Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

eger bili? kal?caksa yan?na mutlaka saglam bir yard?mc? ?art bu jurgevic terzic bi h?rvat daha var yan?lm?yosam hi? biri demezmi hocam yanl?? yap?yoruz yada anlam?yomu hi? biri bu pektemek in futbolcu olmad?g?n? hele ki sol a??k hi? olmad?g?n?

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Tek care Senol G?nes.
      Yerli oyunculardan maksimum basari elde eder.
      Takimi disiplinli ve atak oynatir.
      Yaninda Fernandao?yu getirirse kaymak olur.
      Be?ikta? kendinden kadro olarak maddi olarak lobi olarak kat kat g??l? gsnin 4 fbnin 1 puan gerisine d??t? diye uefada nama?lup gruptan ??k?p liverpoolu eleyip brugge'e elendi diye b?y?k ma? kazanam?yor diye bilic k?t? hoca
      bursa ba?ak?ehirden 4 trabzondan 3 puan geride uefa kupas? ilk turunda ad?n? kimsenin bilmedi?i g?rc? tak?m?na elendi fb-gs-bjk-ts ma?lar?nda tek galibiyet alamad? ama ?enol g?ne? tek ?are
      oda iyiymi?
      ?enol gelsin 6 ay sonra tek ?are sergen dersiniz
      sergen gelir 6 ay sonra tek ?are ?ifo dersiniz
      b?yle uzar gider sizin gibilere hoca dayanmaz
      G?zel abicim bence bizler bo?una yaz?yoruz. Keza taraftar art?k bir kelle istemekte.
      ??nk? d?n bilic'e gerekli ko?ullar do?rultusunda sabretmemiz gerekti?ini s?ylerken
      ba?ar?s?zl??? bilic'e ba?ar?y? allaha ba?layanlar bile oldu.
      art?k taraftar?n kelle istedi?ini d???n?yorum a??kcas?. sadece bekleyip g?rece?im bu ko?ullarda s?yleyip geldi?i isimlerin neler ba?araca??n? ?
      bakal?m transfersiz ?enol g?ne? mi sergen mi olcay'? neymar yapacak yoksa cenk tosunu tek ba??na kadroya al?p bayern'e 3 atacak...

Yorum Yap

Bu sene hakemler ?zellikle son ma?larda can?m?z? yakt? kabul,y?netim bu durumu ?nleyemedi kabul ama ben Bilic'in Olimpiyat stad?nda Gs ma??ndaki oynatt??? futbolu affedemiyorum. ?? puan geriden gelen tak?ma ?ak?p g?ndermek varken kapan?p kendi sahas?nda bir puan?n pe?ine d??t?. Duran toptan gol? yedik ve sald?rmaya ba?lad?k. E?er o ma?? alsayd?k emanet y?netim ve emanet hoca ile devam eden yav?aklar iyice da??lacaklard?. ?ki sene kupa alamam?? bir hoca ba?ar?s?z 3 sene kupa alamam?? bir y?netim daha ba?ar?s?zd?r. Sadece Bilic de?il y?netim de gitmeli. Bu p?s?r?k adamlar oldu?u s?rece ne B?lent Y?ld?r?mlar,Tolga ?zkalfalar g?r?r?z.

Yorum Yap

bence bilic sezon sonu kendi burakacak gibime geliyor, olmayabilirde tabi, ben sahsen senol hoca gelecekse sevinirim ama senol hoca gelmeyecekse zaten a klass hoca ne getirebiliriz nede bize gelirler,

ilk basta b?tce yok para yok adamlar istedigi transferler olmayacak, zaten aklass hoca gelmiyorsa macera armaya gerek yok bilic kalsin devam etsin,

bilic 5 senede kalsa burak sampiyonlugu bize t?rkiye kupasini bile kazandiramaz idda ediyorum, adam cesur deil futbolculardan ?nce kendisi titriyor,

olimpiyatdaki fenev maci hatirliyorum mac dan ?nce bilic konusuyor adamin gerginligi y?z?ne vurmustu resmen sen b?yleysen futbolcularin hayliyle iki top yapacak konsantre olamaz,

nitekim akhisar macindan sonra kendide itraf etti baskiyi kaldiramadigini.

hatirlayin iki sifir yenildik nasil top oynadik? nerdeyse su en son oynadigimiz akhisar macina benzer bir futbol vardi,

bunlar benim d?s?ncelerim artik hayirlisi allahdan demkden baska bisey gelmiyor elimden,

hep ?z?nt? hep yikinti ben yoruldum artik aci cekmekten d?n sabah namazina kadar g?z?me uyu girmedi sinirden

Yorum Yap

Olurda gen?ler bu ?erefsiz gs den puan al?rsa Bili? in hemen istifa etmesi laz?m b?yle bi durumda tak?m silkelenir kendine gelir belki biraz,ba?ka t?rl? ?ampiyon falan olamay?z biz bili? istifa eder ?ampiyon olursan?z devam ederim taktik teknik falan yok ?imdiye kadar ne ??rettiysem ??k?n uygulay?n ?ampiyon olun sabahlara kadar kutlayal?m seneyede yolumuza devam edelim daha b?y?k ba?ar?lara imza atal?m ?ampiyon olamazsak zaten ben ba?ar?s?zl??? ?zerime ald?m istifam ge?erlidir desin olay bitsin.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
              Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
              http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213
              T?rker karde?im Gordon fazlas?yla ele?tiriliyordu o d?nem. ?zellikle Metin Tekin'i ilk 11de oynatmad??? i?in. Seba'y? efsane yapan en ?nemli ?eylerden birisi Gordon Milne'yi t?m bask?lara ra?men yollamamas? ve arkas?nda durmas?yd?. Yollam?? olsayd? o efsane d?nem ya?anmayacakt?.
              A?abey yorumun i?in te?ekk?r ederim.

Bizim ya??m?z o zamanlara yetmiyor. Bilen/ya?am??/deneyimli ki?ilerin yol g?stermesine ihtiyac?m?z var.

Benim hayal meyal hat?rlad???m ilk ?ampiyonluk '95. 28 ya??nday?m, 3 ?ampiyonluk biliyorum, ka?an her sene art?k bana daha da a??r geliyor. ??z?m? ise bilmiyorum. Daha fazla para bulup oyuncu mu almal?, sistem diyip Bili?'te mi ?srar etmeli, yoksa d?zene uyup hakemleri mi sat?n almal? bilmiyorum.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?ok uza?a gitmeye gerek yok asl?nda efsane tarihimizi ya?atan GORDON M?LNE ne yapt? 2 senesinde ?ok mu ba?ar?l?yd? ? S?leyman Seba arkas?nda durdu ve 3.senesinde ba?ar?y? sa?lad?.
                Gordon Milne ile ilgili bu kadar net yorum yapman? sa?layan cesaretine hayran?m.

Karde?, yazan ya??n do?ruysa, Gordon'un ilk iki senesinde sen hayatta bile de?ildin. Bak bakal?m o seneler kim ?ampiyon olmu?, Be?ikta? ne yapm??:

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1212
                http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=1213
                Adam onca ?ey yazd? siz sadece bunu mu al?nt?lama ihtiyac? duydunuz?
                Muhammed, van Gaal'in Ferguson'un kariyerini mi tart??ay?m? Benim futbol bilgim bu adamlar hakk?nda detayl? de?erlendirme yapmaya yetmez. Ben 2004'ten beridir kombineli Be?ikta? seyircisi olarak sadece g?rd???m?, okudu?umu, ya?ad???m? yazabilirim. Gerisi geyik olur.

Yorum Yap

Sezon sonuna biriktiriyorum hocam,sezon sonunda toptan yaz?cam,ne varsa d?kecem !

Yorum Yap

Ben anlamam arkada? saha yokmu? ,tak?m tecr?besizmis falan.
                    Her ma? ayn? de?i?ikli?i yapan, tosun dururken pektemeki oynatan,her ma? ma??n en iyi adam?n? ??kar?p, hi? bir ?ey yapmayan adam? 90 dk tutan hoca iyi bir td de?ildir.Be?ikta??n hocas? hi? de?ildir.

Yorum Yap

Gs macinin son ma??n olmasi muhtemel.

Bari gider ayak bir degisiklik yapip da bir derbi kazan?

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/entry/51331272

d?n gece ek?i'ye yazm??t?m. burada da bulunsun.

Yorum Yap

Muhtemelen yeni hoca ?enol G?ne?. Fb'nin yeni hocas? da Lucescu.

Lucescu benim rakibimin hocas?ysa ben her ?ekilde ?rkerim arkada?.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Muhtemelen yeni hoca ?enol G?ne?. Fb'nin yeni hocas? da Lucescu.

Lucescu benim rakibimin hocas?ysa ben her ?ekilde ?rkerim arkada?.
                            Luce azizle calismas diye tahmin ediyorum

Yorum Yap

Aslı Eren Cakir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              taraftar profili
                              mustafa denizli korkak-bilic korkak
                              ertu?rul sa?lam samet sergen HAR?KA

Harika Bir Tablo
                              Hani Bilic ?u kadar ba?ar?l? ?ok puan toplad? diyoruz ya. Ertu?rul Sa?lam senesi 73 puanla ligi bitirdik ve son Porto ma??n? kazansayd?k tarihte ilk defa gruplardan ??k?yorduk.Bilic ikinci senesinde b?t?n ma?lar? kazan?rsa 75 puan ile bitirecek. ?yi hocad?r k?t? hocad?r ge?tim Ertu?rul bu kadar yerin dibine sokulup Bilic bu kadar tutuluyorsa bu i?te ger?ekten bir tutars?zl?k var.
                              Stadyum olmadan konu?uyoruz de?il mi?

Yorum Yap

Tak?m?n ba??na kim gelirse gelsin seneye i?erde oynayaca??m?z antep ve akhisar ma?lar?nda tarihi bi skor ald?rs?n. Ba?ka t?rl? nefretim bitmez bu ?erefsizlerden resmen tarihimizin en anlaml? ?ampiyonlu?una ta? koydular. hem taraftar hem oyun olarak sahaya g?melim bu itleri 8-9-10 ne kadar atabiliyosak atal?mda ibret olsun herkeze.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X