Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ibrahim Inozu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nder ?zen'in sezeri k???k d???rd??? s?zleri, ?n?yle sonuyla buraya yazabilir misin?

?ebinin olay?, tamamen bir tiyatro g?sterisiydi, benzerlik falan yok aralar?nda.

dany ve eneramo transferlerini ?zen yapmad? diyece?im konu ?ok felaket uzayacak, niye onay verdilere gidecek i?.

orman-Bili? ve ?zen'in sadece tesislerde y?z y?ze g?r??me ihtimalleri mi var yani??

Transfer konular?nda sezon a??l???na kadar bu 3'? hi? pasla?mayacak o zaman.
    Bende gece gece muhabbet uzamasin diye sadece son soyledigin ile ilgili bisey yazacam kardesim

Bu adam muneccim galiba cunku Ozen Sezer ve Toraman'in kamp oncesi Umraniye'de performanslarini gormeden hemen takim icin yararsiz olacaklarini anlamis , paf takimin oyuncularina bile bu davranislarda bulunulmaz.

Yorum Yap

Aslı Samet Oter tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bende gece gece muhabbet uzamasin diye sadece son soyledigin ile ilgili bisey yazacam kardesim

Bu adam muneccim galiba cunku Ozen Sezer ve Toraman'in kamp oncesi Umraniye'de performanslarini gormeden hemen takim icin yararsiz olacaklarini anlamis , paf takimin oyuncularina bile bu davranislarda bulunulmaz.
      Sametcim, ?nder ?zen bu iki futbolcunun antren?r ekibinin verdi?i kamp listesinde olmad???n? s?yl?yor.

Kamp ?ncesi ?stanbul'da veya kampta futbolcu denemelerini 15 sene ?nce falan yap?yorduk.

Sezer ve Toraman bilinmeyen futbolcular de?il, zaten kadro d??? kalmalar? da saha i?i performanslar?yla ?ok da alakal? de?il.

Ayn? g?n i?inde 3 kere kavga eden futbolculardan bahsediyoruz.

Tesiste oda basan, barda b??aklanan adam ??k?p tak?m arkada??n? at?yor ortaya.

Zaten arkada??n? bu ?ekilde ortaya koyan birine, tak?mda yer vermek mant?kl? m? sence?

Yorum Yap

afedersiniz arkadaslar , iyi bileninizden birisi bana onder ozenin * febe oncesi, * febe ile gecirdigi donem ve *febe sonrasi olmak uzere uc zamanda ne gibi bir futbol basarisi oldugu, bu zaman icersinde turk futboluna sundugu yetistirdigi star futbolculari , bugune kadar yaninda calistigi hocalardan nasil faydalandigi veya onlara aktardigi futbol bilgisini burada paylasirsaniz cok sevinecegim..
        benim goremedigim sizlerin gordugu ne var anlamadim ! cunku sayin ormanda sizin gibi goruyor ve inatla ozenin arkasinda duruyor , sizde inatla yok baskan rahat calistirmiyor yok baskan ozenle oynuyor gibi anlamsiz yazilar yaziyorsunuz !! bence ozenden buyuk beklentiniz var ve basaramadigi gorevi onun ustunden almaya calisiyorsunuz , bence kendinizi kandiriyorsunuz !
        futbol bilgisini begenmiyorum ama o kadar kisiliksiz birisi olduguna inanmiyorum ozenin,eger baskan veya yonetim tarafindan isine karisildigina inansa bir dakika durmaz diye dusunuyorum !
        sayin ormanin ozen takintisi bize bir yil daha kaybettiriyor , cop transferlere hazir olmaliyiz !
        sayin ormanin serpil hamdi hocaya kulubun futbol patronlugunu vermesi dileklerimle ..
        En son düzenleyen Orhan Baladin; 09-06-2014, 08:57.

Yorum Yap

Besikta? Futbol Direkt?r? ?nder ?zen'den cok ?nemli a??klamalar bu aksam 22.30'dan itibaren TRT SPOR'da

Yorum Yap

Ak?am olsunda bakalim neler diyecek ?.?

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Adem Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Besikta? Futbol Direkt?r? ?nder ?zen'den cok ?nemli a??klamalar bu aksam 22.30'dan itibaren TRT SPOR'da
              Y?netimin modas?na ayak uydurdu, mikrofon g?r?nce dayanam?yorlar.
              A??klamas?n hi? bir ?ey, i?ini do?ru yaps?n yeter.

Yorum Yap

bende merak ediyorum onder ozenin sezer hakk?nda kucuk dusurucu ettigi laflar?? bas?n?n gucu bu iste arkadaslar herkese bu oltaya yem oluyor.

onder ozen " teknik kadro kamp kadrosuna almad?" diyor a??k a??k, demekki slaven bili? kesmi? ikisinin biletini, onder ozen soruya cevap verdi?i i?in birden bire onder ozen kalite olcemez muhabbeti ac?l?yor.. ger?ekten anlam?yorum bu i?i..

ayr?ca bi abimiz ibrahim toraman ve sezerin maliyetini onder ozen ve bilic odesin demi?. Neden ? adamlar zaten formsuz birde ?st?ne tak?mda huzursuzluk c?kar?p , son derece dogru bir kararla kadro d??? kalmas? yuzundenmi ? bunun hesab?n? daha sezonun yar?s?ndan beri bu iki futbolcuyu gondermeyen yonetim versin.

Yorum Yap

neyse, herkesin fikirleri ayn? olacak diye bi?ey olmaz , forumun g?zelli?ide bundad?r , ben ?nder ?zen'e hi? g?venemiyorum art?k.

Ayr?ca iki g?nde bir kamera g?rd???nde hemen konu?an y?neticilerimizle dalgalar ge?er iken , onlardan hi?bir fark? olmayan ?zen'e kimsenin bir laf bile etmemisine ibretle bak?yorum

It means , ?zen is opium of Be?ikta? supporters diyorum

Yorum Yap

Aslı Samet Oter tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    neyse, herkesin fikirleri ayn? olacak diye bi?ey olmaz , forumun g?zelli?ide bundad?r , ben ?nder ?zen'e hi? g?venemiyorum art?k.

Ayr?ca iki g?nde bir kamera g?rd???nde hemen konu?an y?neticilerimizle dalgalar ge?er iken , onlardan hi?bir fark? olmayan ?zen'e kimsenin bir laf bile etmemisine ibretle bak?yorum

It means , ?zen is opium of Be?ikta? supporters diyorum
                    ?zen'in Sezer'i k???k d???r?c? s?zlerinden bahsetmi?sin de, neler oldu?unu s?yler misin ?

Bir de futbol direkt?r?n?n r?portaj vermesi veya ekrana ??kmas? niye bu kadar rahats?z ediyor anlamad?m ?

Yorum Yap

Ge?en g?n yazm??t?m.F.Orman?n son kat?ld??? programda yaratt??? olumsuz havadan sonra O.Ozenin ??k?p konu?mas?,ortam? yat??t?rmas? laz?md?.Biraz ge? kald? ama beni yan?ltmam??lar,o y?zden te?ekk?r ediyorum.Bu ak?am yine gelece?e umutla bakar?z,ta ki y?netim ve ba?kan konu?ana kadar.Bu d?ng? yine b?yle devam edecek gibi...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Y?netimin modas?na ayak uydurdu, mikrofon g?r?nce dayanam?yorlar.
                        A??klamas?n hi? bir ?ey, i?ini do?ru yaps?n yeter.
                        ?ok konu?an biri de?il hem konu?mas? gereken ki?i o .sezer olay?yla ilgili a??klama i?in ba?lan?yor muhtemelen

Yorum Yap

Hocam korktu?umuz olmas?n
                          Ne yal??n bozuntusu gelsin ne de ??k neden yap?ld???n? anlatmaya ?al??
                          G?z?n? seveyim

Yorum Yap

Yal??n gibi adamlar bu kl?b?n kap?s?ndan girecekse sen o kap?dan ??k o zaman hoca

Yorum Yap

yal??n ile imzalan?rsa parametrelerini de al?p gitsin.

Yorum Yap

Bizi taniyamamissin by Parametre.. Anlattiklarin Friedrich Nietzche, icraatin Kahtali Mici. Su kulubun, renklilerden altta olmadigini ya bileceksin ya da ben yapamiyorum deyip istifa edeceksin. Kimse bizimle bu kadar dalga gecmemisti. YD bile.

chacha cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X