lerin puan alacag?ndan hi? ?midim yok kendi elimezle gezegenin en mal tak?m?na ?ampiyonlu?u verece?iz ya ona sinir oluyorum i?te

Yorum Yap

cavcav yolu yapm??

Yorum Yap

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            cavcav yolu yapm??
                            D?nyan?n hi?bir yerinde olamaz b?yle bir ?ey ya, nas?l ceza falan verilmiyor ben anlam?yorum. Adam resmen biz oynamayaca??z diyor. ?ike olmas? i?in illa gizli kapakl? i? ?evrilmesi mi laz?m?

Yorum Yap

Cavcav'?n a??klamalar? ilgin?. Ses kayd?nda da ben ?ampiyon olam?yorsam Galatasaray olsun diye a??k a??k s?yl?yor. ?u ma?tan umutluydum ama pek umudum kalmad?. Gen?ler adam gibi oynasa zorlanmadan yener ama pek as?lmayacak gibi.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Furkan Kenaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                cavcav yolu yapm??
                                D?nyan?n hi?bir yerinde olamaz b?yle bir ?ey ya, nas?l ceza falan verilmiyor ben anlam?yorum. Adam resmen biz oynamayaca??z diyor. ?ike olmas? i?in illa gizli kapakl? i? ?evrilmesi mi laz?m?
                                Alenen ?ikedir bu.
                                Daha ne olmas? gerekli.
                                Sahaya yans?mas? m??
                                ??ler saha d???nda b?yle b?yle bitiyor i?te.
                                Hat?r, g?n?l ?ikeleri ile ?ampiyon oluyorlar.
                                Adam S?per Lig'de kul?p ba?kan? ama Gs'nin kongre ?yesi.
                                Bunlar? temizlemek laz?m ?nce.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X