Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sen bu tak?m?n hocas? falan de?ilsin g?z g?re g?re hediye ettin ?ampiyonlu?u.
    ?ST?FA!

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Sergen orta saha ??kar?p forvet ald? diye stajyer diyenler, Bili?in tolgay de?i?ikli?inden sonra istikrar demez umar?m. Bili? ba?ar?l?d?r, ??nk? 10 y?l T?rkiye de kalsa fb ve gs nin ?n?nde bitiremez bu ligi. Dolay?s?yla ???nc?l?k Bili? i?in ba?ar?d?r
      S?yleyince k?z?yorlar ama bu benim fikrimdir. Sergen bu tak?m? ?ampiyon yapabilirdi. Derbilerde daha iyi bir karnemiz olurdu eminim.

Bir g?n gelecek bu tak?m?n ba??na ve umar?m beni haks?z ??karmayacak.
      Ben de ayn? ?eyleri umuyorum.

2 senedir tak?m?n ba??nda olsa en k?t? 3. olurduk yine.

Yorum Yap

?ngiltere'den mi istiyorlar? Vallahi biletini ben al?r?m hoca l?tfen git art?k...

Yorum Yap

Gecen sene sampiyonlar ligini bu sene sampiyonlugu gsye armagan ettin.komutan bilic.

Yorum Yap

Defol

Yorum Yap

ger?ekten hoca falan de?ilsin.git art?k.pekteme?ini de yan?na al git.2 sene tek derbi kazanamad?n,bal?kesire bile 1 0 yatmaya ?al???p ma? verdin.art?k her ma? yan pas-geri pas yapt?r ersana.

Yorum Yap

Kredin bitmi?tir Slaven Bilic! Art?k adayam? gidiyorsun, nereye gidiyorsan Serdar Kurtulu? ve Mustafa Pektemek'inide al git!

Yorum Yap

Ge?en seneden beri ba??r?yoruz. Olmuyor olmuyor.

Ge?en sene, ?ampiyonlukla e? de?er 2.li?i, nas?l kaybetti?imiz ortada. sivasta 2 ?ut atamadan 3-0 yenilmi?tik. O g?n bir?eylerin sinyalini alamad? kimse.

Br?gge ma?lar?ndan sonra g?nderilmeli dedik, yoksa sezon gidecek dedik, sinerji enerji de?i?meli dedik.. Biz ligi 3 hafta ?nce yitiriyorduk, tosun mucizevi gol? atmasa. Bak?n ?ekirge s??ram?yor art?k.

Yorum Yap

Opare Liverpool ma??nda ?ahane top oynad? ertesinde ligdeki Bal?kesir ma??nda sahan?n en iyisiydi sakatland? Ts ma??nda uzun zaman oynamad??? i?in ?ok k?t? de olmasa iyi de?ildi, adam kay?p. Kerim Frei desen ma? kurtarm??l??? var ilk yar? hepimiz ?ok be?enirdik adam kay?p,Tosun en kritik gol? at?yor yine kadroda de?il. O?uzhan ayakta duramayacak halde belli ki hocam?z onu da sal?vermi?. Bu adamlar? k?st?r?p, haketti?i formay? vermezsen bunlara da katlanman laz?m. ?mkan? vard? ama en kritik haftada i?imizi bitirdi. Fatih Tekkeli Erciyes kadar hakim de?ildik ma?a.

Yorum Yap

Hocan?n yapt??? k?r g?ze parmak sokmak de?il,resmen k?r g?ze kol sokmak...Gel?inden beri g?stere g?stere hep ayn? yanl??lar? yap?yor...

Bir insan iki senede hi? mi mesafe katedemez!

Yorum Yap

Git

Yorum Yap

Edit
                          En son düzenleyen Serdar Sekin; 15-05-2015, 21:22.

Yorum Yap

Yazip yazip siliyorum...

Yorum Yap

Ma??n sonucu adildi, sorumlulu?u ?st?me al?yorum demi? ma?tan sonra.

Yorum Yap

Nereden istiyorlarsa oraya s?rt?mda ta??r?m yeter ki duygusal tavr?ndan kurtulal?m,bana ma? kaybettikten sonra a?layacak T.D de?il o ma?? kazanacak T.D laz?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X