Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic kotu bir hoca degil ama sikintisi nerede onuda cozemedim ,bi eksiklik var.
    Bili?in k?t? bir teknik direkt?r oldu?unu d?n ak?am tam anlam?yla karar verdim. Yapt??? oyuncu de?i?iklikleri k?t? bir hoca oldu?unun ispat?d?r. Olcay daha sonrada G?khan? sa? beke alarak, Tolgay? orta sahadan alarak tak?m savunmas?n? yol ge?en han?na ?evirdi. ?ok h?cumcuyla h?cum oynanamayaca??n? daha do?rusu top kazanacak adamlar? oyundan alarak topun rakipte daha ?ok kalmas?na izin verdi?i i?in Bili? benim g?z?mde k?t? bir hocad?r. ?dda ediyorum hi? oyuncu de?i?ikli?i yapmasayd? bu ma?? alma ?ans?m?z daha fazlayd?.

Yorum Yap

tolgay kesici de?il atiba de?il. g?bek denen b?lge g?ne?in aln?na yatm?? kim kardashian gibi k?r?lgand?. madem velin yok oraya necipi sok hoca. stoperlerin zaten iyi de?il. ?nlerini kapa bari bi adamla diycez de kime diycez! az bu?uk menajerlik, az bu?uk fifa 15 takti?i derken biz bile biliyoruz topu tutmak i?in top tutan adam de?il top kazanan adam?n daha ?nemli oldu?unu keza topu ?almadan tutamazs?n ama Bilic bey bilmiyor bunu

Yorum Yap

Bili?'i kupada oynad???m?z bi ma?ta ele?tirmi?tim. Abart?yoruz commandante bili? falan diyerek diye. O ma?ta atibay? forvet arkas? oynat?p, sahadaki nadir ?ut atabilecek, adam ge?ebilecel tek oyuncumuz tolgay? ?nlibero oynatm??t?. Neticede ?utlar tolgaydan geldi. Ma?? da kaybettik. Ben de bu ele?tirimle bilice hakaretten 2 ay ceza ald?m.

Seni biz baya abartm???z hocam.

merak ediyorum ya cenk tosun ne g?nah i?ledi ?u tak?mda mustafa kadar ?ans bulamayacak. San?rs?n karab?kte golu pektemek atm?? gibi 85 te 87 de al?yorsun cenki.

G?khan t?re haftalard?r umursamaz, pas veremeyen kendini tak?m ?st?nde g?rerek oynuyor. Kadrodan kesilmedik?e devam edecek.

Olcay keyifli ?ocuk ama sahada dolan?yor.

Canla ba?la didinen tolgay, skoru de?i?tirme potansiyeline ra?men sisteme ba?l?l???n y?z?nden oyundan al?n?yor. Atiba ild Ortasaha rakibe b?rak?l?yor..

Yorum Yap

?stikrar ?art diyenler.
          Yeni Hoca, yeni futbolcular, yeni sistem her ?eye ba?tan ba?lamak diyenler;
          Fenerbah?e sezon ba??nda yard?mc? antren?rle ba?lad?.
          Galatasaray arka arkaya 3 teknik direkt?r de?i?tirdi.
          Ve her ikisinin de transferleri ellerinde patlad?. (Pandev, Dzemaili, Olcan Ad?n, Veysel Sar? ve Diego "anca toparlad?" vs.)
          Biz 3 senedir tak?m kurma temelleri atmaya ?al???yoruz!
          Sonu??
          Ba?ar?s?zsa gider.net
          BURASI BE??KTA?!

Yorum Yap

Bir ?ey diyemiyorum, amma durur amma gider.Tek ve en ?nemli art?s? bizim kimyam?za bu kadar ?ok uymas?. Yoksa i? buraya kadar da kalmazd?.

Olur da giderse tapt??? mustafay? ve vazge?emedi?i tutkusu olcay'?, bitanesi ersan'? da yan?nda g?t?rs?n.

Yorum Yap

carvalhal ve samet aybaba bile derbi kazand? ? bug?n derbilerde s?f?r ?ekmeseeydik ?imdi hala liderdik

Yorum Yap

Umudumuzu bizden s?k?p ald?n.

Yorum Yap

Gecen sene 3. oldun.. bu sene de ba ve sosa fark?yla biraz daha uzun kovalay?p ?ampiyonlu?u yine 3. olacaks?n.. kusura bakma da kaybetmek senin ruhuna i?lemi?.. brugge ma?lar?nda acaba dedim.. antep ve akhisar ma?lar?nda kesin karar?m? verdim.. sen kaybetmek i?in do?mu?sun.. tek derdin biraz daha iyi kaybedebilmek.. ba?ka da bir numaran yok.

Yorum Yap

Stads?zl?k falan hikaye, Antep ve akhisar a kar?? ?ift forvet ??kacakt?n Yakt? bizi

Yorum Yap

Seneye bu tak?m? ?ENOL G?NE? ?al??t?rmal?.

Yorum Yap

Aslı Sevket Ozcan Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Seneye bu tak?m? ?ENOL G?NE? ?al??t?rmal?.
                        ?ahsen ?ok isterim. ?enol hoca hem adamd?r. Hem de efsanedir. ?n?allah olur.

Yorum Yap

Antep ma??nda tolgay ??kt?ktan sonra olanlar? g?rmemi? gibi yine gitti onu ??kard?. Mustafa ve necip tak?nt?s? tak?ma en az 10 puan kaybettirdi. Tek forvet ?srar? y?z?nden gol atmak i?in 4 ki?inin aya??na bak?yoruz. ZAten ikisi formsuz ayaklar?nda top tutam?yorlar ( g?khan ve olcay ) eee nas?l gol atacak bu tak?m. Sonu? kocaman bir 00000 ... ?enol g?ne?'in bursaya oynatt??? oyunun yar?s?n? ne yaz?k ki oynatamad?... Koca sezonda uefa ma?lar? haricinde bir lig ma??nda evet ya i?te b?yle diyece?imiz bir oyun oynad?k "antep ma??" onda da puan kaybettik. Derbilerin hepsinde ?apkadan tav?an ??karma ve p?s?r?k oyun tarz? y?z?nden galibiyet alamad?k... Ne yazik ki yeni sezona yeni bir hoca ?art...

Yorum Yap

Bizim yanl???m?z bu san?r?m hem Teknik Direkt?r tecr?besi hemde kadro tecr?besiz olunca bu tip sonu?lar ka??n?lmaz oluyor.Ya sahada tak?m? y?netecek tecr?beli saha i?i bir liderimiz olacak tak?m? y?nlendiren(Sergen,Alex,Hagi gibi) bir ka?da kurt oyuncumuz,yada kenarda tak?ma her durumda hakim oyuncunun kenara bakt???nda do?rusunu o bilir diyece?i(Bunada en yak?n ?rnek futbolda olmasada 2 senede ortaya koydu?u ile Obradovi?).Kenar y?netim ve saha i?i ayn? anda tecr?besi olunca,final haftalar?nda stres art?nca bu sonu?lar ka??n?lmaz oldu bizim i?in.

Yorum Yap

Bilic yetenekleri s?n?rl? bir hoca.?ki sezondur abuk subuk hatalardan kaybetti?i puan en az 15-20 ma? faland?r.?zellikle ?u son 2 hafta yapt??? de?i?iklikler,Liverpool ma??ndan ?nce Eski?ehir ma??nda yapt?klar? falan inan?lmaz b?y?k hatalar.

B?t?n forvetleri oyuna al?nca gol olaca??n? sanan bir adam?n Be?ikta? tak?m?nda i?i yok.Olcay'? sa?bek yapan adam?n izde i?i yok.Tosun yerine Mustafa'y? oyuna alan adam?n bizde i?i yok.Yeter art?k,tamam bir hava getirdi,tak?m bir s?re iyi oynad? ama arkada? netice nerde netice

G?le g?le Bilic efendi!

Yorum Yap

?enol G?ne? gelirse b?y?k ihtimalle yine tek forvet oynar?z. Milli tak?mda Hakan ??k?r'? oynam??t?, ?lhan'? oynatm?yordu hat?rlarsan?z. Trabzon'da Burak Y?lmaz, Bursa'da ise Fernandao ile tek forvet sistemine devam ediyor. Demba hi?te ?enol hocan?n sistemine g?re bir oyuncu de?il, ?enol hoca gelirse Demba'y? g?nderir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X