Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu hocan?n daha iyisini de istemiyorum, daha k?t?s?n? de.. Ben Bilic'i istiyorum arkada??m.

Bu hocan?n siyah?n? da istemiyorum, beyaz?n? da ... Ben Bilic'i istiyorum arkada??m.

Bu hocadan daha agresifini de istemiyorum, daha insanc?l?n? da... Ben Bilic'i istiyorum arkada??m.

Bu hocadan daha tarz?n? da istemiyorum, daha karizmati?ini de... Ben Bilic'i istiyorum arkada??m.

Hep yan?nday?m, hep deste?im... Y?netim kald??? s?rece hoca da kalmal?, yeni y?netim gelirse de yine hoca kalmal?...

Yorum Yap

Olcay ?srar?n i?in sinirlendim sana bug?n; ama bu defa iyi ki tuttun oyunda diyorum. Gol atmas? d???nda, b?t?n pozisyonlarda Olcay vard?. Yine de, baz? yanl??lar?n var hocam. O?uzhan'dan forvet arkas?nda verim beklemen ve Veli'nin b?lgesine kayd?rmaman gibi. Atiba-O?uzhan-Sosa orta sahas?yla ?ok daha iyi h?cum ederiz bence. 3 lig ma??, 3 gol ve ma? ba??na birer gol. Bunu a?mal?y?z bir an ?nce.

Yorum Yap

Di?er haftan?n kadrosunu yapay?m
        Tolga,
        Atiba, Ersan, Franco, Motta,
        Veli, O?uzhan,
        G?khan, Sosa, Olcay,
        Demba ... hoca bu ilk 11'i ??kar Eski?ehir ma??nda g?z?m arkada gitmeyeyim Olur da O?uzhan k?t? oynarsa da Atiba'y? ortaya ?ekersin ya da forvete Cenk 4-4-2 oynat?rs?n...
        En son düzenleyen Ufuk Akyuz; 23-09-2014, 02:13. Sebep: ekleme

Yorum Yap

Orta Sahaya BA y? kullanarak Muhammed Diameyi almam?z laz?m Reis .. Bak g?r o zaman neler oluyor

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  md.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  62.0 KB

Yorum Yap

Ayakta duramayan, gams?z, akl? ba??nda olmayan bir O?uzhan var. ?kili m?cadele falan hak getire zaten. Bu durumda orta sahay? O?uzhan'a emanet etmek ne derece do?ru olur sizce?

Anadolu tak?mlar?na kar?? O?uzhan-Atiba ba?layal?m diyorsunuz ama o ma?lar bizim fiziki m?cadeleye en ?ok ihtiyac?m?z olan ma?lar. Adamlar ko?maktan ve sertlikten ba?ka bir ?ey yapm?yor. bu haliyle O?uzhan'a o kadar net g?venemiyorum a??k?as? ben.

Ayr?ca tak?m?n en yetenekli adam?s?n, Asteras ma??nda g?rd?k fark yarat?yosun azc?k bile kendinde olsan, deli gibi de sevdi?im bir oyuncusun e ulan ne bu hal ya. Nas?l bu kadar vurdumduymaz, dikkatsiz, kendine bakmayan, zay?f bir futbolcu olabiliyorsun ya. Hi? mi hedefin yok, hi? mi gelecek plan?n yok. Kahroluyorum yemin ederim.

Olcay konusu d???nda Bilic'in de pek hatal? oldu?unu d???nm?yorum. Gol de atsa, Olcay bizim i?in harika bir yedek olur fikrimde hi? bir de?i?iklik yok. Ki eminim ?ok fark edecek o zaman.

Yorum Yap

Hocam ne yap?p edip Ozzieyi kazanmak zorundas?n.Bu tak?m?n seviye atlamas?n? istiyorsan bir ?ekilde Ozzie ile Sosan?n ayn? anda oynamas?n? sa?lamal?s?n..

Yorum Yap

O?uzhan acayip ezildi yine 2'li m?cadelelerde,kayboldu

Formay? almak kendi elinde ama daha ?ok yolu var

Yorum Yap

O?uzhan bundan sonra muhtemelen yedek olacak. Sosa oynad??? s?rece ne Atiba ne Veli kesilmeli O?uzhan i?in.
                  Bili? durumun fark?nda asla Veli'yi kesmeyecektir

Yorum Yap

Yedek b?rakmaz O?uzhan'?,

Ama d?nk? ??kar???nda ge? bile kald?, ad?m atacak derman? yoktu ??nk? adam?n.

Kald? ki Bursa orta sahas? da baya baya kitledi O?uzhan'?, hamle yap?lmas? gerekiyordu o b?lgeye ?yle oldu,

Veli yada Atiba ??ksa daha ?ok s?k?nt? ?ekecektik.

G?zel hamle g?zel de?i?iklik g?zel etki,

Oyunu gayet iyi okudu d?n ak?am.

Yorum Yap

O, bu de?il de; Sosa iyiymi? hee

Y?z?mdeki salak s?r?t??a engel olam?yorum.

Delgado gibi ama de?il, Guti gibi ama de?il.

?yi iyi...

Yorum Yap

sosa pi?ince tad?ndan yenmez , at?n? kazand?r?l?rsa muhte?em bir i? yap?lm?? olur , olcay yine (taraftarca pek sevilmesine ra?men) fi?i ?ekti. Ve hocam ba??m?zda nice ?ampiyonluklar ya?ars?n in?allah.

Yorum Yap

Arkanday?z hocam. Kaytaran? affetme, hatta beter et. O?uzhan da olsa. Zaten bu ?ocuktan ben de ?midi kesmeye ba?lad?m. Ka? y?ld?r Be?ikta?ta oynuyorsun insan birazc?k bile fizi?ini geli?tirmez mi? B?rak?n haftada 3 ma? oynamay? tek devre bile ??karamaz. Formsuzluk ba?ka bir ?eydir, d?n O?uzhan ak?amdan kalma gibiydi. Onun kadar teknik olan kimse yok diye buna ?ok g?veniyor ama tak?mda onun kadar tembelide yok. 42 de hoca ??kard? diye biten futbolcu olmaz. Adam olsun h?rs yaps?n, he zor geliyorsa da yer kaplamas?n...

Yorum Yap

Hocam 2 tane defansif ortasahayla ma?a ba?lama bidaha g?z?n? seveyim.

Bu arada daha ?ncede yazm??t?m yine yazay?m sivokla ersan ve sivokla franco uyumlu olmuyor. Sivokla Franco ve Ersanla AT?n? birbirlerinin alternatifi olmal?.
                            En son düzenleyen Özcan Sönmez; 23-09-2014, 12:31.

Yorum Yap

oguzhan geride sosa ?nde olmal?.

gecen sene fernandes oguzhan oynad?k ka? kere.

orta saha top yapam?yor 2 side olmal? mutlaka.

Yorum Yap

Kim ne derse desin Be?ikta? gibi bir tak?m i?in Veli-Atiba ikilisi yetersiz kal?yor ama sa? bek yokken sa? bek alamayan y?netimden ortasaha beklemek hayalcilik olurdu Hoca bir ?aresini bulur umar?m,en az?ndan i? sahada

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X