Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yalcin en fazla necip kadar oyna defansa

Bu arada Onder Ozene Hep destek olmustum Yavas Yavas ruzgar tesine donuyo cok hata yapmaya basladi Umarim duzelir ya da fikret ormanla birlikte defolup gider

Yorum Yap

yal??n transferinin tek olumsuz taraf? taraftar.
      ge?en senenin en iyi performans veren yerli stoperi kendisi bence.
      ancak ?nceki ge?mi?i gelece?inin ?n?ne ge?iyor maalesef.
      yoksa k?t? planlama oldu?unu d???nm?yorum

Yorum Yap

Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        yal??n transferinin tek olumsuz taraf? taraftar.
        ge?en senenin en iyi performans veren yerli stoperi kendisi bence.
        ancak ?nceki ge?mi?i gelece?inin ?n?ne ge?iyor maalesef.
        yoksa k?t? planlama oldu?unu d???nm?yorum
        biz ?lek geberek art?k kurtulun ya

Yorum Yap

Ha Yal??n ha Toraman ha Egemen. Hepside ayn? kazma s?n?f?nda, ayn? ?eyin laciverti. Kimse bu ?lkede bu adamlardan daha iyisi al?namaz m?yd? demesin bo?una. Bu en ucuz ele?tiri olur, al?namaz. ??nk? bu ?lkede oyuncu yeti?miyor biz de yeti?tiremiyoruz. Bilenen gurbet?i de yok.

Yal??ndan ?ok gelecek yabanc? stoper gelecek y?l?n kaderini b?y?k ?l??de ?izecek. Yal??n gibi bir adam?nda biran ?nce yontulup tak?ma al??mas? laz?m. O y?zden al?yorlarsa biran ?nce als?nlar da kampa kat?ls?n.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ha Yal??n ha Toraman ha Egemen. Hepside ayn? kazma s?n?f?nda, ayn? ?eyin laciverti. Kimse bu ?lkede bu adamlardan daha iyisi al?namaz m?yd? demesin bo?una. Bu en ucuz ele?tiri olur, al?namaz. ??nk? bu ?lkede oyuncu yeti?miyor biz de yeti?tiremiyoruz. Bilenen gurbet?i de yok.

Yal??ndan ?ok gelecek yabanc? stoper gelecek y?l?n kaderini b?y?k ?l??de ?izecek. Yal??n gibi bir adam?nda biran ?nce yontulup tak?ma al??mas? laz?m. O y?zden al?yorlarsa biran ?nce als?nlar da kampa kat?ls?n.
            Yaln?z abi atlad???n durum kazma s?n?f?n?n da kendi i?inde basamaklar? var

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Serdar ta??? serdar aziz ?mer toprak geldide biz gelmesinler at?n? oynas?n dedik bugrahan git elini y?z?n? y?ka bi birader

Ele?tiri olsun diye kul?b?n her zerresine mana buluyorsunuz.Her konuda farkl? yorumlar?n?z ?eli?ki yarat?yor.Her yorumda da eli y?z? y?ka muhhabeti bayd? art?k.Yorum yazm?? olmak i?in yorum yazmasak daha iyi.

Yorum Yap

Yal??n = Toraman . Hem kapasite hemde karakter olarak .

Toraman asl?nda gitmedi, ruhu bizi terketmedi ....

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ele?tiri olsun diye kul?b?n her zerresine mana buluyorsunuz.Her konuda farkl? yorumlar?n?z ?eli?ki yarat?yor.Her yorumda da eli y?z? y?ka muhhabeti bayd? art?k.Yorum yazm?? olmak i?in yorum yazmasak daha iyi.
                  ?eli?ki diyince akl?ma geldi sana ge?en bir?ey yazd?m her zamanki gibi i?ine gelmedi?i i?in cevap vermedin yada veremedin tekrar soray?m
                  y?netim kredi ?ekince s?cak para geldi transferler geliyor diye sevindin g?l?c?kler payla?t?n ama adal?ya olmayan parayla transfer yapacak kul?b? bor?land?racak diye z?rlayanda sendin forumda
                  ne d???n?yorsun bu konuda

Yorum Yap

Toraman Yal??n'dan kat kat iyi bir stoper. Olaylar olaylar neyi konu?ur olduk...

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?eli?ki diyince akl?ma geldi sana ge?en bir?ey yazd?m her zamanki gibi i?ine gelmedi?i i?in cevap vermedin yada veremedin tekrar soray?m
                      y?netim kredi ?ekince s?cak para geldi transferler geliyor diye sevindin g?l?c?kler payla?t?n ama adal?ya olmayan parayla transfer yapacak kul?b? bor?land?racak diye z?rlayanda sendin forumda
                      ne d???n?yorsun bu konuda

Sevindi?im,g?l?c?kler payla?t???m mesaj?m? g?ndermeni rica edebilirmiyim ? Ben b?yle bir yorumda bulunmad?m.Atmasyon ithamlar kullanmayal?m.

Kredi hakk?nda hi? bir yorumda bulunmad?m bunun hakk?nda bir ka? ?ey ara?t?r?yorum bunun sonras?nda d???ncelerimi yazaca??m.Ama buraya de?il Fikret Orman ba?l???na.Bu konuyu fazla me?gul etmeyelim.Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş
                        S?cak parada geldi?ine g?re.Transfer ba?las?n
                        transfer ba?l???nda bu mesaj? atan sendin atmasyon olmaz bende sende de k?v?rma olmas?n rica ediyorum bak istedin mesaj?n? koydum ?n?ne ka?mak yok ?yle me?gul etmeyelim falan isted?in ba?l?kta buna cevab?n? verebilirsin ben bekliyorum senden cevab? ister bu ba?l?kta ister stad ba?l???nda ver cevab?n? tabi verebilirsen

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          transfer ba?l???nda bu mesaj? atan sendin atmasyon olmaz bende sende de k?v?rma olmas?n rica ediyorum bak istedin mesaj?n? koydum ?n?ne
                          Ba??ndan beri genel g?r?n?m?n transfer i?in acele davrand???n? s?yl?yordum.Detay?n? bilmeden kredi i?in yap?lan k?t? yorumlar?n alt?na TRANSFER ba?l???na bu yorumu att?m.O smile'?n kredi ?ekildi ve transferlerin ba?layaca?? i?in oldu?unu d???nm??s?n yorum meselesidir sayg? duyar?m.K?v?racak bir durum yok.Sadece bu konu alt?nda ikili tart??may? fazla uzatmamay? ?neriyorum.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Almeida gs konusunda bile durduk yere y?netim savunuculu?una ge?ip ortal??? kar??t?ran ge?en sensin birader.

Harbiden yorum yazmak i?in yorum yaz?yorsun bence biraz temiz hava al?p kendine gel.

?stiyorsan fikret orman ba?l???nda sana y?neltilen sorulara cevap ver yada yine i?ine gelmedi?i i?in her zamanki gibi g?rmezden gel ve devam et.
                            En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 03-07-2014, 16:45.

Yorum Yap

dam ?st?nde saksa?an gel bize baz? baz? konumuz transfer acelecili?i falan de?il ?arp?tma konuyu sorum a??k ve net y?netim kredi ?ekince bu mesaj? atan sensin adal?ya olmayan parayla transfer yapacak kul?b? bor?land?racak diyen sensin bu ?eli?kinin sebebini sordum sana
                              kredi ?ekildi haberinin ?zerine o mesaj? yazarsan ben de?il herkes transferlerin ba?layaca?? i?in oldu?unu d???n?r ??nk? sende o y?zden att?n o mesaj? hi? k?v?rma yorum meselesi diyerek ayroca senin gibi biri sayg?da duymas?n bana m?mk?nse
                              ?st?ne gittik?e sa?mal?yorsun tamam daha fazla zorlamayaca??m seni bak keyfine diledi?in gibi mikserlik yap ama yapt?klar?n? biri y?z?ne vurdu?unda adam gibi yazd?klar?n?n arkas?nda dur bari

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Almeida gs konusunda bile durduk yere y?netim savunuculu?una ge?ip ortal??? kar??t?ran ge?en sensin birader.

Harbiden yorum yazmak i?in yorum yaz?yorsun bence biraz temiz hava al?p kendine gel.
                                ?nerilerin i?in sa?ol.Tart??ma ortam? yaratmamak ad?na.Kal sa?l?cakla karde?im.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X