Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tahminimi de yazay?m. Tolgay + Sivok dan ya biri ya da ikisi birden yar?n t?rpanlan?r. GS ma??nda oynayamazlar.
    Biz de gelir futbol, hoca, de?i?iklik konu?uruz...

Yorum Yap

hatalarina ragmen ben bilicin kalmasindan yanayim, ancak su da var ki, biz istesekde istemesekde premier ligden teklif olursa bilic aninda gider, amacinin premier ligde calismak oldugu bilinmeyen birsey degil.

Yorum Yap

Seneye stad?m?zada d?nsek bu dewran b?yle dewam edecektir!
        Birileri gs-fb rekabetiyle nemalanacak bizse onuda g?nderelim bunuda g?nderelim diye liste tutacaz..
        Ha bu arada hakikaten ba?kan nerde yaw? Yine birileriyle foto filan m? ?ektiriyor? Yoksa genel kurulda haks?zl?k psikolojisiyle milletin ?zerine ba??rmalar?n?n ayn?s?n? gayse lobisindekilere mi ba??r?yor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Biraz ?nce R?zgar abinin de yazd??? gibi futbolcular?n ?zerinde sar?-lacivert yada sar?-k?rm?z? olsayd? ve hoca yine Bilic olsayd? 15 puan farkla ?ampiyonduk G?nderin bilici. ?enol hoca gelsin. O da yapamas?n onu da g?nderelim. Sonra Sergen demeye ba?lar?z. O da yapam?ycak sonra Ertu?rul Sa?lam G??l? ba?kan, g??l? lobi olmad??? s?rece Mourinho'yu getirin o da bi?ey yapamaz. Ha o belki 3-4 sene kal?rsa bir sene kald?r?r kupay?.

Yorum Yap

Birde hoca futbolcular?n ?st?ndeki stresi alam?yor muhabbeti var
            Hi? ?ampiyonluk ya?amam??
            B?y?k tak?mda oynamamis
            B?y?k seyirci ?n?nde oynamamis oyuncudan 2-3 sene olmadan stresi kald?racak hoca yok
            Mustafa Denizli Lucescu Aptal di ya 4-5 tane olgun tecr?beli oyuncu tercih ediyorlard?
            Bu sebeplerden yusuf Ernst zago Sergen giunti Cordoba istendi
            Burada birsey olacakm?? gibi gen? gen? diye yirtinilir sonra hoca stres alam?yor diye elestirilir
            Tak?m?nda en az 3-4 tane ka?ar olacak olmad??? zaman stresi hep konusuruz

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Nihat Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?nder ?zen nas?l olur hoca olarak

Hi? d???nen olmam??
              bir sayfa ?nce keskeler esliginde yazmistim. Yazi uzun oldugu icin kaynadi :-D aslinda su sartlar icinde en uygunu ?nder ?zen olurdu. Herkes Lucescu falan diyor da, UEFA yaptirimiyla nasil olucak o is anlatan yok. Yabanci Hoca kesinlikle Transfer B?tcesi isteyecek. Nerden bulacaz? Diyelim bulduk UEFA yi napacaz?

BU takimin mimarlarindan biri ?nder ?zen dir. Takimin yadirgamayacagi ve ekibin kisa vaadede dagilmayacagi ?nder ?zen den gecer. Keske Kasimpasa ile anlasmamis olsa
              Bende olumluyum bu konuda. Ke?ke olsa b?yle bir ?ey. Uyum sorunu ya?anmaz. ?nder Hoca Bilic gibi inat?? de?ildir. Aksine ele?tiriye ?nce kendisinden ba?lar.

Yan?na ?z?lmez ya da ?lhan'? al?r. ?yi olur gibi.

Bilic'e gelince kendisi gitmek istemedik?e seneye de tak?m?n ba??nda olacakt?r. Y?netim g?ndermez onu. Gitmek isterse de dur demez.
              kesinlikle kat?l?yorum karde?im git denmemeli gidicem dersede dur dememek la?zm bilice haaa giderse de tak?m? ?ahland?racak tak?m? tan?yan bu kadroya ufak tefek takviyelerle iyi bir motivasyonla ?ampiyon yapacak adam?dr ?nder ?zen
              forza ?nder hoca

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                hatalarina ragmen ben bilicin kalmasindan yanayim, ancak su da var ki, biz istesekde istemesekde premier ligden teklif olursa bilic aninda gider, amacinin premier ligde calismak oldugu bilinmeyen birsey degil.
                b?lent abi bende ?yle d?s?n?yorum, kendilinden gidecek ?le kovma falan olmaz teklif varsa arkasina bile bakmaz

Yorum Yap

?nder ?zen'i benden ?ok seven olmaz san?r?m ama teknik adaml?k konusunda Bilic'ten daha tecr?beli de?il ?stelik baz? konularda fazlas?yla eksi?i var.
                  Bahsedilen isimler ?enol G?ne? ve Lucescu d???nda hi? biri i?ime sinmiyor,ancak bu 2 teknik adamdan biri gelirse tamam Bilic gidebilir diyebilirim.
                  Onlar?n d???nda bahsedilen isimlere kar??y?m,Bilic'le devam diyorum.

Yorum Yap

Bu saatten sonra su ligden tek beklentim gs yi evire ?evire yenmek. Ama olurda fb macindaki gibi p?s?r?k bi futbol oynarsak hoca gozumde tamamen biter. ??k?p bagirttira bagirttira yenmemiz lazim.

Yorum Yap

enorton@enorton1903 3 dk.3 dakika ?nce
                      Bili?le s?zle?me yenilenmi? ge?mi? olsun... Ben izlemem seneye T?rkiye ligini... Size ?zd?rap dolu bir y?l diliyorum...
                      ??yle bir tweet ge?ildi ama nedir ne de?ildir bilmiyorum....

Yorum Yap

s?zle?me yenilirse seneye izlemem ligi.. digit?rk iptal , kombine vs iptal, forma da zor... zar zor kazand?g?m para pektemeklere ersanlara alt?na spor araba olmayacak ! o kadar

Yorum Yap

forza ?nder hoca derim tek ge?erim

Yorum Yap

Aslı Remzi Ozboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu saatten sonra su ligden tek beklentim gs yi evire ?evire yenmek. Ama olurda fb macindaki gibi p?s?r?k bi futbol oynarsak hoca gozumde tamamen biter. ??k?p bagirttira bagirttira yenmemiz lazim.
                            Biz Balikesiri bile bagirttira bagirttira yenemiyoz, TT deplasmaninda mi yapicaz ?

Malesef GS rahat yener bizi

Yorum Yap

bilic basarili olur, olmaz degil, cunku ligin ilk yarisinda yada avrupa liginde oynadigimiz futbol basarili olmanin ipuclarini veriyor. ancak bu tekbasina yeterli degil, ligimiz turkiye sportoto ligi, centilmenlikle, vay efendim hakemlerimizin arkadasindayizla ,her mac sonu rakip futbolcuyu tebrikle basarili OLUNAMAZ. basarili olmanin ikinci olmazsa olmazi da hakemler ve rakip futbolcular uzerinde korku ,cekinme olurturacak agir birinin ya yonetimde yada menajer sifati ile direk kulubede olmasidir. bunun bizim acimizdan olmasi kesinlikle gereklidir. gs bu isleri masa basinda halleder, bizim oyle bir sansimiz yok, fb aziz yildirim tarzi halleder, bizimdee birsekilde halletmemiz lazim, hakemler besiktas kulubesine bakarken iki kere dusunmesi lazim, acaba yarin sokakta basima birsey gelir mi diye. bu iyi birseymi, kesinlikle degil tabiiki, ama turkiyede isler boyle yuruyor. eger bu yazdiklarimi yapmazsak, faul bile yapmadan kirmizilara, cizgiye basti diye kirmiziya, hakeme itiraz etti diye bilice 3 mac cezaya, her mac verilmeyen penaltilara kirmizilara devam.. rakipler senden cekinmez, rakip futbolcu senin futbolcunu bicer, cekinmez, hakem bier cekinmez. bizde bilici biceriz, futbolculari biceriz, elimizden gelen bu ..

Yorum Yap

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Remzi Ozboz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Biz Balikesiri bile bagirttira bagirttira yenemiyoz, TT deplasmaninda mi yapicaz ?

Malesef GS rahat yener bizi

bende gs nin rahat 3 0 gibi net skorla yenecegini d???n?yorum.. hem vas?fs?z adam ?ok hem bilic korkak p?s?r?k.. gs yi yenmemiz i?in bir umut emaresi yok maalesef.. bursa kadar vizyonumuz yok adamlar ??k?yor tak?r tak?r oynuyor.. yeniliyor vs ama korkak oynam?yor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X