Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

program?n full kayd? var m??

Yorum Yap

Aslı Deniz ?zdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      program?n full kayd? var m??
      Sen sadece Turgay Abinin soru sordu?u ve cevap verilen k?sm? bul o bile ?ok sey anlat?yor.

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Akcay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Alg? y?netimi yap?yorsunuz . Icraat yok sadece konu?ma var
        Programi seyretti?im i?in s?yl?yorum... Kendisine ufakta olsa pay ??kard??? ?eyleri s?ralad?. Bunlar ger?ekse ki yak?nda kokusu ??km?? oluyor bayaa bir icraat var. As?l sorun sportif ba?ar? olmay?nca icraat yok alg?s?n?n olu?mas? san?r?m. Adam zaten bu konuda koltuk meraklas? olmad???n? s?yledi. Bunun yan?nda bence y?neticilerin ho?una gitmeyecek ve tepki alaca??n? bile bile de baz? yanl??lar? s?yledi. Bana masaldan daha uzak bir konu?ma gibi geldi. Sonunda be?ikta? kazan?r umar?m...

Yorum Yap

?nder ?zen benim i?in ?ah?s olmaktan ??k?p y?llard?r olmas?n? istedi?im bir projedir. Gelecek i?in, daha iyi bir gelecek i?in nelerin olmas? gerekti?ini, nelerin yap?lmas? gerekti?ini bildi?ini anlamak zor de?il.

Uygulaman?nda ka??t ?st?nde proje olu?turmaktan zor olaca?? a?ikar. Her?eyin d?rt d?rtl?k olmas?n? beklemek olduk?a ?topik, beklemek derken beklenti de?il umud, tabiki daha iyi bir be?ikta?, umudumu saplant?l? bir ?ekilde beklemek benim kafamda yok. Hatalar yanl??lar, uygulamada s?k?nt? ola(?a)n durumlar oldu, olacakda.

?nder ?zen projesine sadece saha i?i performans olarak da bakm?yorum, arkada ?tede beride de de?i?en daha iyi be?ikta?a iten de?i?imlerde oluyor. Olacak da hatta. Konu?malar?n? dinlemedimde belkide bahsetmi?tir. Benim i?in kendisinin de s?yledi?i gibi 3 y?l projenin getirisini/g?t?r?s?n? tam olarak konu?abilmek uygun bir zaman dilimi. Yeni bir?eyler olu?turmak zaman al?r hocam; hedef belliyse yolun durumuna tak?lmamak laz?m, zaman?n bol olsun hocam.

Yorum Yap

"Fenerbah?e ma??ndan sonra taraftarlara bakt?m, konu?ulanlar? dinledim, Bili? de '9 ki?i kald?k. Beraberlik iyi sonu?' diyordu; herkeste 1 puan kazand?k ?eklinde bir mutluluk vard?. Bence 2 puan kaybettik. Bu sonu? y?z?nden bir tek ben mi kahroluyorum diye d???nd?m. 1 puan iyiyse e?er oyuncular da e?lenir d??ar? ??kar. Benden ba?ka hi? kimsenin ?z?lmedi?i bir g?nd?."

Yan yana y?r?yemiyoruz?

"Be?ikta?'?n yan yana y?r?me sorunu var. Bir arkada??m?z?n odas?nda '?abuk gideceksen h?zl? ko? ama uza?a gideceksen beraber ko?' yaz?s? var. Be?ikta?'? kendi i?inde geri ?ekmek isteyenler var."

Diego konusu : kimse b?yle bir oyuncuya hay?r demez. Ancak belli bir transfer b?t?emiz var.

?BILIC?E SAYGI DUYULMASI GEREK, ANCAK??
            ??mer ?i?mano?lu, benim kafamda hep yedekten gelerek gol atacak tipteydi. Yani hamle oyuncusu olarak d???nm??t?m. Mustafa Pektemek de?erli bir oyuncu. Daha fazla ?ans verilebilirdi. Belki her zaman gol? atamaz ve m?cadelesini eder. Kerim Frei??n yetenekleri bellidir. K?p?r k?p?r ve ?abuk oldu?u i?in ?zeldir ama ?ok topla oynad??? i?in ?ok ?ans bulamad?. ?n?m?zdeki sezon daha fazla ?ans verilebilir. Pedro Franco?nun ?anss?zl??? sezon ba??nda kemikle?en bir ilk 11 olmas?yd?. Bu noktada Slaven Bilic?e sayg? duyulmas? gerekli. Bilic ?ok sevdi?im bir dostum ama her zaman ayn? g?r??te olamay?z. Ancak daha ?ok rotasyon yapabilirdik diye d???n?yorum?

( Bilic'e bende sordum neden 16 hafta escude'yi oynatt?n da pedro'yu oynatmad?n diye )

?Almeida ve Fernandes?in yerine gelecek isimler umar?m onlar?n yoklu?unu aratmayacakt?r. Almeida?n?n s?zle?mesi bitti, yenilemek de ?u an A plan?m?z de?ildir. Bir ara ba?kan?m?z da demi?ti ke?ke satsayd?k diye. Ben de diyorum, ke?ke zaman?nda Almeida?y? satsayd?k.?

?Belki ileride kitap yazabilirim. Her g?n bu y?zden notlar al?yorum. Hayat?mda g?rmedi?im ?eyleri g?rd?m"

?Ke?ke istifa etseydim diye d???nd???m anlar oldu. Her i?te insan?n ba??na gelir bu, ortam?n muhasabesi yap?l?r, benim de b?yle anlar?m oldu?

Ve son olarak 3 yabanc? 1 yerli alaca??z. Kanat forvet , 10 numara tarz? bir oyuncu istiyoruz...

Kanat forvet alacak tak?m demba ba'y? almaz ... Robinho tarz? bir futbolcu gelir muhtemelen.

Yorum Yap

ya ?u program?n kayd? yok mu arkada? ?atlad?k burda

Yorum Yap

Anla??lan Bilic ile ters d??m??. Bahsetti?i konular zaten herkesin g?ndeme getirdi?i konulard?: Franco, Frei, Pektemek, Rotasyon...

?u tabloda Yonetim gitmeyecegi icin ya Ozen ya Bilic gidici gibi, tahminen Ozen. Ya da radikal bir hamle ile Ozen'i Teknik Direktorluge alabilirler.

Yorum Yap

Aslı Erkan Ozlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Programi seyretti?im i?in s?yl?yorum... Kendisine ufakta olsa pay ??kard??? ?eyleri s?ralad?. Bunlar ger?ekse ki yak?nda kokusu ??km?? oluyor bayaa bir icraat var. As?l sorun sportif ba?ar? olmay?nca icraat yok alg?s?n?n olu?mas? san?r?m. Adam zaten bu konuda koltuk meraklas? olmad???n? s?yledi. Bunun yan?nda bence y?neticilerin ho?una gitmeyecek ve tepki alaca??n? bile bile de baz? yanl??lar? s?yledi. Bana masaldan daha uzak bir konu?ma gibi geldi. Sonunda be?ikta? kazan?r umar?m...
                  Bu biraz trib?nlere oynamak oluyor, kendisine bir bu?uk y?l s?re vermi?, i?ini yapabilece?i ortam varsa sorun yok, ama ortam yoksa o kadar zaman beklemek neden?

Yorum Yap

Hep bilinen ?eylerden bahsetmi? de benim i?in ?nemli olan fb ma?? ile ilgili s?yledikleri. Evet biz art?k kendi sahas?nda fbden puan al?nca sevinen bir camia haline geldik. Y?neticisinden futbolcusuna taraftar?na kadar ?ok var bu tiplerden burada da. En k?t?s? galiba bu duyguyu kaybetmek. ??te bunu anlatmaya ?al???nca ''sevinmek i?in sevmedik?iler'' devreye giriyor. Be?ikta? b?y?k tak?md?r ve kaybedilen her puan rakip kim olursa olsun ?z?nt? verir. ??nk? bir b?y?k tak?m taraftar?nda olmas? gereken psikoloji en b?y???n en g??l?n?n kendi tak?m? oldu?udur. ?zen'i ba?ar?s?z bulsam da bizim i?imize sonradan girmi? biri olarak g?rsem de 40 y?ld?r Be?ikta?l? olup ba?kanl?k-y?neticilik makamlar?na kadar y?kselmi? ki?ilerden bile ?ok daha iyi anlad???n? d???n?yorum Be?ikta?'?-Be?ikta?l?l???.

Yorum Yap

http://www.sporx.com/futbol/superlig...SXHBQ386572SXQ

Yorum Yap

ama adam ?ok g?zel konusuyor, tane tane !

Yorum Yap

6 ayd?r santrafor aray?p,?imdi kenar forvete donduyseniz kusura bakmay?n ama ben size g?venemem.Daha hangi b?lgeye transfer ihtiyac?m?z oldu?unu bilmiyorsunuz.Ayn? olay devre aras?nda da oldu.6 ay 10 numara Ronaldinho nun pe?inden ko?uldu,sonra on libero al?nd?.Bizim daha hangi b?lgelere nas?l oyuncu ihtiyac?m?z oldu?u belli de?il,kim ucuzsa onu al?yoruz,sonrada ba?kan? o.ozeni ??k?p yap?lanmadan,plan programdan bahsediyorlar.Ben yemiyorum art?k.Guya devre aras?nda,hatta ge?en yaz bu sene i?in al?nacak oyuncular belliydi.Sezon bitti daha bi icraat yok....

Yorum Yap

Anlamad???m nokta,Serdar transferi i?in devre aras?nda ntvsporda o donemler akl?m kar???kt?,k?z?m?n okulu ile ilgileniyordum kar?? koyamad?m demi?ti.?imdi ald???ma pi?man?m diyor,Ah hocam ah ??k?p ?u adamlar? y?netim ald? ben istemedim desene.Boyle oldu?u surece sayg?m? tamamen yitiriyorsun...

Yorum Yap

Bu adam?n kaybedilmesi bizi 10 sene geriye atar b?yle ki?iler sayesinde 2 buyuk egomanyas?n? k?rab?l?r?z...
                              At?f ke?eci gibi dinozorlarla bisey olmayaca?? belli de?ilmi...

Yorum Yap

?nder ?zen ba?ar?ya ula?abilmek i?in kendi hayallerini ger?ekle?tirebilece?i bir ba?kan ve y?netimle ?al??m?yor. Normalde istifa etmesi gerekir ama istifa etmekte istemiyor ??nk?, burada ba?ar?l? olup, kendine bir kariyer yolu a?mak istiyor. ?uan b?raksa, bir daha kolay kolay b?yle b?y?k bir kul?pte ?al??ma f?rsat? bulamayacak. Bence o y?zden ?ok karars?z.

??nk? b?y?k idealleri olan biri, mesela bir tak?m? al?p d?nya ?ap?nda model haline getirme gibi hayalleri var. Be?ikta? gibi b?y?k bir kul?ple ?al??ma f?rsat? bulmu?kende bunu ka??rmak istemiyor. Ama ayn? hayalleri "samimiyetle" ta??yan bir ba?kan ve y?netici kadrosu yok.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X