Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erol Ergin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    sergen gelecekse s?k?nt? yok ama gelmiyecekse gitmesin
    Abi Sergen gelirse nas?l s?k?nt? yok? Sergenin uluslararas? futbol piyasas?ndan bir gram anlad??? yok. Hangi ligi takip ediyor, oyuncu portf?y? olu?turabilirmi. Kocaman bir hay?r.

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Abi Sergen gelirse nas?l s?k?nt? yok? Sergenin uluslararas? futbol piyasas?ndan bir gram anlad??? yok. Hangi ligi takip ediyor, oyuncu portf?y? olu?turabilirmi. Kocaman bir hay?r.
      sergen'i bilen biri olarak ?nder ?zen'den daha ?ok bildi?ini ve daha zeki oldu?unu s?yleyebilirim.
      ama gelmemesi konusunda seninle hemfikirim, ba?ka sebeplerden ?t?r?.

Yorum Yap

Sergen D?nya Futbolunda gram anlam?yor.. ne Futbolcu tan?r ne takip eder.. bunlar? kat?ld??? TV Programlar?nda ispat etti ?ok kez... Sergenin ipi ile kuyuya inilmez...en iyi yapt??? i? Acun Abisinin yan?nda J?ri ?yesi olmak.... Futbolculuk Kariyeri dahil hangi i?i ba?lam?? ve ba?ar? ile tamamlam??.... Sergeni kendisi 18ken itibaren takip ederim ve hala i?imde bir umut ile b?y?mesini bekliyorum... sade ben de?il herkes bekliyor ama nafile galiba

Gesendet von meinem D6503

Yorum Yap

Aslı Y?cel Mutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Abicim; Fikret Orman ba?l???nda yazd?klar?nda ne kadar ?fkelendi?ini g?r?p sana bir nebze ?fkelensem de, hani o kadar belli ki senin dediklerinin ger?eklik pay? oldu?u o kadar so?utuyor ki bu g?zel y?rekli taraftar? kendinden, sevdi?imiz ?nder ?zen'i k?ymas?na bile raz?y?z s?rf a??klamalar?ndan dolay?.Ama yinede istifa etmesinde, he ederse a??klas?n
          guzel kardesim bazen gerceklerin cikmasi icin kendimizide yakmayi bilmeliyiz.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            sergen'i bilen biri olarak ?nder ?zen'den daha ?ok bildi?ini ve daha zeki oldu?unu s?yleyebilirim.
            ama gelmemesi konusunda seninle hemfikirim, ba?ka sebeplerden ?t?r?.
            Abi kabul ediyorum Sergen zeki adam, futbolu da mutlaka iyi biliyordur.

Mesela R?dvan Dilmende zekidir teknik taktik analiz ?ok iyi yapar. Ancak G?ntekin Onay Premier lig, La liga x oyuncu der R?dvan Dilmen tek kelime edemez mal mal G?ntekine bakar. ??nk? ligtvden ba?ka yerde ma? izlememi?tir. Sergende b?yle.

O y?zden ?nder Hocay? bu konuda ayr? tutmak laz?m. Oyuncu havuzu tercih noktas?nda daha ?ok alternatif ??karabilir.

Transfer hatalar? y?llard?r kanayan yaram?zd?r.

Yorum Yap

?zen iyi profesyonel olabilir ama ben sergen konusunda farkl? d???n?yorum.sergen taraftar?, tak?m? co?turacak en ?nemli iksirdir.G.antep te g?rd?k stad onun d?neminde hi? olmad??? kadar h?n? a h?n? doldu sahada y?r?yen top?ular?n herbiri y?ld?z oldu.sonras?da malum ayn? kadro nerdeyse k?me d??ecekti.
              vakit kaybedilmeden al?nmal?d?r yoksa cincona gidecek ki ?ok arar?z.

Yorum Yap

?nder ?zen' yonetimde bircok kiside olmayan "adamlik" durusuyla calisiyor en azindan
                Ben adamin soylediklerine inaniyorum , yalan-yanlis konusup gunu ve neticeyi kurtarma derdi yok.
                Yonetim gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

2014-2015 sezonu ?ncesi futbol ?ubemizi ve tak?m?z? en g??l? bi?imde yeniden yap?land?rma ?al??malar?m?z s?rerken, baz? medya organlar?nda dedikodu mahiyetinde bir?ok as?ls?z haber ?retildi?ini g?zlemlemekteyim.

Futbol Direkt?r?m?z ?nder ?zen, Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bili? ve futbol ?ubemizin t?m profesyonel ?al??anlar? g?revlerinin ba??ndad?r. Herhangi bir g?revden alma d???ncesi g?ndeme gelmedi?i gibi, herhangi bir profesyonelimizin istifa etme iste?ini iletip de ikna edilmesi gereken bir durum s?z konusu olmam??t?r.

Futbol ?ubemizin ikinci ba?kan?m Ahmet Nur ?ebi ba?kanl???nda y?netilmesi talebi benden gelmi?tir. Futbol Direkt?r?m?z ?nder ?zen de birlikte ?al??ma arzusunu say?n ?ebi'ye defalarca tekrarlam??t?r. ?nder ?zen g?revinin ba??ndad?r ve futbol tak?m?m?z? ba?ar?ya ta??yacak planlama-transfer ?al??malar?n? titizlikle y?r?tmektedir.

Bu ger?ekler ortadayken birtak?m senaryolar?n ?srarla g?ndeme ta??nd??? bu tarz haberlerin, 2014-2015 sezonu ?ncesi futbol ?ubemizde kar???kl?k yaratmak ve tak?m?m?z? g??s?z b?rakmaktan ba?ka bir ?eye hizmet etmedi?i a??kt?r.

Camiam?n ve taraftarlar?m?n ?retilen bu tarz haberleri dikkate almamas?n? ?nemle rica ederim.

Sayg?lar?mla

Fikret Orman
                  Be?ikta? JK Y?netim Kurulu Ba?kan?

Yorum Yap

?nder ?zenin uluslar aras? futbolcu havuzu var. devre aras? daniyi getiriyoruz. hemde ?nder ?zen ??k?yor ve transferi destekliyor. O g?nden sonra kimse bana ?nder ?zenin bize harika futbolcular kazand?raca??na inand?ramaz. Bu adam Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda bile de?il.
                    Havuzmu?. ge?iniz.

Yorum Yap

gitse de kalsa da farketmez, s?z? ge?miyor sonu?ta.

Yorum Yap

"Taraftarlar?m?n"

Lafa bak. Senin de?il Be?ikta?'?n taraftar?y?z. En az?ndan "taraftarlar?m?z?n" demeliydi.

Yorum Yap

Aslı Fatih Kupeli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?nder ?zenin uluslar aras? futbolcu havuzu var. devre aras? daniyi getiriyoruz. hemde ?nder ?zen ??k?yor ve transferi destekliyor. O g?nden sonra kimse bana ?nder ?zenin bize harika futbolcular kazand?raca??na inand?ramaz. Bu adam Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda bile de?il.
                          Havuzmu?. ge?iniz.
                          ?nder ?zen dany i istemedi. dany i isteyen bilic. ?nder ?zen adaml?k yap?p tv de b?t?n sorumlulu?u ?st?ne alm??t?r. yoksa ?nder ?zen titi yi kiralamak istiyordu. fakat bilic dany diye tutturunca dany kiraland?.

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            gitse de kalsa da farketmez, s?z? ge?miyor sonu?ta.

aynen.....sezer kampa kat?l?rsa kim patron ortaya ??kacak..

Yorum Yap

Bizde paran varsa sana her kap? a??k ?zelliklede futbol ?ube sorumlulu?u.

Bilgiye ve beceriye ?nem veren yok.

Hangi kl?be bakarsan bak b?yle.

Futboldan anlayan ?o?alaca??na onlar kl?plerden bir bir g?nderilir.

Tu?rul kimde ba?kan?n dan??man? oluyor abi ya getir g?reve ali ece gibilerini brak 40 bin tl yi sana bedava dan??manl?k yapar bu adam.

?nder ?zen giderse y?netim kendini yakm?? olur.

Yorum Yap

ya bu konuda sergen'e onu bilmiyor bunu bilmiyor diye salak muamelesi yapanlar ger?ekten ilgin?. acun abisinin kuca??nda j?rilik yaps?n demeler falan...

sergen olsa ?u tak?mda o?uzhan 3 g?mlek ileri gider.
                                oyuncular b?y?k ma?larda oynar, ne zaman geceye ??k?laca??n? anlar.
                                durmadan 10 sakat vermeyiz.

sergen oyuncunun halinden anlar; onlara g?re ?erbetini verir.
                                sanki dortmund altyap?s? var bizde, ?ok iyi i?leyen sistemi bozmayal?m diyoruz.
                                bu muhammedler kerimler o?uzhanlar? adam edecek ki?i sergendir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X