Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Deniz.Guler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Arada bir yaptigi basin toplantilari, r?portajlari ?zledim. Resmen hepimizin gazini aliyordu s?yledigi seylerle, insana umut asiliyordu her seferinde.
    Fenerli diye cok onyargiliydim ama abuk basina cok sergiledi Besiktasli durusunu. Sakinligi ama altta kalmayisi, takima, oyunculara guven asiliyormus meger. Bilic ile cok samimiydiler, sanmiyorum baglarini koparsinlar, hala hissediyorum bizimle

Yorum Yap

Umar?m aray? ?ok uzatmaz geri gelir.

Yorum Yap

bir g?n mutlak geri d?nmelisin bu tak?ma.

Yorum Yap

bizden ayr?l???n?n ikinci haftas? faland? asmal?da g?rd?m ?nder ?zeni kalabal?k bi grupla kafalar? ?ekiyolard? ba??ra ba??ra sen benim her gece efkar?m? s?yl?yodu vay dedim adama bak helal olsun.

Yorum Yap

Metin ..o formay? uzun y?llar giydi,biz onlarla ?ok sevindik ?ok ?z?ld?k..?nce bu ge?mi?e sayg? duyal?m...Ama belki baz?lar?m?z bilir ,Metin TEK?N do?u?tan gs lidir ve Be?ikta?'a 17 ya??nda geldi?indede "ben aileden gs'liyim"diye itirafta bulunmu?,hatta babas? gs ve metin oktay sevgisi y?z?nden o?luna bu ismi vermi?tir.

Yorum Yap

G?khan T?re,Demba Ba,Franco, i?in te?ekk?rler hocam.

Yorum Yap

Aslı Yuksel Kocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Metin ..o formay? uzun y?llar giydi,biz onlarla ?ok sevindik ?ok ?z?ld?k..?nce bu ge?mi?e sayg? duyal?m...Ama belki baz?lar?m?z bilir ,Metin TEK?N do?u?tan gs lidir ve Be?ikta?'a 17 ya??nda geldi?indede "ben aileden gs'liyim"diye itirafta bulunmu?,hatta babas? gs ve metin oktay sevgisi y?z?nden o?luna bu ismi vermi?tir.
                efsane kadroda zeki ve r?za'dan ba?ka be?ikta?l? yoktu zaten..

Yorum Yap

S?leyman Seba'da 15 ya??na kadar Fb'liydi ne olmu? yani ?
                  ?imdi Metin'i afaroz mu ediyoruz abi,anlamad?m ben ?

Yorum Yap

Be?ikta?'la Be?ikta?'l? olmu?lard?r bu isimler. O konuda kimse bir?ey demiyor zaten, yorumlar? konusunda ele?tiriliyor Sar? F?rt?na.

Yorum Yap

As?l ben seni anlamad?m...Ben Metinin Be?ikta?'ta belki 12 sene top oynad???n? ama ger?ek bir Be?ikta?l? olmad???n? bu y?zden bizim i?in R?dvan yada Hasan ?a? tan ?okta farkl? d???nmedi?ini s?ylemek istedim...

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Be?ikta?'la Be?ikta?'l? olmu?lard?r bu isimler. O konuda kimse bir?ey demiyor zaten, yorumlar? konusunda ele?tiriliyor Sar? F?rt?na.
                        Kimse bir ?ey demiyor derken ?
                        Yukar?da Be?ikta?l? olmad??? s?yleniyor,yorumlar? ho? de?il denmiyor,okudu?unu anlayacak ya?tas?n Halil.
                        ?nsanlar?n Be?ikta?l?l???n? sorgulaman?n bu denli kolay olmas?n? hazmedebiliyorsan?z hazmedin,ben hazmedemiyorum.
                        Metin Tekin Be?ikta?l?d?r,yorumlar?da umrumda de?il.

Yorum Yap

As?l ben seni anlamad?m...Ben Metinin Be?ikta?'ta belki 12 sene top oynad???n? ama ger?ek bir Be?ikta?l? olmad???n? bu y?zden bizim i?in R?dvan yada Hasan ?a? tan ?okta farkl? d???nmedi?ini s?ylemek istedim...
                          ?nsanlar?n ger?ek Be?ikta?l? olup olmamas?na siz mi karar veriyorsunuz abi ?
                          Baz?lar? sonradan olur,baz?lar? do?u?tan olur.Kimse kimseyi sonradan Be?ikta?l? oldu diye Be?ikta?l?l???n? sorgulayamaz.
                          Metin'in yorumlar? ho?unuza gitseydi ??kacak m?yd? bu Gs'l? muhabbetleri ?
                          Elinizde bir Be?ikta?l?l?k ?l?er var,herkesi test ediyorsunuz.
                          Ben yak??t?ram?yorum.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nsanlar?n ger?ek Be?ikta?l? olup olmamas?na siz mi karar veriyorsunuz abi ?
                            Baz?lar? sonradan olur,baz?lar? do?u?tan olur.Kimse kimseyi sonradan Be?ikta?l? oldu diye Be?ikta?l?l???n? sorgulayamaz.
                            Metin'in yorumlar? ho?unuza gitseydi ??kacak m?yd? bu Gs'l? muhabbetleri ?
                            Elinizde bir Be?ikta?l?l?k ?l?er var,herkesi test ediyorsunuz.
                            Ben yak??t?ram?yorum.

Benim yazd?klar?mdan nas?l bu anlam? ??kard?n anlamad?m ama burada anlad???m sadece ?u " kusura bakma ?ok farkl? frekanslarday?z",dolay?s?yle birbirimizi anlamam?z m?mk?n de?il..

Yorum Yap

Kas?mpa?a ma??nda ?nder ?zen ayn? programda ben Be?ikta?'? favori g?r?yorum derken, metin tekininde ben tarafs?z olaca??m ?abalar?na girip bizi k???ltmemesi laz?m.

Milletin bas?nc?lar? alg? yarat?yor. Bizimkiler ise bizde endi?e yarat?yor.

Yorum Yap

Tufan abi insanlar?n de?erlendirilecek bir?ok y?n? vard?r. Olaylara daha geni? de?il de portre portre bakarsak ben Metin Tekin'in Be?ikta?'l?l???n? veya efsaneli?ini tart??mam bile ama yorumlar? konusunda da kesinlikle be?enmiyorum zaten futbolu pek takipte etmiyor b? milli tak?m maceras?nda izlemeye gitti?i ma?lardan bilgisi var hala onlar? s?yler "Olcay'? Duisburg'dayken izlemi?tim" ler falan. Benim yorumcu rolmodelim Ali Ece'dir, G?ntekin Onay'd?r, Engin Kehale'dir. Alt?nsay ve ?zen'i demiyorum bile. Bunlar yorumlas?n, takip etmeyen s?rf programa ??k?p insanlar de?il efsanelerimiz bile olsa, nihayetinde sevmeyiz ama Aybaba da efsanemiz olarak ge?iyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X