Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen konusunda savunma y?n?m ele?tiri y?n?mden daha kuvvetli.

Kulup i?i ?artlara bak?l?nca bu adama %50 su? bile bulam?yorum.

Hatalar? yok mu tabiki var. Hemde ??lg?nca hatalar ancak ??yle bir bak?nca tepedeki isim daha ?ok hata yap?yor gibi geliyor.

S?ylenen vaadler ile yap?lanlar birbirini tutmuyor.

Bunda transfer b?t?esinin , olanaklar?n ve y?neticilerin pay?n?n ?ok b?y?k oldu?uda a?ikar.

Se?im ?ncesi ba?kan'?n a??klamalar?na bakal?m ;

Kampa menajer girmeyecek : Eneramo ?
    Biz oyuncu almayaca??z : Sezer ?
    Y?ld?z top?u veteran top?u almay?z : Ronaldinho ?
    Fernandes ile haftaya imzalar?z : ? ( ?zerine tak?m kuruluydu)
    Trib?nde yabanc? oturmas?na kar??y?z : Bu sene 5+0+3'? savunduk .
    Y?neticiler konu?mayacak tek sorumlu ?zen olacak ...

vs vs uzar gider..

K?sacas? y?netimin hamleleride ?nder ?zen'in hamlelerini ?ok etkiliyor.

Malum ilk hoca aday'? bilic de?ildi. Malum ilk hedefi dany de?ildi . Malum eneramo'yu o getirmedi.

Hepsinin gelmesinde pay'? yok mu ? Tabiki var. Ancak ya hi? ya bu adamlar tercihi aras?ndan bu adamlar? se?tiler.

@tufan?m

Serdar konusuna gelince. Hilbert'i g?nderip serdar'? almak ?ok ?ok b?y?k bir hatad?r. Bunun mant?kl? bir yan? yoktur

Serdar transfer edilir ancak oraya banko emanet edilecek oyuncu de?il ki yedek olarak tercih edilebilirdi. Biz sol bek'e alternatif yaratal?m derken sa? bek'i ALLAH'a emanet ettik. 12-13 tane transfer yapt?k tak?mda sa? bek oynayacak tek isim serdar kurtulu?tu ... Ve sezonun en kritik tercihlerinden biriydi bence.

Di?er s?ylediklerine kat?l?yorum...

Neyse kendimiz ?al?p kendimiz oynuyoruz. Sayfalarca yazsak yine bir?ey de?ilmiyor.Sen ba?? bu serdar'? hilbert ile k?yaslayanlar hatta daha h?zl? diyenler , kendini geli?ti diyenler vard? ki yapacak bir?ey yok.Yine deneme yan?lma y?ntemi ile olan bizim trilyonlara oldu...

Bu seneki transfer d?neminin nisan ay?ndan bitmesi gerekiyordu ... Bknz : Dortmund biz ise hala diego , vdv , gomis d?n?yoruz dola??yoruz ...

Biten transfer yok , yar?n d?nya kupas? ba?layacak , sonra top?u tatile ??kacak, piyasas?n? y?kseltecek ...

?ok enteresan ?eyler oluyor bu kulupte.

Her sene bir yap?lanma muhabbeti d?n?yor ancak her sene 0'dan ba?l?yoruz.

D???n?n yani bir sportif direkt?r var bu kulupte ancak y?neticiler ronaldinho'nun menajeri ile pozlar veriyor , aylarca u?ra??yor transferin son g?n? jones geliyor

Yahu jones kimin alternatifiydi ?

Ronaldinho'nun alternatifi ise ne alaka ? De?il ise son g?ne kadar neden bekledik ? Adam?n zaten fizik sorunu vard? bari kampa yeti?seydi ? Yok alternatif olarak ald?ysak ?ok ?nemli de?ilse ronaldinho'nun alternatifi kimdi onun yerine neden kimse gelmedi ? Ronaldinho gelse jones gelecekmiydi ?

Kafamda deli sorular...
    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 19-05-2014, 00:46.

Yorum Yap

?mza atarken bas?n toplant?s?nda ileride teknik direkt?rl?k yapmak istiyorum ama kesinlikle Be?ikta?'ta yapmayaca??m demi?ti. Hemen sald?rmay?n bence adama

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Tek hata Dany de?il ki. G?kay'?n dedi?i gibi Serdar Kurtulu?'ta en az Dany kadar soru i?aretidir. Verilen paralar da cabas?d?r.

Sezer Eneramo Jones Dany Serdar.. nedir abi bunlar. Ayr?ca devre aras? y?netim bizi Ronaldinho ile eylerken bu adam ne yap?yordu ? Koca devre aras?n? olmayacak Ronaldinho ile ?ar ?ur ettik gele gele Dany geldi. ne sa? bek al?nabildi ne adam gibi stoper.

Diego meselesi de ayn?. Bizim kadroda bir s?r? defo varken Ronaldinho Diegoyla taraftar uyutuluyor ?nder ?zen ne yap?yor ?

Atletik departman diye at?p tutuyor. Tak?m revire d?nm?? abicim ne masal? anlat?yor bana. Adamlar? gece kul?plerinden topluyoruz.

20 ya??nda menerjerlik oynayan bir arkada??m?z bile ?u tak?ma sa? bek al?nmas? gerekti?ini rahatl?kla g?r?r. Ama bunu ?nder ?zen g?rm?yorsa ben ele?tiririm.

Profesyonellik diyoruz kurumsalla?ma diyoruz ama yerimizde say?yoruz. Hala Ahmet Kavalc?, Erdal Toruno?ullar?'n? seyrediyoruz.

Sinan Engin ?rne?ine tak?lmay?n o kadar. Ben de istemem zaten. Ama ?u 1 seneye bak?nca onun yapt??? i?i Sinan Engin bile yapar yani.

5 tane ??p transfer 2 tane isabetli transferi o da yap?yordu.
        Ba?ka her konuda en ince ayr?nt?lara inip,en farkl? pencereden bakan G?khan'?n ?nder ?zen konusunda bu kadar d?z bakmas?n? kabullenemiyorum.
        Hala Dany'yi ?nder ?zen ald?rd? diyorsun,adam Lescott dedi Lescott ! O olmazsa Tottenham'l? Kaboul'? ald? alternatif olarak.

Y?netim ikna edemedi,ikiside kul?b?nde kald?.Y?netim ya Dany'i al?caz,ya da kimseyi alm?caz dedi.Do?ru mu yanl?? m? ?
        Yani adama Mexes'i getiriyoruz alal?m dedilerde,yok hay?r Dany daha m? iyi dedi ?

Gelelim 6 parametrede Dany'i ?vmesine ;
        ?nder Hoca'n?n ilk bas?n toplant?s?ndan son bas?n toplant?s?na kadar neler s?yledi?ini ?ok iyi biliyorum.
        ?lk bas?n toplant?s?nda muhabirlerin sordu?u '' Veli takasla bilmem ne spora gidecek,do?ru mu ? '' sorular?na ;
        Veli Be?ikta?'?n ?nemli futbolcular?ndan biridir,takasla g?nderilmeyecek kadar de?erlidir dedi.

Ve ekledi,futbolcuya de?er vermeyi,de?er kazand?rmay? ve verim almay? ??renmeliyiz dedi.
        Ki Veli geldi?inden beri en iyi sezonunu ya?ad?.
        Dany geldikten sonra sportif direkt?r?n?n onu ?vmesindeki mant?ks?zl?k ne ki ?
        Transfer ba?l? ba??na yanl??,onu tart??m?yorum,?ok fazla ele?tirdimde eyvallah.

Bu transferin hangi ?artlarda yap?ld???na,ayr?nt?lar?na bakar?m.
        Ve s?rf Dany'i 6 maddede ?vd? diye bu adam?n bu kadar ala?a?? edilmesine g?z yumamam.
        Futbolcusu imzalad?ktan sonra o adam verim almaya bakacak,bu kadar basit.

Gelelim Sezer transferine ; Sezer ve Semih i?in bas?n toplant?s?nda soruldu,ilgileniyormu?sunuz denildi.
        Adamda benim transfer planlamamda yoklar,ben d???nm?yorum ama y?netim veya teknik heyet isterse oturur konu?uruz dedi.
        Hay?r her ?eyi ge?in Sezer transferinin Fikret Orman transferi oldu?u o kadar netken bu konuda bile onu su?laman?z komik geliyor bana.

Jones dedi?iniz adam y?llard?r Schalke'nin ?n liberosu,3-5 ma?ta m? karar verdi?iniz k?t? transfer oldu?una ?
        Ben Jones'u be?eniyorum,haz?rl?k kamp? ge?irdikten sonra kalitesini g?zler ?n?ne serecektir.
        Hem kalite hem tecr?be a??s?ndan yan yana yazd???n isimler X 10 eder Jones.

Tak?mda disiplin konusunda eksiklik var,bunu sadece ?nder Hocaya mal etmek do?ru de?il.
        ??nk? biz camia olarak disiplinsiziz.Senin ba?kan?n y?netici arkada?lar?na '' abi '' diye hitap ediyor G?khan !
        Bursa y?netimiyle g?r??meye gidip yoldan ?eviriliyor !

Ba?kan iplenmiyor ki camida,?nder ?zen nas?l iplensin ?
        En ba?taki adam camia i?indeki disiplini sa?layam?yorsa su?lu o dur,futbolculara yans?yanda bu durumdur.
        Kald? ki bu konuda ?nder Hocan?n hatas? oldu?unuda kabul ediyorum ama bunun b?y?k pay?n? hocaya vermek fazlas?yla abes.

Tak?ma sa? bek al?nmas? gerekti?i konusunda hem fikir olmayan m? var ?
        ?lla ki sa? bek gelecektir,ligi daha d?n bitirdik bug?n 2 !

Bu y?zden bir transfer d?nemi daha sabredelim diyoruz.
        Gidipte Sinan Engin olsayd? daha iyi yapard?,?ifo Mehmet daha iyi yapard? gibi kli?elere gerek yok.
        Hatta bir tane abi Ziya Do?an yapard? diyor.
        Yine Be?ikta?l?l?k masal? ?zerinden adam ele?tiriliyor ben buna k?z?yorum.

Ali G?ltiken'de menajer oldu,ne oldu ? Yollar ayr?ld?.
        Futbolcular?n disiplinsizlikleri farkl? m?yd? ? De?ildi.

Yani Metin,gelsin,?ifo gelsin,Ali gelsin demek bir ?ey de?i?tirmeyecek,en fazla ?urda ?nder Hoca i?in s?ylediklerinizi 6 ay sonra onlar i?inde s?yleyeceksiniz. (Genel)

Be?ikta? tarihinin en ba?ar?l? teknik adam?,Be?ikta??n alt?n y?llar?n? ya?atm?? Gordon Milne bile k?sa s?rede olsa bu camiaya sportif direkt?r olarak geldi.
        Gordon Milne'de mi futboldan anlam?yor ? Gordon Milne'mi ald?rd? sa?ma sapan futbolcular? ?
        Akabinde Gordon'lada yollar ayr?ld?.

Hasan Arat,H?sn? G?reli gibi isimlerin oldu?u bir y?netim listesini ?nder ?zen ve ?brahim Alt?nsay gibi isimlerle harmanlarsan dirili?in olur.
        He yok hala Be?ikta?l?l?k edebiyat? yap?p,Fb'de ?al??mas?na laf ?ak?p,k?t? transferleri ondan iyileri Allahtan bileceksek cidden gitsin.

Bu i?in kolay olmad???n?n fark?na varam?yorsunuz ??nk?.

En son düzenleyen Tufan Tokadci; 19-05-2014, 01:00.

Yorum Yap

Tufan'?m biraz farkl? anlam??s?n yazd?klar?m?. Ben o isimler gelsin demiyorum. Hatta ?ifo Mehmet falan gelmesin yaz?k olur onu da harcar?z.

Ama ?nder ?zen'e farkl? muamele yapmam?z? gerektirecek doneleri ben hen?z g?remedim. Kendisi Ba?kanla ?ok benze?iyor. ?kisi de ?ok g?zel konu?uyor.

Ben Fikret Orman'? da ?nder ?zen'i de dinlerken a?z?m a??k dinliyorum. Ama ikisinde de lafla icraat birbirini tutmuyor.

Ayr?ca ?nder ?zen istifa etsin asla demiyorum. 2 sezon daha kalmal?d?r. Ben ki zaman?nda Samet Aybaba'ya bile gelir gelmez vurmay?n sabredin demi? adam?m. ?nder ?zen'e mi gitsin diyece?im

Ama kendine ?eki d?zen versin. Bu tak?m "Aile Sa?l??? Merkezi" modundan ??ks?n art?k. B?yle giderse Atletik Departman yerine Hem?ire Departman? a?aca??z.

Bilmiyorum beklentim ?ok y?ksek oldu?u i?in san?r?m daha sert ele?tiriyorum.

Dany hari? di?er futbolcularla ilgili s?ylediklerinle orta noktada bulu?abilirim. Ama Dany'i Ba?kan'a ra?men ald?ran ?nder ?zen'dir.

Fikret Orman'?n almayal?m tepki g?r?r?z demesine ra?men sorumlulu?u ?st?ne alarak onu getirdi?ini herkes biliyor.

Bu adama kadar d???lmemeliydi. bu adam canl? bombayd? en ?nemli ma?larda fena yakt? bizi.

S?rekli ele?tirdi?im asla kul?b?n kap?s?ndan i?eri girmesin dedi?im Serdal Adal? bile gitti Ptt liginden Ersan'? kapt? getirdi. Kim tan?yordu Ersan'?.

Say?n ?nder ?zen bu kadar?n? yapam?yorsa kendisini farkl? g?remiyorum. Dany'den ba?ka kimi ama kimi alsayd?k daha iyi ??kard? yahu. ?nal Aysal'a bizde yetki versen o bile yapmazd? bu transferi o derece.

Bilmem ka? y?z tane ma? izliyorlarm??... Otur TRT spor da ptt ligini izle Dany'den daha kalibre onlarca stoper bulursun.

Umar?m bundan sonras? i?in herkes hatalar?ndan ders alarak yoluna devam eder. Hem y?netim hem teknik ekip...
          En son düzenleyen Gökhan Özbaş; 19-05-2014, 01:44.

Yorum Yap

Geldi?inden beri s?rekli laf ?retmekten ba?ka bir ?ey yapt??? yok.

Hani transferlerimiz 1 sene ?nceden haz?rlan?p sezon bitti?i zaman imzalar at?lacakt??

Adam? futbol direkt?r? diye ald?k laf direkt?r? ??kt?.

Yorum Yap

En iyi ihtimal ile 25 g?n?m?z var hocam.

20-25 g?n i?erisinde transferleri bitiremezsek ?n?m?zdeki senede b?y?k oranda s?k?nt?l? ge?ecektir ...

Yorum Yap

Yak?n bir zamanda basun toplant?s? d?zenleyip, camiay? ayd?nlatmas? laz?m. Fernandes meselesi, genel olarak disiplinsizlikler, do?rular, yanl??lar, gidecekler, kalacaklar...

Yorum Yap

son yar?m sezonu.kredisi devre aras?nda doluyor.uzatmak kendi elinde.in?allah uzat?r.

Yorum Yap

Sanki bundan ?nce efsane futbol direkt?rlerimiz, menajerlerimiz vard? da bir tek ?nder ?zen hakk?n? veremiyor.. bundan ?nce benzer g?rev yapanlar aras?nda en ba?ar?l?s? Sinan Engin.. her ?ey ortada.. ?nder ?zen gitsin kendi evlad?m?z gelsin falan bunlar bo? i?.. T?rkiye'de bu i? y?r?m?yor deyip bu uygulamadan vazge?mek bir tercih olabilir.. ama bu pozisyon aktif olarak devam edecekse kimsenin bu i?i ?nder ?zen'den daha iyi yapaca??n?n garantisi yok. Bo? yere yap-boza ?eviririz i?leri.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sanki bundan ?nce efsane futbol direkt?rlerimiz, menajerlerimiz vard? da bir tek ?nder ?zen hakk?n? veremiyor.. bundan ?nce benzer g?rev yapanlar aras?nda en ba?ar?l?s? Sinan Engin.. her ?ey ortada.. ?nder ?zen gitsin kendi evlad?m?z gelsin falan bunlar bo? i?.. T?rkiye'de bu i? y?r?m?yor deyip bu uygulamadan vazge?mek bir tercih olabilir.. ama bu pozisyon aktif olarak devam edecekse kimsenin bu i?i ?nder ?zen'den daha iyi yapaca??n?n garantisi yok. Bo? yere yap-boza ?eviririz i?leri.
                      ?nder ?zen'den beklentilerimiz b?y?kt?, hayal k?r?kl??? bu y?zden.
                      Kurumsalla?ma ad?na pozisyonu takdir ettik, istedik, ama ne kadar kurumsal davran?l?yor ki? Adam istedi?ini yapabiliyor mu?

?nder ?zen veya bir ba?kas?, pozisyonun hakk?n? verecek adam orada olmal?, verecekse ?nder ?zen versin, veremeyecekse yer ziyan? olmas?n.

Yorum Yap

Aslı Dora ?zt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Yak?n bir zamanda basun toplant?s? d?zenleyip, camiay? ayd?nlatmas? laz?m. Fernandes meselesi, genel olarak disiplinsizlikler, do?rular, yanl??lar, gidecekler, kalacaklar...
                        do?rular? s?yleyemeyecek, o y?zden gerekli de?il.
                        peynir gemisi izlemek istemiyorum.

Yorum Yap

Ne bas?n toplant?s? beyler ya.Geldi?inden beri bas?n toplant?s? d?zenliyor,tv programlar?na ??k?yor.Konu?urken Messi,icraatta Olcay..

Yorum Yap

Onder ozen isvicre hollanda vs ulkelerde basarili olabilir ancak turkiye gibi bir ulkede biraz zor , cok ugrasmasi sisteme adapte olmasi sisteme gore konum almasi adim atmasi gerekir , herseyi profesyonellikle cozmek turkiyede imkansiz, turkiyede isler hatir gonul, para , korku , siyasi cevre uzerinde doner, onder ozen ibrahim altinsay gibi isimler isin teorisini cok guzel anlatabilier ama icraatte onlerine bir milyon tane sikinti cikar basedebilecek "cevre " ve "guce" sahip olmadiklarindan basarili olmalari mucizelere kalir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

f.orman?n ne oldu?u ilk geldi?i sene belli olmu?tu zaten de bu taraftar senden umutluydu be hocam.En az?ndan s?yledi?in s?zlerin arkas?nda duraca??na inand?,g?vendi.Ama maalesef sonu? ortada.Konu?maktan ba?ka bir icraat yok.Benim i?in zaten ?u devre aras?nda ntvspordaki programda sa?malamanla g?z?mden dusmu?tun ama taraftar?m?z yinede arkandayd?.Ama Bi yere kadar her?ey.Tabiki 1 numaral? su?lu sen de?ilsin ama buralarda harcan?yorsun hocam.Gidip ntvsporda spor yazar? olmak senin kariyerin i?in daha ?nemli!

Yorum Yap

Mehmet Demirkol bili? ile ?zene ?ampiyonluk primi verilmeli diyor. Sebeb ise taraftar ?n?m?zde ki sene i?in sadece o ikisine g?veniyo yoksa Bjk ?ok daha fazla kar???d?. Valla ben g?venmiyorum, koca kul?b?n kaderi bu ikisine kalm??sa vay halimize.

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X