Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Babasiz kalmis gibi hissediyorum. Daha iyisi gelmeyecek. Laz m?tahitlerin eline dustuk 2 senemiz daha gitti gecmis olsun

Yorum Yap

?nder ?zen beni hayal k?r?kl???na u?ratt?.
      Y?l i?inde ekipler futbolcu izleyecek y?lsonunda transferler 15 g?nde bitecek dedik ne oldu ?
      Bu sadece para meselesi de?il, Gen?lerbirli?i milyon eur larm? harc?yor, her sene bir y?ld?z aday? ??kar?yorlar.

Sen b?t?n sene ?al??t?m diyosun, devre aras?nda dany i, y?lsonunda yal??n? istiyorsun !!! Yuh derler adama

Muhtemelen kavga da yal??n y?z?nden ??kt?. Dany meselesinde de direten ?nder ?zen di, y?netim terste kald?. ?imdi ayn? riski yal??nda almak istemiyorlar.
      Ama ?nder ?zen hoca istiyor diye yal??nda diretiyor...
      Kimse kusura bakmas?n. elinde toraman varken yal??n? istemek y?neticilik de?ildir. At?n? oynas?n orda daha iyi.

Sen sa? bekin yokken Erkan ka??n 500,000 TL'ye sat?lmas?na raz? gelip, yal??nda diretirsen, yolun a??k olsun istedi?in yere gidebilirsin ?nder ?zen !!!

Benim hi? inanc?m kalmad? ?nder ?zen'e istedi?i yere gidebilir

Yorum Yap

Az ?ok i?ten anlayan ile koltuk sevdal?s? egoist y?neticilerin kap??mas? . Kaybeden hep Be?ikta? ...

Yorum Yap

yal??n ? isteyen tek Be?ikta? l? yokken
          yal??n al?nmad? diye istifa edecek sportif direkt?re g?le g?le karde?im.

Yorum Yap

bildi?im kadar?yla yal??n? istemeyen ?zen ve bilic o y?zden kavga ??k?yor ve yal??na s?yl?yorlar seni kampta istemiyoruz diye ne kadar do?ru ne kadar yanl?? bilemem

Yorum Yap

Hocam duydum ki, sende bu d?zene fazla dayanamad?n, bir?eyler vermeye ?al??t?n ama biz sevmeyiz ?yle ?eyleri. Bize futboldan anlamayan y?neticiler gerek, ak?llanmad?k 20 y?ld?r. Neyimize scout ekibi, teknolojik donan?ml? departmanlar falan.
              Yanl?z son bir hizmette bulun, Allah?n? seviyorsan ne g?rd?ysen, ne dolap d?nd?yse anlat, belki g?z?ne perde inenlerin g?z? a??l?r.As?l sorumlular?n kim oldu?unu g?rs?n elalem. ?nce Alt?nsay sonra ?nder ?zen, s?ra kimde acaba???

Yorum Yap

istifa ettiysen.??k bu y?netimin ne kadar ?aps?z oldu?unu a??kla.giderken bir iyilik yap bari.

Yorum Yap

ismail dallamas? f.o. taraf?ndan mamalanan gazetecilerden biri. zaten d?n bunu twitter'da kendi de kan?tlad?.
                  bu haber tamamen yalan.

Aslı Eren Emre Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?ayet ?smail Er'in H?rriyet'teki haberi do?ru ise istifa etmek i?in ya da kovulmak i?in gayet yeterli sebebleri var:

Y?NET?M de Yal??n?la ilgili geli?melerden haberleri olmad?klar?n? a??klad?. Siyah beyazl? kul?b?n Ba?kan Fikret Orman, ?kinci Ba?kan Ahmet Nur ?ebi ve medya sorumlusu Metin Albayrak, Kas?mpa?al? futbolcunun ne transferi ne de ?ngiltere kamp?ndan geri g?nderilmesiyle ilgili hi? bir bilgilerinin olmad???n? s?ylerken Futbol ?ube Sorumlusu Mete Vardar da ?Y?netim olarak anla?t???m?z oyuncuyu KAP?a bildirdikten sonra antrenmanlara ??kart?r?z. Yal??n Ayhan y?netimin d???nda Sportif Direkt?r?m?z ile konu?up ?ngiltere?ye gelmi?. Fakat ?nder ?zen Londra?da oldu?u i?in telefonla g?r??t?. Aralar?nda ne ge?ti bilmiyorum. Yal??n bu telefon g?r??mesinden sonra e?yalar?n? alarak ?stanbul'a d?nd?? ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

Bir umudum sensin anl?yor musun?

Yorum Yap

beklentim 2-3 aya bili?in vaya ?zenin ondan 1 ay sonra di?erinin 2. devrenin ba??ndaysa fo ve saz ekibinin istifas?yd?
                      g?en hafta yazd?m bunu, beklentimden ?nce ba?lad? ??z?lme
                      ?zenden tek beklentim rt?k cesur bi bas?n toplant?s?
                      ak? karay? anlatmas?
                      bu bas?n toplant?s?na g?re kendi de?erini belirleyecek g?z?mde

Yorum Yap

?nder ?zen in sportif direkt?r olarak kapasitesi olmad???n? d???nenler Fikret Orman? ba?kan olarak nas?l g?r?yorlar merak ediyorum. Ne becerikli, ne profesyonel. Allah ba??m?zdan eksik etmesin. Amin.

Yorum Yap

Bu y?netime sen fazlayd?n zaten hocam.
                          Ho??akal iki g?z?m

Yorum Yap

fikret orman'?n Be?ikta?l? oldu?u yerde ?der ?zen 10 kat daha Be?iktal?d?r benim g?z?mde.

Yorum Yap

Adam?n sadece unvan? sportif direkt?r yoksa hi?bir karar? yaln?z almas?na izin verilmiyor.Yetkisiz yetkili bence. Bana kal?rsa ?zen ger?ekten pi?man olmu?tur bu i?e soyundu?una. Bir ?eylerin de?i?ece?ine kurumsal olman?n lafta de?il ger?ekte olaca??n? sanm??t?r. Ancak b?rak?n Be?ikta?'? ?lkemizde bu i?ler b?yle y?r?m?yor. Yaz?k.

Yorum Yap

Bu huzursuzluklar Ahmet Nur ?ebi y?z?ndense Fikret Orman bu duruma bir son vermeli. Sinan Engin, Y?ld?r?m Demir?ren, Ahmet Nur ?ebi tarz? ?r?mcek kafal?, paral? y?netici istemiyoruz. Borussia Dortmund modeline ula?mak o kadar kolay de?il say?n ba?kan. ?ebi'nin yerine paral? ?ok adam bulursun ama ?nder ?zen'in yerini zor doldurursun. Bir ?uval inciri berbat etme!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X