Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sportif Direkt?r?m?z: ?nder ?zen

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    biz ?lek geberek art?k kurtulun ya
    Herkes senle ayn? d???nmek zorunda degil ? Degil mi ?

Bedava alacag?n stoper var m? ba?ka misal ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ara?t?raca??m abi, bana yar?m saat m?hlet tan?.

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ara?t?raca??m abi, bana yar?m saat m?hlet tan?.
        ?stedi?in kadar s?re senin olsunda, t?rk bulam?yorlar.
        Bu i?in kupa ma?lar? var mesela. Ersana bir sezon g?venmiyorlar.
        Sivok nas?l d?necek belli de?il, d?nd?m? 2 yabanc? harcamak istemedi?i ma?lar olur.
        Yani b?yle bir adama ihtiya? var. Ha yal??n olunca tabi geriliyor herkes. Ben dahil.
        Elde avucta yok bide.

Neyse sonumuz hayrolsun. Orta saham?z ?u an bo? direk.

??im darald? valla.

Yorum Yap

Bedava de?il ama Fethiyespor'un stoperi milli tak?ma da ?a??r?lm??t? 1-2 kez 24 ya??nda Birol Parlak s?zle?mesindeki serbest kalma maddesi sayesinde Eski?ehir'e transfer oldu. Bonservisi 250 bin tl yani 100 bin Euro'dan bile az. Ke?ke alsayd?k bu adam?

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bedava de?il ama Fethiyespor'un stoperi milli tak?ma da ?a??r?lm??t? 1-2 kez 24 ya??nda Birol Parlak s?zle?mesindeki serbest kalma maddesi sayesinde Eski?ehir'e transfer oldu. Bonservisi 250 bin tl yani 100 bin Euro'dan bile az. Ke?ke alsayd?k bu adam?
            3 sene sonra al?r?z ...

S?ylenenlere g?re yal??n d???nda alternatif yok.

3-4 sene sonra T?RK?YE'de stoper k?tl??? ya?anacak kimse yok alttan gelen.

Yada yine 29 ya??nda yal??n gibi birini al?r?z.
            En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 03-07-2014, 18:30.

Yorum Yap

Arkada?lar,
              ?u konuda net olal?m,kimsenin ilk tercihi Yal??n de?il.
              Ligin en olmu? stoperi Egemen,en az?ndan bana g?re ve bu biz adam? kendi ellerimizle yollad?k.
              ?mer Toprak ve Serdar Ta??? ?u ?artlarda imkans?za yak?n,
              Ek olarak Trabzon'lu Aykut en az bu isimler kadar zor.
              Bu durumda Di?er stoper adaylar?na g?re elle tutulur tek aday Yal??n,
              ?steyen istedi?ini s?yleyebilir At?n?,Berat diyebilir sayg? duyar?m ama bu yazd?klar?n?z temenniden ?teye gitmez.
              Bu transferi olabildi?ince ele?tirmek i?in Toraman bile ?v?lm??,art?k cidden ne s?yleyece?imi bilemiyorum.
              Yal??n'a vasat stoper,gereksiz,??p muamelesi yapan arkada?lar?n,
              Ge?en sezon Kahramanmara?'ta bir sezonda sadece 2 kez ilk 11 ' de oynad??? Berat oynas?n deyince,
              Keza yine ?anakkale'de 19 ma?ta forma giyip,bir t?rl? g?venilemeyen adam At?n? deyince ister istemez Yal??n transferini savunuyoruz.
              Yine s?yl?yorum,Ersan'?n arkas?ndaki stoper ortalama 15 ma? oynar ve bu 15 ma??n Berat veya At?n? ile ge?ece?ine inan?yor musunuz ?
              ?imdi soruyorum,alt liglerde kendi tak?mlar?nda kendilerini ispatlayamam??,do?ru d?zg?n forma giyememi? stoperlerin mi gelmesi mant?kl? ?
              Yoksa 3 sezonda 97 ma? oynam?? Yal??n'?n m? gelmesi mant?kl? ?

Yorum Yap

hep kurulan bir arama tarama ekibinden bahsediliyor.
                bu ekip t?rkiyede veya avrupada oyayan t?rk 1 tane bile bedava, ya da ucuz ama gelece?i olan 4. stoper olabilecek yetenekte birini bulam?yor mu yani?
                o zaman ne i?e yararlar, yal??n gibi adamlar gelecekse.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bu ekip t?rkiyede veya avrupada oyayan t?rk 1 tane bile bedava, ya da ucuz ama gelece?i olan 4. stoper olabilecek yetenekte birini bulam?yor mu yani?
                  Cenk abi,
                  Allah a?k?na nas?l 4. stoper oluyor ?
                  Motta yabanc?,stoperlden biri yerli olmak zorunda,bu da muhtemelen Ersan de?il mi ?
                  Ersan'?n alternatifinin yabanc? olamayaca?? zaten bariz.
                  Bu durumda Yal??n Ersan'?n alternatifi olacak,hangi 4. stoper ?

Yorum Yap

S?perlig tecrubesi geyi?i yapm?? olabilirler.
                    Hi? izlemedim, tek bildi?im dalyanda bi ingiliz bahsetmi?ti.
                    Gerci bana biraz yetenekli ve geli?ime a??k olsun, direk tercih sebebim olur, oda ayr? konu.
                    Eyw. Bilgi i?in.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      3 sene sonra al?r?z ...

S?ylenenlere g?re yal??n d???nda alternatif yok.

3-4 sene sonra T?RK?YE'de stoper k?tl??? ya?anacak kimse yok alttan gelen.

Yada yine 29 ya??nda yal??n gibi birini al?r?z.
                      Gokay nedir abicim senin derdin. Laflar? carp?t?p duruyorsun. Yok mu demi?iz alternatifi ?
                      Sormusuz var m? diye i?te, bilen birileri ??k?yor, bizde ?greniyoruz.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Cenk abi,
                        Allah a?k?na nas?l 4. stoper oluyor ?
                        Motta yabanc?,stoperlden biri yerli olmak zorunda,bu da muhtemelen Ersan de?il mi ?
                        Ersan'?n alternatifinin yabanc? olamayaca?? zaten bariz.
                        Bu durumda Yal??n Ersan'?n alternatifi olacak,hangi 4. stoper ?
                        O zaman durum daha vahim. Ayr?ca yabanc? stoper al?n?rsa, Pedro-yabanc?, sol bekte de ?smail oynar, Ersan'da kul?bede bekler. Ba?ka alternatiflerde ?retilebilir, Yal??n illa al?nmak zorunda de?il.

Yorum Yap

?stedi?in kadar s?re senin olsunda, t?rk bulam?yorlar.
                          Bu i?in kupa ma?lar? var mesela. Ersana bir sezon g?venmiyorlar.
                          Sivok nas?l d?necek belli de?il, d?nd?m? 2 yabanc? harcamak istemedi?i ma?lar olur.
                          Yani b?yle bir adama ihtiya? var. Ha yal??n olunca tabi geriliyor herkes. Ben dahil.
                          Elde avucta yok bide.

Neyse sonumuz hayrolsun. Orta saham?z ?u an bo? direk.

??im darald? valla.

Abi, ben ara?t?rana kadar Yal??n Ayhan transferi resmiyet kazanm?? san?r?m baz? haber siteleri kampa kat?laca??ndan falan bahsetmi?, zaten adam Almanya' da bizim kampa yak?n otelde kal?yormu? Yani, ?u an bo?ta bir Giray Ka?ar varken, detayl? bir ara?t?rmada yerli ve bonservisi bitmi? veya 2. ligden ( Ersan ?rne?inde oldu?u gibi ) kaliteli, kendini ispatlam?? cuzi miktarda bonservisle bu tak?ma bir stoper kazand?ram?yor muyuz ? Tutturduk bir Yal??n diye, tam 1 ayd?r bu ismi olumsuz ?ekilde konu?uyoruz, y?netim duymuyor mu bizi, ?zen' in 8+8+8 sistemi d???nda kalan bir isim Yal??n. Tecr?beli ve yedek kalmay? dert etmeyecek bir isim ar?yorsak bu isim Yal??n Ayhan m?, Ya koskoca Be?ikta?' tan bahsediyoruz hadi para yok. ?ekilen krediler neyin nesi. Hani transfere 16 milyon ? ayr?lm??t? ? Orta sahada tutturduk bir Lanzini ka? ayd?r gel lanzini git lanzini. E sen onca zaman top?u taramas? yapm??s?n, bu isimden ba?ka bir isim ??karamad?n m? madem kiral?k yoluna gidiyorsun, Lanzini' nin bonservisi 10 m? kul?p ba?kan? bir kuru? a?a?? inmem diyor ok. Y?ld?z potansiyeli y?ksek tonlarca adam var D?nya' da. Ya ben anlayam?yorum. Tamam bu i?ler kolay de?il. Burdan ben yaz?yorum at?p tutuyormu?um gibi ama cidden o kadar da zor olmasa gerek. Hi? ama hi? inanm?yorum ne Scout' a, ne ?nder ?zen' e ne y?netim kuruluna ne de FO' ya. Neyi bekliyoruz d?nya kupas?' n?n bitmesini mi, ?u an bo?ta olan oyuncular?n ba?ka kul?plere imza a?amas?na gelmesini mi ?

Forvete Mitro ismi at?l?yor y?lan hikayesine d?n?yor.

Orta sahaya Lanzini ismini at?yorlar tamam bu i? oldu bitti havas?na kendileri getirip, kendileri umut k?r?c? a??klamalar yap?yor

Sa? bek al?nacak denmi?ti, ki almamak "intihar" en son bas?n toplant?s?nda; ?? belirlediklerimizi alal?m, sa? bek en son a?amas?na getiriyor i?i.

T?re al?nmayacak belli oldu. Olcan Gs' de. Kimi alaca??z belli de?il.

CL ?n eleme oynamayaca??z m?, ben mi yanl?? hat?rl?yorum ? T?m kul?plerden ?nce ?u transfer olay?n? bitirmemi? laz?mken daha somut bir isimden bahsedemiyoruz.

Ay?pt?r, yaz?kt?r, g?naht?r.

Stad? yap?yorum ben ba?ar?l?y?m dedirtmek i?in ba?kanl??a gelmi? bir ?ah?s izlenimi veriyor ki amac? da o. ba?ka bir ?ey de?il. ?n?aat A?' miyiz, Sportif A? mi belli de?il.

Kimin eli kimin cebinde belli de?il. Bir kaos ya??yor kul?p, s?reci de akl?m?za gelebilecek en ba?ar?s?z ?ekilde idame ettiriyorlar.

Ben bu sa?ma, k?s?rd?ng?, belirsiz d?nemden ?ok s?k?ld?m. S?k?lmakla da kalsa iyi, olan Be?ikta?' a oluyor. Yap?lanma yok, borcun azald??? yok, stad i?in in?aat a? kurdurtup tan?d?klara ihaleyi sunmas?n? m? dert etsem, toraman-sezer' e gelen teklifleri,teknik heyetin istememesine ra?men hala kul?pte tutan fikret orman' ? m? dert etsem. Nerden tutsan ??r?k. Temelsiz, art niyet kokan i?ler. Daha sayamad???m onlarca ?ey var. Kafan? ?i?irdiysem affola, konu d??? yazd?m ama ho?g?r?ne s???n?yorum. Hakk?m?zda hay?rl? olsun abi.

Havanda su d?v?yoruz ?yle tesirsiz g?r??lerimiz.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nlerini kesiyorlar o ekibin diyorlard?. Bilemiyorum. Bizim bu gecen 2 senede ozzie franco gibi 3 adam daha monte etmemiz gerekirdi. Skor alcag?m?z b?lgelere ?zellikle.
                            Lanziniyi o y?zden ?ok olsun istiyorum.

Yorum Yap

Adam sadece son iki sezon stoper oynam??. ?ncesi forvet ve kanat. Son 6-7 y?ld?r sakatl?kla ge?mi? ?apraz ba?, men?sk?s vs. Fatih Terim ikinci ligden de oyuncu alaca??m demi?ti. Bu kontenjandan bir defa ?sve? le oynana haz?rl?k ma?? kadrosuna ?a?r?ld?.

A??k?as? hi? seyretmedim ama ne yapar, potansiyeli nedir, y?kseli?e ge?er mi belli de?il. Tecr?beli oyuncu de?il. Eski?ehir de forma bulamazsa y?kseli?e ge?emez ??nk? hikayesinde son sezon oynayarak kendisini geli?tirebildi?inden bahsediyor ki bu ?o?u futbolcu i?in de b?yle.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                O zaman durum daha vahim. Ayr?ca yabanc? stoper al?n?rsa, Pedro-yabanc?, sol bekte de ?smail oynar, Ersan'da kul?bede bekler. Ba?ka alternatiflerde ?retilebilir, Yal??n illa al?nmak zorunda de?il.
                                ?nce '' 4. stopere ne gerek var ? Sa?may?n ?u paralar? yaa ''
                                Sonra '' O zaman durum daha vahim ''
                                ??inize geldi?i gibi ne g?zel konu?uyorsunuz.
                                ?smail hangi ?smail ? ?smail sakatl?k ya?amadan ?nce vasat?n ?st?ne ??kamazken,
                                2 Senedir do?ru d?zg?n top oynamayan ?smail'i ilk 11 olarak d???nmek hangi futbol mant???na s??ar ?
                                Bu mant?kla ?n liberoda da Necip oynar,forvetede gerek yok Pektemek var.
                                5 Yabanc? hakk?n?,?stelik beklerin kanayan yarayken ve forvetin,
                                10 numaran yabanc? olmak zorundayken (Kaliteli olmak zorunda olduklar? i?in ) 2 stoperini yabanc? yapmak cidden ?ok do?ru i?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X