Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

8+8+8 diye geldi 2+20+2 b?rakt?

Yorum Yap

Konu?man laz?m hocam,yoksa bu kul?pte her?ey ayn? tas ayn? hamam devam edecek...

Yorum Yap

Bu ?erefsiz d?zende ne olaca?? d?nden belliydi, istifa s?rpriz olmad?; ama orman?n bu istifa sonras?ndaki ta?ak ge?en konu?malar?n? hazmedemiyorum.

Yorum Yap

Bir umudum sendin anl?yormusun.. Giden ?nder hoca de?il, yapt?klar? yapacaklar? de?il umuttu o bizim i?in bu kadar garabetin i?inde. Art?k umutta ?ld? da??labiliriz. As?rl?k ??nar?, d?nyaca ?nl? taraftar? bu hallere d???renler rahat?a uyuyabilir art?k. Hepimize b?y?k ge?mi? olsun, hadi ya kalkal?m aya?a deprem olsun yada otural?m oturdu?umuz yerde koca ??nar devrilsin yine deprem olsun.

Yorum Yap

Adamin parametreleriyle dalga gecenler mutlu olabilirler. Yakinda parametre nedir onu bile bilmeyen bir kukla gelir oturur o koltuga huzura erersiniz.

Yorum Yap

fener'de veya gs'de g?r?rsem kalbim dayanmaz seni.

Yorum Yap

San?r?m ilk defa tak?mdan tamamen kopuyorum, futbol benim i?in art?k bitmi?tir. Gelecek sezon hi?bir ma?? izlemeyi d???nm?yorum, el birli?iyle mahvettiniz son umudumuzu da. Egolar?n?zla birlikte g?zel koltuklar?n?zla, g?zel ?nvanlarla size mutluluklar..

Yorum Yap

Vizyonsuzlu?a kar?? dik durmay? ba?aramad? maalesef.Bizim ?urada kulaktan dolma bilgilerle ??rendi?imiz onlarca yanl?? var,kendisi y?zlercesine bizzat tan?k olmu?tur ama susarak f?rsat??lar?n ekme?ine ya? s?rd?.

Ke?ke bunlar? g?rd??? ilk g?n istifas?n? sunup bu ?artlar alt?nda g?revimi yapamam deseydi de sa?ma sapan i?leri sevimli g?stermeye ?al??masayd?.''Parametreleri,ligi tan?yan futbolcular?'' bize servis etmeseydi.

Yapmak istedikleri ve futbol bilgisi heyecanland?rd? bizi ama kalmas? bir ?eyi de?i?tirmeyecekti.?imdi konu? bari hocam,yoksa Be?ikta?'?n futbol ?ubesini iyi bir gelecek beklemiyor.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    San?r?m ilk defa tak?mdan tamamen kopuyorum, futbol benim i?in art?k bitmi?tir. Gelecek sezon hi?bir ma?? izlemeyi d???nm?yorum, el birli?iyle mahvettiniz son umudumuzu da. Egolar?n?zla birlikte g?zel koltuklar?n?zla, g?zel ?nvanlarla size mutluluklar..
                    Aynen. Premier Lig'e y?neldim art?k. Bir de Euroleague.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aynen. Premier Lig'e y?neldim art?k. Bir de Euroleague.
                      Basket tak?m?m?z? takip etmenizi tavsiye ederim abi ben ?yle yapaca??m. Hem kadromuz fena olmad? Yi?iter Ulu? ile beraber, hem ?ok hakem hatalar? olmuyor kafan?zda z?plamaz. Stressiz bir sene olsun bu sene yeter psikolojim darmada??n

Yorum Yap

AN?=Toraman'?n y?netici versiyonu..

Bu kafayla bir yol olmaz bu tak?mdan..elemeler ba?layacak transfer yok,umut yok..skandal ?st?ne skandal var,y?neticilerin medyada g?z?kmek i?in ego sava?lar? var..kulube faydalar?ndan ?ok zarar? olan y?neticilerin en k?sa zamanda uzakla?mas? dile?iyle...

Yorum Yap

Sana da bir t?rl? ?s?n?mad?m laf ebesi ama senden ?nce istifa etmesi gerekenler vard?.

Yorum Yap

bu nas?l y?netim arkada? yahu. sanki be?ikta?? gizli gizli YD y?netiyor FO onun emirlerini yerine getiriyor. Elimde olsa tutmay? b?rakaca??m be?ikta?? ama olmuyor i?ime i?lemi? sevgisi. tek dile?im kurtulmam?z bu insanlardan, adam gibi adamlar y?netsin be?ikta??m?, yalanc?lar , rant??lar de?il.

Yorum Yap

Yapt?klar?n ve yap(a)mad?klar?n i?in te?ekk?rler...Yolun a??k olsun...

Yorum Yap

Bu kadar beceriksiz insan?n bulundu?u camiada son gitmesi gereken isimlerden biriydi. Herkes g?t?ne k?na yaks?n. Bu karma??kl?k ve beceriksizlik devam etti?i s?rece lig 3. l??? i?in taklalar atar basketbolda play off oynad???m?z i?in seviniriz. Di?er bran?lar zaten Allah'a emanet. ??im kan a?layarak s?yl?yorum maalesef kabul etmesek de camia olarak rakiplerimizin 10 sene gerisindeyiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X