Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Lucescu nun 2.senesi,toshack,Scala, daum,del bosque, schuster filan sametten daha k?t? hoca yani
    Hani bir mant?k y?r?t?l?yor o da 3.yapmis Bilicte
    Yani her 3.luk 2.lik ayn? ?yle mi
    Son 4 haftaya ?ampiyonluk Heyecan? ya?ad?k sametle bizmi unuttuk
    Liderle 2.le arada 4 puan 2 puan olur birde 15 puan yer 3.olursun bunlar?n hepsi ayn? ?eylermi
    Gordonlu ilk senelerde yanl?? hat?rlam?yorsam 10 puan farkla 2.olmustuk
    ?imdi bilicle at?yorum 4 puanla 3.olsak otomatikman daha ba?ar?s?z olacak b?yle de?erlendirme olur mu
    Her sezon kendi i?inde de?erlendirilir
    Ge?mi?e bakarak bug?n de?erlendirilir sa?ma sapan ?eyler ??kar ortaya
    derbilerde de ezbere yorum yap?l?yor
    ayn? Quaresma hangi derbide oynad? yorumlar? gibi
    Derbide
    -saha avantaj? olacak
    -b?y?k oyuncun olacak veya tak?m?n iyi olacak
    -hakem etkisi olmayacak
    Hangisi var bizde yaz?n bilelim
    FB ma??ndan ?nce g?khan gitmi? ,ma?ta olcay at?lm??, hakem y?zde bir milyon penalt?y? vermemi?
    Gs ma??nda ?ncesinde Atiba at?lm?? ma?ta veli at?lm?? ve o b?lgelerin hep eksik
    ?nceki Sene kadikoy 3-3 olimpiyat 1-1
    Olimpiyatta ?ndeyiz sallicaz gsyi almeidayla atam?yor Serdar'?n ve velinin iki sacmaligiyla gol yiyoruz
    Tokide danynin malligiyla 1-0 yeniliyoruz
    3-3 kad?k?y ve olimpiyattaki bu seneki fb ma??nda bencede hatas? vard?
    Ve bu ma?larda sosa sakatl??? vard? veya yeni cikmisti

Elinde.kadron olacak karde?im derbi i?in b?y?k oyuncu olacak
    FB gs niye y?llard?r derbiler al?yor
    Hocalardan mi aykuttan Zico dan mi
    yoksa Alex'ten mi veya hagi sneijder bunun cevab? alex ve digerleri degilse bilicin kafas?n? bug?n koparalim
    Bizim derbilerde ba?ar?l? oldu?umuzda Sergen T?mer sifo amokachi metin ali feyyaz de?il miydi en b?y?k etken
    b?y?k oyuncunun yok
    Y?llarca derbi oynam?? oyuncu yok
    STADIN yok ki derbilerde ki en b?y?k iki etkenden biri
    Y?NET?M g?c?n zaten yok sonra bilic niye derbi alam?yor Son 10 y?lda ka? derbide etkili olduk hep neden hocam?z mi su?lu hatali
    Samet Aybaba fbye yenmi? Kad?k?y'deki sametle fb ma??n? hatirliyormusunuz peki onu da konusalim
    BES?KTASL? olarak en utand?gim 3 ma?tan biridir
    Kenardan durdurmasalar 5-6rahat olacak ma?t? 3te kestiler diye ??krettik
    Samet aybabanin efsane oyuncu de?i?iklikleri yapt??? ma?
    Kad?k?y'de adam Forma cikariyor sar? g?rm?yor sahay? terk ediyor kart g?rm?yor
    G?z?n?n ?n?nde k?f?r ediyor kart g?rm?yor biz hala ba?ka yerdeyiz
    BE??KTA? y?netimini sikistirilacagi en g?zel nokta bilicin 1 y?l daha kalmas?d?r
    ??nk? art?k eksiklikleri g?recek kadro yeter kiraliklari gorim kamp d?nemi ge?irim bahaneleri yok
    Seneye toraman sezer kampta olunca savunmaya ortasahaya takviyeye gerek yok kamp?n y?ld?zlar? sezer ve toraman haberlerini okuyunca burada ne hale gelece?imizi biliyorum ?ok g?rd?m ??nk?
    Stoper istiyormu 2 senedir istiyor
    Kanat istiyorum danny ismi bo?una ??km?yordu
    ?n libero iste?i mutlaka vard?r Tolgayi ?ok istedi muhakkak o tip oyuncunun ?nemini biliyor
    Sagbek istedi?i i?in Opare kiraland?
    git al dendi?inde sosa yi ald? 3-4 oyuncu hakk? verilse eminim o kalifiye birini al?r
    Koskoca BE??KTA?IN teknik direkt?r? 3-4 oyuncu alma ?ans? verilse diyoruz ve verilmeyecegini hepimiz biliyoruz ayn? anda en b?y?k su?lu hoca derbi alamiyormusunuz Eyvallah. ...
    ?u an gsli lerin mhknin tffnin en ?ok istedi?i ?ey BE??KTA? i?in hocas?n?n tartisilmasi eksik olmasin....yaptiklari b?t?n pislikleri hakem hatalar?n? gs'nin kollanmasini ?rtecek tek sey bu
    Ne yapal?m BE??KTA? o golleri atacakti,y?zde y?z hatal? buluyorum ama bu bizim sorunumuz, i?te Tolgayi cikarmayacakti
    Ne g?zel d?nya bize hicbirsey yap?lmad? tek su?lu hoca

-
    ellerine sa?l?k abi. y?llard?r olmad??? kadar hakem fakt?r?n?n oldu?u bir senede bu y?zden muhtemelen ?ampiyonlu?u kaybeden yani normalde bence stads?z bir tak?m? ?ampiyon yapan bir hocay? yollamak sa?mal?kt?r.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Lucescu nun 2.senesi,toshack,Scala, daum,del bosque, schuster filan sametten daha k?t? hoca yani
      Hani bir mant?k y?r?t?l?yor o da 3.yapmis Bilicte
      Yani her 3.luk 2.lik ayn? ?yle mi
      Son 4 haftaya ?ampiyonluk Heyecan? ya?ad?k sametle bizmi unuttuk
      Liderle 2.le arada 4 puan 2 puan olur birde 15 puan yer 3.olursun bunlar?n hepsi ayn? ?eylermi
      Gordonlu ilk senelerde yanl?? hat?rlam?yorsam 10 puan farkla 2.olmustuk
      ?imdi bilicle at?yorum 4 puanla 3.olsak otomatikman daha ba?ar?s?z olacak b?yle de?erlendirme olur mu
      Her sezon kendi i?inde de?erlendirilir
      Ge?mi?e bakarak bug?n de?erlendirilir sa?ma sapan ?eyler ??kar ortaya
      derbilerde de ezbere yorum yap?l?yor
      ayn? Quaresma hangi derbide oynad? yorumlar? gibi
      Derbide
      -saha avantaj? olacak
      -b?y?k oyuncun olacak veya tak?m?n iyi olacak
      -hakem etkisi olmayacak
      Hangisi var bizde yaz?n bilelim
      FB ma??ndan ?nce g?khan gitmi? ,ma?ta olcay at?lm??, hakem y?zde bir milyon penalt?y? vermemi?
      Gs ma??nda ?ncesinde Atiba at?lm?? ma?ta veli at?lm?? ve o b?lgelerin hep eksik
      ?nceki Sene kadikoy 3-3 olimpiyat 1-1
      Olimpiyatta ?ndeyiz sallicaz gsyi almeidayla atam?yor Serdar'?n ve velinin iki sacmaligiyla gol yiyoruz
      Tokide danynin malligiyla 1-0 yeniliyoruz
      3-3 kad?k?y ve olimpiyattaki bu seneki fb ma??nda bencede hatas? vard?
      Ve bu ma?larda sosa sakatl??? vard? veya yeni cikmisti

Elinde.kadron olacak karde?im derbi i?in b?y?k oyuncu olacak
      FB gs niye y?llard?r derbiler al?yor
      Hocalardan mi aykuttan Zico dan mi
      yoksa Alex'ten mi veya hagi sneijder bunun cevab? alex ve digerleri degilse bilicin kafas?n? bug?n koparalim
      Bizim derbilerde ba?ar?l? oldu?umuzda Sergen T?mer sifo amokachi metin ali feyyaz de?il miydi en b?y?k etken
      b?y?k oyuncunun yok
      Y?llarca derbi oynam?? oyuncu yok
      STADIN yok ki derbilerde ki en b?y?k iki etkenden biri
      Y?NET?M g?c?n zaten yok sonra bilic niye derbi alam?yor Son 10 y?lda ka? derbide etkili olduk hep neden hocam?z mi su?lu hatali
      Samet Aybaba fbye yenmi? Kad?k?y'deki sametle fb ma??n? hatirliyormusunuz peki onu da konusalim
      BES?KTASL? olarak en utand?gim 3 ma?tan biridir
      Kenardan durdurmasalar 5-6rahat olacak ma?t? 3te kestiler diye ??krettik
      Samet aybabanin efsane oyuncu de?i?iklikleri yapt??? ma?
      Kad?k?y'de adam Forma cikariyor sar? g?rm?yor sahay? terk ediyor kart g?rm?yor
      G?z?n?n ?n?nde k?f?r ediyor kart g?rm?yor biz hala ba?ka yerdeyiz
      BE??KTA? y?netimini sikistirilacagi en g?zel nokta bilicin 1 y?l daha kalmas?d?r
      ??nk? art?k eksiklikleri g?recek kadro yeter kiraliklari gorim kamp d?nemi ge?irim bahaneleri yok
      Seneye toraman sezer kampta olunca savunmaya ortasahaya takviyeye gerek yok kamp?n y?ld?zlar? sezer ve toraman haberlerini okuyunca burada ne hale gelece?imizi biliyorum ?ok g?rd?m ??nk?
      Stoper istiyormu 2 senedir istiyor
      Kanat istiyorum danny ismi bo?una ??km?yordu
      ?n libero iste?i mutlaka vard?r Tolgayi ?ok istedi muhakkak o tip oyuncunun ?nemini biliyor
      Sagbek istedi?i i?in Opare kiraland?
      git al dendi?inde sosa yi ald? 3-4 oyuncu hakk? verilse eminim o kalifiye birini al?r
      Koskoca BE??KTA?IN teknik direkt?r? 3-4 oyuncu alma ?ans? verilse diyoruz ve verilmeyecegini hepimiz biliyoruz ayn? anda en b?y?k su?lu hoca derbi alamiyormusunuz Eyvallah. ...
      ?u an gsli lerin mhknin tffnin en ?ok istedi?i ?ey BE??KTA? i?in hocas?n?n tartisilmasi eksik olmasin....yaptiklari b?t?n pislikleri hakem hatalar?n? gs'nin kollanmasini ?rtecek tek sey bu
      Ne yapal?m BE??KTA? o golleri atacakti,y?zde y?z hatal? buluyorum ama bu bizim sorunumuz, i?te Tolgayi cikarmayacakti
      Ne g?zel d?nya bize hicbirsey yap?lmad? tek su?lu hoca

-
      Eline, koluna, klavyene sa?l?k abim

Yorum Yap

dusunup dusunup basima agrilar giriyor, bu sene sampiyonlugu hakemlere ragmen alabilecekken Bilic'in Necip, Pektemek vs vs inatlari yuzunden verdik.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Adam? isteyen tak?mdan az ?ok kalibresi belli oluyor zaten.

Westham'da orta s?ralarda gezinir durur i?te.

Fa Cup'ta Millwall ile e?le?ir. O ma?a derbi der falan.

Deplasmanda 1 puana raz? olur i?eride de kazan?r arada bi. Mutlu mesut ge?inirler.
          Yaln?z o ma? hakikaten derbi
          Aralar?nda rekabet oldu?unu biliyorum. Ama Millwall 2 klasman a?a??da

?zellikle Milwall dedim zaten.

Yok ?imdi ??yle bir fark var.
          Gidelim hangi bursasporluya sorarsak soral?m, sizin en ?ok bekledi?iniz ma? hangisi hepsi bizi s?yler. Ama bizden bir Allah'?n kulu ??kmaz bunu diyen.
          Fakat hangi westhaml?'ya ya da Millwallu'ya sorarsak soral?m verece?i cevap bu iki tak?md?r yine. O a??dan bence do?ru de?il benzetme

Yorum Yap

Adminler bu topici bence kilitlemesin, kalsin burda seneye ?enol G?ne? diye bagiranlar e?er ki gelirse ve benzer bir durum ya?anirsa ilk gitsin diye bagiranlar olursa bu ki?iler bence uzaklastirilacak ilk ki?iler olmal?! Bilic ilk gelece?i zamanlar gelmesini istememistim ve kar?? ??kanlardandim sebebi ise tecr?besiz ve Be?ikta?? kaldirabilecek seviyede oldu?unu dusunmememdi ve bu s?ylemler i?in benimle tarsitan bazi ki?iler ?imdi gitmesi i?in urasiyorlar ve bu malesef b?yle s?r?p gidecek! Y?llard?r de?i?medik degismeyecegiz galiba! ?nce b?y?k tak?mlar nas?l b?y?k olmu? ara?t?r?lmali! Dordmund 1-2 yil i?inde adindan s?z ettirmedi, keza atlatica madrid ve dahas?! Bunlar?n alt?nda yatan hep istikrar di! Adamlar kadroyu bozmadi her yil ?st?ne koydu ve ayn? hoca ve mentalitede devam ettiler ve sonunda bunun meyvesini yediler! Yanl?? anlamayin ben ?enol hoca gelmesin demiyorum, eger ki gelirse art?k bir istikrar yakalanmali ve her yil hoca degisikliginden ve ayni seneryolari defalarca gormekten biktim!

Yorum Yap

Bu hafta ge?en hafta 90dakika sabretti dedikleri t?re yok,kazma ersan dedi?iniz adam kadroda yok.
              Hadi bakal?m bu hafta kim oynamad? yada sizin dedikleriniz oynad??? zaman ortaya ??kacak bahaneleri merak ediyorum.
              He ek olarak ke?ke pektemek ve olcay da kadro d??? kalsayd? da bakal?m 11 ??kartabilecek miydik.
              bakal?m o zaman kimde olacakt? su? ?

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu hafta ge?en hafta 90dakika sabretti dedikleri t?re yok,kazma ersan dedi?iniz adam kadroda yok.
                Hadi bakal?m bu hafta kim oynamad? yada sizin dedikleriniz oynad??? zaman ortaya ??kacak bahaneleri merak ediyorum.
                He ek olarak ke?ke pektemek ve olcay da kadro d??? kalsayd? da bakal?m 11 ??kartabilecek miydik.
                Haber nerden?

Yorum Yap

Aslı Alpaslan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Haber nerden?
                  http://www.ntvspor.net/haber/haber-t...im-kadroda-yok
                  ?imdilik bunu yolluyorum ama haberi heryer yazm??.lig tv'nin sitesinde de olmas? laz?m

Yorum Yap

Gecti bolunun pazari

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gecti bolunun pazari
                      o pazar Bor'un de?il miydi

Yorum Yap

http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...Allardyce.html

http://foreverwestham.com/2014/01/bl...to-hammers-job

http://www.dailystar.co.uk/sport/foo...est-Ham-return

http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Allardyce.html

?ngiliz medyas? bizim medya gibi kolpa medya de?ildir yazd?klar? genelde ??kar.Adamlar Bilic west ham ile anla??yor diyor.Hac?osmano?lu da bunu aylar ?ncesinden a??klad? yalan olsa Bilic verirdi mahkemeye sessiz kald? hala neyi tart???yoruz

Beklentileri y?ksek olmayan,?ampiyonlu?a oynamayan bir tak?mda g?zel g?zel i?ini yapabilir.Buras? Bilice g?re de?il.Yolu a??k olsun.

Yorum Yap

milne d?neminden sonra 3 tane de?erli hoca yakalad?k,rasim kara,lucescu ve delbosque bunlar d???nda gelen b?t?n hocalar denizli'de dahil bana g?re Be?ikta?'?n hocalar? de?ildiler,ama bu 3 isimden biriyle devam edebilseydik uzun y?llar ?imdi farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik..

Yorum Yap

Aslı Sabri Aydo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            milne d?neminden sonra 3 tane de?erli hoca yakalad?k,rasim kara,lucescu ve delbosque bunlar d???nda gelen b?t?n hocalar denizli'de dahil bana g?re Be?ikta?'?n hocalar? de?ildiler,ama bu 3 isimden biriyle devam edebilseydik uzun y?llar ?imdi farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik..
                            ??lerinde en b?y?k haks?zl?k Rasim Karaya yap?lm??t?r hem de S?leyman Seba taraf?ndan ne yaz?k ki

Yorum Yap

?u ligde hoca konu?uyoruz)))

Yorum Yap

G?nderin arkada? g?nderin. Size yap?lan tonla hata var. Buna kar?? birlik olaca??n?za hepiniz ba??m?za t.d kesilin. Bilic'i de g?nderin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X