Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?stifa etmesi gerekenler orda duracak olan yine ?abalayan adama olacak! Yeter ulan art?k ne bi?im y?netimsiniz

Yorum Yap

Adam bulundugu sure icinde gecesini gunduzune katip plan yapti, proje yapti Besiktas icin. Bu projeler gerceklesmediyse sorumlusu o degil ona bu sansi tanimayan yonetimdir. Burda cikip hocaya sallamak geri kafaliliktan baska birsey degil.

Yorum Yap

Dany geldi?i g?n sen istifa etmeliydin.Dany i?eri ?nder ?zen d??ar? olmal?yd?.Kul?b?n ?ampiyonlar Ligine gidememesinin tek sorumlusu olarak yolun a??k olsun.Ayl?k maliyetinden kurtulduk en az?ndan.

Heee yeter mi asla...S?ra y?netimde.

Bu ?lkede ba?bakan olursun,cumhurba?kan? olursun ama ?yle kolay kolay TJK Ba?kan? olamazs?n.

Umudun Ad? Serdal Adal?!

Yorum Yap

bence mete vardar genel koordinat?r olmal?.harcan?yor.

Yorum Yap

Aslı Murat Ozbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            G?zel g?nler seni bekliyor karde?im mutlu olmaya devam T?be yaaa...
            Kusura bakma ama gcen sezonun ikinci yarisinda belliydi sansimiz olmadigi sampiyonluk icin, kendisinin bugune kadar hic bir transfer hazirligi yapmadigi ortada. Dany geldi, ardindan yalcin denen manav geliyordu ondanda son anda kurtilduk. Kendisi sirf laf kusura bakma, FO ve ekibinin saksakcisi diilim onuda belirtiyim.

Yorum Yap

Aaaah ah k?t? g?nler g?rece?iz. Bu y?netim ilk ba?larda ayaklar? yere basan birileri gibi duruyordu ama bu kadar sa?ma, amat?rce bir y?netim g?rmedim. Bizim k??e bakkal? versen onu bile bat?r?rlar.

Yorum Yap

?zen istifa ederse yaz?k olur. Taraftar?n tepkisi y?z?nden ba?ar?l? 1 y?ll?k deneyimi sonras? ba?ar?l? olabilece?ini d???nd???m d?zg?n birini kaybediyoruz. ilk senesinde ba?ar?l? olmasa da elinden geleni yapt?. in?allah istifa etmez

Yorum Yap

yal??n?n menejeri beyaz futbolda

Yorum Yap

Allah sonumuzu hayretsin su mubarek gunlerde tek duam budur..

Ozen bu yonetime fazlaydi zaten

Yorum Yap

Aslı Emre Kutlug tarafından Gönderilmiş
                      G?ndemden uzak alakas?z bir ?ey payla?aca??m. ?nder Hoca'n?n sonuna kadar destek?isiyim ama o?lunu neden fenerin altyap?s?na yazd?rm???

http://instagram.com/p/qBZlb8PX5J/
                      ?ster fenere ister bursaya yazd?r?r ?ocu?unu Be?ikta?l? yapacak diye bir s?z m? verdi ya da s?zle?mesinde b?yle madde mi var?

Yorum Yap

Sinan vardar ne hikmetse oglun yonetime girdiginden beri sesin cikmiyordu acaba neden ?

Ve sen anc baban sayesinde paranin ne oldugunu bilmeden hazira konarak biryerlere gelmissin ama icindeki hirs senide teslim almis koluna takmis egonu yuruyedur, zaten bir gun olacakti istifa.(olmasada su an istifa yine dusuncem ayni )

Hep yazdim cik acikla adam gibi kimler fesat bilelim artik..

Yorum Yap

Aslı Emre Kutlug tarafından Gönderilmiş
                          G?ndemden uzak alakas?z bir ?ey payla?aca??m. ?nder Hoca'n?n sonuna kadar destek?isiyim ama o?lunu neden fenerin altyap?s?na yazd?rm???

http://instagram.com/p/qBZlb8PX5J/
                          ?nder Hoca verdi bunun cevab?n? ?ocu?umun hangi tak?m? tutaca?? beni ilgilendirmez gibisinden. Bence bizi de ilgilendirmez.

Yorum Yap

Gitsin diye g?bek atanlar, ?imdi menajerlere ?uvalla para yedirecek, futboldan anlamayan, sadece kendi reklamlar?n? d???necek y?neticiler y?netecek futbolu, bilmem fark?nda m?s?n?z?

Yorum Yap

Belki de son ?ans?m?z ?nder ?zen ve onun futbol akl?. Eksikleri ve hatalar? var, olmas? da normal. Be?ikta? i?in ?abalamaktan hi? vazge?medi. ?stifa ettiyse bitmi?tir, bi daha geri d?nmez. Hissiyat?m ve arzum istifa etmedi?i y?n?nde. Be?ikta?'ta bi ?eyler de?i?ecekse bu ancak ?zen'le olur. Son ?ans?m?z? ka??rmayal?m ve sahip ??kal?m.

Yorum Yap

Bence bizi ilgilendirmeli. Biz oglumuza olan borcumuz diye yola cikiyoruz. Kaldi ki gs karti kullandi diye ayni elestriyi hakli olarak Ergin Ataman icin de yapmistik. Adamin rengi belli evet ama bu bulundugu yere guvenmemesi hatta biraz zorlarsak hice saymasi kivaminda bir olay. Yetersiz goruyor olmasi da dahil edilebilir. Ben diger takimlarin icerisinde hic besiktasli goremiyorum. Sahit olmadim bu tur olaylara ama bizi kimse es gecmiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X