Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1- Hilbert'in g?nderilmesi
    2- Serdar in al?nmas?
    3- Dany transferi
    4- Franco nun az kald? harcanacak olmas?
    5- Sezer'in al?nmas?
    6- Sezer ve Toraman kavgas?nin yonetilmemesi
    7- Eneramo transferi
    8- Ronaldinho, Diego vb transfer facialari
    9- Tak?m i?inde g?r?len sakatl?klar ile ilgili birsey yap?lmamas?
    10 - Transferin hala yap?lmamas?

Daha da sayarim bence nereden bakarsan bak ba?ar?s?z oldun. Bunda belki Fikret Orman in pay? var ama bu bizi ba?lamaz.Dik durabilmen gerekli idi.
    Asl?nda t?m y?netim istifa etmesi gerekli

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yolu a??k olsun. Herhangi bir transferde s?z? ge?meyecekse , almay?n dedi?i al?nacak, al?n dedi?i al?nmayacak ise, s?yledikleri kaale al?nmayacak veya s?ylediklerinin bir faydas? olmayacak ise zaten durmas?n. Scout vs. Umutland?r?p bir gram de?i?iklik olmad???n? g?receksek yolu a??k olsun.
      abi bende sozlerinin dinlendigini dusunmuyorum. o yuzden uzulurek istifa etmesi en dogrusu gibi boylece bizde umutlunmayiz ozen var diye en azindan

Yorum Yap

Sportif Direkt?r?m?z: ?nder ?zen

olumsuz seyleri yazmakta ustumuze yok, neden birazda olumlulari yazmiyorsunuz? olumsuzluklarda istifa et demek kolayda olumlu seylerde yuceltmek zormu? ustelik bu sayilanlarin onder ozenle baglantisini kimse 100% bilmiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?nder ?zen transferden ?ok yat?r?m olarak bi?eyler yapt? antren?rlerimiz ?ok iyi,atletik department, gaz odas? tarz? bi yer kurulacak hep bu y?nde ad?mlar att? genelde

Yorum Yap

Ne kadar antren?r desede kendine y?neticilik vas?flari daha ?ne ??k?yor kendisinin

Yorum Yap

Git kurtar kendini

Yorum Yap

istifa etsin ve gitsin. zira her y?netimsel rezalette onu da sorumlu tutuyoruz. in?allah alay? gider de kurtuluruz

Yorum Yap

?nder ?zen bir zihniyet m?cadelesidir. ?stifa eder de giderse ?nder ?zen'i kaybetmi? olmay?z; paral? fakat futboldan anlamayan y?neticilere kar?? ak?l ve mant??? kaybetmi? oluruz.

Yorum Yap

O kadar lobi, ?ak?ak?? ve kan emici varken ?imdiye kadar sabretmesi bile ba?ar?yd?.

Yorum Yap

?ayet ?smail Er'in H?rriyet'teki haberi do?ru ise istifa etmek i?in ya da kovulmak i?in gayet yeterli sebebleri var:

Y?NET?M de Yal??n?la ilgili geli?melerden haberleri olmad?klar?n? a??klad?. Siyah beyazl? kul?b?n Ba?kan Fikret Orman, ?kinci Ba?kan Ahmet Nur ?ebi ve medya sorumlusu Metin Albayrak, Kas?mpa?al? futbolcunun ne transferi ne de ?ngiltere kamp?ndan geri g?nderilmesiyle ilgili hi? bir bilgilerinin olmad???n? s?ylerken Futbol ?ube Sorumlusu Mete Vardar da ?Y?netim olarak anla?t???m?z oyuncuyu KAP?a bildirdikten sonra antrenmanlara ??kart?r?z. Yal??n Ayhan y?netimin d???nda Sportif Direkt?r?m?z ile konu?up ?ngiltere?ye gelmi?. Fakat ?nder ?zen Londra?da oldu?u i?in telefonla g?r??t?. Aralar?nda ne ge?ti bilmiyorum. Yal??n bu telefon g?r??mesinden sonra e?yalar?n? alarak ?stanbul'a d?nd?? ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Akcay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        1- Hilbert'in g?nderilmesi
                        2- Serdar in al?nmas?
                        3- Dany transferi
                        4- Franco nun az kald? harcanacak olmas?
                        5- Sezer'in al?nmas?
                        6- Sezer ve Toraman kavgas?nin yonetilmemesi
                        7- Eneramo transferi
                        8- Ronaldinho, Diego vb transfer facialari
                        9- Tak?m i?inde g?r?len sakatl?klar ile ilgili birsey yap?lmamas?
                        10 - Transferin hala yap?lmamas?

Daha da sayarim bence nereden bakarsan bak ba?ar?s?z oldun. Bunda belki Fikret Orman in pay? var ama bu bizi ba?lamaz.Dik durabilmen gerekli idi.
                        Asl?nda t?m y?netim istifa etmesi gerekli
                        Menejerlik oyunu mu oynuyoruz? Para yok. Sanki sonsuz kaynak sonsuz para varm?? gibi ele?tiriler yap?l?yor.

Hilbert bizim verdi?imizin 400.000 euro alt?na gitti anla?t?. b?t?eyi a?an paray? veremediler.

Serdar al?n?rken %90 m?tab?k kalm??t? taraftar da inanm??t? ama g?rd?kki b?y?k tak?mda i? yapm?yor yapmayacak.

Y?llard?r b?t?e yok herkes bas bas ba??r?yor ba?kan?ndan hocalara kadar.

Ronaldinho'da gelirdi para olsa, diego'da gelirdi, 2 kat? paraya gitmi? diego. 3,5 milyon euro y?ll?k! + gizli imza paralar? da d?nm??t?r kesin.

vs vs...

Ba?ar?l? diyemeyiz ama kul?b?n bu ?artlar?nda iyi idare ediyor, plan program? var adam?n ve istikrar i?in kals?n diyorum in?allah.

Stad projesi hayati bence art?k her?ey ona ba?l? y?ll?k gelir art??? her?eye yans?yacak, in?allah yans?r ?n?m?zdeki y?llarda.

Bu kadar ele?tiriden sonra haydi gidelim forma yada lisansl? ?r?n alal?m ne dersiniz?

Yorum Yap

Aslı Eren Emre Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ayet ?smail Er'in H?rriyet'teki haberi do?ru ise istifa etmek i?in ya da kovulmak i?in gayet yeterli sebebleri var:

Y?NET?M de Yal??n?la ilgili geli?melerden haberleri olmad?klar?n? a??klad?. Siyah beyazl? kul?b?n Ba?kan Fikret Orman, ?kinci Ba?kan Ahmet Nur ?ebi ve medya sorumlusu Metin Albayrak, Kas?mpa?al? futbolcunun ne transferi ne de ?ngiltere kamp?ndan geri g?nderilmesiyle ilgili hi? bir bilgilerinin olmad???n? s?ylerken Futbol ?ube Sorumlusu Mete Vardar da ?Y?netim olarak anla?t???m?z oyuncuyu KAP?a bildirdikten sonra antrenmanlara ??kart?r?z. Yal??n Ayhan y?netimin d???nda Sportif Direkt?r?m?z ile konu?up ?ngiltere?ye gelmi?. Fakat ?nder ?zen Londra?da oldu?u i?in telefonla g?r??t?. Aralar?nda ne ge?ti bilmiyorum. Yal??n bu telefon g?r??mesinden sonra e?yalar?n? alarak ?stanbul'a d?nd?? ifadelerini kulland?.
                          ismail er balonun teki dunku twitlerinde ayar etti insani . normaldir bu yazdiklari

Yorum Yap

Arkada?lar ben m?sait olamad???m i?in net bilgi sahibi de de?ilim ama d?n ak?ama do?rudan beri kaynayan bir haber san?r?m.?imdi hangileri ger?ek hangileri yalan anlam?? de?ilim.Baz? yerlerde bug?nk? fikst?r ?ekimi i?in geldi?i yaz?l?yor.Baz? yerlerde yeni oyunculara tesisi gezdirmeye,tan?tmaya geldi?i yaz?yor.Baz? yerlerde Fikret Orman ile transferleri g?r??mek i?in geldi?i,baz? yerlerde de istifa i?in geldi?i yaz?yor.Nedir do?rusu bilen var m??Bu bas?n sadece bize ?al???yor arkada? ya!!!

Yorum Yap

Aslı Ozkan Kalyoncu O. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Menejerlik oyunu mu oynuyoruz? Para yok. Sanki sonsuz kaynak sonsuz para varm?? gibi ele?tiriler yap?l?yor.

Hilbert bizim verdi?imizin 400.000 euro alt?na gitti anla?t?. b?t?eyi a?an paray? veremediler.

Serdar al?n?rken %90 m?tab?k kalm??t? taraftar da inanm??t? ama g?rd?kki b?y?k tak?mda i? yapm?yor yapmayacak.

Y?llard?r b?t?e yok herkes bas bas ba??r?yor ba?kan?ndan hocalara kadar.

Ronaldinho'da gelirdi para olsa, diego'da gelirdi, 2 kat? paraya gitmi? diego. 3,5 milyon euro y?ll?k! + gizli imza paralar? da d?nm??t?r kesin.

vs vs...

Ba?ar?l? diyemeyiz ama kul?b?n bu ?artlar?nda iyi idare ediyor, plan program? var adam?n ve istikrar i?in kals?n diyorum in?allah.

Stad projesi hayati bence art?k her?ey ona ba?l? y?ll?k gelir art??? her?eye yans?yacak, in?allah yans?r ?n?m?zdeki y?llarda.

Bu kadar ele?tiriden sonra haydi gidelim forma yada lisansl? ?r?n alal?m ne dersiniz?
                              Sondan ba?layay?m:
                              Ben gidip formami alaca??m bu ne Be?ikta? a gelecek oyuncuya ne Be?ikta??n ba?ar?s?na ba?l? benim i?in.

T?rkiye nin en iyi 2 sa? bekinden birini (di?eri gg) gonderip serdar i almak rezalettir. Hilbert oynuyor olsa idi en az?ndan basit mant?k kurun Motte ve Hilbert ile bu tak?m gs nin ?zerinde bitirirdi.

Ronaldinho ,Diego vs istersin alamazs?n sorun de?il ama sen futbol direkt?r? isen bu s?re?leri iyi y?netir camiaya zarar verdirmezsin.

Duygusalliktan vaz ge?in ?nder ?zen hem transfer konusunda hem futbolu yonetme konusunda ba?ar?s?z olmu?tur. Bunda y?netimin pay? g?z ard? edilemez.
                              Zaten kendisinde futbol direkt?r? olacak vas?flar yok.olsa idi kendi camias? yani fb ondan yararlanirdi.

In?allah toplu istifa ederler

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ismail er balonun teki dunku twitlerinde ayar etti insani . normaldir bu yazdiklari
                                Kesinlikle kat?l?yorum balon konusuna d?n twitleri beni isyan ettirdi.Bu adam?n yazd??? haberleri zaman kaybetmemek ad?na okumamak laz?m ama dayanam?yorum i?te

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X