Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

taraftar profili
    mustafa denizli korkak-bilic korkak
    ertu?rul sa?lam samet sergen HAR?KA

Harika Bir Tablo

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Burdan Be?ikta? JK da teknik adaml?k yapacak yabanc? insanlara sesleniyorum !!

B?yle bir d???nceyi asla ve asla akl?n?z?n ucundan bile ge?irmeyin.. Zira hi? bir ?ey sizin elinizde de?il , dindar biri iseniz siz ve Tanr? o kadar ..

ben sana hala inan?yorum Bilic, burada olmasa bile ba?ka bir ligde ba?aracaks?n !

Ne diyeyim bilemedim. A?latt?n !
      e?er dalga ge?iyorsan , benim bir insana olan inanc?m? anlaman i?in daha ?ok g?z ya?? laz?m Arma?an Bozkurt ..

Yorum Yap

G?kay, Benim haf?zam pek iyi de?ildir, Samet hoca ile 3. olduk onu biliyorum da, schusterle ka??nc?yd?k? Her ma? 6-7 fix net kontra pozisyon veriyorduk ama ligi ka??nc? bitirdik inan unuttum.

Yorum Yap

Hoca vard?r sezona ideal sistemi olan 4-4-2 ba?lar ilk haz?rl?k ma??nda 5 yer sistem de?i?tirir,oynatt??? oyuncular o mevkide d?k?l?nce asla bir daha orada oynatmaz. Hoca vard?r dalga ge?er gibi formsuz adamlar? ?srarla sahaya s?rer, sistem tutmam??sa ayn? sistemde ?srar eder,hatta oyuncu de?i?iklikleri dakikas? bile ayn?d?r.

Yorum Yap

G?kay, Benim haf?zam pek iyi de?ildir, Samet hoca ile 3. olduk onu biliyorum da, schusterle ka??nc?yd?k? Her ma? 6-7 fix net kontra pozisyon veriyorduk ama ligi ka??nc? bitirdik inan unuttum.
            5 ve 6. olduk.

?stelik o tak?mda hangi futbolcular?n oldu?u da malum.

Yorum Yap

Ben ge?en sene ki Sivasspor-Be?ikta? ma??n? ?ok net hat?rl?yorum.

Bu sene ayn? ma?? yine tesad?ft?r ki 31.haftada izlemek k?smet oldu.

Tek fark, Akhisar yakalad???n? atamad?..

Yorum Yap

Bu arada bugun ?ampiyonlu?u ka??rd?n diye itin bi taraf?na soktu?unuz hoca sizi may?s?n 15'inde ?ampiyonluk yar???nda tuttu. ( 20 sene sonra )

Buda ger?ekten b?y?k tesad?f...

Bende istiyorum asl?nda a class bir hoca , biz zorunda de?iliz cefa ?ekmeye ama kulubun baz? ger?ekleri var.

Uefa sana ?n?m?zdeki sene 23 oyuncu kullanacaks?n demi?. Kadronda s?zle?mesi devam eden 20 oyuncu var. Atiba ile uzatabilirsin. Bonservis verip oyuncu alamayacaks?n.

Hadi getir bakal?m jup heynckes'i , spalletti'yi , favre'yi , lucescu'yu ... ?kna et getir...

Be?ikta? Bilic'ten daha iyisini hak ediyor bunu inkar etmiyorum ama ortada bir ger?ek varsa o ger?e?i g?rmek gerek.

?enol G?ne? transfer yapmadan gelecekse buyursun gelsin. Bide onu deneyelim.

Ama g?z?n?z? seveyim sergen , r?za , aybaba falan demeyin ??nk? g?z?n?zdeki b?y?k BE??KTA? hedefleri ile bunlar ?rt??m?yor.

Yorum Yap

tek yol devrim

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    5 ve 6. olduk.

?stelik o tak?mda hangi futbolcular?n oldu?u da malum.
                    Schuster yar?m sezon kald?.

Temmuzda geldi mart ay?nda gitti. ( bu arada Be?ikta?'?n cocu?u aybaba gibi abuk sabuk tazminatlar , s?zle?meler yapmadan d?r?st?e gitti )

Cenk G?nen , Ersan , Hilbert , Quaresma , Aurelio , Fernandes , Almeida , Guti , Simao ...

Bu oyuncular?n cogunlu?u ilk 11de oynad?..

Lige yabanc? olan ve yeni bir sistem kurmaya ?al??an bir hocan?n 6 ayda ne gibi bir mucize yaratmas?n? bekliyorsunuz ?

Mourinho bile ge?en sene chelsea'de 0 ?ekti.

Bu arada derbi derbi diyorduz , schuster derbilerde k?t? de?ildi ve gayet cesurdu.

Yorum Yap

Ya b?rak?n, d?nk? bok hamza ile ismail hala may?s?n 15 inde senden ?nde. Onca krize kaosa ra?men. Bu sene bu adamlar fark? a??p gitmedi diye yat?p kalk?p ??kretsin bili?.

Ge?en sene ne olduysa ayn?s?n? ya??yoruz, de?i?en bi ?ey yok. Ge?en sene kadronda almeida forvetti bu sene Demba ba. Ge?en sene fernandes vard? kadronda bu sene sosa

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu arada bugun ?ampiyonlu?u ka??rd?n diye itin bi taraf?na soktu?unuz hoca sizi may?s?n 15'inde ?ampiyonluk yar???nda tuttu. ( 20 sene sonra )

Buda ger?ekten b?y?k tesad?f...

Bende istiyorum asl?nda a class bir hoca , biz zorunda de?iliz cefa ?ekmeye ama kulubun baz? ger?ekleri var.

Uefa sana ?n?m?zdeki sene 23 oyuncu kullanacaks?n demi?. Kadronda s?zle?mesi devam eden 20 oyuncu var. Atiba ile uzatabilirsin. Bonservis verip oyuncu alamayacaks?n.

Hadi getir bakal?m jup heynckes'i , spalletti'yi , favre'yi , lucescu'yu ... ?kna et getir...

Be?ikta? Bilic'ten daha iyisini hak ediyor bunu inkar etmiyorum ama ortada bir ger?ek varsa o ger?e?i g?rmek gerek.

?enol G?ne? transfer yapmadan gelecekse buyursun gelsin. Bide onu deneyelim.

Ama g?z?n?z? seveyim sergen , r?za , aybaba falan demeyin ??nk? g?z?n?zdeki b?y?k BE??KTA? hedefleri ile bunlar ?rt??m?yor.
                        Asl?nda benimde s?ylemek istedi?im tam olarak bu. G?ne? benimde olacaksa o olsun bari dedi?im bir hoca fakat. Biz bu durumlarda bilic'e ba?ar?s?z diyerek haks?zl?k ediyoruz.
                        S?yledi?in ?artlar ?aka gibi ?artlar bakar m?s?n? kald? ki ?srarla s?yl?yorum bug?n herkesin yazd???ndan yola ??karak tak?m?n yar?s? deyim yerindeyse ??p. Peki bu adam kalanlarla nap?cak?
                        Bilic gitsin gitmesine de jup,klopp gelmiyorsa di?erlerini konu?maya bile gerek yok.
                        Sergen ?nce 13.hafta ald??? tak?m? 17.haftada b?rakmaya kalkmas?n da sonra be?ikta?la ad? an?l?r,duruma g?re de bakar?z...

Yorum Yap

Burada bir kavram ?at??mas? var.. insanlar ki art?k o gruba ben de dahilim.. bili?'e aylard?r deneyip deneyip ?ansl? oldu?u ma?lar? ??kart?rsak %90 oran?nda olumsuz sonu? ald??? her t?rl? hamleyi inatla devam ettirmesi y?z?nden k?zg?n.. 3 g?n ?nce ba??na gelenlerden ders almayan bir hoca ge?en 2 seneden nas?l ders alacakta yanl??lardan vazge?ecek? Sezonun b?y?k b?l?m?nde iyi top oynatmad???n? s?ylersek haks?zl?k olur.. ama kilit ma?larda rakip kim olursa olsun ?uvall?yor.. ge?en sene sivas-konya bu sene antep akhisar.. bu tak?mlar?n yerine amat?r ligden rakipler se?ip koysak bili? onlara kar??da ?uvallaman?n bir yolunu bulacak gibi.. derbilerde rakipten kork.. son 5 haftaya girince anadolu kuluplerine arka arkaya puan b?rak.. e ?ampiyonluk nas?l gelecek ki? kalan 28 haftadaki futbolda iyile?me g?stermesi yeterli mi? hay?r iyi top oynad?kta sanki 8 puan fark m? yapt?k? gene sa?ma sapan kay?plar ya?att?.. ben hi? bir reel d?zelme g?rm?yorum tak?mda.. ?zg?n?m.. ge?en sene 3. olduk bu sene biraz daha iyi oynayarak 3. olduk.. seneye de muhte?em oynayarak m? 3. olaca??z anlamad?m ki.

Yorum Yap

Hala bilici savunanlari gorunce ne durumda oldugumuzu pekte sorgulayasim gelmiyor..3 gun arayla ayni hatayi tekrarlayan kisi basarisizdir,aylardir olcay pektemek israrindan vazgecmeyen kisi basarisizdir,atinc gibi cok onemli bir gelecegin ersan kazmasina surekli tercih edilmesi basarisizliktir,cogu macta one gecip sonra beraberlige razi olmak basarisizliktir,bursa macina derbi demek kucukluktur,surekli kontra yedigini gordugun halde ve elinde opare gibi ruzgarla yarisan bir adamla onlem almamak isi bilmemektir,masaya yumrugunu vurup istedigin adami aldiramamak vizyonsuzluktur,2 yilda ic ve dis saha olmak uzere yarim tane derbi kazanamamak basarisizliktir,surekli 60ci dakikada oyuncu degistirmek hemde surekli ayni sekilde buda sacmaliktir....daha uzar gider...senin adam gibi adam olman,g.antep yada akhisari yenseydik bile benim bu dusuncelerimi degistirmeyecekti..tamam bende istikrar istiyorum ama bu seninle yada sametle veya bu tarz adamlarla olmayacak..lutfen istifa et,sana sunulan teklifi kabul etme ve git..ben artik izdirap cekmek istemiyorum..iyice kuculduk resmen kucuk takim olduk..artik herkes gozunu acsin ve gercekleri gorsun..sirasiyla bilic ve fikret orman tez zamanda gidersiniz insallah..

Yorum Yap

Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              taraftar profili
                              mustafa denizli korkak-bilic korkak
                              ertu?rul sa?lam samet sergen HAR?KA

Harika Bir Tablo
                              Hani Bilic ?u kadar ba?ar?l? ?ok puan toplad? diyoruz ya. Ertu?rul Sa?lam senesi 73 puanla ligi bitirdik ve son Porto ma??n? kazansayd?k tarihte ilk defa gruplardan ??k?yorduk.Bilic ikinci senesinde b?t?n ma?lar? kazan?rsa 75 puan ile bitirecek. ?yi hocad?r k?t? hocad?r ge?tim Ertu?rul bu kadar yerin dibine sokulup Bilic bu kadar tutuluyorsa bu i?te ger?ekten bir tutars?zl?k var.

Yorum Yap

Tamam seversin Bili?' i hakk?nd?r elbette. Hatta sonuna kadar savunabilirsin fakat
                                "Yani hocam biz sana de?il sen bize bir g?mlek fazlas?n."
                                Ben daha d?nya ?zerinde bu laf? diyecek hocam g?rmedim.
                                Yahu ?unu iyicene unutuyormuyuz acaba git gide ;
                                B?Z B?Y?K BE??KTA? TARAFTARIYIZ...
                                B?y?k bak b?y?k fena b?y?k hemde
                                Ne zaman Bursa derbidir dedi o g?n g?ndermeliydi AN?...
                                ?u anda Be?ikta? Y?netimi acilen bir ?ok yapmal? ??nk? 3.5 senesi oldu ve s?f?r ba?ar?,
                                Bir yerden sonra art?k top Be?ikta? YK' ya d?ner hemde ba?kana...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X